A szakaszok részletes ismertetéséért, további hasznos és/vagy érdekes információért kattints a szakasz profiljára!
(folyamatos feltöltés alatt)
1. szakasz
2018. július 7.
Noirmoutier-en-l'Île - Fontenay-le-Comte
(201 km)
2018. július 8.
Mouilleron-Saint-Germain - La Roche-sur-Yon
(182,5 km)
3. szakasz
2018. július 9.
Cholet - Cholet
(35,5 km, csapatidőfutam)
4. szakasz
2018. július 10.
La Baule - Sarzeau
(195 km)
5. szakasz
2018. július 11.
Lorient - Quimper
(204,5 km)
6. szakasz
2018. július 12.
Brest - Mûr-de-Bretagne
(181 km)
7. szakasz
2018. július 13.
Fougères - Chartres
(231 km)
8. szakasz
2018. július 14.
Dreux - Amiens
(181,5 km)
9. szakasz
2018. július 15.
Arras - Roubaix
(156,5 km)
1. pihenőnap
2018. július 16.
10. szakasz
2018. július 17.
Annecy - Le Grand-Bornand
(158.5 km)
11. szakasz
2018. július 18.
Albertville - La Rosière
(108,5 km)
12. szakasz
2018. július 19.
Bourg-Saint-Maurice - Alpe d'Huez
(175,5 km)
13. szakasz
2018. július 20.
Bourg d'Oisans - Valence
(169,5 km)
14. szakasz
2018. július 21.
Saint-Paul-Trois-Chateaux - Mende
(188 km)
15. szakasz
2018. július 22.
Millau - Carcassonne
(181,5 km)
2. pihenőnap
2018. július 23.
16. szakasz
2018. július 24.
Carcassonne - Bagnères-de-Luchon
(218 km)
17. szakasz
2018. július 25.
Bagnères-de-Luchon - Saint-Lary-Soulan/Col de Portet
(65 km)
Kapcsolódó:
Pole-pozíciós rajt a 17. szakaszon
18.szakasz
2018. július 26.
Trie-sur-Baïse - Pau
(171 km)
2018. július 27.
Lourdes - Laruns
(200,5 km)
20. szakasz
2018. július 28.
Saint-Pée-sur-Nivelle - Espelette
(31 km, egyéni időfutam)
21. szakasz
2018. július 29.
Houilles - Paris/Champs-Élysées
(116 km)