Trikóviselők versenyeinek állása a 9. szakasz után - TOURázzunk együtt

FRISS

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. május 15., kedd

Trikóviselők versenyeinek állása a 9. szakasz után



Pontverseny (ciklámen trikó)
1 Elia Viviani (Ita) Quick Step Floors 178
2 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe 100
3 Sacha Modolo (Ita) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 73
4 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 68
5 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 52
6 Simon Yates (GBr) Mitchelton - Scott 51
7 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 49
8 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha - Alpecin 46
9 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL - Jumbo 45
10 Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain - Merida 43
11 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 35
12 Thibaut Pinot (Fra) Groupama - FDJ 33
13 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 32
14 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton - Scott 30
15 Tim Wellens (Bel) Lotto - Fix All 30
16 Davide Formolo (Ita) Bora - Hansgrohe 29
17 Danny Van Poppel (Ned) Team LottoNL - Jumbo 29
18 José Gonçalves (Por) Team Katusha - Alpecin 25
19 Enrico Barbin (Ita) Bardiani - CSF 24
20 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain - Merida 23
21 Michael Woods (Can) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 22
22 Clément Venturini (Fra) Ag2r La Mondiale 22
23 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 21
24 Mads Pedersen (Den) Trek - Segafredo 21
25 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 20
26 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 19
27 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain - Merida 18
28 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 18
29 Jens Debusschere (Bel) Lotto - Fix All 18
30 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli - Sidermec 16
31 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia 16
32 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek - Segafredo 16
33 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha - Alpecin 15
34 Jürgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team 15
35 Victor Campenaerts (Bel) Lotto - Fix All 14
36 Lars Ytting Bak (Den) Lotto - Fix All 12
37 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 12
38 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto - Fix All 11
39 George Bennett (NZl) Team LottoNL - Jumbo 11
40 Maximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 11
41 Matej Mohoric (Slo) Bahrain - Merida 11
42 Michael Mørkøv (Den) Quick Step Floors 11
43 Ryan Mullen (Irl) Trek - Segafredo 11
44 Paolo Simion (Ita) Bardiani - CSF 11
45 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani - CSF 9
46 Patrick Konrad (AUT) Bora - Hansgrohe 8
47 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 8
48 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 8
49 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 8
50 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina - Selle Italia 8
51 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 7
52 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 6
53 Matteo Montaguti (Ita) Ag2r La Mondiale 6
54 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha - Alpecin 6
55 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha - Alpecin 6
56 Tony Martin (GER) Team Katusha - Alpecin 6
57 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton - Scott 5
58 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL - Jumbo 5
59 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 5
60 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo 5
61 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha - Alpecin 5
62 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 3
63 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha - Alpecin 3
64 Quentin Jauregui (Fra) Ag2r La Mondiale 3
65 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 2
66 Florian Sénéchal (Fra) Quick Step Floors 2
67 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia 2
68 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia 2
69 Chris Froome (GBr) Team Sky 1
70 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 1
71 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 1
72 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 1
73 Wout Poels (Ned) Team Sky -5
74 Jacques Willem Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data -5

Hegyi pontok (kék trikó):

1 Simon Yates (GBr) Mitchelton - Scott 55
2 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton - Scott 47
3 Thibaut Pinot (Fra) Groupama - FDJ 36
4 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 23
5 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 21
6 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain - Merida 16
7 Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 15
8 Davide Formolo (Ita) Bora - Hansgrohe 12
9 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 12
10 Enrico Barbin (Ita) Bardiani - CSF 11
11 George Bennett (NZl) Team LottoNL - Jumbo 11
12 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 9
13 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 7
14 Ryan Mullen (Irl) Trek - Segafredo 6
15 Tim Wellens (Bel) Lotto - Fix All 6
16 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina - Selle Italia 5
17 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 4
18 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 4
19 Gianluca Brambilla (Ita) Trek - Segafredo 4
20 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL - Jumbo 4
21 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo 4
22 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain - Merida 3
23 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 3
24 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 2
25 Hugh Carthy (GBr) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 2
26 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia 2

Fiatalok versenye (fehér trikó:

1 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 37:38:35
2 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:01:14
3 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data 0:01:16
4 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:01:34
5 Maximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:02:17
6 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:09:30
7 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 0:10:14
8 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 0:19:14
9 Matej Mohoric (Slo) Bahrain - Merida 0:23:46
10 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:28:57
11 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani - CSF 0:32:27
12 Felix Großschartner (AUT) Bora - Hansgrohe 0:32:32
13 Quentin Jauregui (Fra) Ag2r La Mondiale 0:33:46
14 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:44:44
15 Hugh Carthy (GBr) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:46:10
16 Nico Denz (GER) Ag2r La Mondiale 0:53:10
17 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha - Alpecin 1:00:59
18 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 1:03:06
19 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 1:03:22
20 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 1:07:32
21 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec 1:09:15
22 Clément Venturini (Fra) Ag2r La Mondiale 1:11:17
23 Niklas Eg (Den) Trek - Segafredo 1:11:38
24 Kilian Frankiny (SUI) BMC Racing Team 1:14:08
25 Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team 1:19:05
26 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 1:19:50
27 Simone Andreetta (Ita) Bardiani - CSF 1:19:54
28 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 1:20:33
29 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida 1:20:43
30 Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain - Merida 1:21:01
31 Florian Sénéchal (Fra) Quick Step Floors 1:26:52
32 Ryan Mullen (Irl) Trek - Segafredo 1:27:03
33 Danny Van Poppel (Ned) Team LottoNL - Jumbo 1:30:02
34 Mads Pedersen (Den) Trek - Segafredo 1:33:23
35 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 1:33:45
36 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb 1:36:29
37 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia 1:39:17

Post Top Ad