Ronde van Vlaanderen 2018 - rajtlista - TOURázzunk együtt

FRISS

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. március 30., péntek

Ronde van Vlaanderen 2018 - rajtlista

2018. április 1.


QUICK STEP FLOORS
1 GILBERT Philippe (Bel)
2 LAMPAERT Yves (Bel)
3 KEISSE Iljo (Bel)
4 STYBAR Zdenek (Cze)
5 SENECHAL Florian (Fra)
6 DECLERCQ Tim (Bel)
7 TERPSTRA Niki (Ned)

BORA-HANSGROHE
11 SAGAN Peter (Svk)
12 BURGHARDT Marcus (GER)
13 OSS Daniel (Ita)
14 BODNAR Maciej (Pol)
15 SAGAN Juraj (Svk)
16 PFINGSTEN Christoph (GER)
17 SCHILLINGER Andreas (GER)

AG2R LA MONDIALE
21 NAESEN Oliver (Bel)
22 VANDENBERGH Stijn (Bel)
23 BAGDONAS Gediminas (Ltu)
24 BARBIER Rudy (Fra)
25 DENZ Nico (GER)
26 DUVAL Julien (Fra)
27 GALLOPIN Tony (Fra)

BMC RACING TEAM
31 VAN AVERMAET Greg (Bel)
32 BETTIOL Alberto (Ita)
33 DRUCKER Jean Pierre (Lux)
34 KÜNG Stefan (SUI)
35 ROELANDTS Jürgen (Bel)
36 SCHÄR Michael (SUI)
37 VENTOSO ALBERDI Francisco José (Esp)

TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE
51 VANMARCKE Sep (Bel)
52 BRESCHEL Matti (Den)
53 LANGEVELD Sebastian (Ned)
54 MODOLO Sacha (Ita)
55 PHINNEY Taylor (USA)
56 SCULLY Thomas (NZl)
57 VAN ASBROECK Tom (Bel)

TEAM SUNWEB
61 THEUNS Edward (Bel)
62 KRAGH ANDERSEN Søren (Den)
63 ARNDT Nikias (GER)
64 CURVERS Roy (Ned)
65 HOFSTEDE Lennard (Ned)
66 STAMSNIJDER Tom (Ned)
67 TEUNISSEN Mike (Ned)

ASTANA PRO TEAM
71 DE VREESE Laurens (Bel)
72 GATTO Oscar (Ita)
73 HOULE Hugo (Can)
74 KORSAETH Truls Engen (Nor)
75 LUTSENKO Alexey (Kaz)
76 CORT NIELSEN Magnus (Den)
77 VALGREN ANDERSEN Michael (Den)

BAHRAIN - MERIDA
81 NIBALI Vincenzo (Ita)
82 BOZIC Borut (Slo)
83 COLBRELLI Sonny (Ita)
84 GARCIA CORTINA Ivan (Esp)
85 HAUSSLER Heinrich (Aus)
86 KOREN Kristjan (Slo)
87 PIBERNIK Luka (Slo)

GROUPAMA - FDJ
91 DEMARE Arnaud (Fra)
92 CIMOLAI Davide (Ita)
93 DUCHESNE Antoine (Can)
94 GUARNIERI Jacopo (Ita)
95 KONOVALOVAS Ignatas (Ltu)
96 LE GAC Olivier (Fra)
97 SINKELDAM Ramon (Ned)

MITCHELTON - SCOTT
101 HAYMAN Mathew (Aus)
102 BAUER Jack (NZl)
103 DURBRIDGE Luke (Aus)
104 EDMONDSON Alexander (Aus)
105 HEPBURN Michael (Aus)
106 MEZGEC Luka (Slo)
107 TRENTIN Matteo (Ita)

MOVISTAR TEAM
111 ARCAS PEÑA Jorge (Esp)
112 BARBERO CUESTA Carlos (Esp)
113 CARRETERO Hector (Esp)
114 ERVITI Imanol (Esp)
115 BICO MATOS Nuno Miguel Alves (Por)
116 OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (Por)
117 SÜTTERLIN Jasha (GER)

TEAM DIMENSION DATA
121 VERMOTE Julien (Bel)
122 BOASSON HAGEN Edvald (Nor)
123 DOUGALL Nick (Aus)
124 VAN ZYL Johann (RSA)
125 GIBBONS Ryan (RSA)
125 THOMSON Jay Robert (RSA)
127 VENTER Jacobus (RSA)

TEAM KATUSHA-ALPECIN
131 MARTIN Tony (GER)
132 KUZNETSOV Vyacheslav (Rus)
133 GONCALVES Jose (Por)
134 HALLER Marco (AUT)
135 PLANCKAERT Baptiste (Bel)
136 POLITT Nils (GER)
137 ZABEL Rick (GER)

LOTTO - SOUDAL
41 BENOOT Tiesj (Bel)
42 FRISON Frederik (Bel)
44 DEBUSSCHERE Jens (Bel)
45 DE BUYST Jasper (Bel)
46 SIEBERG Marcel (GER)
47 WALLAYS Jelle (Bel)
143 BAK Lars Ytting (Den)

TEAM LOTTO NL - JUMBO
141 JANSEN Amund Grøndahl (Nor)
142 EENKHOORN Pascal (Ned)
143 ROOSEN Timo (Ned)
144 TANKINK Bram (Ned)
145 VAN EMDEN Jos (Ned)
146 WAGNER Robert (GER)
147 WYNANTS Maarten (Bel)

TEAM SKY
151 KWIATKOWSKI Michal (Pol)
152 GOLAS Michal (Pol)
153 KNEES Christian (GER)
154 MOSCON Gianni (Ita)
155 ROWE Luke (GBr)
156 STANNARD Ian (GBr)
157 VAN BAARLE Dylan (Ned)

TREK-SEGAFREDO
161 STUYVEN Jasper (Bel)
162 DEGENKOLB John (GER)
163 DE KORT Koen (Ned)
164 MULLEN Ryan (Irl)
165 PEDERSEN Mads (Den)
166 RAST Grégory (SUI)
167 REIJNEN Kiel (USA)

UAE - TEAMEMIRATES
171 KRISTOFF Alexander (Nor)
172 BYSTROM Sven Erik (Nor)
173 CONSONNI Simone (Ita)
174 GANNA Filippo (Ita)
175 MARCATO Marco (Ita)
176 SWIFT Ben (GBr)
177 TROIA Oliviero (Ita)

SPORT VLAANDEREN-BALOISE
181 VAN HECKE Preben (Bel)
182 ALLEGAERT Piet (Bel)
183 CAPIOT Amaury (Bel)
184 DE GENDT Aimé (Bel)
185 DECLERCQ Benjamin (Bel)
186 PLANCKAERT Edward (Bel)
187 RICKAERT Jonas (Bel)

VERANDA'S WILLEMS-CRELAN
191 VAN AERT Wout (Bel)
192 DE BIE Sean (Bel)
193 STEELS Stijn (Bel)
194 WAEYTENS Zico (Bel)
195 DEVOLDER Stijn (Bel)
196 DUYN Huub (Ned)
197 GOOLAERTS Michael (Bel)

WANTY – GROUPE GOBERT
201 BACKAERT Frederik (Bel)
202 DEVRIENDT Tom (Bel)
203 OFFREDO Yoann (Fra)
204 PASQUALON Andrea (Ita)
205 SMITH Dion (NZl)
206 VAN KEIRSBULCK Guillaume (Bel)
207 MCNALLY Mark (GBr)

WB-VERANCLASSIC AQUA PROTECT
211 DEHAES Kenny (Bel)
212 JULES Justin (Fra)
213 MORTIER Julien (Bel)
214 KIRSCH Alex (Lux)
215 PEYSKENS Dimitri (Bel)
216 SPENGLER Lukas (SUI)
217 VANTOMME Maxime (Bel)

ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ
221 WEENING Pieter (Ned)
222 GERTS Floris (Ned)
223 LIGTHART Pim (Ned)
224 VERMELTFOORT Coen (Ned)
225 VAN GINNEKEN Sjoerd (Ned)
226 VAN GOETHEM Brian (Ned)
227 VAN SCHIP Jan Willem (Ned)

VITAL CONCEPT CYCLING CLUB
231 COQUARD Bryan (Fra)
232 BOECKMANS Kris (Bel)
233 LE BON Johan (Fra)
234 LECROQ Jérémy (Fra)
235 MORICE Julien (Fra)
236 MÜLLER Patrick (SUI)
237 VAN GENECHTEN Jonas (Bel)

COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
241 LAPORTE Christophe (Fra)
242 SOUPE Geoffrey (Fra)
243 TURGIS Jimmy (Fra)
244 LEMOINE Cyril (Fra)
245 VAN STAEYEN Michael (Bel)
246 VAN LERBERGHE Bert (Bel)
247 VANBILSEN Kenneth (Bel)


Post Top Ad