Vadiúj verseny, régi jó ismerősökkel. 
A(z előzetes) rajtlista a 2011. október 5-én rajtoló pekingi körversenyhez:
AG2R LA MONDIALE (ALM)
BÉRARD Julien    (Fra)  
CHEREL Mickaël    (Fra)  
HINAULT Sébastien    (Fra)  
KADRI Biel    (Fra)  
MONDORY Lloyd    (Fra)  
PERAUD Jean Christophe    (Fra)  
RIBLON Christophe    (Fra)  
ROCHE Nicholas    (Irl)  

BMC RACING TEAM (BMC)
BEYER Chad    (USA)  
BOOKWALTER Brent    (USA)  
BUTLER Chris    (USA)  
KRISTOFF Alexander    (Nor)  
MOINARD Amaël    (Fra)  
MURPHY John    (USA)  
WYSS Danilo    (SUI)  
ZAHNER Simon    (SUI)  

EUSKALTEL - EUSKADI (EUS)
ANTON HERNANDEZ Igor    (Esp)  
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel    (Esp)  
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon    (Esp)  
LANDA MEANA Mikel    (Esp)  
NIEVE ITURALDE Mikel    (Esp)  
PEREZ LEZAUN Alan    (Esp)  
SANCHEZ GONZALEZ Samuel    (Esp)  
TXURRUKA ANSOLA Amets    (Esp)  

HTC - HIGHROAD (THR)
ALBASINI Michael    (SUI)  
BRAMMEIER Matthew    (Irl)  
FAIRLY Caleb    (USA)  
HOWARD Leigh    (Aus)  
MARTIN Tony    (GER)  
ROULSTON Hayden    (NZl)  
SIUTSOU Kanstantsin    (Blr)  
VELITS Peter    (Svk)  

KATUSHA TEAM (KAT)
GALIMZYANOV Denis    (Rus)  
ISAICHEV Vladimir    (Rus)  
OVECHKIN Artem    (Rus)  
PLIUSCHIN Alexandr    (Mol)  
PORSEV Alexander    (Rus)  
SILIN Egor    (Rus)  
TRUSOV Nikolai    (Rus)  
VANDENBERGH Stijn    (Bel)  

LAMPRE - ISD (LAM)
BALLONI Alfredo    (Ita)  
BERTAGNOLLI Leonardo    (Ita)  
BONO Matteo    (Ita)  
CUNEGO Damiano    (Ita)  
GAVAZZI Francesco    (Ita)  
MALORI Adriano    (Ita)  
MORI Manuele    (Ita)  
PIETROPOLLI Daniele    (Ita)  

LEOPARD TREK (LEO)
LUND Anders    (Den)  
MORTENSEN Martin    (Den)  
NIZZOLO Giacomo    (Ita)  
PEDERSEN Martin    (Den)  
POSTHUMA Joost    (Ned)  
ROHREGGER Thomas    (AUT)  
STAMSNIJDER Tom    (Ned)  
WAGNER Robert    (GER)  

LIQUIGAS - CANNONDALE (LIQ)
CIMOLAI Davide    (Ita)  
DA DALTO Mauro    (Ita)  
DALL'ANTONIA Tiziano    (Ita)  
OSS Daniel    (Ita)  
SAGAN Juraj    (Svk)  
SAGAN Peter    (Svk)  
VIVIANI Elia    (Ita)  
WURF Cameron    (Aus)  

MOVISTAR TEAM (MOV)
HERRADA LOPEZ Jesús    (Esp)  
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat    (Esp)  
IRIARTE Javier    (Esp)  
LASTRAS GARCIA Pablo    (Esp)  
MADRAZO Ángel    (Esp)  
PARDILLA BELLON Sergio    (Esp)  
PLAZA MOLINA Ruben    (Esp)  
SANZ UNZUE Enrique    (Esp)  

OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)
DE CLERCQ Bart    (Bel)  
DE HAES Kenny    (Bel)  
DEBUSSCHERE Jens    (Bel)  
HANSEN Adam    (Aus)  
KAISEN Olivier    (Bel)  
NEYENS Maarten    (Bel)  
REYNES MIMO Vicente    (Esp)  
VAN DEN BROECK Jurgen    (Bel)  

PRO TEAM ASTANA (AST)
BAZAYEV Assan    (Kaz)  
CLARKE Simon    (Aus)  
GRIVKO Andriy    (Ukr)  
IGLINSKIY Maxim    (Kaz)  
JUFRE POU Josep    (Esp)  
KANGERT Tanel    (Est)  
RENEV Sergey    (Kaz)  
VAITKUS Tomas    (Ltu)  

QUICK STEP CYCLING TEAM (QST)
BANDIERA Marco    (Ita)  
CATALDO Dario    (Ita)  
CHICCHI Francesco    (Ita)  
KEISSE Iljo    (Bel)  
REDA Francesco    (Ita)  
TERPSTRA Niki    (Ned)  
TRENTIN Matteo    (Ita)  
VANDEWALLE Kristof    (Bel)  

RABOBANK CYCLING TEAM (RAB)
BOOM Lars    (Ned)  
BOS Theo    (Ned)  
CLEMENT Stef    (Ned)  
GARATE Juan Manuel    (Esp)  
MARTENS Paul    (GER)  
SANCHEZ GIL Luis Leon    (Esp)  
VAN EMDEN Jos    (Ned)  
VAN WINDEN Dennis    (Ned)  

SAXO BANK SUNGARD (SBS)
AAEN JORGENSEN Jonas    (Den)  
HAEDO Juan José    (Arg)  
HAEDO Lucas Sebastian    (Arg)  
MORKOV Michael    (Den)  
NUYENS Nick    (Bel)  
ROBERTS Luke    (Aus)  
SØRENSEN Chris Anker    (Den)  
TANNER David    (Aus)  

SKY PROCYCLING (SKY)
APPOLLONIO Davide    (Ita)  
BARRY Michael    (Can)  
CIONI Dario David    (Ita)  
CUMMINGS Steven    (GBr)  
DOWSETT Alex    (GBr)  
FROOME Christopher    (GBr)  
HUNT Jeremy    (GBr)  
KNEES Christian    (GER)  

TEAM GARMIN - CERVÉLO (GRM)
BOBRIDGE Jack    (Aus)  
HAUSSLER Heinrich    (Aus)  
KREDER Michel    (Ned)  
MEYER Cameron    (Aus)  
MILLAR David    (GBr)  
TALANSKY Andrew    (USA)  
VAN SUMMEREN Johan    (Bel)  
WILSON Matthew    (Aus)  

TEAM RADIOSHACK (RSH)
BRAJKOVIC Janez    (Slo)  
DEIGNAN Philip    (Irl)  
IRIZAR ARANBURU Markel    (Esp)  
KING Benjamin    (USA)  
MURAVYEV Dmitriy    (Kaz)  
ROVNY Ivan    (Rus)  
SANTOS SIMOES OLIVEIRA Nelson Filipe    (Por)  
ZUBELDIA AGIRRE Haimar    (Esp)  

VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)
DE GENDT Thomas    (Bel)  
KEIZER Martijn    (Ned)  
MARCATO Marco    (Ita)  
MOL Wouter    (Ned)  
RUYGH Rob    (Ned)  
VEUCHELEN Frederik    (Bel)  
WESTRA Lieuwe    (Ned)  

KÍNAI NEMZETI VÁLOGATOTT
Xi Tao JI (Chi)
Kun JIANG (Chi)
Yilin LIU (Chi)
Ben MA (Chi)
Fengnian WANG (Chi)
Meiyin WANG (Chi)
Ruisong ZHANG (Chi)
Yiming ZHAO (Chi)
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: