Innsbruck2018 - férfi csapat időfutam indulási sorrend/rajtidők - TOURázzunk együtt

FRISS

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. szeptember 23., vasárnap

Innsbruck2018 - férfi csapat időfutam indulási sorrend/rajtidők


1 14:40 – TIROL CYCLING TEAM (AUT)
 2 14:43 – WSA PUSHBIKERS (AUT)
 3 14:46 – HRINKOW ADVARICS CYCLEANG (AUT)
 4 14:49 – DUKLA BANSKA BYSTRICA (SVK)
 5 14:52 – TEAM LOTTO - KERN HAUS (GER)
 6 14:55 – SANGEMINI - MG. K VIS - VEGA (ITA)
 7 14:58 – TEAM VORARLBERG SANTIC (AUT)
 8 15:01 – TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS (AUT)
 9 15:04 – ELKOV - AUTHOR (CZE)
10 15:07 – CCC SPRANDI POLKOWICE (POL)
11 15:10 – TEAM KATUSHA ALPECIN (SUI)
12 15:13 – TREK - SEGAFREDO (USA)
13 15:16 – AG2R LA MONDIALE (FRA)
14 15:19 – TEAM LOTTO NL - JUMBO (NED)
15 15:22 – ASTANA PRO TEAM (KAZ)
16 15:25 – MOVISTAR TEAM (ESP)
17 15:28 – MITCHELTON - SCOTT (AUS)
18 15:31 – BORA - HANSGROHE (GER)
19 15:34 – QUICK - STEP FLOORS (BEL)
20 15:37 – TEAM SKY (GBR)
21 15:40 – BMC RACING TEAM (USA)
22 15:43 – TEAM SUNWEB (GER)

Rajtlista:

TIROL CYCLING TEAM (AUT)
211  BAYER Tobias               AUT  1999
212  GAMPER Florian             AUT  1999
213  GAMPER Mario               AUT  1999
214  PORZNER Manuel             GER  1996
215  SCHINNAGEL Johannes        GER  1996
216  ZIMMERMANN Georg           GER  1997

WSA PUSHBIKERS (AUT)
201  AUER Daniel                AUT  1994
202  GRASMANN Christian         GER  1981
203  HARRISON Joshua            AUS  1995
204  RITZINGER Felix            AUT  1996
205  SALZMANN Jodok             AUT  1995
206  TRETTWER Helmut            GER  1983

HRINKOW ADVARICS CYCLEANG (AUT)
191  BOSMAN Patrick             AUT  1994
192  FREIBERGER Markus          AUT  1995
193  GRAF Andreas               AUT  1985
194  HOFER Andreas              AUT  1991
195  HRINKOW Dominik            AUT  1988
196  RAPP Jonas                 GER  1994

DUKLA BANSKA BYSTRICA (SVK)
181  BELLAN Juraj               SVK  1996
182  CANECKY Marek              SVK  1988
183  CULLY Jan Andrej           SVK  1995
184  MAHDAR Martin              SVK  1989
185  OROS Samuel                SVK  1998
186  TYBOR Patrik               SVK  1987

TEAM LOTTO - KERN HAUS (GER)
171  HENN Luca                  GER  1997
172  HUGGER Jan                 GER  1998
173  HUPPERTZ Joshua            GER  1994
174  KESSLER Robert William     GER  1995
175  RUTSCH Jonas               GER  1998
176  WESTMATTELMANN Daniel      GER  1987

SANGEMINI - MG. K VIS - VEGA (ITA)
161  GAFFURINI Nicola           ITA  1989
162  GAZZARA Michele            ITA  1990
163  PUCCIONI Dario             ITA  1996
164  SALVIETTI Niccolo'         ITA  1993
165  SCARTEZZINI Michele        ITA  1992
166  TOTO Paolo                 ITA  1991

TEAM VORARLBERG SANTIC (AUT)
151  FRIESECKE Gian             SUI  1994
152  GEISMAYR Daniel            AUT  1989
153  ORRICO Davide              ITA  1990
154  RUEGG Lukas                SUI  1996
155  SCHELLING Patrick          SUI  1990
156  STEIMLE Jannik             GER  1996

TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS (AUT)
141  FORTIN Filippo             ITA  1989
142  KRIZEK Matthias            AUT  1988
143  LEHNER Daniel              AUT  1994
144  MANGERTSEDER Matthias      GER  1998
145  RABITSCH Stephan           AUT  1991
146  ZOIDL Riccardo             AUT  1988

ELKOV - AUTHOR (CZE)
131  BARTA Jan                  CZE  1984
132  CERNY Josef                CZE  1993
133  HACECKY Vojtech            CZE  1987
134  KANKOVSKY Alois            CZE  1983
135  KUKRLE Michael             CZE  1994
136  OTRUBA Jakub               CZE  1998

CCC SPRANDI POLKOWICE (POL)
121  GRADEK Kamil               POL  1990
122  KUREK Adrian               POL  1988
123  OWSIAN Lukasz              POL  1990
124  SAJNOK Szymon              POL  1997
125  TACIAK Mateusz             POL  1984
126  TRATNIK Jan                SLO  1990

TEAM KATUSHA ALPECIN (SUI)
111  DOWSETT Alex               GBR  1988
112  HAAS Nathan                AUS  1989
113  HOLLENSTEIN Reto           SUI  1985
114  MARTIN Tony                GER  1985
115  POLITT Nils                GER  1994
116  SCHMIDT WURTZ Mads         DEN  1994

TREK - SEGAFREDO (USA)
101  BERNARD Julien             FRA  1992
102  BRANDLE Matthias           AUT  1989
103  FELLINE Fabio              ITA  1990
104  GOGL Michael               AUT  1993
105  MULLEN Ryan                IRL  1994
106  SKUJINS Toms               LAT  1991

AG2R LA MONDIALE (FRA)
 91  BAGDONAS Gediminas         LTU  1985
 92  BIDARD Francois            FRA  1992
 93  DENZ Nico                  GER  1994
 94  DILLIER Silvan             SUI  1990
 95  GENIEZ Alexandre           FRA  1988
 96  GOUGEARD Alexis            FRA  1993

TEAM LOTTO NL - JUMBO (NED)
 81  BOUWMAN Koen               NED  1993
 82  LEEZER Thomas              NED  1985
 83  POWLESS Neilson            USA  1996
 84  ROOSEN Timo                NED  1993
 85  VAN EMDEN Jos              NED  1985
 86  VAN POPPEL Danny           NED  1993

ASTANA PRO TEAM (KAZ)
 71  GRIVKO Andrey              UKR  1983
 72  HOULE Hugo                 CAN  1990
 73  KANGERT Tanel              EST  1987
 74  LUTSENKO Alexey            KAZ  1992
 75  NIELSEN Magnus Cort        DEN  1993
 76  VALGREN ANDERSEN Michael   DEN  1992

MOVISTAR TEAM (ESP)
 61  AMADOR Andrey              CRC  1986
 62  ANACONA Winner Andrew      COL  1988
 63  ERVITI Imanol              ESP  1983
 64  OLIVEIRA Nelson            POR  1989
 65  SOLER Marc                 ESP  1993
 66  SUTTERLIN Jasha            GER  1992

MITCHELTON - SCOTT (AUS)
 51  BAUER Jack                 NZL  1985
 52  DURBRIDGE Luke             AUS  1991
 53  HEPBURN Michael            AUS  1991
 54  IMPEY Daryl                RSA  1984
 55  MEYER Cameron              AUS  1988
 56  TRENTIN Matteo             ITA  1989

BORA - HANSGROHE (GER)
 41  BODNAR Maciej              POL  1985
 42  GROSSSCHARTNER Felix       AUT  1993
 43  KONRAD Patrick             AUT  1991
 44  MUHLBERGER Gregor          AUT  1994
 45  OSS Daniel                 ITA  1987
 46  POSTLBERGER Lukas          AUT  1992

QUICK - STEP FLOORS (BEL)
 31  ASGREEN Kasper             DEN  1995
 32  DE PLUS Laurens            BEL  1995
 33  JUNGELS Bob                LUX  1992
 34  LAMPAERT Yves              BEL  1991
 35  SCHACHMANN Maximilian      GER  1994
 36  TERPSTRA Niki              NED  1984

TEAM SKY (GBR)
 21  CASTROVIEJO Jonathan       ESP  1987
 22  DOULL Owain                GBR  1993
 23  KIRYIENKA Vasil            BLR  1981
 24  KWIATKOWSKI Michal         POL  1990
 25  MOSCON Gianni              ITA  1994
 26  STANNARD Ian               GBR  1987

BMC RACING TEAM (USA)
 11  BEVIN Patrick              NZL  1991
 12  CARUSO Damiano             ITA  1987
 13  DENNIS Rohan               AUS  1990
 14  KUNG Stefan                SUI  1993
 15  VAN AVERMAET Greg          BEL  1985
 16  VAN GARDEREN Tejay         USA  1988

TEAM SUNWEB (GER)
  1  DUMOULIN Tom               NED  1990
  2  HAGA Chad                  USA  1988
  3  KELDERMAN Wilco            NED  1991
  4  KRAGH ANDERSEN Soren       DEN  1994
  5  MATTHEWS Michael           AUS  1990
  6  OOMEN Sam                  NED  1995

Post Top Ad