Prudential RideLondon-Surrey Classic 2018 - útvonal és rajtlista - TOURázzunk együtt

FRISS

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. július 29., vasárnap

Prudential RideLondon-Surrey Classic 2018 - útvonal és rajtlista

Prudential RideLondon-Surrey Classic 2018
2018. július 29. vasárnap
London/St James’s Park - London/The Mall 
(183 km)
Profil:


Térkép:




TEAM KATUSHA-ALPECIN
1 DOWSETT Alex (GBr)
2 GONCALVES Jose (Por)
3 LAMMERTINK Maurits (Ned)
4 BIERMANS Jenthe (Bel)
5 HOLLENSTEIN Reto (SUI)
6 SPILAK Simon (Slo)
7 HAAS Nathan (Aus)

BORA-HANSGROHE
11 ACKERMANN Pascal (GER)
12 KENNAUGH Peter (GBr)
13 MCCARTHY Jay (Aus)
14 PFINGSTEN Christoph (GER)
15 SCHILLINGER Andreas (GER)
16 SARAMOTINS Aleksejs (Lat)
17 SELIG Rüdiger (GER)

SPORT VLAANDEREN-BALOISE
21 FARAZIJN Maxime (Bel)
22 MENTEN Milan (Bel)
23 NOPPE Christophe (Bel)
24 RICKAERT Jonas (Bel)
25 VAN GOMPEL Matthias (Bel)
26 VAN ROOY Kenneth (Bel)
27 VERWILST Aaron (Bel)

BAHRAIN - MERIDA
31 BOLE Grega (Slo)
32 BONIFAZIO Niccolo (Ita)
33 GARCIA CORTINA Ivan (Esp)
34 AGNOLI Valerio (Ita)
35 PER David (Slo)
36 BOARO Manuele (Ita)
37 NAVARDAUSKAS Ramunas (Ltu)

TEAM LOTTO NL - JUMBO
41 OLIVIER Daan (Ned)
42 BATTAGLIN Enrico (Ita)
43 WYNANTS Maarten (Bel)
44 TANKINK Bram (Ned)
45 VAN EMDEN Jos (Ned)
46 LINDEMAN Bertjan (Ned)
47 WAGNER Robert (GER)

AG2R LA MONDIALE
51 BAGDONAS Gediminas (Ltu)
52 BARBIER Rudy (Fra)
53 COSNEFROY Benoit (Fra)
54 DENZ Nico (GER)
55 BAKELANTS Jan (Bel)
56 GOUGEARD Alexis (Fra)
57 VANDENBERGH Stijn (Bel)

CCC SPRANDI POLKOWICE
61 KOCH Jonas (GER)
62 CIESLIK Pawel (Pol)
63 FRANCZAK Pawel (Pol)
64 AMARO ANTUNES Manuel (Por)
65 SISR Frantisek (Cze)
66 SCHLEGEL Michal (Cze)
67 TRATNIK Jan (Slo)

UAE - TEAMEMIRATES
71 CONSONNI Simone (Ita)
72 SWIFT Ben (GBr)
73 GANNA Filippo (Ita)
74 FARIA DA COSTA Rui Alberto (Por)
75 BYSTROM Sven Erik (Nor)
76 LAENGEN Vegard Stake (Nor)
77 ULISSI Diego (Ita)

BARDIANI CSF
81 ALBANESE Vincenzo (Ita)
82 BARBIN Enrico (Ita)
83 GUARDINI Andrea (Ita)
84 MAESTRI Mirco (Ita)
85 ROTA Lorenzo (Ita)
86 SIMION Paolo (Ita)
87 TONELLI Alessandro (Ita)

ASTANA PRO TEAM
91 DE VREESE Laurens (Bel)
92 GIDICH Yevgeniy (Kaz)
93 HOULE Hugo (Can)
94 GATTO Oscar (Ita)
95 VILLELLA Davide (Ita)
96 MINALI Riccardo (Ita)
97 MOSER Moreno (Ita)

BMC RACING TEAM
101 DRUCKER Jean Pierre (Lux)
102 ROELANDTS Jürgen (Bel)
103 SCOTSON Miles (Aus)
104 VAN HOOYDONCK Nathan (Bel)
105 BETTIOL Alberto (Ita)
106 DE MARCHI Alessandro (Ita)
107 DENNIS Rohan (Aus)

TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE
111 BRESCHEL Matti (Den)
112 DOCKER Mitchell (Aus)
113 MAGNUSSON Kim (Swe)
114 MCLAY Daniel (GBr)
115 MODOLO Sacha (Ita)
116 LANGEVELD Sebastian (Ned)
117 VAN ASBROECK Tom (Bel)

LOTTO - SOUDAL
121 BAK Lars Ytting (Den)
122 HANSEN Adam (Aus)
123 HOFLAND Moreno (Ned)
124 LAMBRECHT Bjorg (Bel)
125 MAES Nikolas (Bel)
126 SHAW James Callum (GBr)
127 GREIPEL André (GER)

MITCHELTON - SCOTT
131 ALBASINI Michael (SUI)
132 TUFT Svein (Can)
133 TRENTIN Matteo (Ita)
134 JUUL JENSEN Christopher (Den)
135 MEZGEC Luka (Slo)
136 EWAN Caleb (Aus)
137 EDMONDSON Alexander (Aus)

TEAM DIMENSION DATA
141 CAVENDISH Mark (GBr)
142 DAVIES Scott (GBr)
143 EISEL Bernhard (AUT)
144 RENSHAW Mark (Aus)
145 THWAITES Scott (GBr)
146 VAN ZYL Johann (RSA)
147 VENTER Jacobus (RSA)

TEAM NOVO NORDISK
151 CALABRIA Fabio (Aus)
152 BRAND Sam (GBr)
153 LOZANO RIBA David (Esp)
154 PERON Andrea (Ita)
155 PLANET Charles (Fra)
156 POLI Umberto (Ita)
157 WILLIAMS Christopher (Aus)

TEAM SUNWEB
161 BAUHAUS Phil (GER)
162 CURVERS Roy (Ned)
163 HOFSTEDE Lennard (Ned)
164 MATTHEWS Michael (Aus)
165 TEUNISSEN Mike (Ned)
166 TUSVELD Martijn (Ned)
167 WALSCHEID Max (GER)

TEAM SKY
171 DIBBEN Jonathan (GBr)
172 DOULL Owain (GBr)
173 GEOGHEGAN HART Tao (GBr)
174 HALVORSEN Kristoffer (Nor)
175 LAWLESS Christopher (GBr)
176 STANNARD Ian (GBr)
177 WISNIOWSKI Lukasz (Pol)

QUICK STEP FLOORS
181 DEVENYNS Dries (Bel)
182 JAKOBSEN Fabio (Ned)
183 MARTINELLI Davide (Ita)
184 MØRKØV Michael (Den)
185 SABATINI Fabio (Ita)
186 SENECHAL Florian (Fra)
187 VIVIANI Elia (Ita)

TREK-SEGAFREDO
191 DIDIER Laurent (Lux)
192 BEPPU Fumiyuki (Jpn)
193 BRÄNDLE Matthias (AUT)
194 FRAME Alex (NZl)
195 MULLEN Ryan (Irl)
196 NIZZOLO Giacomo (Ita)
197 VAN POPPEL Boy (Ned)

Post Top Ad