Vuelta al Pais Vasco 2018 - rajtlista - TOURázzunk együtt

FRISS

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. április 2., hétfő

Vuelta al Pais Vasco 2018 - rajtlista

2018. április 2-7.

MOVISTAR TEAM
1 LANDA MEANA Mikel (Esp)
2 ANACONA Winner Anrew (Col)
3 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (Col)
4 DE LA PARTE GONZALEZ Victor (Esp)
5 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander (Col)
6 ROJAS GIL Jose Joaquin (Esp)
7 VALLS FERRI Rafael (Esp)

AG2R LA MONDIALE
11 BARDET Romain (Fra)
12 DUPONT Hubert (Fra)
13 GASTAUER Ben (Lux)
14 GAUTIER Cyril (Fra)
15 LATOUR Pierre (Fra)
16 BAKELANTS Jan (Bel)
17 VUILLERMOZ Alexis (Fra)

ASTANA PRO TEAM
21 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello (Esp)
22 FRAILE MATARRANZ Omar (Esp)
23 CATALDO Dario (Ita)
24 CHERNETSKY Sergey (Rus)
25 HANSEN Jesper (Den)
26 KOZHATAYEV Bakhtiyar (Kaz)
27 MOSER Moreno (Ita)

BAHRAIN - MERIDA
31 NIBALI Vincenzo (Ita)
32 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka (Esp)
33 IZAGIRRE INSAUSTI Ion (Esp)
34 PADUN Mark (Ukr)
35 PELLIZOTTI Franco (Ita)
36 PERNSTEINER Hermann (AUT)
37 VISCONTI Giovanni (Ita)

BMC RACING TEAM
41 PORTE Richie (Aus)
42 CARUSO Damiano (Ita)
43 DE MARCHI Alessandro (Ita)
44 GERRANS Simon (Aus)
45 TEUNS Dylan (Bel)
46 VAN GARDEREN Tejay (USA)
47 WYSS Danilo (SUI)

BORA-HANSGROHE
51 KÖNIG Leopold (Cze)
52 BENEDETTI Cesare (Ita)
53 BUCHMANN Emanuel (GER)
54 GROSSSCHARTNER Felix (AUT)
55 KONRAD Patrick (AUT)
56 MCCARTHY Jay (Aus)
57 MÜHLBERGER Gregor (AUT)

BURGOS BH
61 SIMON CASULLERAS Jordi (Esp)
62 HERKLOTZ Silvio (GER)
63 EZQUERRA MUELA Jesús (Esp)
64 MAMYKIN Matvei (Rus)
65 PIMENTA COSTA MENDES José Joao (Por)
66 RUBIO HERNANDEZ Diego (Esp)
67 SALAS Ibai (Esp)

CAJA RURAL-SEGUROS RGA
71 AMEZQUETA MORENO Julen (Esp)
72 ARANBURU DEBA Alex (Esp)
73 IRISARRI RINCON Jon (Esp)
74 LASTRA MARTINEZ Jonathan (Esp)
75 MAS BONET Luis (Esp)
76 PARDILLA BELLON Sergio (Esp)
77 REIS Rafael Ferreira (Por)

COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
81 HERRADA LOPEZ Jesús (Esp)
82 EDET Nicolas (Fra)
83 HERRADA LOPEZ José (Esp)
84 LE TURNIER Mathias (Fra)
85 MATE MARDONES Luis Angel (Esp)
86 NAVARRO GARCIA Daniel (Esp)
87 PEREZ Anthony (Fra)

EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS
91 PRADES REVERTE Eduard (Esp)
92 BAGUES KALPARSORO Aritz (Esp)
93 BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel (Esp)
94 BRAVO OIARBIDE Garikoitz (Esp)
95 BARCELÓ ARAGÓN Fernando (Esp)
96 RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar (Esp)
97 SANZ UNZUE Enrique (Esp)

GROUPAMA - FDJ
101 MOLARD Rudy (Fra)
102 ARMIRAIL Bruno (Fra)
103 MADOUAS Valentin (Fra)
104 MORABITO Steve (SUI)
105 SEIGLE Romain (Fra)
106 VAUGRENARD Benoît (Fra)
107 VINCENT Leo (Fra)

LOTTO - SOUDAL
111 ARMEE Sander (Bel)
112 LAMBRECHT Bjorg (Bel)
113 MERTZ Rémy (Bel)
114 MONFORT Maxime (Bel)
115 SHAW James Callum (GBr)
116 VAN DER SANDE Tosh (Bel)
117 VANENDERT Jelle (Bel)

MITCHELTON - SCOTT
121 ?
122 ALBASINI Michael (SUI)
123 HAMILTON Lucas (Aus)
124 HAIG Jack (Aus)
125 JUUL JENSEN Christopher (Den)
126 POWER Robert (Aus)
127 VERONA QUINTANILLA Carlos (Esp)

QUICK STEP FLOORS
131 ALAPHILIPPE Julian (Fra)
132 CAPECCHI Eros (Ita)
133 CAVAGNA Rémi (Fra)
134 KNOX James (GBr)
135 MAS NICOLAU Enric (Esp)
136 NARVAEZ PRADO Jhonatan (Ecu)
137 SERRY Pieter (Bel)

TEAM DIMENSION DATA
141 ANTON HERNANDEZ Igor (Esp)
142 CUMMINGS Stephen (GBr)
143 ?
144 KING Benjamin (USA)
145 MORTON Lachlan David (Aus)
146 PAUWELS Serge (Bel)
147 SLAGTER Tom Jelte (Ned)

TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE
151 URAN URAN Rigoberto (Col)
152 CANTY Brendan (Aus)
153 ?
154 CRADDOCK Lawson (USA)
155 HOWES Alex (USA)
156 ?
157 ?

TEAM KATUSHA-ALPECIN
161 ZAKARIN Ilnur (Rus)
162 BOSWELL Ian (USA)
163 KISERLOVSKI Robert (Cro)
164 KOCHETKOV Pavel (Rus)
165 LAMMERTINK Maurits (Ned)
166 MACHADO Tiago (Por)
167 SPILAK Simon (Slo)

TEAM LOTTO NL - JUMBO
171 ROGLIC Primoz (Slo)
172 BATTAGLIN Enrico (Ita)
173 KUSS Sepp (USA)
174 LINDEMAN Bertjan (Ned)
175 MARTENS Paul (GER)
176 POWLESS Neilson (USA)
177 DE TIER Floris (Bel)

TEAM SKY
181 ?
182 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Esp)
183 DE LA CRUZ MELGAREJO David (Esp)
184 GEOGHEGAN HART Tao (GBr)
185 KIRYIENKA Vasil (Blr)
186 KWIATKOWSKI Michal (Pol)
187 SIVAKOV Pavel (Rus)

TEAM SUNWEB
191 MATTHEWS Michael (Aus)
192 FRÖHLINGER Johannes (GER)
193 HAGA Chad (USA)
194 HINDLEY Jai (Aus)
195 STORER Michael (Aus)
196 TEN DAM Laurens (Ned)
197 TUSVELD Martijn (Ned)

TREK-SEGAFREDO
201 MOLLEMA Bauke (Ned)
202 GOGL Michael (AUT)
203 GRMAY Tsgabu Gebremaryam (Eth)
204 GUERREIRO Ruben (Por)
205 IRIZAR ARANBURU Markel (Esp)
206 SKUJINS Toms (Lat)
207 STETINA Peter (USA)

UAE - TEAMEMIRATES
211 FARIA DA COSTA Rui Alberto (Por)
212 AIT EL ABDIA Anass (Mar)
213 MORI Manuele (Ita)
214 BONO Matteo (Ita)
215 ULISSI Diego (Ita)
216 POLANC Jan (Slo)
217 RIABUSHENKO Aliaksandr (Blr)
 .

Post Top Ad