Zöld trikó (pontverseny)
1 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 364
2 André Greipel (GER) Lotto - Soudal 204
3 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha - Alpecin 158
4 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain - Merida 143
5 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 140
6 Chris Froome (GBr) Team Sky 105
7 Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 98
8 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL - Jumbo 94
9 Thomas De Gendt (Bel) Lotto - Soudal 93
10 Rigoberto Uran (Col) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 87
11 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 84
12 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 80
13 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 79
14 John Degenkolb (GER) Trek - Segafredo 79
15 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits 78
16 Tony Gallopin (Fra) Lotto - Soudal 70
17 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 63
18 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 60
19 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 58
20 Tiesj Benoot (Bel) Lotto - Soudal 57
21 Jan Bakelants (Bel) Ag2r La Mondiale 57
22 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert 54
23 Simon Yates (GBr) Orica - Scott 54
24 Mikel Landa Meana (Esp) Team Sky 51
25 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo 50
26 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 50
27 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL - Jumbo 49
28 Rüdiger Selig (GER) Bora - Hansgrohe 44
29 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 43
30 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 38
31 Jack Bauer (NZl) Quick Step Floors 37
32 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek - Segafredo 36
33 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 35
34 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 35
35 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Oscaro 34
36 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert 33
37 Maciej Bodnar (Pol) Bora - Hansgrohe 32
38 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 29
39 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 28
40 Nils Politt (GER) Team Katusha - Alpecin 28
41 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 28
42 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 26
43 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 26
44 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 26
45 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 26
46 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Oscaro 25
47 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 25
48 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 25
49 Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 23
50 Jens Keukeleire (Bel) Orica - Scott 23
51 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 23
52 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert 22
53 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 21
54 Taylor Phinney (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 21
55 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 20
56 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 20
57 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 20
58 Nathan Brown (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 19
59 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 19
60 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 19
61 Tony Martin (GER) Team Katusha - Alpecin 19
62 Marco Haller (AUT) Team Katusha - Alpecin 19
63 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb 18
64 Roman Kreuziger (Cze) Orica - Scott 17
65 Pierre-Luc Périchon (Fra) Fortuneo - Oscaro 17
66 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 17
67 Jay McCarthy (Aus) Bora - Hansgrohe 17
68 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Oscaro 17
69 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 17
70 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 17
71 Davide Cimolai (Ita) FDJ 17
72 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 15
73 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 15
74 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 15
75 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 15
76 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Oscaro 15
77 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 14
78 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 13
79 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 13
80 Adam Hansen (Aus) Lotto - Soudal 13
81 Rick Zabel (GER) Team Katusha - Alpecin 13
82 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha - Alpecin 13
83 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 12
84 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 12
85 Damien Howson (Aus) Orica - Scott 11
86 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL - Jumbo 11
87 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb 11
88 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 10
89 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 10
90 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica - Scott 10
91 Koen De Kort (Ned) Trek - Segafredo 10
92 Christian Knees (GER) Team Sky 10
93 Michael Gogl (AUT) Trek - Segafredo 10
94 Michael Albasini (SUI) Orica - Scott 9
95 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert 9
96 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 9
97 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto - Soudal 9
98 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 8
99 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert 8
100 Borut Bozic (Slo) Bahrain - Merida 8
101 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert 7
102 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha - Alpecin 7
103 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo 6
104 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 6
105 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 6
106 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team 6
107 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 6
108 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 6
109 Grega Bole (Slo) Bahrain - Merida 6
110 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 5
111 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 5
112 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Oscaro 5
113 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 4
114 Rudy Molard (Fra) FDJ 4
115 Emanuel Buchmann (GER) Bora - Hansgrohe 3
116 Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 3
117 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 3
118 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 3
119 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Oscaro 2
120 Daryl Impey (RSA) Orica - Scott 2
121 Paul Martens (GER) Team LottoNL - Jumbo 2
122 Scott Thwaites (GBr) Team Dimension Data 2
123 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 2
124 Luke Rowe (GBr) Team Sky 2

125 Jonathan Castroviejo (Esp) Movistar Team 1


Pöttyös trikós (hegyi pontok)
1 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 129
2 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL - Jumbo 80
3 Thomas De Gendt (Bel) Lotto - Soudal 61
4 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo 37
5 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek - Segafredo 36
6 Mikel Landa Meana (Esp) Team Sky 33
7 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 32
8 Chris Froome (GBr) Team Sky 31
9 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 28
10 Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 25
11 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 23
12 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 22
13 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 21
14 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 20
15 Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 19
16 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 19
17 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 16
18 Tiesj Benoot (Bel) Lotto - Soudal 15
19 Tony Gallopin (Fra) Lotto - Soudal 15
20 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 14
21 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 11
22 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Oscaro 11
23 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 10
24 Jan Bakelants (Bel) Ag2r La Mondiale 10
25 Rigoberto Uran (Col) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 10
26 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 10
27 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 8
28 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 8
29 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 7
30 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert 6
31 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo 6
32 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 4
33 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 4
34 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 4
35 Nathan Brown (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 3
36 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Oscaro 2
37 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 2
38 Taylor Phinney (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 2
39 Nils Politt (GER) Team Katusha - Alpecin 2
40 Koen De Kort (Ned) Trek - Segafredo 2
41 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 2
42 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain - Merida 2
43 Jesús Herrada (Esp) Movistar Team 2
44 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 2
45 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Oscaro 1
46 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert 1
47 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 1
48 Simon Yates (GBr) Orica - Scott 1
49 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 1
50 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 1
51 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha - Alpecin 1
52 Pierre-Luc Périchon (Fra) Fortuneo - Oscaro 1
53 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 1
54 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 1
55 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 1

56 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 1


Fehér trikós (fiatalok versenye)
1 Simon Yates (GBr) Orica - Scott 73:31:33
2 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:02:28
3 Emanuel Buchmann (GER) Bora - Hansgrohe 0:22:59
4 Tiesj Benoot (Bel) Lotto - Soudal 0:33:39
5 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert 0:39:46
6 Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:42:57
7 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 1:17:08
8 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 2:07:44
9 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 2:18:18
10 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 2:18:36
11 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 2:24:11
12 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 2:29:28
13 Jay McCarthy (Aus) Bora - Hansgrohe 2:31:31
14 Nils Politt (GER) Team Katusha - Alpecin 2:34:45
15 Damien Howson (Aus) Orica - Scott 2:35:10
16 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Oscaro 2:43:00
17 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 2:53:16
18 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 2:55:48
19 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL - Jumbo 3:05:34
20 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 3:08:15
21 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert 3:08:26
22 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 3:09:04
23 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 3:16:16
24 Rick Zabel (GER) Team Katusha - Alpecin 3:19:38
25 Michael Gogl (AUT) Trek - Segafredo 3:22:05
26 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL - Jumbo 3:40:11
27 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 3:41:42

28 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 3:41:58

Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: