1 Peter Sagan (Svk) Bora - Hansgrohe 5:15:50
2 Michael Albasini (SUI) Orica - Scott 0:00:00
3 Matteo Trentin (Ita) Quick Step Floors 0:00:00
4 Patrick Bevin (NZl) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
5 Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain - Merida 0:00:00
6 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
7 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
8 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
9 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport 0:00:00
10 Owain Doull (GBr) Team Sky 0:00:00
11 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto - Soudal 0:00:00
12 John Degenkolb (GER) Trek - Segafredo 0:00:00
13 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:00
14 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:00
15 Sondre Holst Enger (Nor) Ag2r La Mondiale 0:00:00
16 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 0:00:00
17 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi - Polkowice 0:00:00
18 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:00
19 Mathew Hayman (Aus) Orica - Scott 0:00:00
20 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:00
21 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:00:00
22 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:00:00
23 Jan Bakelants (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:00
24 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ 0:00:00
25 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha - Alpecin 0:00:00
26 Simon Špilak (Slo) Team Katusha - Alpecin 0:00:00
27 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:00:00
28 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
29 Jay McCarthy (Aus) Bora - Hansgrohe 0:00:00
30 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:00:00
31 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:00:00
32 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:00:00
33 Marcus Burghardt (GER) Bora - Hansgrohe 0:00:00
34 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:00:00
35 Domenico Pozzovivo (Ita) Ag2r La Mondiale 0:00:00
36 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 0:00:00
37 Marco Haller (AUT) Team Katusha - Alpecin 0:00:00
38 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
39 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Movistar Team 0:00:00
40 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:00
41 Hugo Houle (Can) Ag2r La Mondiale 0:00:00
42 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
43 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:00
44 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport 0:00:00
45 Patrick Konrad (AUT) Bora - Hansgrohe 0:00:00
46 Lars Boom (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:00:00
47 Michael Woods (Can) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
48 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain - Merida 0:00:00
49 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
50 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain - Merida 0:00:00
51 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain - Merida 0:00:00
52 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
53 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Team Katusha - Alpecin 0:00:00
54 Nikolas Maes (Bel) Lotto - Soudal 0:00:00
55 Carlos Verona (Esp) Orica - Scott 0:00:00
56 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:00:00
57 Arthur Vichot (Fra) FDJ 0:00:00
58 Marc Soler Gimenez (Esp) Movistar Team 0:00:00
59 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
60 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 0:00:00
61 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
62 Koen De Kort (Ned) Trek - Segafredo 0:00:00
63 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
64 Ondrej Cink (Cze) Bahrain - Merida 0:00:00
65 Victor De La Parte Gonzalez (Esp) Movistar Team 0:00:00
66 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:00:00
67 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
68 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
69 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
70 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha - Alpecin 0:00:00
71 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ 0:00:00
72 Paul Martens (GER) Team LottoNL - Jumbo 0:00:00
73 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:00:00
74 Kévin Réza (Fra) FDJ 0:00:00
75 Steve Morabito (SUI) FDJ 0:00:00
76 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:00:00
77 Bart De Clercq (Bel) Lotto - Soudal 0:00:19
78 Maciej Bodnar (Pol) Bora - Hansgrohe 0:00:22
79 Michael Schär (SUI) BMC Racing Team 0:00:22
80 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:22
81 Martin Elmiger (SUI) BMC Racing Team 0:00:22
82 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:22
83 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:00:22
84 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha - Alpecin 0:00:22
85 Michal Kolár (Svk) Bora - Hansgrohe 0:00:22
86 Hugh Carthy (GBr) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 0:00:22
87 Maxime Monfort (Bel) Lotto - Soudal 0:00:22
88 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:00:22
89 Alberto Losada Alguacil (Esp) Team Katusha - Alpecin 0:00:22
90 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:00:22
91 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:22
92 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky 0:00:22
93 Lachlan Morton (Aus) Team Dimension Data 0:00:22
94 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto - Soudal 0:00:22
95 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:22
96 Jan Bárta (Cze) Bora - Hansgrohe 0:00:37
97 Jelle Wallays (Bel) Lotto - Soudal 0:00:39
98 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:42
99 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb 0:00:42
100 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:00:44
101 Tim Wellens (Bel) Lotto - Soudal 0:00:50
102 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:58
103 Gianluca Brambilla (Ita) Quick Step Floors 0:01:04
104 Lars Petter Nordhaug (Nor) Aqua Blue Sport 0:01:28
105 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo 0:01:30
106 Fabio Felline (Ita) Trek - Segafredo 0:01:34
107 Sam Bewley (NZl) Orica - Scott 0:02:06
108 Grégory Rast (SUI) Trek - Segafredo 0:02:06
109 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica - Scott 0:02:10
110 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo 0:04:16
111 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:04:52
112 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 0:09:46
113 Jack Bauer (NZl) Quick Step Floors 0:09:46
114 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi - Polkowice 0:09:46
115 Gediminas Bagdonas (Ltu) Ag2r La Mondiale 0:09:46
116 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie 0:09:46
117 Felix Großschartner (AUT) CCC Sprandi - Polkowice 0:09:46
118 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi - Polkowice 0:09:46
119 Louis Vervaeke (Bel) Lotto - Soudal 0:09:46
120 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:09:46
121 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:09:46
122 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:09:46
123 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:09:46
124 Javier Moreno Bazan (Esp) Bahrain - Merida 0:09:46
125 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team 0:09:46
126 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:09:46
127 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport 0:09:46
128 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:09:46
129 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data 0:09:46
130 Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 0:09:46
131 Georg Preidler (AUT) Team Sunweb 0:09:46
132 Jakub Kaczmarek (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 0:09:46
133 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 0:09:46
134 Antonio Pedrero Lopez (Esp) Movistar Team 0:09:46
135 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Quick Step Floors 0:09:46
136 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 0:09:46
137 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 0:09:46
138 Ryan Mullen (Irl) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 0:09:46
139 Taylor Phinney (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 0:09:46
140 Rob Power (Aus) Orica - Scott 0:09:46
141 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:09:46
142 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:09:46
143 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:10:40
144 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:12:02
145 Cédric Pineau (Fra) FDJ 0:15:43
146 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:15:43
147 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport 0:15:43
148 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates 0:15:43
149 Nico Denz (GER) Ag2r La Mondiale 0:15:43
150 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb 0:15:43
151 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain - Merida 0:15:43
152 Juraj Sagan (Svk) Bora - Hansgrohe 0:15:43
153 Tyler Farrar (USA) Team Dimension Data 0:15:43
154 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo 0:15:43
155 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport 0:15:43
156 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport 0:15:43
157 Ryan Anderson (Can) Direct Energie 0:15:43
158 Rein Taaramäe (Est) Team Katusha - Alpecin 0:15:43
159 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:15:43
160 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:15:43
161 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:15:43
162 Matthias Brändle (AUT) Trek - Segafredo 0:15:43
163 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky 0:27:50

Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: