BAHRAIN – MERIDA (TBM)
  1   NIBALI Vincenzo             ITA  14.11.1984
  2   AGNOLI Valerio              ITA  06.01.1985
  3   BOARO Manuele               ITA  12.03.1987
  4   GASPAROTTO Enrico           ITA  22.03.1982
  5   MORENO Javier               ESP  18.07.1984
  6   PELLIZOTTI Franco           ITA  15.01.1978
  7   PIBERNIK Luka               SLO  23.10.1993
  8   SIUTSOU Kanstantsin         BLR  09.08.1982
  9   VISCONTI Giovanni           ITA  13.01.1983

AG2R LA MONDIALE (ALM)
 11   POZZOVIVO Domenico          ITA  30.11.1982
 12   BÉRARD Julien               FRA  27.07.1987
 13   BIDARD François             FRA  19.03.1992
 14   CHEVRIER Clément            FRA  29.06.1992
 15   DUPONT Hubert               FRA  13.11.1980
 16   GASTAUER Ben                LUX  14.11.1987
 17   GENIEZ Alexandre            FRA  16.04.1988
 18   JAUREGUI Quentin            FRA  22.04.1994
 19   MONTAGUTI Matteo            ITA  06.01.1984

ASTANA PRO TEAM (AST)
 22   CATALDO Dario               ITA  17.03.1985
 23   BILBAO Pello                ESP  25.02.1990
 24   BIZHIGITOV Zhandos          KAZ  10.06.1991
 25   HANSEN Jesper               DEN  23.10.1990
 26   KANGERT Tanel               EST  11.03.1987
 27   SANCHEZ Luis Leon           ESP  24.11.1983
 28   TIRALONGO Paolo             ITA  08.07.1977
 29   ZEITS Andrey                KAZ  14.12.1986

Kapcsolódó:
Az Astana 8 versenyzővel áll rajthoz

BARDIANI CSF (BRD)
 31   PIRAZZI Stefano             ITA  11.03.1987
 32   ALBANESE Vincenzo           ITA  12.11.1996
 33   ANDREETTA Simone            ITA  30.08.1993
 34   BARBIN Enrico               ITA  04.03.1990
 35   BOEM Nicola                 ITA  27.09.1989
 36   CICCONE Giulio              ITA  20.12.1994
 37   MAESTRI Mirco               ITA  26.10.1991
 38   ROTA Lorenzo                ITA  23.05.1995
 39   RUFFONI Nicola              ITA  14.12.1990 
Kapcsolódó:
A Bardiani CSF két versenyzője is megbukott a doppingteszten

BMC RACING TEAM (BMC)
 41   VAN GARDEREN Tejay          USA  12.08.1988
 42   DENNIS Rohan                AUS  28.05.1990
 43   DILLIER Silvan              SUI  03.08.1990
 44   HERMANS Ben                 BEL  08.06.1986
 45   QUINZIATO Manuel            ITA  30.10.1979
 46   ROSSKOPF Joey               USA  04.09.1989
 47   SENNI Manuel                ITA  11.03.1992
 48   TEUNS Dylan                 BEL  01.03.1992
 49   VENTOSO Francisco           ESP  06.05.1982

BORA – HANSGROHE (BOH)
 51   BARTA Jan                   CZE  07.12.1984
 52   BENEDETTI Cesare            ITA  03.08.1987
 53   BENNETT Sam                 IRL  16.10.1990
 54   KONRAD Patrick              AUT  13.10.1991
 55   MENDES José                 POR  24.04.1985
 56   MÜHLBERGER Gregor           AUT  04.04.1994
 57   PELUCCHI Matteo             ITA  21.01.1989
 58   PÖSTLBERGER Lukas           AUT  10.01.1992
 59   SELIG Rüdiger               GER  19.02.1989

CANNONDALE DRAPAC PROF. CYCLING TEAM (CDT)
 61   ROLLAND Pierre              FRA  10.10.1986
 62   CARTHY Hugh                 GBR  09.07.1994
 63   DOMBROWSKI Joseph Lloyd     USA  12.05.1991
 64   FORMOLO Davide              ITA  25.10.1992
 65   HOWES Alex                  USA  01.01.1988
 66   KOREN Kristjan              SLO  25.11.1986
 67   SLAGTER Tom-Jelte           NED  01.07.1989
 68   VILLELLA Davide             ITA  27.06.1991
 69   WOODS Michael               CAN  12.10.1986

CCC SPRANDI POLKOWICE (CCC)
 71   HIRT Jan                    CZE  21.01.1991
 72   BIALOBLOCKI Marcin          POL  02.09.1983
 73   GROSSSCHARTNER Felix        AUT  23.12.1993
 74   OWSIAN Lukasz               POL  24.02.1990
 75   PATERSKI Maciej             POL  12.09.1986
 76   PONZI Simone                ITA  17.01.1987
 77   SAMOILAU Branislau          BLR  25.05.1985
 78   SCHLEGEL Michal             CZE  31.05.1995
 79   TRATNIK Jan                 SLO  23.02.1990

FDJ (FDJ)
 81   PINOT Thibaut               FRA  29.05.1990
 82   BONNET William              FRA  25.06.1982
 83   LADAGNOUS Matthieu          FRA  12.12.1984
 84   LUDVIGSSON Tobias           SWE  22.02.1991
 85   MOLARD Rudy                 FRA  17.09.1989
 86   MORABITO Steve              SUI  30.01.1983
 87   REICHENBACH Sébastien       SUI  28.05.1989
 88   ROY Jérémy                  FRA  22.06.1983
 89   VAUGRENARD Benoît           FRA  05.01.1982

GAZPROM – RUSVELO (GAZ)
 91   FIRSANOV Sergey             RUS  03.07.1982
 92   BRUTT Pavel                 RUS  29.01.1982
 93   FOLIFOROV Alexander         RUS  08.03.1992
 94   KOZONTCHUK Dmitry           RUS  05.04.1984
 95   LAGUTIN Sergey              RUS  14.01.1981
 96   ROVNY Ivan                  RUS  30.09.1987
 97   SAVITSKIY Ivan              RUS  06.03.1992
 98   SHALUNOV Evgeny             RUS  08.01.1992
 99   TSATEVICH Alexey            RUS  05.07.1989

LOTTO SOUDAL (LTS)
100   GREIPEL André               GER  16.07.1982
101   BAK Lars Ytting             DEN  16.01.1980
102   DE BIE Sean                 BEL  03.10.1991
103   DE BUYST Jasper             BEL  24.11.1993
104   DE CLERCQ Bart              BEL  26.08.1986
105   HANSEN Adam                 AUS  11.05.1981
106   HOFLAND Moreno              NED  31.08.1991
107   MARCZYNSKI Tomasz           POL  06.03.1984
109   MONFORT Maxime              BEL  14.01.1983

MOVISTAR TEAM (MOV)
111   QUINTANA Nairo              COL  04.02.1990
112   AMADOR Andrey               CRC  29.08.1986
113   ANACONA Winner              COL  11.08.1988
114   BENNATI Daniele             ITA  24.09.1980
115   DE LA PARTE Victor          ESP  22.06.1986
116   HERRADA José                ESP  01.10.1985
117   IZAGIRRE Gorka              ESP  07.10.1987
118   ROJAS José Joaquin          ESP  08.06.1985
119   SUTHERLAND Rory             AUS  08.02.1982

ORICA – SCOTT (ORS)
121   YATES Adam                  GBR  07.08.1992
122   EDMONDSON Alexander         AUS  22.12.1993
123   EWAN Caleb                  AUS  11.07.1994
124   HEPBURN Michael             AUS  17.08.1991
125   JUUL-JENSEN Christopher     DEN  06.07.1989
126   MEZGEC Luka                 SLO  27.06.1988
127   PLAZA Rubén                 ESP  29.02.1980
128   TUFT Svein                  CAN  09.05.1977
129   VERONA Carlos               ESP  04.11.1992

QUICK-STEP FLOORS (QST)
131   JUNGELS Bob                 LUX  22.09.1992
132   CAPECCHI Eros               ITA  13.06.1986
133   DE PLUS Laurens             BEL  04.09.1995
134   DEVENYNS Dries              BEL  22.07.1983
135   GAVIRIA Fernando            COL  19.08.1994
136   KEISSE Iljo                 BEL  21.12.1982
137   MARTINELLI Davide           ITA  31.05.1993
138   RICHEZE Ariel Maximiliano   ARG  07.03.1983
139   SERRY Pieter                BEL  21.11.1988

TEAM DIMENSION DATA (DDD)
141   HAAS Nathan                 AUS  12.03.1989
142   ANTON Igor                  ESP  02.03.1983
143   BERHANE Natnael             ERI  05.01.1991
144   FRAILE Omar                 ESP  17.07.1990
145   GIBBONS Ryan                RSA  13.08.1994
146   JANSE VAN RENSBURG Jacques  RSA  06.09.1987
147   SBARAGLI Kristian           ITA  08.05.1990
148   TEKLEHAIMANOT Daniel        ERI  10.11.1988
149   VAN ZYL Johann              RSA  02.02.1991

TEAM KATUSHA ALPECIN (KAT)
151   ZAKARIN Ilnur               RUS  15.09.1989
152   BELKOV Maxim                RUS  09.01.1985
153   GONÇALVES José              POR  13.02.1989
154   KISERLOVSKI Robert          CRO  09.08.1986
155   KOCHETKOV Pavel             RUS  07.03.1986
156   KUZNETSOV Viacheslav        RUS  24.06.1989
157   LOSADA Alberto              ESP  28.02.1982
158   MAMYKIN Matvey              RUS  31.10.1994
159   VICIOSO Angel               ESP  13.04.1977

TEAM LOTTO NL – JUMBO (TLJ)
161   KRUIJSWIJK Steven           NED  07.06.1987
162   BATTAGLIN Enrico            ITA  17.11.1989
163   CAMPENAERTS Victor          BEL  28.10.1991
164   CASTELIJNS Twan             NED  23.01.1989
165   CLEMENT Stef                NED  24.09.1982
166   KEIZER Martijn              NED  25.03.1988
167   TANKINK Bram                NED  03.12.1978
168   VAN DEN BROECK Jurgen       BEL  01.02.1983
169   VAN EMDEN Jos               NED  18.02.1985

TEAM SKY (SKY)
171   LANDA Mikel                 ESP  13.12.1989
172   DEIGNAN Philip              IRL  07.09.1983
173   ELISSONDE Kenny             FRA  22.07.1991
174   GOLAS Michal                POL  29.04.1984
175   HENAO Sebastián             COL  05.08.1993
176   KIRYIENKA Vasil             BLR  28.06.1981
177   PUCCIO Salvatore            ITA  31.08.1989
178   ROSA Diego                  ITA  27.03.1989
179   THOMAS Geraint              GBR  25.05.1986

TEAM SUNWEB (SUN)
181   DUMOULIN Tom                NED  11.11.1990
182   BAUHAUS Phil                GER  08.07.1994
183   GESCHKE Simon               GER  13.03.1986
184   HAGA Chad                   USA  26.08.1988
185   KELDERMAN Wilco             NED  25.03.1991
186   LUNKE Sindre Skjøstad       NOR  17.04.1993
187   PREIDLER Georg              AUT  17.06.1990
188   STAMSNIJDER Tom             NED  15.05.1985
189   TEN DAM Laurens             NED  13.11.1980

TREK – SEGAFREDO (TFS)
191   MOLLEMA Bauke               NED  26.11.1986
192   ALAFACI Eugenio             ITA  09.08.1990
193   BERNARD Julien              FRA  17.03.1992
194   DIDIER Laurent              LUX  19.07.1984
195   HERNÁNDEZ Jesús             ESP  28.09.1981
196   NIZZOLO Giacomo             ITA  30.01.1989
197   PEDERSEN Mads               DEN  18.12.1995
198   STETINA Peter               USA  08.08.1987
199   STUYVEN Jasper              BEL  17.04.1992

UAE TEAM EMIRATES (UAD)
201   COSTA Rui                   POR  05.10.1986
202   CONTI Valerio               ITA  30.03.1993
203   FERRARI Roberto             ITA  09.03.1983
204   MARCATO Marco               ITA  11.02.1984
205   MODOLO Sacha                ITA  19.06.1987
206   MOHORIC Matej               SLO  19.10.1994
207   RAVASI Edward               ITA  05.06.1994
208   PETILLI Simone              ITA  04.05.1993
209   POLANC Jan                  SLO  06.05.1992

WILIER TRIESTINA – SELLE ITALIA (WIL)
211   POZZATO Filippo             ITA  10.09.1981
212   AMEZQUETA Julen             ESP  12.08.1993
213   BUSATO Matteo               ITA  20.12.1987
214   FONZI Giuseppe              ITA  02.08.1991
215   KOSHEVOY Ilia               BLR  20.03.1991
216   MARECZKO Jakub              ITA  30.04.1994
217   MARTÍNEZ Daniel             COL  25.04.1996
218   RODRÍGUEZ Cristian          ESP  03.03.1995
219   ZHUPA Eugert                ALB  04.04.1990
Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: