BAHRAIN – MERIDA (TBM) 
1 GASPAROTTO Enrico (Ita)
2 ARASHIRO Yukiya (Jpn)
3 BOLE Grega (Slo)
4 BRAJKOVIC Janez (Slo)
5 COLBRELLI Sonny (Ita)
6 IZAGIRRE INSAUSTI Jon (Esp)
7 NOVAK Domen (Slo)
8 VISCONTI Giovanni (Ita)

TEAM SKY (SKY) 
11 KWIATKOWSKI Michal (Pol)
12 ELISSONDE Kenny (Fra)
13 GEOGHEGAN HART Tao (GBr)
14 GOLAS Michal (Pol)
15 HENAO GOMEZ Sebastian (Col)
16 HENAO MONTOYA Sergio (Col)
17 ?
18 VAN POPPEL Danny (Ned)

QUICK-STEP FLOORS (QST)
21 GILBERT Philippe (Bel)
22 BRAMBILLA Gianluca (Ita)
23 DEVENYNS Dries (Bel)
24 ?
25 JUNGELS Bob (Lux)
26 MARTIN Daniel (Irl)
27 VAKOC Petr (Cze)
28 VERMOTE Julien (Bel)

MOVISTAR TEAM (MOV) 
31 VALVERDE BELMONTE Alejandro (Esp)
32 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (Col)
33 ERVITI Imanol (Esp)
34 HERRADA LOPEZ Jesús (Esp)
35 MORENO FERNANDEZ Daniel (Esp)
36 ROJAS GIL Jose Joaquin (Esp)
37 SUTHERLAND Rory (Aus)
38 BARBERO CUESTA Carlos (Esp)

ORICA – SCOTT (ORS)
41 KREUZIGER Roman (Cze)
42 ALBASINI Michael (SUI)
43 DURBRIDGE Luke (Aus)
44 GERRANS Simon (Aus)
45 IMPEY Daryl (RSA)
46 JUUL JENSEN Christopher (Den)
47 KEUKELEIRE Jens (Bel)
48 HAYMAN Mathew (Aus)

TEAM SUNWEB (SUN) 
51 MATTHEWS Michael (Aus)
52 CURVERS Roy (Ned)
53 GESCHKE Simon (GER)
54 KELDERMAN Wilco (Ned)
55 BARGUIL Warren (Fra)
56 OOMEN Sam (Ned)
57 PREIDLER Georg (AUT)
58 TIMMER Albert (Ned)

LOTTO SOUDAL (LTS) 
61 WELLENS Tim (Bel)
62 BENOOT Tiesj (Bel)
63 DE BIE Sean (Bel)
64 MARCZYNSKI Tomasz (Pol)
65 MERTZ Rémy (Bel)
66 ROELANDTS Jürgen (Bel)
67 SHAW James Callum (GBr)
68 VANENDERT Jelle (Bel)

BMC RACING TEAM (BMC) 
71 VAN AVERMAET Greg (Bel)
72 DE MARCHI Alessandro (Ita)
73 DILLIER Silvan (SUI)
74 GERTS Floris (Ned)
75 HERMANS Ben (Bel)
76 SANCHEZ GONZALEZ Samuel (Esp)
77 TEUNS Dylan (Bel)
78 VLIEGEN Loïc (Bel)

TEAM LOTTO NL – JUMBO (TLJ) 
81 BOOM Lars (Ned)
82 BATTAGLIN Enrico (Ita)
83 DE TIER Floris (Bel)
84 LINDEMAN Bertjan (Ned)
85 LOBATO DEL VALLE Juan Jose (Esp)
86 MARTENS Paul (GER)
87 ROOSEN Timo (Ned)
88 TANKINK Bram (Ned)

BORA – HANSGROHE (BOH)
91 ARCHBOLD Shane (NZl)
92 BASKA Erik (Svk)
93 BENEDETTI Cesare (Ita)
94 BURGHARDT Marcus (GER)
95 MCCARTHY Jay (Aus)
96 MÜHLBERGER Gregor (AUT)
97 PFINGSTEN Christoph (GER)
98 SCHWARZMANN Michael (GER)

TREK – SEGAFREDO (TFS)
101 BEPPU Fumiyuki (Jpn)
102 CARDOSO Andre Fernando S. Martins (Por)
103 DANIEL Gregory (USA)
104 FELLINE Fabio (Ita)
105 GOGL Michael (AUT)
106 GUERREIRO Ruben (Por)
107 IRIZAR ARANBURU Markel (Esp)
108 ZUBELDIA AGIRRE Haimar (Esp)

ASTANA PRO TEAM (AST)
111 FUGLSANG Jakob (Den)
112 GATTO Oscar (Ita)
113 GRIVKO Andriy (Ukr)
114 KOZHATAYEV Bakhtiyar (Kaz)
115 LUTSENKO Alexey (Kaz)
116 SANCHEZ GIL Luis Leon (Esp)
117 STALNOV Nikita (Kaz)
118 VALGREN ANDERSEN Michael (Den)

TEAM KATUSHA ALPECIN (KAT)
121 BIERMANS Jenthe (Bel)
122 KUZNETSOV Vyacheslav (Rus)
123 LAMMERTINK Maurits (Ned)
124 LOSADA ALGUACIL Alberto (Esp)
125 MATHIS Marco (GER)
126 PLANCKAERT Baptiste (Bel)
127 WÜRTZ SCHMIDT Mads (Den)
128 VICIOSO ARCOS Angel (Esp)

AG2R LA MONDIALE (ALM) 
131 BARDET Romain (Fra)
132 BAKELANTS Jan (Bel)
133 DOMONT Axel (Fra)
134 GAUTIER Cyril (Fra)
135 GOUGEARD Alexis (Fra)
136 MONTAGUTI Matteo (Ita)
137 NAESEN Oliver (Bel)
138 VANDENBERGH Stijn (Bel)

FDJ (FDJ) 
141 COURTEILLE Arnaud (Fra)
142 EIKING Odd Christian (Nor)
143 LE GAC Olivier (Fra)
144 MOLARD Rudy (Fra)
145 PINEAU Cedric (Fra)
146 REZA Kévin (Fra)
147 ROUX Anthony (Fra)
148 VAUGRENARD Benoît (Fra)

UAE TEAM EMIRATES (UAD) 
151 FARIA DA COSTA Rui Alberto (Por)
152 BONO Matteo (Ita)
153 MARCATO Marco (Ita)
154 MOHORIC Matej (Slo)
155 MORI Manuele (Ita)
156 PETILLI Simone (Ita)
157 SWIFT Ben (GBr)
158 ULISSI Diego (Ita)

CANNONDALE DRAPAC PROF. CYCLING TEAM (CDT) 
161 URAN URAN Rigoberto (Col)
162 BETTIOL Alberto (Ita)
163 CANTY Brendan (Aus)
164 CLARKE Simon (Aus)
165 HOWES Alex (USA)
166 SKUJINS Toms (Lat)
167 SLAGTER Tom Jelte (Ned)
168 VANMARCKE Sep (Bel)

TEAM DIMENSION DATA (DDD) 
171 HAAS Nathan (Aus)
172 FRAILE MATARRANZ Omar (Esp)
173 JANSE VAN RENSBURG Jacques (RSA)
174 KING Benjamin (USA)
175 REGUIGUI Youcef (Alg)
176 SBARAGLI Kristian (Ita)
177 VAN ZYL Johann (RSA)
178 VENTER Jacobus (RSA)

SPORT VLAANDEREN – BALOISE (SVB) 
181 VAN HECKE Preben (Bel)
182 DECLERCQ Benjamin (Bel)
183 DELTOMBE Kevin (Bel)
184 LIETAER Eliot (Bel)
185 SPRENGERS Thomas (Bel)
186 VAN GESTEL Dries (Bel)
187 DE GENDT Aimé (Bel)
188 VAN ROOY Kenneth (Bel)

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ (RNL) 
191 WEENING Pieter (Ned)
192 BUDDING Martijn (Ned)
193 LIGTHART Pim (Ned)
194 MEIJERS Jeroen (Ned)
195 TUSVELD Martijn (Ned)
196 VAN DER LIJKE Nick (Ned)
197 VAN GINNEKEN Sjoerd (Ned)
198 ASSELMAN Jesper (Ned)

WANTY – GROUPE GOBERT (WGG)
201 VAN KEIRSBULCK Guillaume (Bel)
202 BACKAERT Frederik (Bel)
203 BAUGNIES Jérôme (Bel)
204 DEGAND Thomas (Bel)
205 KREDER Wesley (Ned)
206 MARTIN Guillaume (Fra)
207 ANTONINI Simone (Ita)
208 VANSPEYBROUCK Pieter (Bel)

BARDIANI CSF (BRD) 
211 BARBIN Enrico (Ita)
212 BOEM Nicola (Ita)
213 CICCONE Giulio (Ita)
214 MAESTRI Mirco (Ita)
215 MARONESE Marco (Ita)
216 PACINOTTI Niccolo (Ita)
217 RUFFONI Nicola (Ita)
218 SIMION Paolo (Ita)

CCC SPRANDI POLKOWICE (CCC) 
221 PATERSKI Maciej (Pol)
222 KUREK Adrian (Pol)
223 PALUTA Michal (Pol)
224 KOCH Jonas (GER)
225 PONZI Simone (Ita)
226 SISR Frantisek (Cze)
227 STOSZ Patryk (Pol)
228 TRATNIK Jan (Slo)

DIRECT ENERGIE (DEN)
231 COQUARD Bryan (Fra)
232 CALMEJANE Lilian (Fra)
233 BOUDAT Thomas (Fra)
234 DUCHESNE Antoine (Can)
235 HIVERT Jonathan (Fra)
236 OURSELIN Paul (Fra)
237 SICARD Romain (Esp)
238 TULIK Angelo (Fra)

Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: