1 CHAVES Esteban (ORICA GREENEDGE) 78h 14’ 20”
2 NIBALI Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 44”
3 KRUIJSWIJK Steven (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 01’ 05”
4 VALVERDE Alejandro (MOVISTAR TEAM) + 01’ 48”
5 MAJKA Rafal (TINKOFF) + 03’ 59”
6 JUNGELS Bob (ETIXX - QUICK-STEP) + 07’ 53”
7 AMADOR Andrey (MOVISTAR TEAM) + 09’ 34”
8 URAN URAN Rigoberto (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 12’ 18”
9 SIUTSOU Kanstantsin (TEAM DIMENSION DATA) + 13’ 19”
10 POZZOVIVO Domenico (AG2R LA MONDIALE) + 14’ 11”
11 FUGLSANG Jakob (ASTANA PRO TEAM) + 18’ 41”
12 ATAPUMA Darwin (BMC RACING TEAM) + 20’ 51”
13 DUPONT Hubert (AG2R LA MONDIALE) + 21’ 32”
14 MONFORT Maxime (LOTTO SOUDAL) + 29’ 53”
15 HENAO Sebastian (TEAM SKY) + 30’ 02”
16 CARDOSO Andre Fernando (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 31’ 11”
17 VISCONTI Giovanni (MOVISTAR TEAM) + 31’ 22”
18 PIRAZZI Stefano (BARDIANI CSF) + 33’ 30”
19 MONTAGUTI Matteo (AG2R LA MONDIALE) + 35’ 42”
20 SCARPONI Michele (ASTANA PRO TEAM) + 37’ 17”
21 ROCHE Nicholas (TEAM SKY) + 42’ 08”
22 ULISSI Diego (LAMPRE - MERIDA) + 45’ 36”
23 PREIDLER Georg (TEAM GIANT - ALPECIN) + 52’ 39”
24 BRAMBILLA Gianluca (ETIXX - QUICK-STEP) + 56’ 23”
25 KANGERT Tanel (ASTANA PRO TEAM) + 58’ 09”
26 CONTI Valerio (LAMPRE - MERIDA) + 1h 07’ 15”
27 NIEVE Mikel (TEAM SKY) + 1h 08’ 38”
28 FORMOLO Davide (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 1h 09’ 53”
29 ZEITS Andrey (ASTANA PRO TEAM) + 1h 10’ 17”
30 ANTON HERNANDEZ Igor (TEAM DIMENSION DATA) + 1h 18’ 02”
31 KOCHETKOV Pavel (TEAM KATUSHA) + 1h 20’ 28”
32 FIRSANOV Sergey (GAZPROM - RUSVELO) + 1h 21’ 37”
33 ROVNY Ivan (TINKOFF) + 1h 24’ 07”
34 BATTAGLIN Enrico (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 1h 24’ 45”
35 TAARAMAE Rein (TEAM KATUSHA) + 1h 31’ 00”
36 MOSER Moreno (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 1h 34’ 24”
37 MALACARNE Davide (ASTANA PRO TEAM) + 1h 35’ 46”
38 POLJANSKI Pawel (TINKOFF) + 1h 35’ 56”
39 DOMBROWSKI Joseph Lloyd (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 1h 39’ 12”
40 VERONA Carlos (ETIXX - QUICK-STEP) + 1h 43’ 21”
41 WYSS Marcel (IAM CYCLING) + 1h 43’ 36”
42 CUNEGO Damiano (NIPPO - VINI FANTINI) + 1h 44’ 01”
43 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi (TEAM DIMENSION DATA) + 1h 44’ 43”
44 SILIN Egor (TEAM KATUSHA) + 1h 48’ 01”
45 ROJAS GIL Jose Joaquin (MOVISTAR TEAM) + 1h 50’ 07”
46 ZOIDL Riccardo (TREK - SEGAFREDO) + 1h 52’ 45”
47 BOARO Manuele (TINKOFF) + 1h 54’ 13”
48 BROWN Nathan (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 2h 02’ 29”
49 HOWSON Damien (ORICA GREENEDGE) + 2h 02’ 32”
50 DOMONT Axel (AG2R LA MONDIALE) + 2h 04’ 05”
51 BUSATO Matteo (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 2h 05’ 25”
52 HERNANDEZ Jesus (TINKOFF) + 2h 07’ 06”
53 FOLIFOROV Alexander (GAZPROM - RUSVELO) + 2h 09’ 29”
54 BONNAFOND Guillaume (AG2R LA MONDIALE) + 2h 09’ 52”
55 LUDVIGSSON Tobias (TEAM GIANT - ALPECIN) + 2h 10’ 59”
56 DENIFL Stefan (IAM CYCLING) + 2h 13’ 00”
57 KUNG Stefan (BMC RACING TEAM) + 2h 14’ 47”
58 TANKINK Bram (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 2h 18’ 05”
59 TXURRUKA Amets (ORICA GREENEDGE) + 2h 22’ 54”
60 PLAZA MOLINA Ruben (ORICA GREENEDGE) + 2h 29’ 39”
61 HERRADA LOPEZ José (MOVISTAR TEAM) + 2h 30’ 41”
62 KNEES Christian (TEAM SKY) + 2h 31’ 28”
63 ROGLIC Primoz (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 2h 35’ 18”
64 CLARKE Simon (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 2h 35’ 26”
65 MORI Manuele (LAMPRE - MERIDA) + 2h 36’ 10”
66 KOZHATAYEV Bakhtiyar (ASTANA PRO TEAM) + 2h 40’ 25”
67 LOPEZ GARCIA David (TEAM SKY) + 2h 40’ 56”
68 SERRY Pieter (ETIXX - QUICK-STEP) + 2h 41’ 47”
69 HOULE Hugo (AG2R LA MONDIALE) + 2h 43’ 00”
70 TRENTIN Matteo (ETIXX - QUICK-STEP) + 2h 43’ 22”
71 DIDIER Laurent (TREK - SEGAFREDO) + 2h 44’ 41”
72 SENNI Manuel (BMC RACING TEAM) + 2h 45’ 04”
73 PETILLI Simone (LAMPRE - MERIDA) + 2h 45’ 30”
74 VAN ZYL Johann (TEAM DIMENSION DATA) + 2h 50’ 49”
75 BOSWELL Ian (TEAM SKY) + 2h 52’ 39”
76 KOLOBNEV Alexandr (GAZPROM - RUSVELO) + 2h 53’ 02”
77 MODOLO Sacha (LAMPRE - MERIDA) + 2h 53’ 52”
78 BETTIOL Alberto (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 2h 55’ 55”
79 ARNDT Nikias (TEAM GIANT - ALPECIN) + 2h 57’ 25”
80 MCCARTHY Jay (TINKOFF) + 2h 57’ 59”
81 HAGA Chad (TEAM GIANT - ALPECIN) + 2h 58’ 12”
82 PETROV Evgeny (TINKOFF) + 2h 59’ 00”
83 BRUTT Pavel (TINKOFF) + 3h 0’ 24”
84 SUTHERLAND Rory (MOVISTAR TEAM) + 3h 01’ 00”
85 HANSEN Adam (LOTTO SOUDAL) + 3h 01’ 24”
86 BAK Lars Ytting (LOTTO SOUDAL) + 3h 01’ 35”
87 BISOLTI Alessandro (NIPPO - VINI FANTINI) + 3h 02’ 20”
88 SBARAGLI Kristian (TEAM DIMENSION DATA) + 3h 07’ 11”
89 CAPECCHI Eros (ASTANA PRO TEAM) + 3h 07’ 12”
90 MARTINEZ Daniel (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 3h 09’ 04”
91 COLBRELLI Sonny (BARDIANI CSF) + 3h 10’ 29”
92 WELLENS Tim (LOTTO SOUDAL) + 3h 10’ 46”
93 MOHORIC Matej (LAMPRE - MERIDA) + 3h 11’ 36”
94 HAUSSLER Heinrich (IAM CYCLING) + 3h 11’ 46”
95 VENTER Jacobus (TEAM DIMENSION DATA) + 3h 13’ 23”
96 VANENDERT Jelle (LOTTO SOUDAL) + 3h 14’ 52”
97 RODRIGUEZ Cristian (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 3h 15’ 37”
98 SAVITSKIY Ivan (GAZPROM - RUSVELO) + 3h 16’ 30”
99 VAUGRENARD Benoit (FDJ) + 3h 17’ 25”
100 LAENGEN Vegard Stake (IAM CYCLING) + 3h 17’ 55”
101 ALAFACI Eugenio (TREK - SEGAFREDO) + 3h 18’ 40”
102 TOSATTO Matteo (TINKOFF) + 3h 21’ 09”
103 DE BIE Sean (LOTTO SOUDAL) + 3h 21’ 15”
104 BONGIORNO Francesco Manuel (BARDIANI CSF) + 3h 21’ 29”
105 DE MARCHI Alessandro (BMC RACING TEAM) + 3h 21’ 36”
106 ROSSKOPF Joseph (BMC RACING TEAM) + 3h 21’ 59”
107 VOROBYEV Anton (TEAM KATUSHA) + 3h 22’ 49”
108 KEIZER Martijn (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 3h 25’ 20”
109 NIZZOLO Giacomo (TREK - SEGAFREDO) + 3h 26’ 13”
110 OSS Daniel (BMC RACING TEAM) + 3h 28’ 57”
111 AMEZQUETA Julen (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 3h 29’ 44”
112 SUTTERLIN Jasha (MOVISTAR TEAM) + 3h 29’ 58”
113 CASTELIJNS Twan (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 3h 30’ 46”
114 POZZATO Filippo (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 3h 31’ 16”
115 BELKOV Maxim (TEAM KATUSHA) + 3h 33’ 06”
116 QUINZIATO Manuel (BMC RACING TEAM) + 3h 33’ 55”
117 ZILIOLI Gianfranco (NIPPO - VINI FANTINI) + 3h 35’ 14”
118 MAESTRI Mirco (BARDIANI CSF) + 3h 36’ 32”
119 KOSHEVOY Ilia (LAMPRE - MERIDA) + 3h 37’ 17”
120 VAN EMDEN Jos (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 3h 38’ 25”
121 NAVARDAUSKAS Ramunas (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 3h 38’ 56”
122 TIMMER Albert (TEAM GIANT - ALPECIN) + 3h 39’ 30”
123 KUZNETSOV Viacheslav (TEAM KATUSHA) + 3h 40’ 41”
124 TJALLINGII Maarten (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 3h 41’ 21”
125 LIGTHART Pim (LOTTO SOUDAL) + 3h 42’ 08”
126 SOLOMENNIKOV Andrey (GAZPROM - RUSVELO) + 3h 42’ 30”
127 SEROV Alexander (GAZPROM - RUSVELO) + 3h 43’ 59”
128 COLEDAN Marco (TREK - SEGAFREDO) + 3h 44’ 27”
129 RYBALKIN Aleksey (GAZPROM - RUSVELO) + 3h 45’ 13”
130 ZHUPA Eugert (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 3h 45’ 37”
131 SIMION Paolo (BARDIANI CSF) + 3h 45’ 48”
132 FERRARI Roberto (LAMPRE - MERIDA) + 3h 50’ 30”
133 LE GAC Olivier (FDJ) + 3h 51’ 48”
134 KONOVALOVAS Ignatas (FDJ) + 3h 54’ 00”
135 BOLE Grega (NIPPO - VINI FANTINI) + 3h 54’ 26”
136 COURTEILLE Arnaud (FDJ) + 3h 55’ 31”
137 KLUGE Roger (IAM CYCLING) + 3h 55’ 50”
138 BEWLEY Sam (ORICA GREENEDGE) + 3h 56’ 40”
139 WISNIOWSKI Lukasz (ETIXX - QUICK-STEP) + 3h 57’ 38”
140 BOEM Nicola (BARDIANI CSF) + 3h 58’ 18”
141 ZABEL Rick (BMC RACING TEAM) + 3h 58’ 41”
142 ANDREETTA Simone (BARDIANI CSF) + 3h 58’ 47”
143 OVECHKIN Artem (GAZPROM - RUSVELO) + 3h 59’ 07”
144 STAMSNIJDER Tom (TEAM GIANT - ALPECIN) + 4h 0’ 52”
145 JIM Songezo (TEAM DIMENSION DATA) + 4h 02’ 24”
146 PORSEV Alexander (TEAM KATUSHA) + 4h 04’ 00”
147 TUFT Svein (ORICA GREENEDGE) + 4h 05’ 26”
148 KADRI Blel (AG2R LA MONDIALE) + 4h 06’ 10”
149 DELAGE Mickael (FDJ) + 4h 08’ 02”
150 THOMSON Jay Robert (TEAM DIMENSION DATA) + 4h 09’ 25”
151 HEPBURN Michael (ORICA GREENEDGE) + 4h 10’ 21”
152 YAMAMOTO Genki (NIPPO - VINI FANTINI) + 4h 11’ 27”
153 FISCHER Murilo Antonio (FDJ) + 4h 12’ 21”
154 GROSU Eduard Michael (NIPPO - VINI FANTINI) + 4h 13’ 31”
155 JI Cheng (TEAM GIANT - ALPECIN) + 4h 26’ 04”
156 STACCHIOTTI Riccardo (NIPPO - VINI FANTINI) + 4h 27’ 38”
157 BOBRIDGE Jack (TREK - SEGAFREDO) + 4h 31’ 13”

Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: