1   RODRIGUEZ, Joaquin          KAT 40h 26' 15'' 
2   CONTADOR, Alberto           STB + 1''         
3   FROOME, Christopher         SKY + 16''        
4   VALVERDE, Alejandro         MOV + 59''        
5   GESINK, Robert              RAB + 2' 27''    
6   MORENO, Daniel              KAT + 2' 54''    
7   ROCHE, Nicolas              ALM + 3' 39''    
8   TALANSKY, Andrew            GRS + 4' 08''    
9   TEN DAM, Laurens            RAB + 4' 22''    
10  MOLLEMA, Bauke              RAB + 5' 10''    
11  ANTON, Igor                 EUS + 5' 29''    
12  ANACONA, Winner             LAM + 5' 31''    
13  MARCZYNSKI, Tomasz          VCD + 5' 52''    
14  MONFORT, Maxime             RNT + 5' 56''    
15  INTXAUSTI, Beñat            MOV + 5' 56''    
16  CAPECCHI, Eros              LIQ + 5' 56''    
17  NOCENTINI, Rinaldo          ALM + 6' 16''    
18  NIEMIEC, Przemyslaw         LAM + 6' 25''    
19  DE CLERCQ, Bart             LTB + 7' 00''    
20  MORABITO, Steve             BMC + 7' 10''    
21  VERDUGO, Gorka              EUS + 7' 25''    
22  BOUET, Maxime               ALM + 8' 06''    
23  SEELDRAYERS, Kevin          AST + 8' 38''    
24  HENAO, Sergio Luis          SKY + 9' 22''    
25  GARCIA, Marcos              CJR + 9' 33''    
26  RUIJGH, Rob                 VCD + 10' 03''   
27  PAUWELS, Serge              OPQ + 10' 45''   
28  TXURRUKA, Amets             EUS + 11' 12''   
29  CARDOSO, Andre Fernando     CJR + 12' 34''   
30  KASHECHKIN, Andrey          AST + 13' 04''   
31  BAKELANTS, Jan              RNT + 13' 28''   
32  ASTARLOZA, Mikel            EUS + 13' 30''   
33  COBO, Juan José             MOV + 13' 44''   
34  PAURIOL, Rémi               FDJ + 14' 55''   
35  LAGUTIN, Sergey             VCD + 17' 01''   
36  LOSADA, Alberto             KAT + 17' 38''   
37  LE MEVEL, Christophe        GRS + 18' 01''   
38  VELASCO, Ivan               EUS + 18' 18''   
39  ZEITS, Andrey               AST + 19' 09''   
40  OROZ, Juan Jose             EUS + 19' 56''   
41  SICARD, Romain              EUS + 20' 40''   
42  URAN, Rigoberto             SKY + 20' 51''   
43  MATE, Luis Angel            COF + 21' 44''   
44  MACHADO, Tiago              RNT + 22' 37''   
45  KESSIAKOFF, Fredrik         AST + 23' 12''   
46  BUFFAZ, Mickaël             COF + 24' 28''   
47  DIDIER, Laurent             RNT + 27' 02''   
48  CUNEGO, Damiano             LAM + 28' 06''   
49  BROCO, Hernani              CJR + 28' 59''   
50  MAJKA, Rafal                STB + 29' 10''   
51  SARMIENTO, Cayetano José    LIQ + 29' 47''   
52  BALLAN, Alessandro          BMC + 31' 08''   
53  BOOKWALTER, Brent           BMC + 32' 30''   
54  NAVARRO, Daniel             STB + 33' 06''   
55  SANTAMBROGIO, Mauro         BMC + 33' 39''   
56  DE WEERT, Kevin             OPQ + 34' 10''   
57  TIRALONGO, Paolo            AST + 35' 27''   
58  GARATE, Juan Manuel         RAB + 37' 03''   
59  STYBAR, Zdenek              OPQ + 37' 16''   
60  GILBERT, Philippe           BMC + 37' 19''   
61  CATALDO, Dario              OPQ + 37' 20''   
62  DE KORT, Koen               ARG + 39' 18''   
63  VAN DEN BROECK, Jurgen      LTB + 39' 18''   
64  GERDEMANN, Linus            RNT + 39' 31''   
65  SALERNO, Cristiano          LIQ + 39' 54''   
66  MENCHOV, Denis              KAT + 40' 08''   
67  DE GENDT, Thomas            VCD + 40' 16''   
68  FRÖHLINGER, Johannes        ARG + 40' 16''   
69  QUINTANA, Nairo Alexander   MOV + 40' 20''   
70  VAN SUMMEREN, Johan         GRS + 41' 03''   
71  MEERSMAN, Gianni            LTB + 41' 06''   
72  MONTAGUTI, Matteo           ALM + 41' 42''   
73  REYNES, Vicente             LTB + 43' 04''   
74  VANDEWALLE, Kristof         OPQ + 43' 04''   
75  KREDER, Michel              GRS + 43' 23''   
76  POSSONI, Morris             LAM + 43' 46''   
77  KOSTYUK, Denys              LAM + 43' 56''   
78  MARZANO, Marco              LAM + 44' 15''   
79  PORTE, Richie               SKY + 44' 30''   
80  DE LA FUENTE, David         CJR + 44' 55''   
81  DYACHENKO, Alexsandr        AST + 45' 48''   
82  CLARKE, Simon               OGE + 46' 20''   
83  MOINARD, Amaël              BMC + 46' 43''   
84  MORENO, Javier              MOV + 47' 33''   
85  MARTIN, Tony                OPQ + 48' 36''   
86  PÉREZ, Rubén                EUS + 49' 16''   
87  HERNÁNDEZ, Jesús            STB + 49' 57''   
88  ROJAS, José Joaquin         MOV + 50' 08''   
89  LASTRAS, Pablo              MOV + 50' 17''   
90  NIERMANN, Grischa           RAB + 51' 04''   
91  PAULINHO, Sergio            STB + 51' 13''   
92  LANDA, Mikel                EUS + 51' 14''   
93  SILIN, Egor                 AST + 52' 48''   
94  GASTAUER, Ben               ALM + 52' 50''   
95  PATERSKI, Maciej            LIQ + 52' 54''   
96  GENIEZ, Alexandre           ARG + 52' 58''   
97  COURTEILLE, Arnaud          FDJ + 53' 10''   
98  IRIZAR, Markel              RNT + 53' 51''   
99  RAST, Grégory               RNT + 54' 07''   
100 HUPOND, Thierry             ARG + 54' 13''   
101 FLECHA, Juan Antonio        SKY + 54' 51''   
102 JEANNESSON, Arnold          FDJ + 55' 15''   
103 PIEDRA, Antonio             CJR + 55' 28''   
104 NOVAL, Benjamín             STB + 56' 18''   
105 TEKLEHAIMANOT, Daniel       OGE + 56' 35''   
106 BOOM, Lars                  RAB + 56' 47''   
107 ZANDIO, Xabier              SKY + 57' 03''   
108 MEYER, Cameron              OGE + 57' 06''   
109 TORIBIO, José Vicente       ACG + 57' 08''   
110 PIRES, Bruno                STB + 57' 15''   
111 PALOMARES, Adrián           ACG + 57' 19''   
112 VALLS FERRI, Rafaél         VCD + 57' 39''   
113 DUQUE, Leonardo             COF + 58' 18''   
114 TERPSTRA, Niki              OPQ + 59' 04''   
115 GESCHKE, Simon              ARG + 59' 13''   
116 MOLARD, Rudy                COF + 59' 20''   
117 SIJMENS, Nico               COF + 59' 21''   
118 RASCH, Gabriel              FDJ + 59' 28''   
119 DA DALTO, Mauro             LIQ + 59' 30''   
120 CESAR VELOSO, Gustavo       ACG + 1h 00' 02''
121 LIGTHART, Pim               VCD + 1h 00' 36''
122 RAMÍREZ, Javier             ACG + 1h 01' 24''
123 BRUTT, Pavel                KAT + 1h 01' 49''
124 STEEGMANS, Gert             OPQ + 1h 02' 08''
125 LODEWYCK, Klaas             BMC + 1h 02' 53''
126 TOSATTO, Matteo             STB + 1h 03' 38''
127 KEIZER, Martijn             VCD + 1h 03' 51''
128 RIBLON, Christophe          ALM + 1h 04' 00''
129 ROSENDO, Jesús              ACG + 1h 05' 05''
130 VICIOSO, Angel              KAT + 1h 05' 26''
131 WEENING, Pieter             OGE + 1h 05' 30''
132 DEGENKOLB, John             ARG + 1h 05' 40''
133 BAZAYEV, Assan              AST + 1h 05' 40''
134 EIJSSEN, Yannick            BMC + 1h 06' 44''
135 DEKKER, Thomas              GRS + 1h 06' 45''
136 BARLE, Florent              COF + 1h 06' 53''
137 DOI, Yukihiro               ARG + 1h 07' 03''
138 SMUKULIS, Gatis             KAT + 1h 07' 22''
139 CARRASCO GARCIA, Sergio     ACG + 1h 07' 39''
140 VIVIANI, Elia               LIQ + 1h 08' 33''
141 FERNÁNDEZ, Koldo            GRS + 1h 08' 40''
142 MONDORY, Lloyd              ALM + 1h 08' 50''
143 FLORENCIO, Xavier           KAT + 1h 08' 53''
144 GARCIA, Egoitz              COF + 1h 08' 59''
145 HANSEN, Adam                LTB + 1h 09' 07''
146 BENNATI, Daniele            RNT + 1h 09' 42''
147 ROLLIN, Dominique           FDJ + 1h 10' 26''
148 MOL, Wouter                 VCD + 1h 10' 28''
149 VAUGRENARD, Benoît          FDJ + 1h 10' 47''
150 DAVIS, Allan                OGE + 1h 11' 08''
151 VIGANO, Davide              LAM + 1h 11' 24''
152 BODNAR, Maciej              LIQ + 1h 11' 26''
153 BONNET, William             FDJ + 1h 12' 07''
154 MONCOUTIE, David            COF + 1h 12' 10''
155 RABON, Frantisek            OPQ + 1h 13' 34''
156 PETERSON, Thomas            GRS + 1h 13' 40''
157 CLEMENT, Stef               RAB + 1h 14' 01''
158 ROULSTON, Hayden            RNT + 1h 14' 56''
159 CASTROVIEJO, Jonathan       MOV + 1h 15' 29''
160 KVACHUK, Oleksandr          LAM + 1h 15' 44''
161 PATE, Danny                 SKY + 1h 15' 47''
162 WILLEMS, Frederik           LTB + 1h 16' 30''
163 KADRI, Biel                 ALM + 1h 17' 20''
164 ERVITI, Imanol              MOV + 1h 17' 30''
165 DALL'ANTONIA, Tiziano       LIQ + 1h 17' 40''
166 STANNARD, Ian               SKY + 1h 17' 41''
167 LECHUGA, Pablo              ACG + 1h 17' 47''
168 MEYER, Travis               OGE + 1h 18' 01''
169 BRESCHEL, Matti             RAB + 1h 18' 34''
170 CUMMINGS, Stephen           BMC + 1h 19' 54''
171 VAN WINDEN, Dennis          RAB + 1h 20' 04''
172 LINDEMAN, Bertjan           VCD + 1h 20' 36''
173 SWIFT, Ben                  SKY + 1h 20' 59''
174 CHACON, Javier              ACG + 1h 21' 20''
175 MAASKANT, Martijn           GRS + 1h 21' 31''
176 DOCKER, Mitchell            OGE + 1h 21' 32''
177 SÖRENSEN, Nicki             STB + 1h 22' 14''
178 KAISEN, Olivier             LTB + 1h 22' 24''
179 KREDER, Raymond             GRS + 1h 22' 55''
180 DEAN, Julian                OGE + 1h 23' 49''
181 CARDOSO, Manuel             CJR + 1h 25' 54''
182 CIMOLAI, Davide             LAM + 1h 26' 05''
183 BOUHANNI, Nacer             FDJ + 1h 26' 42''
184 ANDONOV, Danail             CJR + 1h 27' 33''
185 SULZBERGER, Wesley          OGE + 1h 28' 33''
186 DEBUSSCHERE, Jens           LTB + 1h 31' 31''
187 ARAMENDIA, Javier           CJR + 1h 33' 17''
188 GALDOS, Aitor               CJR + 1h 33' 17''
189 IGNATYEV, Mikhail           KAT + 1h 37' 19''
190 RATTO, Daniele              LIQ + 1h 43' 35''
191 JI, Cheng                   ARG + 1h 43' 48''
192 LOBATO DEL VALLE, Juan Jose ACG + 1h 45' 11''
193 VAN LEIJEN, Joost           LTB + 1h 47' 52''

Pontverseny1   DEGENKOLB, John              ARG  103 
2   VALVERDE, Alejandro          MOV  90  
3   RODRIGUEZ, Joaquin           KAT  85  
4   FROOME, Christopher          SKY  67  
5   CONTADOR, Alberto            STB  66  
6   BENNATI, Daniele             RNT  66  
7   BOUHANNI, Nacer              FDJ  57  
8   MEERSMAN, Gianni             LTB  55  
9   VIVIANI, Elia                LIQ  53  
10  DAVIS, Allan                 OGE  46  
11  GILBERT, Philippe            BMC  33  
12  SWIFT, Ben                   SKY  31  
13  CLARKE, Simon                OGE  30  
14  ROCHE, Nicolas               ALM  30  
15  INTXAUSTI, Beñat             MOV  30  
16  MORENO, Daniel               KAT  26  
17  MARTIN, Tony                 OPQ  26  
18  MONDORY, Lloyd               ALM  26  
19  KESSIAKOFF, Fredrik          AST  25  
20  GESINK, Robert               RAB  24  
21  CARDOSO, Manuel              CJR  24  
22  TALANSKY, Andrew             GRS  23  
23  CAPECCHI, Eros               LIQ  22  
24  MOLLEMA, Bauke               RAB  20  
25  ANTON, Igor                  EUS  19  
26  MARCZYNSKI, Tomasz           VCD  19  
27  LODEWYCK, Klaas              BMC  18  
28  BAZAYEV, Assan               AST  18  
29  NOCENTINI, Rinaldo           ALM  17  
30  NIEMIEC, Przemyslaw          LAM  17  
31  BUFFAZ, Mickaël              COF  16  
32  TIRALONGO, Paolo             AST  16  
33  LIGTHART, Pim                VCD  15  
34  VIGANO, Davide               LAM  15  
35  VAN WINDEN, Dennis           RAB  15  
36  GARCIA, Marcos               CJR  14  
37  DE GENDT, Thomas             VCD  12  
38  CHACON, Javier               ACG  12  
39  URAN, Rigoberto              SKY  12  
40  TEN DAM, Laurens             RAB  11  
41  ANACONA, Winner              LAM  11  
42  ZEITS, Andrey                AST  11  
43  MEYER, Cameron               OGE  11  
44  GERDEMANN, Linus             RNT  10  
45  REYNES, Vicente              LTB  10  
46  PORTE, Richie                SKY  10  
47  ROJAS, José Joaquin          MOV  10  
48  KREDER, Raymond              GRS  10  
49  ARAMENDIA, Javier            CJR  10  
50  CIMOLAI, Davide              LAM  9   
51  MATE, Luis Angel             COF  8   
52  PALOMARES, Adrián            ACG  8   
53  IGNATYEV, Mikhail            KAT  8   
54  LINDEMAN, Bertjan            VCD  8   
55  VERDUGO, Gorka               EUS  8   
56  SANTAMBROGIO, Mauro          BMC  8   
57  PÉREZ, Rubén                 EUS  8   
58  CASTROVIEJO, Jonathan        MOV  7   
59  DUQUE, Leonardo              COF  7   
60  STEEGMANS, Gert              OPQ  7   
61  FERNÁNDEZ, Koldo             GRS  7   
62  BAKELANTS, Jan               RNT  6   
63  HENAO, Sergio Luis           SKY  5   
64  ROLLIN, Dominique            FDJ  4   
65  LECHUGA, Pablo               ACG  4   
66  COBO, Juan José              MOV  4   
67  BALLAN, Alessandro           BMC  4   
68  RABON, Frantisek             OPQ  4   
69  MORABITO, Steve              BMC  3   
70  CARDOSO, Andre Fernando      CJR  2   
71  LOSADA, Alberto              KAT  2   
72  VANDEWALLE, Kristof          OPQ  2   
73  LASTRAS, Pablo               MOV  2   
74  IRIZAR, Markel               RNT  2   
75  KEIZER, Martijn              VCD  2   
76  ROSENDO, Jesús               ACG  2   
77  SMUKULIS, Gatis              KAT  2   
78  MONFORT, Maxime              RNT  1   
79  MACHADO, Tiago               RNT  1   
80  FLECHA, Juan Antonio         SKY  1   
81  RAMÍREZ, Javier              ACG  1   
82  WEENING, Pieter              OGE  1   
83  LOBATO DEL VALLE, Juan Jose  ACG  1   

Hegyi pontok:1   VALVERDE, Alejandro          MOV  21  
2   RODRIGUEZ, Joaquin           KAT  17  
3   CLARKE, Simon                OGE  16  
4   LIGTHART, Pim                VCD  11  
5   MATE, Luis Angel             COF  10  
6   CONTADOR, Alberto            STB  10  
7   GILBERT, Philippe            BMC  9   
8   MARTIN, Tony                 OPQ  8   
9   FROOME, Christopher          SKY  7   
10  RAMÍREZ, Javier              ACG  5   
11  ARAMENDIA, Javier            CJR  5   
12  BAZAYEV, Assan               AST  5   
13  CHACON, Javier               ACG  4   
14  ROSENDO, Jesús               ACG  4   
15  KESSIAKOFF, Fredrik          AST  3   
16  DE GENDT, Thomas             VCD  3   
17  LINDEMAN, Bertjan            VCD  3   
18  ROCHE, Nicolas               ALM  3   
19  MEYER, Cameron               OGE  3   
20  SIJMENS, Nico                COF  3   
21  GARCIA, Marcos               CJR  2   
22  ZEITS, Andrey                AST  2   
23  BUFFAZ, Mickaël              COF  2   
24  MAJKA, Rafal                 STB  2   
25  PALOMARES, Adrián            ACG  2   
26  MORENO, Daniel               KAT  1   
27  MOINARD, Amaël               BMC  1   
28  PAULINHO, Sergio             STB  1   
29  IGNATYEV, Mikhail            KAT  1   

Kombinációs
1   RODRIGUEZ, Joaquin           KAT  6   
2   VALVERDE, Alejandro          MOV  7   
3   CONTADOR, Alberto            STB  13  
4   FROOME, Christopher          SKY  16  
5   ROCHE, Nicolas               ALM  39  
6   MORENO, Daniel               KAT  48  
7   GILBERT, Philippe            BMC  78  
8   KESSIAKOFF, Fredrik          AST  79  
9   GARCIA, Marcos               CJR  82  
10  CLARKE, Simon                OGE  98  
11  MATE, Luis Angel             COF  99  
12  BUFFAZ, Mickaël              COF  100 
13  ZEITS, Andrey                AST  103 
14  MARTIN, Tony                 OPQ  110 
15  DE GENDT, Thomas             VCD  120 
16  LIGTHART, Pim                VCD  158 
17  MEYER, Cameron               OGE  170 
18  BAZAYEV, Assan               AST  173 
19  PALOMARES, Adrián            ACG  188 
20  RAMÍREZ, Javier              ACG  213 
21  ROSENDO, Jesús               ACG  219 
22  CHACON, Javier               ACG  225 
23  LINDEMAN, Bertjan            VCD  243 
24  ARAMENDIA, Javier            CJR  247 
25  IGNATYEV, Mikhail            KAT  271 

Csapatverseny1   Rabobank Cycling Team               RAB  120h 51' 40'' 
2   SKY Procycling                      SKY  a 1:58           
3   Movistar Team                       MOV  a 3:18           
4   AG2R La Mondiale                    ALM  a 3:19           
5   Katusha Team                        KAT  a 3:52           
6   Euskaltel - Euskadi                 EUS  a 8:05           
7   Radioshack - Nissan                 RNT  a 11:19          
8   Astana Pro Team                     AST  a 12:47          
9   Lampre - ISD                        LAM  a 14:17          
10  Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team  VCD  a 14:55          
11  Caja Rural                          CJR  a 20:22          
12  Team Saxo Bank - Tinkoff Bank       STB  a 26:21          
13  Garmin - Sharp                      GRS  a 34:12          
14  Omega Pharma - Quickstep            OPQ  a 41:40          
15  BMC Racing Team                     BMC  a 42:37          
16  Cofidis, le credit en ligne         COF  a 44:39          
17  Liquigas - Cannondale               LIQ  a 54:31          
18  Lotto Belisol Team                  LTB  a 57:00          
19  FDJ - Big Mat                       FDJ  a 1:11:43        
20  Team Argos - Shimano                ARG  a 1:20:43        
21  Andalucia                           ACG  a 1:36:37        
22  Orica Greenedge                     OGE  a 1:51:34        
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: