Memorial Marco Pantani 2011
2011. október 1. szombat
Cesena- Cesenatico
 A versenyt 2004-től, vagyis Marco Pantani halálának évétől minden évben megrendezik a Kalóz szűkebb pátriájában.

Korábbi győztesek:
2004        Damiano Cunego (ITA)    Saeco Macchine per Caffè
2005        Gilberto Simoni (ITA)    Lampre-Caffita
2006        Daniele Bennati (ITA)    Lampre-Fondital
2007        Franco Pellizotti (ITA)    Liquigas
2008        Enrico Rossi (ITA)    NGC Medical-OTC Industria Porte
2009        Roberto Ferrari (ITA)    LPR Brakes-Farnese Vini
2010        Elia Viviani (ITA)    Liquigas-Doimo

Útvonal:
Térkép:


Profil:


Rajtlista: 

LIQUIGAS - CANNONDALE (LIQ)
1 BASSO Ivan    (Ita)   
2 CAPECCHI Eros    (Ita)   
3 CARUSO Damiano    (Ita)   
4 MARANGONI Alan    (Ita)   
5 NIBALI Vincenzo    (Ita)   
6 PONZI Simone    (Ita)   
7 SABATINI Fabio    (Ita)   
8 SALERNO Cristiano    (Ita)   

LAMPRE - ISD (LAM)
11 SCARPONI Michele    (Ita)   
12 PETACCHI Alessandro    (Ita)   
13 BOLE Grega    (Slo)   
14 TIOZZO Thomas    (Ita)   
15 NIEMIEC Przemyslaw    (Pol)   
16 KVACHUK Oleksandr    (Ukr)   
17 MARZANO Marco    (Ita)   
18 MAGAZZINI Enrico    (Ita)   

TEAM GARMIN - CERVÉLO (GRM)
21 LE MEVEL Christophe    (Fra)   
22 MARTIN Daniel    (Irl)   
23 NAVARDAUSKAS Ramunas    (Ltu)   
24 PETERSON Thomas    (USA)   
25 STETINA Peter    (USA)   

GEOX - TMC (GEO)
31 COBO ACEBO Juan Jose    (Esp)   
32 COLLI Daniele    (Ita)   
33 GUTIERREZ David    (Esp)   
34 DE LA FUENTE RASILLA David    (Esp)   
35 DUARTE AREVALO Fabio Andres    (Col)   
36 FELLINE Fabio    (Ita)   
37 GORATO Maurizio    (Ita)   
38 FLORENCIO CABRE Xavier    (Esp)   

DE ROSA - CERAMICA FLAMINA (DER)
41 BAILETTI Paolo    (Ita)   
42 BAGGIO Filippo    (Ita)   
43 DE MARIA Giuseppe    (Ita)   
44 ROCCHETTI Frederico    (Ita)   
45 GIRARDI Edoardo    (Ita)   
46 MAGGIORE Gianluca    (Ita)   
47 MARGUTI Damiano    (Ita)   
48 BERDOS Oleg    (Mol)   

FARNESE VINI - NERI SOTTOLI (FAR)
51 VISCONTI Giovanni    (Ita)   
52 MAZZANTI Luca    (Ita)   
53 BISOLTI Alessandro    (Ita)   
54 RICCI BITTI Davide    (Ita)   
55 GATTO Oscar    (Ita)   
56 MIRENDA Gianluca    (Ita)   
57 RABOTTINI Matteo    (Ita)   
58 DE PATRE Roberto    (Ita)   

COLNAGO - CSF INOX (COG)
61 POZZOVIVO Domenico    (Ita)   
62 BELLETTI Manuel    (Ita)   
63 MODOLO Sacha    (Ita)   
64 BRAMBILLA Gianluca    (Ita)   
65 CANUTI Federico    (Ita)   
66 CONTOLI Alberto    (Ita)   
67 PASQUALON Andrea    (Ita)   
68 PAGANI Angelo    (Ita)   

ANDRONI GIOCATTOLI (AND)
71 SELLA Emanuele    (Ita)   
72 SERPA PEREZ Jose Rodolfo    (Col)   
73 OCHOA Carlos José    (Ven)   
74 BARLA Luca    (Ita)   
75 CHIARINI Riccardo    (Ita)   
76 GINANNI Francesco    (Ita)   
77 SOLARI Luca    (Ita)   
78 DI SERAFINO Matteo    (Ita)   

ACQUA & SAPONE (ASA)
81 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto    (Col)   
82 CORIONI Claudio    (Ita)   
83 DONATI Alessandro    (Ita)   
84 MASCIARELLI Simone    (Ita)   
85 MIHOLJEVIC Vladimir    (Cro)   
86 NAPOLITANO Danilo    (Ita)   
87 PRONI Alessandro    (Ita)   
88 TABORRE Fabio    (Ita)   

MICHE - GUERCIOTTI
91 REBELLIN Davide    (Ita)   
92 SCHUMACHER Stefan    (GER)   
93 DI SALVO Giuseppe    (Ita)   
94 ROCCHETTI Leopoldo    (Ita)   
95 ZAGORODNY Volodymyr    (Ukr)   
96 KOHUT Slawomir    (Pol)   
97 SZCZAWINSKI Krzysztof    (Pol)   
98 GAIA Michele    (Ita)   

ITERA-KATUSHA
101 ANTONOV Mikhail    (Rus)   
102 KOCHETKOV Pavel    (Rus)   
103 SOLOMENNIKOV Andrey    (Rus)   
104 KRITSKIY Timofey    (Rus)   
106 KOSYAKOV Dmitry    (Rus)   
107 KUZNETSOV Vyacheslav    (Rus)   
108 RUDASKOV Sergey    (Rus)   

TEAM VORARLBERG
111 BENETSEDER Josef    (AUT)   
112 BRÄNDLE Dominik    (AUT)   
113 CAPELLI Ermanno    (Ita)   
114 HOLLENSTEIN Reto    (SUI)   
115 WEISSINGER René    (GER)   
117 POLL Stefan    (AUT)   

D'ANGELO & ANTENUCCI - NIPPO
121 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel    (Col)   
122 TOROSANTUCCI Davide    (Ita)   
123 CAMPAGNARO Simone    (Ita)   
124 ZDANOV Alexander    (Rus)   
125 FRUSTO Henry    (Ita)   
126 UCHIMA Kohei    (Jpn)   

PRICE YOUR BIKE
131 OBERHOLZER Bernhard    (SUI)   
132 HENGGELER Daniel    (SUI)   
133 EGLIN Joël    (SUI)   
134 HORSTMANN Samuel    (SUI)   
135 AREGGER Marcel    (SUI)   
136 KALT Lukas    (SUI)   
137 RUTISHAUSER Andreas    (SUI)   
138 SCHELLING Patrick    (SUI)   

WIT
141 GIORGIERI Tyron    Albania   
142 FOGNINI Fausto    (Ita)   
143 MONTANARI Enrico    (Ita)   
145 TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian    (Col)   
146 RATTI Aristide    (Ita)   
147 ZANASCA Luca    (Ita)   
148 TAMAYO MARTINEZ Diego Alejandro    (Col)   

AMORE & VITA
151 METLUSHENKO Yuri    (Ukr)   
152 MOREN Patrik    (Swe)   
153 BILEKA Volodymyr    (Ukr)   
154 FORBORD Kristian    (Nor)   
155 LIBNER Niv    (Isr)   
156 BORISOV Vladislav    (Rus)   

ORA HOTELS
161 DURUCZ Miklos    (Hun)   
162 BOIFAVA Simone    (Ita)   
163 BENDEGUZ Bernard    (Hun)   
164 MALAGUTI Alessandro    (Ita)   
165 PROCH Walter    (Ita)   
166 LOVASSY Krisztian    (Hun)   
167 RICHEZE Roberto Antonio    (Arg)   

ATLAS PERSONAL
171 BALDO Nicolas    (Fra)   
173 ERDIN Peter    (SUI)   
174 KUSZTOR Peter    (Hun)   
175 LANG Pirmin    (SUI)   
176 ROSCH David    (GER)   
177 SALZINGER Florian    (GER)   

MERIDIANA KAMEN TEAM
181 DI LORENZO Alberto    (Ita)   
182 GIALLORENZO Mariano    (Ita)   
183 SOTTOCORNOLA Omar    (Ita)   
184 BINDI Emanuele    (Ita)   
185 MCLEAN David    (GBr)   
186 BLAZEVIC Darko    (Cro)   
187 RADOTIC Bruno    (Cro)   
188 BONCA Blaz    (Slo)    
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: