1   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 59:57:16 
2   Christopher FROOME              GBR SKY +20      
3   Bradley WIGGINS                 GBR SKY +46      
4   Bauke MOLLEMA                   NED RAB +1:36    
5   Maxime MONFORT                  BEL LEO +2:37    
6   Denis MENCHOV                   RUS GEO +3:01    
7   Jakob FUGLSANG                  DEN LEO +3:06    
8   Vincenzo NIBALI                 ITA LIQ +3:27    
9   Jurgen VAN DEN BROECK           BEL OLO +3:58    
10  Wouter POELS                    NED VCD +4:13    
11  Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT +4:32    
12  Mikel NIEVE ITURALDE            ESP EUS +4:50    
13  Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT +5:17    
14  Sergio PARDILLA BELLON          ESP MOV +5:56    
15  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS +6:08    
16  Daniel MARTIN                   IRL GRM +6:42    
17  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD +7:50    
18  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST +8:02    
19  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV +9:13    
20  Nicolas ROCHE                   IRL ALM +9:16    
21  Carlos SASTRE CANDIL            ESP GEO +10:07   
22  Janez BRAJKOVIC                 SLO RSH +14:24   
23  Robert KISERLOVSKI              CRO AST +15:05   
24  Eros CAPECCHI                   ITA LIQ +17:23   
25  Oliver ZAUGG                    SUI LEO +18:22   
26  Fredrik KESSIAKOFF              SWE AST +22:33   
27  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM +23:22   
28  Sylvain CHAVANEL                FRA QST +26:51   
29  Tiago MACHADO                   POR RSH +28:56   
30  Rafal MAJKA                     POL SBS +29:14   
31  Mathieu PERGET                  FRA ALM +29:38   
32  Haimar ZUBELDIA AGIRRE          ESP RSH +30:46   
33  Fabio Andres DUARTE AREVALO     COL GEO +36:27   
34  David MONCOUTIE                 FRA COF +36:50   
35  Thomas ROHREGGER                AUT LEO +37:28   
36  Francis DE GREEF                BEL OLO +39:38   
37  Jan BAKELANTS                   BEL OLO +40:24   
38  Amets TXURRUKA                  ESP EUS +43:21   
39  Gorka VERDUGO MARCOTEGUI        ESP EUS +45:52   
40  Igor ANTON HERNANDEZ            ESP EUS +48:32   
41  Steven KRUIJSWIJK               NED RAB +51:49   
42  Alberto LOSADA ALGUACIL         ESP KAT +52:07   
43  David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO +57:36   
44  Christophe LE MEVEL             FRA GRM +59:46   
45  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB +1:01:04 
46  David BLANCO RODRIGUEZ          ESP GEO +1:06:31 
47  Vladimir KARPETS                RUS KAT +1:06:36 
48  Eduard VORGANOV                 RUS KAT +1:08:23 
49  Dominik NERZ                    GER LIQ +1:09:07 
50  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM +1:10:35 
51  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV +1:16:18 
52  Carlos BARREDO LLAMAZALES       ESP RAB +1:17:26 
53  David LELAY                     FRA ALM +1:23:04 
54  Davide MALACARNE                ITA QST +1:26:36 
55  Johannes FRÖHLINGER             GER SKS +1:27:05 
56  Juan Jose OROZ UGALDE           ESP EUS +1:27:06 
57  Santo ANZA                      ITA VCD +1:30:28 
58  Thomas LÖVKVIST                 SWE SKY +1:31:17 
59  Cyril DESSEL                    FRA ALM +1:34:25 
60  Andrey MIZUROV                  KAZ AST +1:34:36 
61  Angel MADRAZO RUIZ              ESP MOV +1:34:41 
62  Francesco GAVAZZI               ITA LAM +1:35:44 
63  Josep JUFRE POU                 ESP AST +1:35:59 
64  Egoi MARTINEZ DE ESTEBAN        ESP EUS +1:37:32 
65  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF +1:40:32 
66  Morris POSSONI                  ITA SKY +1:40:33 
67  Tanel KANGERT                   EST AST +1:42:56 
68  Juan HORRACH RIPPOLL            ESP KAT +1:43:18 
69  Evgeny PETROV                   RUS AST +1:46:15 
70  Marco MARZANO                   ITA LAM +1:46:17 
71  Mauro SANTAMBROGIO              ITA BMC +1:46:18 
72  Alessandro SPEZIALETTI          ITA LAM +1:48:20 
73  Johan VAN SUMMEREN              BEL GRM +1:49:26 
74  Damiano CARUSO                  ITA LIQ +1:49:38 
75  Xabier ZANDIO ECHAIDE           ESP SKY +1:52:46 
76  Olivier KAISEN                  BEL OLO +1:53:17 
77  Andrew TALANSKY                 USA GRM +1:54:39 
78  Matteo MONTAGUTI                ITA ALM +1:54:53 
79  Dimitri CHAMPION                FRA ALM +1:56:26 
80  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV +1:57:46 
81  Juan Manuel GARATE              ESP RAB +1:58:04 
82  Inaki ISASI FLORES              ESP EUS +1:59:13 
83  Volodymir GUSTOV                UKR SBS +2:00:11 
84  Koen DE KORT                    NED SKS +2:02:19 
85  Lloyd MONDORY                   FRA ALM +2:02:28 
86  Antonio PIEDRA PEREZ            ESP ACG +2:03:21 
87  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG +2:04:14 
88  Enrico GASPAROTTO               ITA AST +2:04:14 
89  Jorge AZANZA SOTO               ESP EUS +2:05:47 
90  Tom Jelte SLAGTER               NED RAB +2:05:54 
91  Nico SIJMENS                    BEL COF +2:06:06 
92  Sebastian LANG                  GER OLO +2:07:02 
93  Valerio AGNOLI                  ITA LIQ +2:07:37 
94  David LOPEZ GARCIA              ESP MOV +2:10:13 
95  Gert DOCKX                      BEL OLO +2:13:55 
96  Pim LIGTHART                    NED VCD +2:14:25 
97  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG +2:16:30 
98  Rein TAARAMAE                   EST COF +2:17:03 
99  Vicente REYNES MIMO             ESP OLO +2:18:15 
100 Francesco BELLOTTI              ITA LIQ +2:21:06 
101 Mathias FRANK                   SUI BMC +2:21:22 
102 Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH +2:22:52 
103 Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH +2:23:05 
104 Marc DE MAAR                    AHO QST +2:25:13 
105 Greg VAN AVERMAET               BEL BMC +2:25:47 
106 Aitor PEREZ ARRIETA             ESP LAM +2:26:25 
107 Alexsandr DYACHENKO             KAZ AST +2:27:37 
108 Jose Luis ROLDAN CARMONA        ESP ACG +2:27:46 
109 Ignatas KONOVALOVAS             LTU MOV +2:28:54 
110 Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG +2:29:05 
111 Martin KOHLER                   SUI BMC +2:29:49 
112 Stuart O'GRADY                  AUS LEO +2:32:45 
113 Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD +2:33:43 
114 Alessandro PETACCHI             ITA LAM +2:34:24 
115 Heinrich HAUSSLER               AUS GRM +2:34:28 
116 Kevin DE WEERT                  BEL QST +2:35:17 
117 Geoffroy LEQUATRE               FRA RSH +2:36:27 
118 Dmitry KOZONTCHUK               RUS GEO +2:36:49 
119 Matthew BUSCHE                  USA RSH +2:36:53 
120 Yohan BAGOT                     FRA COF +2:37:50 
121 Andrey KASHECHKIN               KAZ AST +2:38:31 
122 Yury TROFIMOV                   RUS KAT +2:39:56 
123 Tony MARTIN                     GER THR +2:41:00 
124 Michael ALBASINI                SUI THR +2:43:08 
125 Daniele BENNATI                 ITA LEO +2:44:54 
126 Peter SAGAN                     SVK LIQ +2:44:57 
127 Steve HOUANARD                  FRA ALM +2:46:32 
128 Kristof VANDEWALLE              BEL QST +2:47:02 
129 Simon GESCHKE                   GER SKS +2:47:17 
130 Nelson OLIVEIRA                 POR RSH +2:48:22 
131 Ivan SANTAROMITA                ITA BMC +2:48:37 
132 Imanol ERVITI                   ESP MOV +2:50:39 
133 Manuele MORI                    ITA LAM +2:52:57 
134 Martin VELITS                   SVK THR +2:53:30 
135 Paul MARTENS                    GER RAB +2:54:02 
136 Fabian CANCELLARA               SUI LEO +2:56:23 
137 Manuel QUINZIATO                ITA BMC +2:57:44 
138 Daniele RIGHI                   ITA LAM +2:58:52 
139 Nicki SÖRENSEN                  DEN SBS +3:00:55 
140 Jose Alberto BENITEZ ROMAN      ESP ACG +3:01:29 
141 Ian STANNARD                    GBR SKY +3:03:04 
142 Julien FOUCHARD                 FRA COF +3:03:08 
143 Dario CATALDO                   ITA QST +3:05:19 
144 Jurgen VAN DE WALLE             BEL OLO +3:06:02 
145 Alan MARANGONI                  ITA LIQ +3:06:13 
146 Aliaksandr KUSCHYNSKI           BLR KAT +3:06:30 
147 Bert GRABSCH                    GER THR +3:06:38 
148 Adam HANSEN                     AUS OLO +3:09:15 
149 Jose Vicente TORIBIO ALCOLEA    ESP ACG +3:10:43 
150 Jonas Aaen JÖRGENSEN            DEN SBS +3:10:55 
151 Mauro DA DALTO                  ITA LIQ +3:13:18 
152 Luca PAOLINI                    ITA KAT +3:14:31 
153 Tom BOONEN                      BEL QST +3:15:59 
154 Davide VIGANO                   ITA LEO +3:16:57 
155 John DEGENKOLB                  GER THR +3:17:50 
156 Dario David CIONI               ITA SKY +3:20:56 
157 Martijn KEIZER                  NED VCD +3:24:56 
158 Leigh HOWARD                    AUS THR +3:27:00 
159 Matteo CARRARA                  ITA VCD +3:28:53 
160 Matthias BRANDLE                AUT GEO +3:30:15 
161 Stijn DEVOLDER                  BEL VCD +3:34:43 
162 Juan José HAEDO                 ARG SBS +3:36:41 
163 Pierre CAZAUX                   FRA EUS +3:39:15 
164 Jaroslaw MARYCZ                 POL SBS +3:40:03 
165 Sep VANMARCKE                   BEL GRM +3:40:48 
166 Yukihiro DOI                    JPN SKS +3:42:52 
167 Roy CURVERS                     NED SKS +3:44:48 
168 Nikolas MAES                    BEL QST +3:45:11 
169 Mads CHRISTENSEN                DEN SBS +3:50:04 
170 Antonio CABELLO BAENA           ESP ACG +3:51:07 
171 Christopher SUTTON              AUS SKY +3:52:41 
172 Robert WAGNER                   GER LEO +3:55:29 
173 Alexandre GENIEZ                FRA SKS +3:57:03 
174 Albert TIMMER                   NED SKS +4:03:11 
175 Andreas KLIER                   GER GRM +4:03:42 
176 Aleksejs SARAMOTINS             LAT COF +4:05:18 
177 Nick NUYENS                     BEL SBS +4:10:44 
178 Tom VEELERS                     NED SKS +4:11:48 

Pontverseny:
1   Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 90  
2   Bauke MOLLEMA                   NED RAB 85  
3   Peter SAGAN                     SVK LIQ 75  
4   Wouter POELS                    NED VCD 71  
5   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 66  
6   Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 65  
7   Christopher FROOME              GBR SKY 60  
8   Bradley WIGGINS                 GBR SKY 60  
9   Daniel MARTIN                   IRL GRM 53  
10  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 48  
11  Jurgen VAN DEN BROECK           BEL OLO 46  
12  Denis MENCHOV                   RUS GEO 45  
13  Jakob FUGLSANG                  DEN LEO 42  
14  Nicolas ROCHE                   IRL ALM 42  
15  Daniele BENNATI                 ITA LEO 40  
16  Vincenzo NIBALI                 ITA LIQ 39  
17  David MONCOUTIE                 FRA COF 37  
18  Rein TAARAMAE                   EST COF 36  
19  David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 34  
20  Eros CAPECCHI                   ITA LIQ 33  
21  Sylvain CHAVANEL                FRA QST 32  
22  Lloyd MONDORY                   FRA ALM 31  
23  Michael ALBASINI                SUI THR 30  
24  Tony MARTIN                     GER THR 30  
25  Mikel NIEVE ITURALDE            ESP EUS 30  
26  Fredrik KESSIAKOFF              SWE AST 28  
27  John DEGENKOLB                  GER THR 26  
28  Christopher SUTTON              AUS SKY 25  
29  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 25  
30  Valerio AGNOLI                  ITA LIQ 25  
31  Alessandro PETACCHI             ITA LAM 25  
32  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 24  
33  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 22  
34  Juan José HAEDO                 ARG SBS 22  
35  Maxime MONFORT                  BEL LEO 21  
36  Vicente REYNES MIMO             ESP OLO 21  
37  Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 20  
38  Igor ANTON HERNANDEZ            ESP EUS 20  
39  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 20  
40  Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 18  
41  Haimar ZUBELDIA AGIRRE          ESP RSH 18  
42  Enrico GASPAROTTO               ITA AST 18  
43  Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 16  
44  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV 15  
45  Mathias FRANK                   SUI BMC 14  
46  Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 14  
47  Fabian CANCELLARA               SUI LEO 14  
48  Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 13  
49  Sergio PARDILLA BELLON          ESP MOV 12  
50  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 12  
51  Angel MADRAZO RUIZ              ESP MOV 12  
52  Francesco GAVAZZI               ITA LAM 11  
53  Greg VAN AVERMAET               BEL BMC 11  
54  Sebastian LANG                  GER OLO 10  
55  Steve HOUANARD                  FRA ALM 10  
56  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 10  
57  Janez BRAJKOVIC                 SLO RSH 10  
58  Oliver ZAUGG                    SUI LEO 10  
59  Paul MARTENS                    GER RAB 10  
60  Tom BOONEN                      BEL QST 10  
61  Tiago MACHADO                   POR RSH 9   
62  Amets TXURRUKA                  ESP EUS 9   
63  Tom VEELERS                     NED SKS 9   
64  Thomas ROHREGGER                AUT LEO 8   
65  Andrew TALANSKY                 USA GRM 8   
66  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 8   
67  David BLANCO RODRIGUEZ          ESP GEO 8   
68  Aitor PEREZ ARRIETA             ESP LAM 8   
69  Jan BAKELANTS                   BEL OLO 7   
70  Luca PAOLINI                    ITA KAT 7   
71  Nikolas MAES                    BEL QST 7   
72  Martin KOHLER                   SUI BMC 6   
73  Adam HANSEN                     AUS OLO 6   
74  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 6   
75  Marc DE MAAR                    AHO QST 6   
76  Leigh HOWARD                    AUS THR 6   
77  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 5   
78  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 5   
79  Davide MALACARNE                ITA QST 4   
80  Antonio CABELLO BAENA           ESP ACG 4   
81  Aleksejs SARAMOTINS             LAT COF 4   
82  Fabio Andres DUARTE AREVALO     COL GEO 4   
83  David LOPEZ GARCIA              ESP MOV 4   
84  Pim LIGTHART                    NED VCD 4   
85  Ian STANNARD                    GBR SKY 4   
86  Olivier KAISEN                  BEL OLO 3   
87  Dimitri CHAMPION                FRA ALM 3   
88  Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 3   
89  Simon GESCHKE                   GER SKS 3   
90  Jose Vicente TORIBIO ALCOLEA    ESP ACG 3   
91  Gorka VERDUGO MARCOTEGUI        ESP EUS 2   
92  Juan HORRACH RIPPOLL            ESP KAT 2   
93  Stuart O'GRADY                  AUS LEO 2   
94  Yukihiro DOI                    JPN SKS 2   
95  Eduard VORGANOV                 RUS KAT 1   
96  Johannes FRÖHLINGER             GER SKS 1   
97  Evgeny PETROV                   RUS AST 1   
98  Damiano CARUSO                  ITA LIQ 1   
99  Nelson OLIVEIRA                 POR RSH 1   
100 Julien FOUCHARD                 FRA COF 1   
101 Matthias BRANDLE                AUT GEO 1   

Hegyi pontok:
1   David MONCOUTIE                 FRA COF 60  
2   Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 38  
3   Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 32  
4   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 32  
5   Rein TAARAMAE                   EST COF 30  
6   Daniel MARTIN                   IRL GRM 29  
7   David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 24  
8   Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 19  
9   Koen DE KORT                    NED SKS 14  
10  Wouter POELS                    NED VCD 14  
11  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 13  
12  David LELAY                     FRA ALM 10  
13  Bauke MOLLEMA                   NED RAB 10  
14  Eduard VORGANOV                 RUS KAT 10  
15  Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 9   
16  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 9   
17  Bradley WIGGINS                 GBR SKY 8   
18  Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 7   
19  Julien FOUCHARD                 FRA COF 7   
20  Christopher FROOME              GBR SKY 6   
21  Denis MENCHOV                   RUS GEO 6   
22  Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 6   
23  Carlos SASTRE CANDIL            ESP GEO 6   
24  Thomas ROHREGGER                AUT LEO 6   
25  Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 6   
26  Simon GESCHKE                   GER SKS 5   
27  Sylvain CHAVANEL                FRA QST 5   
28  Marc DE MAAR                    AHO QST 5   
29  Yohan BAGOT                     FRA COF 5   
30  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 4   
31  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 4   
32  Mathias FRANK                   SUI BMC 4   
33  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 3   
34  Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 3   
35  Paul MARTENS                    GER RAB 3   
36  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 3   
37  Andrew TALANSKY                 USA GRM 3   
38  Tony MARTIN                     GER THR 3   
39  Adam HANSEN                     AUS OLO 3   
40  Tom Jelte SLAGTER               NED RAB 3   
41  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 2   
42  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV 2   
43  Egoi MARTINEZ DE ESTEBAN        ESP EUS 2   
44  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 2   
45  Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 2   
46  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 1   
47  Amets TXURRUKA                  ESP EUS 1   
48  Tanel KANGERT                   EST AST 1   
49  Damiano CARUSO                  ITA LIQ 1   
50  Dimitri CHAMPION                FRA ALM 1   
51  Inaki ISASI FLORES              ESP EUS 1   
52  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 1   
53  Jose Luis ROLDAN CARMONA        ESP ACG 1   
54  Michael ALBASINI                SUI THR 1   
55  Leigh HOWARD                    AUS THR 1   

Kombinációs:

1   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 10  
2   Bauke MOLLEMA                   NED RAB 19  
3   Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 20  
4   Wouter POELS                    NED VCD 24  
5   Bradley WIGGINS                 GBR SKY 28  
6   Christopher FROOME              GBR SKY 29  
7   Daniel MARTIN                   IRL GRM 31  
8   Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 36  
9   Denis MENCHOV                   RUS GEO 39  
10  David MONCOUTIE                 FRA COF 52  
11  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 56  
12  David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 69  
13  Sylvain CHAVANEL                FRA QST 76  
14  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 87  
15  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 93  
16  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 94  
17  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV 105 
18  Rein TAARAMAE                   EST COF 120 
19  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 121 
20  Thomas ROHREGGER                AUT LEO 123 
21  Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 128 
22  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 130 
23  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 131 
24  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 134 
25  Amets TXURRUKA                  ESP EUS 147 
26  Eduard VORGANOV                 RUS KAT 157 
27  Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 164 
28  Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 174 
29  Mathias FRANK                   SUI BMC 177 
30  Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 178 
31  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 179 
32  Andrew TALANSKY                 USA GRM 179 
33  Tony MARTIN                     GER THR 184 
34  Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 193 
35  Michael ALBASINI                SUI THR 200 
36  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 206 
37  Marc DE MAAR                    AHO QST 206 
38  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 213 
39  Dimitri CHAMPION                FRA ALM 216 
40  Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 220 
41  Damiano CARUSO                  ITA LIQ 221 
42  Paul MARTENS                    GER RAB 229 
43  Simon GESCHKE                   GER SKS 243 
44  Adam HANSEN                     AUS OLO 258 
45  Julien FOUCHARD                 FRA COF 260 
46  Leigh HOWARD                    AUS THR 286 

Csapatverseny:
1  GEOX-TMC                         ESP 179:22:05 
2  LEOPARD TREK                     LUX +6:47     
3  EUSKALTEL-EUSKADI                ESP +25:05    
4  MOVISTAR TEAM                    ESP +28:39    
5  KATUSHA TEAM                     RUS +33:17    
6  RABOBANK CYCLING TEAM            NED +39:43    
7  AG2R LA MONDIALE                 FRA +41:25    
8  PRO TEAM ASTANA                  KAZ +44:56    
9  SKY PROCYCLING                   GBR +57:47    
10 LIQUIGAS-CANNONDALE              ITA +58:32    
11 TEAM RADIOSHACK                  USA +1:04:16  
12 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM NED +1:06:43  
13 OMEGA PHARMA-LOTTO               BEL +1:12:24  
14 QUICKSTEP CYCLING TEAM           BEL +1:34:14  
15 TEAM GARMIN-CERVELO              USA +2:16:53  
16 SAXO BANK SUNGARD                DEN +2:18:10  
17 LAMPRE - ISD                     ITA +2:33:16  
18 COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE      FRA +2:57:53  
19 ANDALUCIA CAJA GRANADA           ESP +3:57:33  
20 BMC RACING TEAM                  USA +4:33:40  
21 SKIL - SHIMANO                   NED +5:30:59  
22 HTC-HIGHROAD                     USA +6:05:05  

További fontos bejegyzések/ kapcsolódó:
Vuelta a Espana 2011 - az útvonal
Vuelta a Espana 2011 - fontosabb emelkedők
Vuelta a Espana 2011 -   rajtlista
Vuelta a Espana 2011 - eredmények
Vuelta a Espana 2011 - nyilatkozatok 
Vuelta a Espana 2011 - videók
Vuelta a Espana 2011 - összefoglalók

Múltidéző rovat (sok-sok Vuelta-témájú bejegyzés is)
Országúti kerékpáros versenynaptár 2011 - mi vár még ránk a szezonban a Vuelta után
Átigazolási hírek
Az UCI-licencek kiosztásával kapcsolatos hírek, érdekességek, áttekintő cikkek


Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: