1   WIGGINS, Bradley        SKY 42h 50' 41''  
2   FROOME, Christopher     SKY + 7''          
3   NIBALI, Vincenzo        LIQ + 11''         
4   KESSIAKOFF, Fredrik     AST + 14''         
5   FUGLSANG, Jakob         LEO + 19''         
6   MOLLEMA, Bauke          RAB + 47''         
7   MONFORT, Maxime         LEO + 1' 06''     
8   COBO, Juan José         GEO + 1' 27''     
9   ZUBELDIA, Haimar        RSH + 1' 53''     
10  BRAJKOVIC, Janez        RSH + 2' 00''     
11  VAN DEN BROECK, Jurgen  OLO + 2' 01''     
12  BRUSEGHIN, Marzio       MOV + 2' 22''     
13  MENCHOV, Denis          GEO + 2' 42''     
14  RODRIGUEZ, Joaquin      KAT + 2' 56''     
15  PARDILLA, Sergio        MOV + 3' 03''     
16  MORENO, Daniel          KAT + 3' 39''     
17  SÖRENSEN, Chris         SBS + 3' 47''     
18  ROCHE, Nicolas          ALM + 3' 50''     
19  MACHADO, Tiago          RSH + 4' 06''     
20  POELS, Wouter           VCD + 4' 21''     
21  SEELDRAYERS, Kevin      QST + 4' 25''     
22  SCARPONI, Michele       LAM + 4' 29''     
23  MARTIN, Daniel          GRM + 4' 38''     
24  NIEVE, Mikel            EUS + 4' 46''     
25  KRUIJSWIJK, Steven      RAB + 5' 49''     
26  LAGUTIN, Sergey         VCD + 6' 20''     
27  MONCOUTIE, David        COF + 6' 40''     
28  SASTRE, Carlos          GEO + 6' 55''     
29  DUARTE, Fabio Andrés    GEO + 7' 11''     
30  CAPECCHI, Eros          LIQ + 7' 45''     
31  SÁNCHEZ, Luis León      RAB + 7' 59''     
32  KISERLOVSKI, Robert     AST + 8' 26''     
33  BONNAFOND, Guillaume    ALM + 12' 35''    
34  PERGET, Mathieu         ALM + 14' 06''    
35  CHAVANEL, Sylvain       QST + 15' 04''    
36  BAKELANDTS, Jan         OLO + 15' 36''    
37  ZAUGG, Oliver           LEO + 16' 08''    
38  MAJKA, Rafal            SBS + 16' 26''    
39  ANTON, Igor             EUS + 17' 00''    
40  KARPETS, Vladimir       KAT + 18' 50''    
41  LOSADA, Alberto         KAT + 24' 14''    
42  LE MEVEL, Christophe    GRM + 26' 15''    
43  DE GREEF, Francis       OLO + 26' 23''    
44  OROZ, Juan José         EUS + 28' 32''    
45  ROHREGGER, Thomas       LEO + 29' 31''    
46  TXURRUKA, Amets         EUS + 31' 13''    
47  VORGANOV, Eduard        KAT + 32' 08''    
48  ANZA, Santo             VCD + 33' 28''    
49  VERDUGO, Gorka          EUS + 34' 37''    
50  NERZ, Dominik           LIQ + 36' 31''    
51  LASTRAS, Pablo          MOV + 38' 28''    
52  SANTAMBROGIO, Mauro     BMC + 39' 30''    
53  POSSONI, Morris         SKY + 39' 30''    
54  SPEZIALETTI, Alessandro LAM + 40' 10''    
55  FRÖHLINGER, Johannes    SKS + 40' 46''    
56  MARZANO, Marco          LAM + 42' 13''    
57  NIEMIEC, Przemyslaw     LAM + 43' 13''    
58  CHAMPION, Dimitri       ALM + 44' 11''    
59  MALACARNE, Davide       QST + 45' 38''    
60  MATE, Luis Ángel        COF + 45' 53''    
61  VAN SUMMEREN, Johan     GRM + 45' 54''    
62  PETROV, Evgeny          AST + 48' 54''    
63  HORRACH, Joan           KAT + 50' 41''    
64  BLANCO, David           GEO + 50' 51''    
65  MARTÍNEZ, Egoi          EUS + 50' 52''    
66  LELAY, David            ALM + 51' 17''    
67  CARUSO, Damiano         LIQ + 51' 26''    
68  LÖVKVIST, Thomas        SKY + 52' 52''    
69  KANGERT, Tanel          AST + 53' 42''    
70  DE LA FUENTE, David     GEO + 53' 46''    
71  TALANSKY, Andrew        GRM + 54' 28''    
72  GAVAZZI, Francesco      LAM + 54' 49''    
73  BERNABEU, David         ACG + 59' 38''    
74  DESSEL, Cyril           ALM + 1h 02' 14'' 
75  BARREDO, Carlos         RAB + 1h 05' 13'' 
76  ZANDIO, Xabier          SKY + 1h 05' 27'' 
77  MIZUROV, Andrey         AST + 1h 05' 30'' 
78  GUSTOV, Volodymir       SBS + 1h 05' 44'' 
79  INTXAUSTI, Beñat        MOV + 1h 06' 49'' 
80  JUFRÉ, Josep            AST + 1h 07' 42'' 
81  FRANK, Mathias          BMC + 1h 09' 24'' 
82  SLAGTER, Tom Jelte      RAB + 1h 10' 32'' 
83  DYACHENKO, Alexsandr    AST + 1h 11' 08'' 
84  AGNOLI, Valerio         LIQ + 1h 12' 01'' 
85  ROLDÁN, José Luis       ACG + 1h 12' 50'' 
86  ROSENDO, Jesús          ACG + 1h 13' 15'' 
87  LANG, Sebastian         OLO + 1h 14' 02'' 
88  VAN AVERMAET, Greg      BMC + 1h 15' 17'' 
89  GASPAROTTO, Enrico      AST + 1h 15' 32'' 
90  PIEDRA, Antonio         ACG + 1h 17' 17'' 
91  KAISEN, Olivier         OLO + 1h 17' 24'' 
92  DOCKX, Gert             OLO + 1h 19' 17'' 
93  IRIZAR, Markel          RSH + 1h 19' 49'' 
94  PÉREZ, Aitor            LAM + 1h 20' 17'' 
95  ISASI, Iñaki            EUS + 1h 20' 25'' 
96  O'GRADY, Stuart         LEO + 1h 21' 07'' 
97  PYDGORNYY, Ruslan       VCD + 1h 21' 29'' 
98  REYNES, Vicente         OLO + 1h 21' 34'' 
99  MONTAGUTI, Matteo       ALM + 1h 22' 18'' 
100 LIGTHART, Pim           VCD + 1h 22' 18'' 
101 AZANZA, Jorge           EUS + 1h 22' 39'' 
102 MADRAZO, Angel          MOV + 1h 23' 26'' 
103 BUSCHE, Matthew         RSH + 1h 24' 08'' 
104 DE KORT, Koen           SKS + 1h 24' 10'' 
105 MONDORY, Lloyd          ALM + 1h 25' 43'' 
106 PAULINHO, Sergio        RSH + 1h 27' 25'' 
107 KASHECHKIN, Andrey      AST + 1h 27' 45'' 
108 KOZONTCHUK, Dmitry      GEO + 1h 29' 18'' 
109 GARATE, Juan Manuel     RAB + 1h 30' 01'' 
110 HAUSSLER, Heinrich      GRM + 1h 30' 10'' 
111 LÓPEZ, David            MOV + 1h 32' 35'' 
112 TAARAMAE, Rein          COF + 1h 34' 12'' 
113 PETACCHI, Alessandro    LAM + 1h 34' 13'' 
114 MARTIN, Tony            THR + 1h 34' 14'' 
115 LEQUATRE, Geoffroy      RSH + 1h 34' 18'' 
116 BENNATI, Daniele        LEO + 1h 34' 54'' 
117 SAGAN, Peter            LIQ + 1h 35' 29'' 
118 VANDEWALLE, Kristof     QST + 1h 35' 36'' 
119 SIJMENS, Nico           COF + 1h 35' 43'' 
120 SANTAROMITA, Ivan       BMC + 1h 39' 23'' 
121 MARTENS, Paul           RAB + 1h 41' 43'' 
122 TROFIMOV, Yury          KAT + 1h 42' 09'' 
123 MORI, Manuele           LAM + 1h 42' 16'' 
124 HANSEN, Adam            OLO + 1h 42' 25'' 
125 ERVITI, Imanol          MOV + 1h 42' 56'' 
126 KONOVALOVAS, Ignatas    MOV + 1h 43' 05'' 
127 BAGOT, Yohan            COF + 1h 43' 36'' 
128 BELLOTTI, Francesco     LIQ + 1h 44' 05'' 
129 VELITS, Martin          THR + 1h 44' 28'' 
130 KLÖDEN, Andreas         RSH + 1h 44' 31'' 
131 KOHLER, Martin          BMC + 1h 44' 40'' 
132 PALOMARES, Adrián       ACG + 1h 45' 05'' 
133 MARANGONI, Alan         LIQ + 1h 46' 56'' 
134 HOUANARD, Steve         ALM + 1h 47' 05'' 
135 SANTOS OLIVEIRA, Nelson RSH + 1h 48' 20'' 
136 ALBASINI, Michael       THR + 1h 50' 10'' 
137 QUINZIATO, Manuel       BMC + 1h 50' 23'' 
138 DE WEERT, Kevin         QST + 1h 50' 35'' 
139 GRABSCH, Bert           THR + 1h 51' 28'' 
140 FOUCHARD, Julien        COF + 1h 51' 48'' 
141 DE MAAR, Marc           QST + 1h 52' 22'' 
142 DA DALTO, Mauro         LIQ + 1h 55' 24'' 
143 KROON, Karsten          BMC + 1h 56' 38'' 
144 GESCHKE, Simon          SKS + 1h 56' 45'' 
145 BOONEN, Tom             QST + 1h 57' 23'' 
146 JÖRGENSEN, Jonas Aaen   SBS + 1h 57' 35'' 
147 RIGHI, Daniele          LAM + 1h 57' 38'' 
148 CANCELLARA, Fabian      LEO + 1h 58' 05'' 
149 STANNARD, Ian           SKY + 1h 59' 29'' 
150 SÖRENSEN, Nicki         SBS + 1h 59' 50'' 
151 VAN DE WALLE, Jurgen    OLO + 2h 01' 06'' 
152 BENÍTEZ, Alberto        ACG + 2h 01' 25'' 
153 CATALDO, Dario          QST + 2h 02' 10'' 
154 VIGANÓ, Davide          LEO + 2h 02' 38'' 
155 DEGENKOLB, John         THR + 2h 02' 41'' 
156 KUSCHYNSKI, Aliaksandr  KAT + 2h 06' 12'' 
157 TORIBIO, José Vicente   ACG + 2h 11' 35'' 
158 PAOLINI, Luca           KAT + 2h 11' 38'' 
159 KEIZER, Martijn         VCD + 2h 15' 07'' 
160 CIONI, Dario David      SKY + 2h 17' 30'' 
161 HOWARD, Leigh           THR + 2h 17' 30'' 
162 HAEDO, Juan Jose        SBS + 2h 17' 47'' 
163 DEVOLDER, Stijn         VCD + 2h 17' 55'' 
164 CARRARA, Matteo         VCD + 2h 19' 40'' 
165 MAES, Nikolas           QST + 2h 26' 35'' 
166 CURVERS, Roy            SKS + 2h 26' 54'' 
167 CAZAUX, Pierre          EUS + 2h 27' 47'' 
168 BRANDLE, Matthias       GEO + 2h 28' 47'' 
169 MARYCZ, Jaroslaw        SBS + 2h 29' 26'' 
170 CABELLO, Antonio        ACG + 2h 31' 11'' 
171 CHRISTENSEN, Mads       SBS + 2h 32' 32'' 
172 KITTEL, Marcel          SKS + 2h 33' 00'' 
173 VANMARCKE, Sep          GRM + 2h 35' 15'' 
174 SUTTON, Christopher     SKY + 2h 35' 19'' 
175 DOI, Yukihiro           SKS + 2h 35' 51'' 
176 GENIEZ, Alexandre       SKS + 2h 36' 01'' 
177 PHINNEY, Taylor         BMC + 2h 39' 43'' 
178 WAGNER, Robert          LEO + 2h 40' 00'' 
179 VEELERS, Tom            SKS + 2h 43' 15'' 
180 TIMMER, Albert          SKS + 2h 43' 36'' 
181 KLIER, Andreas          GRM + 2h 44' 02'' 
182 SARAMOTINS, Aleksejs    COF + 2h 47' 47'' 
183 NUYENS, Nick            SBS + 2h 52' 50'' 

Pontverseny:
1  RODRIGUEZ, Joaquin      KAT 81  
2  MOLLEMA, Bauke          RAB 62  
3  SAGAN, Peter            LIQ 50  
4  MARTIN, Daniel          GRM 48  
5  LASTRAS, Pablo          MOV 48  
6  MORENO, Daniel          KAT 42  
7  FUGLSANG, Jakob         LEO 41  
8  KITTEL, Marcel          SKS 41  
9  SCARPONI, Michele       LAM 40  
10 VAN DEN BROECK, Jurgen  OLO 38  
11 POELS, Wouter           VCD 37  
12 WIGGINS, Bradley        SKY 36  
13 FROOME, Christopher     SKY 36  
14 NIBALI, Vincenzo        LIQ 34  
15 MONCOUTIE, David        COF 32  
16 CHAVANEL, Sylvain       QST 32  
17 MARTIN, Tony            THR 30  
18 ROCHE, Nicolas          ALM 29  
19 SUTTON, Christopher     SKY 25  
20 AGNOLI, Valerio         LIQ 25  
21 BENNATI, Daniele        LEO 24  
22 KESSIAKOFF, Fredrik     AST 23  
23 ZUBELDIA, Haimar        RSH 23  
24 SÁNCHEZ, Luis León      RAB 23  
25 GASPAROTTO, Enrico      AST 23  
26 REYNES, Vicente         OLO 22  
27 COBO, Juan José         GEO 21  
28 MENCHOV, Denis          GEO 21  
29 SÖRENSEN, Chris         SBS 21  
30 INTXAUSTI, Beñat        MOV 20  
31 MONDORY, Lloyd          ALM 20  
32 PYDGORNYY, Ruslan       VCD 19  
33 PALOMARES, Adrián       ACG 18  
34 IRIZAR, Markel          RSH 16  
35 BRUSEGHIN, Marzio       MOV 15  
36 LAGUTIN, Sergey         VCD 15  
37 FRANK, Mathias          BMC 14  
38 CANCELLARA, Fabian      LEO 14  
39 NIEVE, Mikel            EUS 13  
40 CAPECCHI, Eros          LIQ 13  
41 MONTAGUTI, Matteo       ALM 13  
42 NIEMIEC, Przemyslaw     LAM 12  
43 PAULINHO, Sergio        RSH 12  
44 PHINNEY, Taylor         BMC 12  
45 GAVAZZI, Francesco      LAM 11  
46 PETACCHI, Alessandro    LAM 11  
47 HOUANARD, Steve         ALM 10  
48 MONFORT, Maxime         LEO 10  
49 BRAJKOVIC, Janez        RSH 10  
50 ANTON, Igor             EUS 10  
51 HAEDO, Juan Jose        SBS 10  
52 MACHADO, Tiago          RSH 9   
53 TXURRUKA, Amets         EUS 9   
54 TAARAMAE, Rein          COF 9   
55 VEELERS, Tom            SKS 9   
56 ROHREGGER, Thomas       LEO 8   
57 ROSENDO, Jesús          ACG 8   
58 LANG, Sebastian         OLO 8   
59 PÉREZ, Aitor            LAM 8   
60 PARDILLA, Sergio        MOV 7   
61 BAKELANDTS, Jan         OLO 7   
62 PAOLINI, Luca           KAT 7   
63 KOHLER, Martin          BMC 6   
64 SEELDRAYERS, Kevin      QST 6   
65 BERNABEU, David         ACG 6   
66 DEGENKOLB, John         THR 6   
67 HOWARD, Leigh           THR 6   
68 ALBASINI, Michael       THR 5   
69 MALACARNE, Davide       QST 4   
70 CABELLO, Antonio        ACG 4   
71 SARAMOTINS, Aleksejs    COF 4   
72 LIGTHART, Pim           VCD 4   
73 SANTOS OLIVEIRA, Nelson RSH 4   
74 STANNARD, Ian           SKY 4   
75 BONNAFOND, Guillaume    ALM 3   
76 MATE, Luis Ángel        COF 3   
77 MADRAZO, Angel          MOV 3   
78 HAUSSLER, Heinrich      GRM 3   
79 TORIBIO, José Vicente   ACG 3   
80 VERDUGO, Gorka          EUS 2   
81 HORRACH, Joan           KAT 2   
82 VAN AVERMAET, Greg      BMC 2   
83 O'GRADY, Stuart         LEO 2   
84 MARTENS, Paul           RAB 2   
85 HANSEN, Adam            OLO 2   
86 DOI, Yukihiro           SKS 2   
87 VORGANOV, Eduard        KAT 1   
88 FRÖHLINGER, Johannes    SKS 1   
89 PETROV, Evgeny          AST 1   
90 FOUCHARD, Julien        COF 1   

Hegyi pontok:
1  MONTAGUTI, Matteo       ALM 33  
2  MONCOUTIE, David        COF 32  
3  MARTIN, Daniel          GRM 25  
4  MORENO, Daniel          KAT 20  
5  SÖRENSEN, Chris         SBS 15  
6  DE KORT, Koen           SKS 14  
7  MOLLEMA, Bauke          RAB 10  
8  INTXAUSTI, Beñat        MOV 10  
9  SÁNCHEZ, Luis León      RAB 9   
10 HAUSSLER, Heinrich      GRM 7   
11 FOUCHARD, Julien        COF 7   
12 COBO, Juan José         GEO 6   
13 RODRIGUEZ, Joaquin      KAT 6   
14 ROHREGGER, Thomas       LEO 6   
15 VORGANOV, Eduard        KAT 6   
16 PALOMARES, Adrián       ACG 6   
17 TAARAMAE, Rein          COF 5   
18 CHAVANEL, Sylvain       QST 5   
19 WIGGINS, Bradley        SKY 4   
20 NIEMIEC, Przemyslaw     LAM 4   
21 FRANK, Mathias          BMC 4   
22 LASTRAS, Pablo          MOV 3   
23 IRIZAR, Markel          RSH 3   
24 MARTENS, Paul           RAB 3   
25 SLAGTER, Tom Jelte      RAB 3   
26 PYDGORNYY, Ruslan       VCD 3   
27 MARTIN, Tony            THR 3   
28 FROOME, Christopher     SKY 2   
29 LAGUTIN, Sergey         VCD 2   
30 BONNAFOND, Guillaume    ALM 2   
31 MARTÍNEZ, Egoi          EUS 2   
32 ROSENDO, Jesús          ACG 2   
33 PAULINHO, Sergio        RSH 2   
34 BAGOT, Yohan            COF 2   
35 SEELDRAYERS, Kevin      QST 1   
36 TXURRUKA, Amets         EUS 1   
37 CARUSO, Damiano         LIQ 1   
38 KANGERT, Tanel          AST 1   
39 BERNABEU, David         ACG 1   
40 HANSEN, Adam            OLO 1   
41 ALBASINI, Michael       THR 1   

Kombinációs verseny:
1  MOLLEMA, Bauke          RAB 15  
2  MORENO, Daniel          KAT 26  
3  RODRIGUEZ, Joaquin      KAT 28  
4  MARTIN, Daniel          GRM 30  
5  WIGGINS, Bradley        SKY 32  
6  FROOME, Christopher     SKY 43  
7  MONCOUTIE, David        COF 44  
8  COBO, Juan José         GEO 47  
9  SÖRENSEN, Chris         SBS 51  
10 SÁNCHEZ, Luis León      RAB 64  
11 CHAVANEL, Sylvain       QST 69  
12 LASTRAS, Pablo          MOV 78  
13 LAGUTIN, Sergey         VCD 91  
14 ROHREGGER, Thomas       LEO 115 
15 INTXAUSTI, Beñat        MOV 117 
16 NIEMIEC, Przemyslaw     LAM 119 
17 SEELDRAYERS, Kevin      QST 120 
18 TXURRUKA, Amets         EUS 135 
19 BONNAFOND, Guillaume    ALM 138 
20 FRANK, Mathias          BMC 139 
21 MONTAGUTI, Matteo       ALM 141 
22 VORGANOV, Eduard        KAT 149 
23 IRIZAR, Markel          RSH 150 
24 PYDGORNYY, Ruslan       VCD 155 
25 MARTIN, Tony            THR 158 
26 ROSENDO, Jesús          ACG 175 
27 BERNABEU, David         ACG 177 
28 PALOMARES, Adrián       ACG 181 
29 PAULINHO, Sergio        RSH 182 
30 TAARAMAE, Rein          COF 183 
31 HAUSSLER, Heinrich      GRM 198 
32 MARTENS, Paul           RAB 229 
33 FOUCHARD, Julien        COF 241 
34 ALBASINI, Michael       THR 245 
35 HANSEN, Adam            OLO 249 

Csapatverseny:
1  TEAM RADIOSHACK             RSH 128h 00' 59'' 
2  RABOBANK CYCLING TEAM       RAB a 2:08           
3  LEOPARD TREK                LEO a 2:23           
4  GEOX - TMC                  GEO a 5:23           
5  PRO TEAM ASTANA             AST a 11:40          
6  VACANSOLEIL - DCM           VCD a 14:23          
7  MOVISTAR TEAM               MOV a 14:34          
8  AG2R - LA MONDIALE          ALM a 16:05          
9  KATUSHA TEAM                KAT a 17:53          
10 EUSKALTEL - EUSKADI         EUS a 20:23          
11 LIQUIGAS - CANNONDALE       LIQ a 24:59          
12 SKY PROCYCLING              SKY a 25:02          
13 OMEGA PHARMA - LOTTO        OLO a 36:52          
14 LAMPRE - ISD                LAM a 47:02          
15 QUICKSTEP CYCLING TEAM      QST a 51:20          
16 TEAM GARMIN - CERVELO       GRM a 1:00:43        
17 SAXO BANK SUNGARD           SBS a 1:12:20        
18 COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE COF a 1:32:12        
19 ANDALUCIA - CAJA GRANADA    ACG a 2:00:20        
20 BMC RACING TEAM             BMC a 2:05:58        
21 HTC - HIGHROAD              THR a 3:22:02        
22 SKIL - SHIMANO              SKS a 3:22:08   


További fontos bejegyzések/ kapcsolódó:
Vuelta a Espana 2011 - az útvonal
Vuelta a Espana 2011 - fontosabb emelkedők
Vuelta a Espana 2011 -   rajtlista
Vuelta a Espana 2011 - eredmények
Vuelta a Espana 2011 - nyilatkozatok 
Vuelta a Espana 2011 - videók
Vuelta a Espana 2011 - összefoglalók

Múltidéző rovat (sok-sok Vuelta-témájú bejegyzés is)
Országúti kerékpáros versenynaptár 2011 - mi vár még ránk a szezonban a Vuelta után
Átigazolási hírek
Az UCI-licencek kiosztásával kapcsolatos hírek, érdekességek, áttekintő cikkek
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: