Eredmények: Vuelta a Espana 2018 - 20. szakasz - TOURázzunk együtt

FRISS

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. szeptember 15., szombat

Eredmények: Vuelta a Espana 2018 - 20. szakasz


20. szakasz
2018. szeptember 15. szombat
Andorra/Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina/Santuario de Canolich






1 Enric Mas Nicolau (Esp) Quick Step Floors 2:59:30
2 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:00
3 Simon Yates (GBr) Mitchelton - Scott 0:00:23
4 Thibaut Pinot (Fra) Groupama - FDJ 0:00:54
5 Rigoberto Uran (Col) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:00:57
6 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:01:11
7 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:01:15
8 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Sky 0:02:17
9 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:03:09
10 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:03:09
11 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo 0:03:44
12 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:04:25
13 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:04:47
14 Igor Anton Hernandez (Esp) Team Dimension Data 0:04:58
15 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain - Merida 0:04:58
16 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:05:08
17 Rafal Majka (Pol) Bora - Hansgrohe 0:05:31
18 Davide Formolo (Ita) Bora - Hansgrohe 0:05:31
19 Emanuel Buchmann (GER) Bora - Hansgrohe 0:05:31
20 Michael Woods (Can) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:05:45
21 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country - Murias 0:05:55
22 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:06:07
23 Rudy Molard (Fra) Groupama - FDJ 0:06:07
24 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:06:07
25 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:07:09
26 Nans Peters (Fra) Ag2r La Mondiale 0:07:44
27 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha - Alpecin 0:08:32
28 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:09:23
29 Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 0:09:23
30 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:09:23
31 Adam Yates (GBr) Mitchelton - Scott 0:10:13
32 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida 0:10:42
33 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country - Murias 0:11:28
34 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:11:38
35 Hubert Dupont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:11:38
36 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 0:11:38
37 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos - BH 0:11:42
38 Maxime Monfort (Bel) Lotto - Soudal 0:12:00
39 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha - Alpecin 0:12:09
40 Merhawi Kudus (Eri) Team Dimension Data 0:12:10
41 Ben Gastauer (Lux) Ag2r La Mondiale 0:12:10
42 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country - Murias 0:12:28
43 Daniel Moreno Fernandez (Esp) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:12:48
44 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 0:12:48
45 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:12:48
46 José Mendes (Por) Burgos - BH 0:12:52
47 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:12:59
48 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha - Alpecin 0:13:08
49 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:13:08
50 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:13:14
51 Tiesj Benoot (Bel) Lotto - Soudal 0:13:21
52 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:13:21
53 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Bahrain - Merida 0:13:23
54 Gianluca Brambilla (Ita) Trek - Segafredo 0:13:23
55 Victor Campenaerts (Bel) Lotto - Soudal 0:13:42
56 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:14:32
57 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:14:51
58 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida 0:15:19
59 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:15:25
60 Thomas De Gendt (Bel) Lotto - Soudal 0:15:41
61 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:15:58
62 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:19:55
63 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:19:55
64 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 0:19:57
65 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:19:57
66 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:19:57
67 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos - BH 0:21:18
68 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Team Katusha - Alpecin 0:21:18
69 Jay McCarthy (Aus) Bora - Hansgrohe 0:21:18
70 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:21:18
71 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:21:18
72 Peter Sagan (Svk) Bora - Hansgrohe 0:21:18
73 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:21:18
74 Sepp Kuss (USA) Team LottoNL - Jumbo 0:21:18
75 Alexandre Geniez (Fra) Ag2r La Mondiale 0:21:18
76 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:21:18
77 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:21:18
78 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:21:18
79 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:21:18
80 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:21:18
81 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 0:21:18
82 Pieter Serry (Bel) Quick Step Floors 0:21:18
83 Fabio Felline (Ita) Trek - Segafredo 0:21:18
84 Nicholas Jack William Schultz (Aus) Caja Rural - Seguros RGA 0:21:18
85 Ian Boswell (USA) Team Katusha - Alpecin 0:21:18
86 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskadi Basque Country - Murias 0:21:18
87 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team 0:21:18
88 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:21:18
89 Sander Armée (Bel) Lotto - Soudal 0:21:18
90 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:21:18
91 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:21:18
92 Tiago Machado (Por) Team Katusha - Alpecin 0:21:18
93 Léo Vincent (Fra) Groupama - FDJ 0:21:18
94 Dries Devenyns (Bel) Quick Step Floors 0:21:18
95 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 0:21:18
96 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:21:51
97 Tom Van Asbroeck (Bel) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:21:59
98 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:22:01
99 Mickaël Delage (Fra) Groupama - FDJ 0:22:20
100 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos - BH 0:22:39
101 Benjamin Thomas (Fra) Groupama - FDJ 0:22:43
102 George Bennett (NZl) Team LottoNL - Jumbo 0:22:56
103 Jetse Bol (Ned) Burgos - BH 0:23:13
104 Eduard Prades Reverter (Esp) Euskadi Basque Country - Murias 0:24:29
105 Alex Aranburu Deba (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 0:24:29
106 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country - Murias 0:24:29
107 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain - Merida 0:24:29
108 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:24:37
109 Damien Howson (Aus) Mitchelton - Scott 0:25:02
110 Michael Schwarzmann (GER) Bora - Hansgrohe 0:25:05
111 Antoine Duchesne (Can) Groupama - FDJ 0:25:14
112 Jelle Wallays (Bel) Lotto - Soudal 0:25:18
113 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:25:22
114 Loïc Chetout (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:25:46
115 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:26:34
116 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos - BH 0:27:12
117 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL - Jumbo 0:28:24
118 Pablo Torres Muiño (Esp) Burgos - BH 0:28:40
119 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 0:28:40
120 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) BMC Racing Team 0:29:31
121 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:29:42
122 Danny Van Poppel (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:29:45
123 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:29:52
124 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:30:40
125 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton - Scott 0:31:59
126 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:31:59
127 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 0:32:21
128 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:32:21
129 Antonio Molina Canet (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 0:32:21
130 Julien Duval (Fra) Ag2r La Mondiale 0:32:21
131 Michael Albasini (SUI) Mitchelton - Scott 0:32:21
132 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto - Soudal 0:32:21
133 Lars Boom (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:32:21
134 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:32:21
135 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:32:21
136 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:32:21
137 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country - Murias 0:32:21
138 Luka Pibernik (Slo) Bahrain - Merida 0:32:21
139 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Euskadi Basque Country - Murias 0:32:21
140 Mitchell Docker (Aus) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:32:21
141 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural - Seguros RGA 0:32:21
142 Simon Clarke (Aus) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:32:21
143 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton - Scott 0:32:21
144 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo 0:32:21
145 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton - Scott 0:32:21
146 Sebastian Langeveld (Ned) Team EF Education First - Drapac p/b Cannondale 0:32:21
147 Marc Sarreau (Fra) Groupama - FDJ 0:32:21
148 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data 0:32:21
149 Marcus Burghardt (GER) Bora - Hansgrohe 0:32:29
150 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:32:32
151 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:32:32
152 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek - Segafredo 0:32:36
153 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo 0:32:38
154 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 0:32:50
155 Kasper Asgreen (Den) Quick Step Floors 0:32:50
156 Elia Viviani (Ita) Quick Step Floors 0:32:50
157 Michael Mørkøv (Den) Quick Step Floors 0:32:50
158 Matthias Brändle (AUT) Trek - Segafredo 0:32:55

Post Top Ad