Vuelta a Espana 2018 - rajtlista - TOURázzunk együtt

FRISS

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. augusztus 21., kedd

Vuelta a Espana 2018 - rajtlista





BAHRAIN - MERIDA (TBM)
  1   NIBALI Vincenzo         ITA  14.11.1984 
  2   GARCIA Ivan             ESP  20.11.1995 
  3   IZAGIRRE Gorka          ESP  07.10.1987 
  4   IZAGIRRE Ion            ESP  04.02.1989 
  5   PADUN Mark              UKR  06.07.1996 
  6   PELLIZOTTI Franco       ITA  15.01.1978 
  7   PERNSTEINER Hermann     AUT  07.08.1990 
  8   PIBERNIK Luka           SLO  23.10.1993 

AG2R LA MONDIALE (ALM)
 11   DUPONT Hubert           FRA  13.11.1980 
 12   CHEREL Mickaël          FRA  17.03.1986 
 13   DUVAL Julien            FRA  27.05.1990 
 14   GALLOPIN Tony           FRA  24.05.1988 
 15   GASTAUER Ben            LUX  14.11.1987 
 16   GENIEZ Alexandre        FRA  16.04.1988 
 17   GOUGEARD Alexis         FRA  05.03.1993 
 18   PETERS Nans             FRA  12.03.1994 

ASTANA PRO TEAM (AST)
 21   LOPEZ Miguel Angel      COL  04.02.1994 
 22   BILBAO Pello            ESP  25.02.1990 
 23   CATALDO Dario           ITA  17.03.1985 
 24   FRAILE Omar             ESP  17.07.1990 
 25   HIRT Jan                CZE  21.01.1991 
 26   STALNOV Nikita          KAZ  14.09.1991 
 27   VILLELLA Davide         ITA  27.06.1991 
 28   ZEITS Andrey            KAZ  14.12.1986 

BMC RACING TEAM (BMC)
 31   PORTE Richie            AUS  30.01.1985 
 32   BOOKWALTER Brent        USA  16.02.1984 
 33   DE MARCHI Alessandro    ITA  19.05.1986 
 34   DENNIS Rohan            AUS  28.05.1990 
 35   ROCHE Nicolas           IRL  03.07.1984 
 36   ROSSKOPF Joey           USA  05.09.1989 
 37   TEUNS Dylan             BEL  01.03.1992 
 38   VENTOSO Francisco       ESP  06.05.1982 

BORA - HANSGROHE (BOH)
 41   SAGAN Peter             SVK  26.01.1990 
 42   BUCHMANN Emanuel        GER  18.11.1992 
 43   BURGHARDT Marcus        GER  30.06.1983 
 44   FORMOLO Davide          ITA  25.10.1992 
 45   MAJKA Rafal             POL  12.09.1989 
 46   MCCARTHY Jay            AUS  08.09.1992 
 47   PÖSTLBERGER Lukas       AUT  10.01.1992 
 48   SCHWARZMANN Michael     GER  07.01.1991 

GROUPAMA - FDJ (GFC)
 51   PINOT Thibaut           FRA  29.05.1990 
 52   DELAGE Mickaël          FRA  06.08.1985 
 53   DUCHESNE Antoine        CAN  12.09.1991 
 54   MOLARD Rudy             FRA  17.09.1989 
 55   PREIDLER Georg          AUT  17.06.1990 
 56   SARREAU Marc            FRA  10.06.1993 
 57   THOMAS Benjamin         FRA  12.09.1995 
 58   VINCENT Léo             FRA  06.11.1995 

LOTTO SOUDAL (LTS)
 61   BENOOT Tiesj            BEL  11.03.1994 
 62   ARMÉE Sander            BEL  10.12.1985 
 63   CAMPENAERTS Victor      BEL  28.10.1991 
 64   DE GENDT Thomas         BEL  06.11.1986 
 65   LAMBRECHT Bjorg         BEL  02.04.1997 
 66   MONFORT Maxime          BEL  14.01.1983 
 67   VAN DER SANDE Tosh      BEL  28.11.1990 
 68   WALLAYS Jelle           BEL  11.05.1989 

MITCHELTON - SCOTT (MTS)
 71   YATES Simon             GBR  07.08.1992 
 72   ALBASINI Michael        SUI  20.12.1980 
 73   EDMONDSON Alexander     AUS  22.12.1993 
 74   HAIG Jack               AUS  06.09.1993 
 75   HOWSON Damien           AUS  13.08.1992 
 76   MEZGEC Luka             SLO  27.06.1988 
 77   TRENTIN Matteo          ITA  02.08.1989 
 78   YATES Adam              GBR  07.08.1992 

MOVISTAR TEAM (MOV)
 81   QUINTANA Nairo          COL  04.02.1990 
 82   AMADOR Andrey           CRC  29.08.1986 
 83   ANACONA Winner          COL  11.08.1988 
 84   BENNATI Daniele         ITA  24.09.1980 
 85   CARAPAZ Richard         ECU  29.05.1993 
 86   ERVITI Imanol           ESP  15.11.1983 
 87   OLIVEIRA Nelson         POR  06.03.1989 
 88   VALVERDE Alejandro      ESP  25.04.1980 

QUICK - STEP FLOORS (QST)
 91   VIVIANI Elia            ITA  07.02.1989 
 92   ASGREEN Kasper          DEN  08.02.1995 
 93   DE PLUS Laurens         BEL  04.09.1995 
 94   DEVENYNS Dries          BEL  22.07.1983 
 95   MAS Enric               ESP  07.01.1995 
 96   MØRKØV Michael          DEN  30.04.1985 
 97   SABATINI Fabio          ITA  18.02.1985 
 98   SERRY Pieter            BEL  21.11.1988 

TEAM DIMENSION DATA (DDD)
101   MEINTJES Louis          RSA  21.02.1992 
102   ANTÓN Igor              ESP  02.03.1983 
103   CUMMINGS Stephen        GBR  19.03.1981 
104   GEBREIGZABHIER Amanuel  ERI  17.08.1994 
105   GIBBONS Ryan            RSA  13.08.1994 
106   KING Benjamin           USA  22.03.1989 
107   KUDUS Merhawi           ERI  23.01.1994 
108   VAN ZYL Johann          RSA  02.02.1991 

TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC (EFD)
111   URAN URAN Rigoberto     COL  26.01.1987 
112   CLARKE Simon            AUS  18.07.1986 
113   DOCKER Mitchell         AUS  02.10.1986 
114   LANGEVELD Sebastian     NED  17.01.1985 
115   MORENO Daniel           ESP  05.09.1981 
116   ROLLAND Pierre          FRA  10.10.1986 
117   VAN ASBROECK Tom        BEL  19.04.1990 
118   WOODS Michael           CAN  12.10.1986 

TEAM KATUSHA ALPECIN (TKA)
121   ZAKARIN Ilnur           RUS  15.09.1989 
122   BOSWELL Ian             USA  07.02.1991 
123   GONÇALVES José          POR  13.02.1989 
124   HOLLENSTEIN Reto        SUI  22.08.1985 
125   KOCHETKOV Pavel         RUS  07.03.1986 
126   LAMMERTINK Maurits      NED  31.08.1990 
127   MACHADO Tiago           POR  18.10.1985 
128   RESTREPO Jhonatan       COL  28.11.1994 

TEAM LOTTO NL - JUMBO (TLJ)
131   KRUIJSWIJK Steven       NED  07.06.1987 
132   BENNETT George          NZL  07.04.1990 
133   BOOM Lars               NED  30.12.1985 
134   DE TIER Floris          BEL  20.01.1992 
135   KUSS Sepp               USA  13.09.1994 
136   LEEZER Tom              NED  26.12.1985 
137   LINDEMAN Bert-Jan       NED  16.06.1989 
138   VAN POPPEL Danny        NED  26.07.1993 

TEAM SKY (SKY)
141   DE LA CRUZ David        ESP  06.05.1989 
142   CASTROVIEJO Jonathan    ESP  27.04.1987 
143   GEOGHEGAN HART Tao      GBR  30.03.1995 
144   HENAO Sergio            COL  10.12.1987 
145   KWIATKOWSKI Michal      POL  02.06.1990 
146   PUCCIO Salvatore        ITA  31.08.1989 
147   SIVAKOV Pavel           RUS  11.07.1997 
148   VAN BAARLE Dylan        NED  21.05.1992 

TEAM SUNWEB (SUN)
151   KELDERMAN Wilco         NED  25.03.1991 
152   FRÖHLINGER Johannes     GER  09.06.1985 
153   GESCHKE Simon           GER  13.03.1986 
154   HINDLEY Jai             AUS  05.05.1996 
155   STORER Michael          AUS  28.02.1997 
156   TEUNISSEN Mike          NED  25.08.1992 
157   TUSVELD Martijn         NED  09.09.1993 
158   WALSCHEID Maximilian    GER  13.06.1993 

TREK - SEGAFREDO (TFS)
161   MOLLEMA Bauke           NED  26.11.1986 
162   BRAMBILLA Gianluca      ITA  22.08.1987 
163   BRÄNDLE Matthias        AUT  07.12.1989 
164   CONCI Nicola            ITA  05.01.1997 
165   FELLINE Fabio           ITA  29.03.1990 
166   IRIZAR Markel           ESP  05.02.1980 
167   NIZZOLO Giacomo         ITA  30.01.1989 
168   REIJNEN Kiel            USA  01.06.1986 

UAE TEAM EMIRATES (UAD)
171   ARU Fabio               ITA  03.07.1990 
172   BYSTRØM Sven Erik       NOR  21.01.1992 
173   CONSONNI Simone         ITA  12.09.1994 
174   CONTI Valerio           ITA  30.03.1993 
175   LAENGEN Vegard Stake    NOR  07.02.1989 
176   MARTIN Daniel           IRL  20.08.1986 
177   PETILLI Simone          ITA  04.05.1993 
178   RAVASI Edward           ITA  05.06.1994 

BURGOS - BH (BBH)
181   MENDES José             POR  24.04.1985 
182   BOL Jetse               NED  08.09.1989 
183   CABEDO Óscar            ESP  12.11.1994 
184   CUBERO Jorge            ESP  06.11.1992 
185   EZQUERRA Jesus          ESP  30.11.1990 
186   SIMÓN Jordi             ESP  06.09.1990 
187   RUBIO Diego             ESP  13.06.1991 
188   TORRES Pablo            ESP  27.11.1987 

CAJA RURAL - SEGUROS RGA (CJR)
191   PARDILLA Sergio         ESP  16.01.1984 
192   ARANBURU Alex           ESP  19.09.1995 
193   LASTRA Jonathan         ESP  03.06.1993 
194   MAS Lluís               ESP  15.10.1989 
195   MOLINA Antonio          ESP  04.01.1991 
196   RODRÍGUEZ Cristian      ESP  03.03.1995 
197   SCHULTZ Nicholas        AUS  13.09.1994 
198   SOTO Nelson             COL  19.06.1994 

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF)
201   BOUHANNI Nacer          FRA  25.07.1990 
202   CHETOUT Loïc            FRA  23.09.1992 
203   HERRADA Jesús           ESP  26.07.1990 
204   HERRADA José            ESP  01.10.1985 
205   LE TURNIER Mathias      FRA  14.03.1995 
206   MATÉ Luis               ESP  23.03.1984 
207   ROSSETTO Stéphane       FRA  06.04.1987 
208   VANBILSEN Kenneth       BEL  01.06.1990 

EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS (EUS)
211   PRADES Eduard           ESP  09.08.1987 
212   ABERASTURI Jon          ESP  28.03.1989 
213   BAGÜES Aritz            ESP  19.08.1989 
214   BIZKARRA Mikel          ESP  21.08.1989 
215   BRAVO Garikoitz         ESP  31.07.1989 
216   ITURRIA Mikel           ESP  16.03.1992 
217   RODRIGUEZ Oscar         ESP  06.05.1995 
218   SAEZ Héctor             ESP  06.11.1993 

Post Top Ad