Prológ
2018. június 3. vasárnap
Valence - Valence
(6,6 km egyéni időfutam)
1. szakasz
2018. június 4. hétfő
Valence - Saint-Just-Saint-Rambert
(179,0 km)
2. szakasz
2018. június 5. kedd
Montbrison - Belleville
(181,0 km)
3. szakasz
2018. június 6. szerda
Pont-de-Vaux - Louhans-Châteaurenaud
(35,0 km, csapatidőfutam)
4. szakasz
2018.június 7. csütörtök
Chazey-sur-Ain - Lans-en-Vercors
(181,0 km)
5. szakasz
2018. június 8. péntek
Grenoble - Valmorel
(130,0 km)
6. szakasz
2018. június 9. szombat
Frontenex - La Rosière
(110,0 km)
7. szakasz
2018. június 10 vasárnap
Moûtiers - Saint-Gervais Mont-Blanc
(136,0 km)
2018. június 3. vasárnap
Valence - Valence
(6,6 km egyéni időfutam)
1. szakasz
2018. június 4. hétfő
Valence - Saint-Just-Saint-Rambert
(179,0 km)
2. szakasz
2018. június 5. kedd
Montbrison - Belleville
(181,0 km)
3. szakasz
2018. június 6. szerda
Pont-de-Vaux - Louhans-Châteaurenaud
(35,0 km, csapatidőfutam)
2018.június 7. csütörtök
Chazey-sur-Ain - Lans-en-Vercors
(181,0 km)
5. szakasz
2018. június 8. péntek
Grenoble - Valmorel
(130,0 km)
6. szakasz
2018. június 9. szombat
Frontenex - La Rosière
(110,0 km)
7. szakasz
2018. június 10 vasárnap
Moûtiers - Saint-Gervais Mont-Blanc
(136,0 km)