Paris-Roubaix 2018 - rajtlista - TOURázzunk együtt

FRISS

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. április 5., csütörtök

Paris-Roubaix 2018 - rajtlista

(egyenlőre még csak előzetes)




BMC RACING TEAM
1 VAN AVERMAET Greg (Bel)
2 DRUCKER Jean Pierre (Lux)
3 KÜNG Stefan (SUI)
4 ROELANDTS Jürgen (Bel)
5 SCHÄR Michael (SUI)
6 VAN HOOYDONCK Nathan (Bel)
7 VENTOSO ALBERDI Francisco José (Esp)

QUICK STEP FLOORS
11 TERPSTRA Niki (Ned)
12 DECLERCQ Tim (Bel)
13 GILBERT Philippe (Bel)
14 KEISSE Iljo (Bel)
15 LAMPAERT Yves (Bel)
16 SENECHAL Florian (Fra)
17 STYBAR Zdenek (Cze)

TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE
21 VANMARCKE Sep (Bel)
22 BRESCHEL Matti (Den)
23 DOCKER Mitchell (Aus)
24 LANGEVELD Sebastian (Ned)
25 PHINNEY Taylor (USA)
26 SCULLY Thomas (NZl)
27 VAN ASBROECK Tom (Bel)

MITCHELTON - SCOTT
31 HAYMAN Mathew (Aus)
32 BAUER Jack (NZl)
33 DURBRIDGE Luke (Aus)
34 EDMONDSON Alexander (Aus)
35 KLUGE Roger (GER)
36 MEZGEC Luka (Slo)
37 TRENTIN Matteo (Ita)

TREK-SEGAFREDO
41 DEGENKOLB John (GER)
42 DE KORT Koen (Ned)
43 MULLEN Ryan (Irl)
44 PEDERSEN Mads (Den)
45 RAST Grégory (SUI)
46 STUYVEN Jasper (Bel)
47 VAN POPPEL Boy (Ned)

UAE - TEAMEMIRATES
51 KRISTOFF Alexander (Nor)
52 BYSTROM Sven Erik (Nor)
53 CONSONNI Simone (Ita)
54 FERRARI Roberto (Ita)
55 GANNA Filippo (Ita)
56 MARCATO Marco (Ita)
57 TROIA Oliviero (Ita)

GROUPAMA - FDJ
61 DEMARE Arnaud (Fra)
62 DUCHESNE Antoine (Can)
63 GUARNIERI Jacopo (Ita)
64 KONOVALOVAS Ignatas (Ltu)
65 LE GAC Olivier (Fra)
66 SARREAU Marc (Fra)
67 SINKELDAM Ramon (Ned)

AG2R LA MONDIALE
71 NAESEN Oliver (Bel)
72 BAGDONAS Gediminas (Ltu)
73 DENZ Nico (GER)
74 DILLIER Silvan (SUI)
75 DUVAL Julien (Fra)
76 GALLOPIN Tony (Fra)
77 VANDENBERGH Stijn (Bel)

VERANDA'S WILLEMS-CRELAN
81 VAN AERT Wout (Bel)
82 DE BONDT Dries (Bel)
83 DEVOLDER Stijn (Bel)
84 GOOLAERTS Michael (Bel)
85 KRUOPIS Aidis (Ltu)
86 LEYSEN Senne (Bel)
87 STEELS Stijn (Bel)

TEAM SKY
91 THOMAS Geraint (GBr)
92 DOULL Owain (GBr)
93 KNEES Christian (GER)
94 MOSCON Gianni (Ita)
95 ROWE Luke (GBr)
96 STANNARD Ian (GBr)
97 VAN BAARLE Dylan (Ned)

TEAM SUNWEB
101 THEUNS Edward (Bel)
102 BAUHAUS Phil (GER)
103 HOFSTEDE Lennard (Ned)
104 KRAGH ANDERSEN Søren (Den)
105 STAMSNIJDER Tom (Ned)
106 TEUNISSEN Mike (Ned)
107 WALSCHEID Max (GER)

BORA-HANSGROHE
111 SAGAN Peter (Svk)
112 BODNAR Maciej (Pol)
113 BURGHARDT Marcus (GER)
114 OSS Daniel (Ita)
115 SAGAN Juraj (Svk)
116 SCHILLINGER Andreas (GER)
117 SELIG Rüdiger (GER)

DIRECT ENERGIE
121 PETIT Adrien (Fra)
122 CARDIS Romain (Fra)
123 CHAVANEL Sylvain (Fra)
124 GAUDIN Damien (Fra)
125 GENE Yohann (Fra)
126 PICHOT Alexandre (Fra)
127 SELLIER Simon (Fra)

LOTTO - SOUDAL
131 DEBUSSCHERE Jens (Bel)
132 BAK Lars Ytting (Den)
133 FRISON Frederik (Bel)
134 KEUKELEIRE Jens (Bel)
135 MAES Nikolas (Bel)
136 SIEBERG Marcel (GER)
137 WALLAYS Jelle (Bel)

COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
141 LAPORTE Christophe (Fra)
142 HOFSTETTER Hugo (Fra)
143 LEMOINE Cyril (Fra)
144 SOUPE Geoffrey (Fra)
145 TURGIS Jimmy (Fra)
146 VAN LERBERGHE Bert (Bel)
147 VANBILSEN Kenneth (Bel)

TEAM DIMENSION DATA
151 BOASSON HAGEN Edvald (Nor)
152 DOUGALL Nick (Aus)
153 GIBBONS Ryan (RSA)
154 THOMSON Jay Robert (RSA)
155 VAN ZYL Johann (RSA)
156 VENTER Jacobus (RSA)
157 VERMOTE Julien (Bel)

TEAM KATUSHA-ALPECIN
161 MARTIN Tony (GER)
162 BIERMANS Jenthe (Bel)
163 HALLER Marco (AUT)
164 KITTEL Marcel (GER)
165 POLITT Nils (GER)
166 WÜRTZ SCHMIDT Mads (Den)
167 ZABEL Rick (GER)

ASTANA PRO TEAM
171 DE VREESE Laurens (Bel)
172 GATTO Oscar (Ita)
173 GRUZDEV Dmitriy (Kaz)
174 HOULE Hugo (Can)
175 KORSAETH Truls Engen (Nor)
176 CORT NIELSEN Magnus (Den)
177 TLEUBAYEV Ruslan (Kaz)

TEAM FORTUNEO - SAMSIC
181 PERICHON Pierre-Luc (Fra)
182 DANIEL Maxime (Fra)
183 FEILLU Brice (Fra)
184 JARRIER Benoit (Fra)
185 LUNKE Sindre Skjøstad (Nor)
186 SVENDGAARD Michael Carbel (Den)
187 WELTEN Bram (Ned)

BAHRAIN - MERIDA
191 HAUSSLER Heinrich (Aus)
192 BOZIC Borut (Slo)
193 GARCIA CORTINA Ivan (Esp)
194 KOREN Kristjan (Slo)
195 PER David (Slo)
196 PIBERNIK Luka (Slo)
197 WANG Mei Yin (Chn)

TEAM LOTTO NL - JUMBO
201 GROENEWEGEN Dylan (Ned)
202 EENKHOORN Pascal (Ned)
203 JANSEN Amund Grøndahl (Nor)
204 ROOSEN Timo (Ned)
205 TANKINK Bram (Ned)
206 VAN EMDEN Jos (Ned)
207 WYNANTS Maarten (Bel)

MOVISTAR TEAM
211 ERVITI Imanol (Esp)
212 BARBERO CUESTA Carlos (Esp)
213 CARRETERO Hector (Esp)
214 BICO MATOS Nuno Miguel Alves (Por)
215 OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (Por)
216 SOLER GIMENEZ Marc (Esp)
217 SÜTTERLIN Jasha (GER)

DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM
221 MARTINEZ Yannick (Fra)
222 FILOSI Iuri (Ita)
223 JONES Brenton (Aus)
224 KASPERKIEWICZ Przemyslaw (Pol)
225 SISKEVICIUS Evaldas (Ltu)
226 SMUKULIS Gatis (Lat)
227 TRARIEUX Julien (Fra)

VITAL CONCEPT CYCLING CLUB
231 ERMENAULT Corentin (Fra)
233 DE BACKER Bert (Bel)
234 LECROQ Jérémy (Fra)
235 MORICE Julien (Fra)
236 TURGIS Tanguy (Fra)
237 VAN GENECHTEN Jonas (Bel)
238 GAREL Adrien (Fra)

WB-VERANCLASSIC AQUA PROTECT
241 DEHAES Kenny (Bel)
242 DE WINTER Ludwig (Bel)
243 DUQUENNOY Jimmy (Bel)
244 KIRSCH Alex (Lux)
245 ROBEET Ludovic (Bel)
246 SPENGLER Lukas (SUI)
247 STASSEN Julien (Bel)

Post Top Ad