Giro d'Italia 2018 - rajtlista - TOURázzunk együtt

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY

TOURázzunk együtt

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁRSPORT BÖLCSÉSZ SZEMMEL

Post Top Ad

Post Top Ad

2018. április 24., kedd

Giro d'Italia 2018 - rajtlista


TEAM SUNWEB (SUN)
 1   DUMOULIN Tom                NED  11.11.1990
 2   CURVERS Roy                 NED  27.12.1979
 3   HAGA Chad                   USA  26.08.1988
 4   HAMILTON Christopher        AUS  18.05.1995 *
 5   HOFSTEDE Lennard            NED  29.12.1994 *
 6   OOMEN Sam                   NED  15.08.1995 *
 7   TEN DAM Laurens             NED  13.11.1980
 8   VERVAEKE Louis              BEL  06.10.1993 *


AG2R LA MONDIALE (ALM)
 11   GENIEZ Alexandre            FRA  16.04.1988
 12   BIDARD François             FRA  19.03.1992
 13   CHEREL Mikaël               FRA  17.03.1986
 14   DENZ Nico                   GER  15.02.1994 *
 15   DUPONT Hubert               FRA  13.11.1980
 16   JAUREGUI Quentin            FRA  22.04.1994 *
 17   MONTAGUTI Matteo            ITA  06.01.1984
 18   VENTURINI Clément           FRA  16.10.1993 *


ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC (ANS)
 21   GAVAZZI Francesco           ITA  01.08.1984
 22   BALLERINI Davide            ITA  21.09.1994 *
 23   BELLETTI Manuel             ITA  14.10.1985
 24   CATTANEO Mattia             ITA  25.10.1990
 25   FRAPPORTI Marco             ITA  30.03.1985
 26   MASNADA Fausto              ITA  06.11.1993 *
 27   TORRES Rodolfo              COL  21.03.1987
 28   VENDRAME Andrea             ITA  20.07.1994 *


ASTANA PRO TEAM (AST)
 31   LOPEZ Miguel Angel          COL  04.02.1994 *
 32   BILBAO Pello                ESP  25.02.1990
 33   HIRT Jan                    CZE  21.01.1991
 34   KANGERT Tanel               EST  11.03.1987
 35   LUTSENKO Alexey             KAZ  07.09.1992
 36   SÁNCHEZ Luis León           ESP  24.11.1983
 37   VILLELLA Davide             ITA  27.06.1991
 38   ZEITS Andrey                KAZ  14.12.1986


BAHRAIN - MERIDA (TBM)
 41   POZZOVIVO Domenico          ITA  30.11.1982
 42   BOARO Manuele               ITA  12.03.1987
 43   BONIFAZIO Niccolò           ITA  29.10.1993 *
 44   MOHORIC Matej               SLO  19.10.1994 *
 45   NIBALI Antonio              ITA  23.09.1992
 46   NOVAK Domen                 SLO  12.07.1995 *
 47   SIUTSOU Kanstantsin         BLR  09.08.1982
 48   VISCONTI Giovanni           ITA  13.01.1983


BARDIANI CSF (BRD)
 51   CICCONE Giulio              ITA  20.12.1994 *
 52   ANDREETTA Simone            ITA  30.08.1993 *
 53   BARBIN Enrico               ITA  04.03.1990
 54   GUARDINI Andrea             ITA  12.06.1989
 55   MAESTRI Mirco               ITA  26.10.1991
 56   SENNI Manuel                ITA  11.03.1992
 57   SIMION Paolo                ITA  10.10.1992
 58   TONELLI Alessandro          ITA  29.05.1992


BMC RACING TEAM (BMC)
 61   DENNIS Rohan                AUS  28.05.1990
 62   DE MARCHI Alessandro        ITA  19.05.1986
 63   DRUCKER Jean-Pierre         LUX  03.09.1986
 64   FRANKINY Kilian             SUI  26.01.1994 *
 65   ROCHE Nicolas               IRL  03.07.1984
 66   ROELANDTS Jürgen            BEL  02.07.1985
 67   VENTOSO Francisco José      ESP  06.05.1982
 68   VLIEGEN Loïc                BEL  20.12.1993 *


BORA - HANSGROHE (BOH)
 71   FORMOLO Davide              ITA  25.10.1992
 72   BENEDETTI Cesare            ITA  03.08.1987
 73   BENNETT Sam                 IRL  16.10.1990
 74   GROSSSCHARTNER Felix        AUT  23.12.1993 *
 75   KONRAD Patrick              AUT  13.10.1991
 76   PFINGSTEN Christoph         GER  20.11.1987
 77   SCHILLINGER Andreas         GER  13.07.1983
 78   SELIG Rüdiger               GER  19.02.1989


GROUPAMA - FDJ (GFC)
 81   PINOT Thibaut               FRA  29.05.1990
 82   BONNET William              FRA  25.06.1982
 83   LADAGNOUS Matthieu          FRA  12.12.1984
 84   MORABITO Steve              SUI  30.01.1983
 85   PREIDLER Georg              AUT  17.06.1990
 86   REICHENBACH Sébastien       SUI  28.05.1989
 87   ROUX Anthony                FRA  18.04.1987
 88   ROY Jérémy                  FRA  22.06.1983


ISRAEL CYCLING ACADEMY (ICA)
 91   HERMANS Ben                 BEL  08.06.1986
 92   BOIVIN Guillaume            CAN  25.05.1989
 93   DEMPSTER Zakkari            AUS  27.09.1987
 94   NEILANDS Krists             LAT  18.08.1994 *
 95   NIV Guy                     ISR  08.03.1994 *
 96   PLAZA Ruben                 ESP  29.02.1980
 97   SBARAGLI Kristian           ITA  08.05.1990
 98   SAGIV Guy                   ISR  05.12.1994 *


LOTTO FIX ALL (LTS)
101   WELLENS Tim                 BEL  10.05.1991
102   ARMÉE Sander                BEL  10.12.1985
103   BAK Lars Ytting             DEN  16.01.1980
104   CAMPENAERTS Victor          BEL  28.10.1991
105   DEBUSSCHERE Jens            BEL  28.08.1989
106   HANSEN Adam                 AUS  11.05.1981
107   VAN DER SANDE Tosh          BEL  28.11.1990
109   FRISON Frederik             BEL  28.07.1992


MITCHELTON - SCOTT (MTS)
111   CHAVES Esteban              COL  17.01.1990
112   BEWLEY Sam                  NZL  22.07.1987
113   HAIG Jack                   AUS  06.09.1993 *
114   JUUL-JENSEN Christopher     DEN  06.07.1989
115   KREUZIGER Roman             CZE  06.05.1986
116   NIEVE Mikel                 ESP  26.05.1984
117   TUFT Svein                  CAN  09.05.1977
118   YATES Simon                 GBR  07.08.1992


MOVISTAR TEAM (MOV)
121   BETANCUR Carlos             COL  13.10.1989
122   CARAPAZ Richard             ECU  29.05.1993 *
123   DE LA PARTE Víctor          ESP  22.06.1986
124   FERNÁNDEZ Rubén             ESP  01.03.1991
125   PEDRERO Antonio             ESP  23.10.1991
126   QUINTANA Dayer              COL  10.08.1992
127   SEPÚLVEDA Eduardo           ARG  13.06.1991
128   VALLS Rafael                ESP  25.06.1987


QUICK - STEP FLOORS (QST)
131   VIVIANI Elia                ITA  07.02.1989
132   CAPECCHI Eros               ITA  13.06.1986
133   CAVAGNA Rémi                FRA  10.08.1995 *
134   MØRKØV Michael              DEN  30.04.1985
135   SABATINI Fabio              ITA  18.02.1985
136   SCHACHMANN Maximilian       GER  09.01.1994 *
137   SÉNÉCHAL Florian            FRA  10.07.1993 *
138   STYBAR Zdenek               CZE  11.12.1985

TEAM DIMENSION DATA (DDD)
141   MEINTJES Louis              RSA  21.02.1992
142   ANTON Igor                  ESP  02.03.1983
143   BERHANE Natnael             ERI  05.01.1991
144   GIBBONS Ryan                RSA  13.08.1994 *
145   KING Benjamin               USA  22.03.1989
146   O'CONNOR Ben                AUS  25.11.1995 *
147   JANSE VAN RENSBURG Jacques  RSA  06.09.1987
148   VENTER Jaco                 RSA  13.02.1987


TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC (EFD)
151   WOODS Michael               CAN  12.10.1986
152   SCULLY Thomas               NZL  14.01.1990
153   CARTHY Hugh                 GBR  09.07.1994 *
154   DOCKER Mitchell             AUS  02.10.1986
155   DOMBROWSKI Joe              USA  12.05.1991
156   MODOLO Sacha                ITA  19.06.1987
157   VAN ASBROECK Tom            BEL  19.04.1990
158   BROWN Nathan                USA  07.07.1991


TEAM KATUSHA ALPECIN (TKA)
161   BELKOV Maxim                RUS  09.01.1985
162   DOWSETT Alex                GBR  03.10.1988
163   GONÇALVES José              POR  13.02.1989
164   KUZNETSOV Vyacheslav        RUS  24.06.1989
165   LAMMERTINK Maurits          NED  31.08.1990
166   MARTIN Tony                 GER  23.04.1985
167   PLANCKAERT Baptiste         BEL  28.09.1988
168   WÜRTZ SCHMIDT Mads          DEN  31.03.1994 *

TEAM LOTTO NL - JUMBO (TLJ)
171   BATTAGLIN Enrico            ITA  17.11.1989
172   BENNETT George              NZL  07.04.1990
173   BOUWMAN Koen                NED  02.12.1993 *
174   VAN EMDEN Jos               NED  18.02.1985
175   GESINK Robert               NED  31.05.1986
176   VAN HOECKE Gijs             BEL  12.11.1991
177   LINDEMAN Bert-Jan           NED  16.06.1989
178   VAN POPPEL Danny            NED  26.07.1993 *


TEAM SKY (SKY)
181   FROOME Chris                GBR  20.05.1985
182   DE LA CRUZ David            ESP  06.05.1989
183   ELISSONDE Kenny             FRA  22.07.1991
184   HENAO Sergio Luis           COL  10.12.1987
185   KIRYIENKA Vasil             BLR  28.06.1981
186   KNEES Christian             GER  05.03.1981
187   POELS Wout                  NED  01.10.1987
188   PUCCIO Salvatore            ITA  31.08.1989


TREK - SEGAFREDO (TFS)
191   BRAMBILLA Gianluca          ITA  22.08.1987
192   DIDIER Laurent              LUX  19.07.1984
193   EG Niklas                   DEN  06.01.1995 *
194   IRIZAR Markel               ESP  05.02.1980
195   MULLEN Ryan                 IRL  07.08.1994 *
196   PANTANO Jarlinson           COL  19.11.1988
197   VAN POPPEL Boy              NED  18.01.1988
198   PEDERSEN Mads               DEN  18.12.1995 *


UAE TEAM EMIRATES (UAD)
201   ARU Fabio                   ITA  03.07.1990
202   ATAPUMA Darwin              COL  15.01.1988
203   CONTI Valerio               ITA  30.03.1993 *
204   LAENGEN Vegard Stake        NOR  07.02.1989
205   MARCATO Marco               ITA  11.02.1984
206   MORI Manuele                ITA  09.08.1980
207   POLANC Jan                  SLO  06.05.1992
208   ULISSI Diego                ITA  15.07.1989


WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA (WIL)
211   MARECZKO Jakub              ITA  30.04.1994 *
212   BERTAZZO Liam               ITA  17.02.1992
213   COLEDAN Marco               ITA  22.08.1988
214   FONZI Giuseppe              ITA  02.08.1991
215   MOSCA Jacopo                ITA  29.08.1993 *
216   TURRIN Alex                 ITA  03.06.1992
217   ZARDINI Edoardo             ITA  02.11.1989
218   ZHUPA Eugert                ALB  04.04.1990

Post Top Ad