2018. április 11.
Leuven - Overijse 
(201,9 km / 131,8 km + 3x ca. 23,4 km)
Profil: 



Térkép:

Emelkedők:

1  Smeysberg               13,4/188,5 
 2  Rue de Hal              55,8/146,1 
 3  Alsemberg               66,0/135,9 
 4  Bruineput               71,7/130,2 
 5  Krabosstraat            74,2/127,7 
 6  Rue de Nivelles         81,8/120,1 
 7  Chaussée de Bruxelles   92,1/109,8 
 8  Rue François Dubois    109,1/ 92,8 
 9  Hertstraat (1)         114,9/ 87,0   700 m à  4,2%
10  Holstheide (1)         121,5/ 80,4   950 m à  5,3%
11  IJskelderlaan (1)      127,5/ 74,4  1120 m à  4,3%
12  Schavei (1)            131,6/ 70,3   700 m à  5,2%
13  Hagaard (1)            134,5/ 67,4   360 m à 10,0%
14  Hertstraat (2)         138,3/ 63,6   700 m à  4,2%
15  Holstheide (2)         144,9/ 57,0   950 m à  5,3%
16  IJskelderlaan (2)      150,9/ 51,0  1120 m à  4,3%
17  Schavei (2)            154,9/ 47,0   700 m à  5,2%
18  Hagaard (2)            157,9/ 44,0   360 m à 10,0%
19  Hertstraat (3)         161,6/ 40,3   700 m à  4,2%
20  Holstheide (3)         168,3/ 33,6   950 m à  5,3%
21  IJskelderlaan (3)      174,3/ 27,6  1120 m à  4,3%
22  Schavei (3)            178,3/ 23,6   700 m à  5,2%
23  Hagaard (3)            181,2/ 20,7   360 m à 10,0%
24  Hertstraat (4)         185,0/ 16,9   700 m à  4,2%
25  Holstheide (4)         191,6/ 10,3   950 m à  5,3%
26  IJskelderlaan (4)      197,6/  4,3  1120 m à  4,3%
27  Schavei (4)            201,7/  0,2   700 m à  5,2%


Rajtlista:

BAHRAIN - MERIDA
1 COLBRELLI Sonny (Ita)
2 ARASHIRO Yukiya (Jpn)
3 BOLE Grega (Slo)
4 BOZIC Borut (Slo)
5 GASPAROTTO Enrico (Ita)
6 NAVARDAUSKAS Ramunas (Ltu)
7 PERNSTEINER Hermann (AUT)

BMC RACING TEAM
11 TEUNS Dylan (Bel)
12 –
13 BOHLI Tom (SUI)
14 BOOKWALTER Brent (USA)
15 FRANKINY Kilian (SUI)
16 ROSSKOPF Joey (USA)
17 VAN HOOYDONCK Nathan (Bel)

LOTTO - SOUDAL
21 BENOOT Tiesj (Bel)
22 MARCZYNSKI Tomasz (Pol)
23 MERTZ Rémy (Bel)
24 MONFORT Maxime (Bel)
25 VAN DER SANDE Tosh (Bel)
26 VANENDERT Jelle (Bel)
27 WELLENS Tim (Bel)

MITCHELTON - SCOTT
31 IMPEY Daryl (RSA)
32 HAIG Jack (Aus)
33 HEPBURN Michael (Aus)
34 JUUL JENSEN Christopher (Den)
35 POWER Robert (Aus)
36 TUFT Svein (Can)
37 VERONA QUINTANILLA Carlos (Esp)

QUICK STEP FLOORS
41 JUNGELS Bob (Lux)
42 ASGREEN Kasper (Den)
43 CAVAGNA Rémi (Fra)
44 MARTINELLI Davide (Ita)
45 NARVAEZ PRADO Jhonatan (Ecu)
46 JAKOBSEN Fabio (Ned)
47 SERRY Pieter (Bel)

TEAM DIMENSION DATA
51 BOASSON HAGEN Edvald (Nor)
52 DAVIES Scott (GBr)
53 GEBREIGZABHIER Amanuel (Eri)
54 –
55 PAUWELS Serge (Bel)
56 VAN ZYL Johann (RSA)
57 VERMOTE Julien (Bel)

TEAM LOTTO NL - JUMBO
61 BATTAGLIN Enrico (Ita)
62 DE TIER Floris (Bel)
63 EENKHOORN Pascal (Ned)
64 LINDEMAN Bertjan (Ned)
65 MARTENS Paul (GER)
66 OLIVIER Daan (Ned)
67 WAGNER Robert (GER)

AQUA BLUE SPORT
71 CHRISTIAN Mark (GBr)
72 DUNBAR Eddie (Irl)
73 GATE Aaron (NZl)
74 HANSEN Lasse Norman (Den)
75 PEDERSEN Casper Phillip (Den)
76 WARBASSE Larry (USA)
77 WATSON Calvin (Aus)

CCC SPRANDI POLKOWICE
81 TRATNIK Jan (Slo)
82 BERNAS Pawel (Pol)
83 GRADEK Kamil (Pol)
84 KOCH Jonas (GER)
85 OWSIAN Lukasz (Pol)
86 PALUTA Michal (Pol)
87 SISR Frantisek (Cze)

COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
91 HERRADA LOPEZ Jesús (Esp)
92 GODON Dorian (Fra)
93 HERRADA LOPEZ José (Esp)
94 MATE MARDONES Luis Angel (Esp)
95 PEREZ Anthony (Fra)
96 ROSSETTO Stéphane (Fra)
97 –

DIRECT ENERGIE
101 TAARAMAE Rein (Est)
102 BOUDAT Thomas (Fra)
103 COUSIN Jerome (Fra)
104 GRELLIER Fabien (Fra)
105 HIVERT Jonathan (Fra)
106 SICARD Romain (Esp)
107 TULIK Angelo (Fra)

ISRAEL CYCLING ACADEMY
111 SBARAGLI Kristian (Ita)
112 BOIVIN Guillaume (Can)
113 GOLDSTEIN Roy (Isr)
114 JENSEN August (Nor)
115 NEILANDS Krists (Lat)
116 VAN WINDEN Dennis (Ned)
117 WILLIAMS Tyler (USA)

NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI
121 CANOLA Marco (Ita)
122 CIMA Imerio (Ita)
123 GROSU Eduard Michael (Rou)
124 KOBAYASHI Marino (Jpn)
125 LOBATO DEL VALLE Juan Jose (Esp)
126 PONZI Simone (Ita)
127 TIZZA Marco (Ita)

ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ
131 WEENING Pieter (Ned)
132 DE GREEF Robbert (Ned)
133 GERTS Floris (Ned)
134 LIGTHART Pim (Ned)
135 MEIJERS Jeroen (Ned)
136 REINDERS Elmar (Ned)
137 RIESEBEEK Oscar (Ned)

SPORT VLAANDEREN-BALOISE
141 VAN HECKE Preben (Bel)
142 DE GENDT Aimé (Bel)
143 DECLERCQ Benjamin (Bel)
144 DELTOMBE Kevin (Bel)
145 PLANCKAERT Edward (Bel)
146 SPRENGERS Thomas (Bel)
147 VAN GESTEL Dries (Bel)

TEAM FORTUNEO - SAMSIC
151 BARGUIL Warren (Fra)
152 BONNAMOUR Franck (Fra)
153 FEILLU Brice (Fra)
154 GESBERT Elie (Fra)
155 LEDANOIS Kevin (Fra)
156 MOINARD Amaël (Fra)
157 VACHON Florian (Fra)

TEAM NOVO NORDISK
161 PERON Andrea (Ita)
162 HENTTALA Joonas (Fin)
163 KAMSTRA Brian (Ned)
164 LOZANO RIBA David (Esp)
165 MCCLURE Reid (Can)
166 PLANET Charles (Fra)
167 VAN IJZENDOORN Rik (Ned)

VERANDA'S WILLEMS-CRELAN
171 DE BIE Sean (Bel)
172 DE BONDT Dries (Bel)
174 DE WITTE Mathias (Bel)
175 DUYN Huub (Ned)
176 LIVYNS Arjen (Bel)
177 VAN BREUSSEGEM Elias (Bel)
178 WAEYTENS Zico (Bel)

VITAL CONCEPT CYCLING CLUB
181 COQUARD Bryan (Fra)
182 BAGOT Yohan (Fra)
183 MOTTIER Justin (Fra)
184 MÜLLER Patrick (SUI)
185 PACHER Quentin (Fra)
186 REZA Kévin (Fra)
187 TURGIS Tanguy (Fra)

WANTY – GROUPE GOBERT
191 BAUGNIES Jérôme (Bel)
192 BACKAERT Frederik (Bel)
193 DEVRIENDT Tom (Bel)
194 EIKING Odd Christian (Nor)
195 MEURISSE Xandro (Bel)
196 PASQUALON Andrea (Ita)
197 SMITH Dion (NZl)

WB-VERANCLASSIC AQUA PROTECT
201 VANTOMME Maxime (Bel)
202 JULES Justin (Fra)
203 MASSON Christophe (Fra)
204 MORTIER Julien (Bel)
205 PEYSKENS Dimitri (Bel)
206 ROBEET Ludovic (Bel)
207 WARNIER Antoine (Bel)




Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: