Zöld trikó (pontverseny)
1 Marcel Kittel (GER) Quick Step Floors 363
2 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 235
3 André Greipel (GER) Lotto - Soudal 180
4 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha - Alpecin 158
5 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain - Merida 107
6 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL - Jumbo 94
7 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 93
8 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 78
9 Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 78
10 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits 78
11 Chris Froome (GBr) Team Sky 73
12 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 60
13 John Degenkolb (GER) Trek - Segafredo 57
14 Rigoberto Uran (Col) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 56
15 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert 54
16 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 52
17 Daniel McLay (GBr) Fortuneo - Oscaro 48
18 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 47
19 Rüdiger Selig (GER) Bora - Hansgrohe 44
20 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 43
21 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 43
22 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 41
23 Mikel Landa Meana (Esp) Team Sky 39
24 Thomas De Gendt (Bel) Lotto - Soudal 39
25 Simon Yates (GBr) Orica - Scott 38
26 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert 33
27 Jack Bauer (NZl) Quick Step Floors 32
28 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 30
29 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 29
30 Nils Politt (GER) Team Katusha - Alpecin 28
31 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 28
32 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek - Segafredo 28
33 Jan Bakelants (Bel) Ag2r La Mondiale 28
34 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 27
35 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 26
36 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 26
37 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 25
38 Tiesj Benoot (Bel) Lotto - Soudal 25
39 Tony Gallopin (Fra) Lotto - Soudal 24
40 Maciej Bodnar (Pol) Bora - Hansgrohe 23
41 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert 22
42 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 22
43 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 22
44 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 21
45 Taylor Phinney (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 21
46 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 20
47 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 20
48 George Bennett (NZl) Team LottoNL - Jumbo 20
49 Nathan Brown (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 19
50 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 19
51 Marco Haller (AUT) Team Katusha - Alpecin 19
52 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Oscaro 18
53 Roman Kreuziger (Cze) Orica - Scott 17
54 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Oscaro 17
55 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 17
56 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 17
57 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Oscaro 17
58 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 17
59 Davide Cimolai (Ita) FDJ 17
60 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 15
61 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 15
62 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 15
63 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 15
64 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Oscaro 15
65 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 15
66 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 15
67 Pierre-Luc Périchon (Fra) Fortuneo - Oscaro 14
68 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 13
69 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 13
70 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 13
71 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 13
72 Adam Hansen (Aus) Lotto - Soudal 13
73 Rick Zabel (GER) Team Katusha - Alpecin 13
74 Tony Martin (GER) Team Katusha - Alpecin 13
75 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 12
76 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 11
77 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 10
78 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL - Jumbo 10
79 Koen De Kort (Ned) Trek - Segafredo 10
80 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo 9
81 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert 9
82 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto - Soudal 9
83 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 8
84 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 8
85 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert 8
86 Borut Bozic (Slo) Bahrain - Merida 8
87 Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 7
88 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 7
89 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo 6
90 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 6
91 Grega Bole (Slo) Bahrain - Merida 6
92 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 6
93 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team 6
94 Christian Knees (GER) Team Sky 6
95 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 5
96 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 5
97 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Oscaro 5
98 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb 5
99 Rudy Molard (Fra) FDJ 4
100 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 4
101 Tim Wellens (Bel) Lotto - Soudal 4
102 Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 3
103 Emanuel Buchmann (GER) Bora - Hansgrohe 3
104 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 3
105 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 3
106 Marcel Sieberg (GER) Lotto - Soudal 3
107 Daryl Impey (RSA) Orica - Scott 2
108 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 2
109 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 2
110 Luke Rowe (GBr) Team Sky 2

111 Jonathan Castroviejo (Esp) Movistar Team 1


Pöttyös trikós (hegyi pontok)
1 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 94
2 Mikel Landa Meana (Esp) Team Sky 33
3 Thomas De Gendt (Bel) Lotto - Soudal 32
4 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL - Jumbo 30
5 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 28
6 Chris Froome (GBr) Team Sky 25
7 Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 23
8 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 22
9 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek - Segafredo 22
10 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 20
11 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo 18
12 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 17
13 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 16
14 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 16
15 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 15
16 Tiesj Benoot (Bel) Lotto - Soudal 15
17 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 14
18 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 11
19 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 10
20 Jan Bakelants (Bel) Ag2r La Mondiale 10
21 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 10
22 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 8
23 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Oscaro 7
24 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 7
25 Rigoberto Uran (Col) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 6
26 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert 6
27 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo 6
28 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 5
29 Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 4
30 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 4
31 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 4
32 Nathan Brown (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 3
33 Tim Wellens (Bel) Lotto - Soudal 3
34 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 2
35 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Oscaro 2
36 Taylor Phinney (USA) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 2
37 Nils Politt (GER) Team Katusha - Alpecin 2
38 Koen De Kort (Ned) Trek - Segafredo 2
39 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 2
40 Jesús Herrada (Esp) Movistar Team 2
41 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Oscaro 1
42 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert 1
43 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 1
44 Simon Yates (GBr) Orica - Scott 1
45 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 1
46 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 1
47 Pierre-Luc Périchon (Fra) Fortuneo - Oscaro 1
48 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 1
49 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 1


Fehér trikós (fiatalok versenye)
1 Simon Yates (GBr) Orica - Scott 55:32:10
2 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:02:47
3 Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:08:29
4 Emanuel Buchmann (GER) Bora - Hansgrohe 0:14:30
5 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert 0:19:43
6 Tiesj Benoot (Bel) Lotto - Soudal 0:33:29
7 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:58:18
8 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 1:23:30
9 Damien Howson (Aus) Orica - Scott 1:30:47
10 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 1:34:12
11 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 1:34:18
12 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 1:35:22
13 Nils Politt (GER) Team Katusha - Alpecin 1:38:01
14 Jay McCarthy (Aus) Bora - Hansgrohe 1:40:10
15 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 1:41:08
16 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Oscaro 1:46:13
17 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 1:46:47
18 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL - Jumbo 1:52:18
19 Rick Zabel (GER) Team Katusha - Alpecin 1:59:33
20 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert 2:00:46
21 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 2:01:11
22 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 2:03:56
23 Michael Gogl (AUT) Trek - Segafredo 2:04:56
24 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 2:13:43
25 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 2:15:40
26 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL - Jumbo 2:20:06
27 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 2:24:49
28 Daniel McLay (GBr) Fortuneo - Oscaro 2:25:58

29 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 2:36:16
Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: