2. szakasz
2017. július 2.
 Düsseldorf - Liège 
(203.5 km)
Kép forrása: facebook.com/letour

1 KITTEL MARCEL (QUICK - STEP FLOORS) 4:37:06
2 DEMARE ARNAUD (FDJ) 0:00:00
3 GREIPEL ANDRÉ (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
4 CAVENDISH MARK (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
5 GROENEWEGEN DYLAN (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:00:00
6 COLBRELLI SONNY (BAHRAIN - MERIDA) 0:00:00
7 SWIFT BEN (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
8 BOUHANNI NACER (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
9 MATTHEWS MICHAEL (TEAM SUNWEB) 0:00:00
10 SAGAN PETER (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
11 PASQUALON ANDREA (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
12 VANSPEYBROUCK PIETER (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
13 DEGENKOLB JOHN (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
14 MC LAY DANIEL (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:00:00
15 KRISTOFF ALEXANDER (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
16 TRENTIN MATTEO (QUICK - STEP FLOORS) 0:00:00
17 SMITH DION (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
18 TULIK ANGÉLO (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
19 BOASSON HAGEN EDVALD (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
20 LUTSENKO ALEXEY (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
21 KIRYIENKA VASILI (TEAM SKY) 0:00:00
22 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
23 ARASHIRO YUKIYA (BAHRAIN - MERIDA) 0:00:00
24 SABATINI FABIO (QUICK - STEP FLOORS) 0:00:00
25 MARTIN GUILLAUME (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
26 MC CARTHY JAY (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
27 ZABEL RICK (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
28 CHAVANEL SYLVAIN (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
29 PERICHON PIERRE-LUC (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:00:00
30 HAYMAN MATHEW (ORICA - SCOTT) 0:00:00
31 YATES SIMON (ORICA - SCOTT) 0:00:00
32 KWIATKOWSKI MICHAL (TEAM SKY) 0:00:00
33 PETIT ADRIEN (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
34 FUGLSANG JAKOB (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
35 THOMAS GERAINT (TEAM SKY) 0:00:00
36 LAPORTE CHRISTOPHE (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
37 FROOME CHRISTOPHER (TEAM SKY) 0:00:00
38 CALMEJANE LILIAN (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
39 BACKAERT FREDERIK (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
40 BENNATI DANIELE (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
41 ULISSI DIEGO (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
42 BETANCUR CARLOS ALBERTO (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
43 QUINTANA NAIRO (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
44 CHAVES JOHAN ESTEBAN (ORICA - SCOTT) 0:00:00
45 MEINTJES LOUIS (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
46 PORTE RICHIE (BMC RACING TEAM) 0:00:00
47 WYSS DANILO (BMC RACING TEAM) 0:00:00
48 MARCATO MARCO (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
49 ALBASINI MICHAEL (ORICA - SCOTT) 0:00:00
50 ROELANDTS JURGEN (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
51 GRIVKO ANDRIY (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
52 VAN AVERMAET GREG (BMC RACING TEAM) 0:00:00
53 SELIG RÜDIGER (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
54 MARTENS PAUL (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:00:00
55 BENOOT TIESJ (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
56 SIMON JULIEN (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
57 POLJANSKI PAWEL (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
58 MAJKA RAFAL (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
59 KREUZIGER ROMAN (ORICA - SCOTT) 0:00:00
60 ARU FABIO (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
61 TALANSKY ANDREW (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:00:00
62 ERVITI IMANOL (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
63 KEUKELEIRE JENS (ORICA - SCOTT) 0:00:00
64 DEGAND THOMAS (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
65 SÜTTERLIN JASHA (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
66 GUARNIERI JACOPO (FDJ) 0:00:00
67 IMPEY DARYL (ORICA - SCOTT) 0:00:00
68 WELLENS TIM (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
69 DE KORT KOEN (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
70 FELLINE FABIO (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
71 CONTADOR ALBERTO (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
72 STYBAR ZDENEK (QUICK - STEP FLOORS) 0:00:00
73 GOGL MICHAEL (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
74 VAN EMDEN JOS (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:00:00
75 SENECHAL FLORIAN (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
76 FEILLU BRICE (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:00:00
77 LATOUR PIERRE-ROGER (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
78 NAESEN OLIVER (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
79 BETTIOL ALBERTO (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:00:00
80 CURVERS ROY (TEAM SUNWEB) 0:00:00
81 GILBERT PHILIPPE (QUICK - STEP FLOORS) 0:00:00
82 URAN RIGOBERTO (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:00:00
83 ROOSEN TIMO (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:00:00
84 CARUSO DAMIANO (BMC RACING TEAM) 0:00:00
85 HENAO SERGIO LUIS (TEAM SKY) 0:00:00
86 BURGHARDT MARCUS (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
87 GAUTIER CYRIL (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
88 BARDET ROMAIN (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
89 VUILLERMOZ ALEXIS (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
90 BENNETT GEORGE (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:00:00
91 SAGAN JURAJ (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
92 SEPULVEDA EDUARDO (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:00:00
93 BAKELANTS JAN (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
94 BAUER JACK (QUICK - STEP FLOORS) 0:00:00
95 FRANK MATHIAS (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
96 CLARKE SIMON (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:00:00
97 KUENG STEFAN (BMC RACING TEAM) 0:00:00
98 LANDA MIKEL (TEAM SKY) 0:00:00
99 ROCHE NICOLAS (BMC RACING TEAM) 0:00:00
100 VALGREN ANDERSEN MICHAEL (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
101 SINKELDAM RAMON (TEAM SUNWEB) 0:00:00
102 GASTAUER BEN (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
103 POLITT NILS (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
104 BODNAR MACIEJ (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
105 TEN DAM LAURENS (TEAM SUNWEB) 0:00:00
106 KISERLOVSKI ROBERT (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
107 MOINARD AMAËL (BMC RACING TEAM) 0:00:00
108 ARNDT NIKIAS (TEAM SUNWEB) 0:00:00
109 MATE MARDONES LUIS ANGEL (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
110 HARDY ROMAIN (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:00:00
111 BUCHMANN EMANUEL (BORA - HANSGROHE) 0:00:00
112 RENSHAW MARK (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
113 MARTIN DANIEL (QUICK - STEP FLOORS) 0:00:00
114 CASTROVIEJO JONATHAN (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
115 GESCHKE SIMON (TEAM SUNWEB) 0:00:00
116 BOUET MAXIME (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:00:00
117 PAUWELS SERGE (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
118 LAENGEN VEGARD STAKE (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
119 BARGUIL WARREN (TEAM SUNWEB) 0:00:00
120 HOWSON DAMIEN (ORICA - SCOTT) 0:00:00
121 ROGLIC PRIMOZ (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:00:00
122 BRAJKOVIC JANEZ (BAHRAIN - MERIDA) 0:00:00
123 NIEVE MIKEL (TEAM SKY) 0:00:00
124 ZUBELDIA HAIMAR (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
125 PANTANO JARLINSON (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
126 MACHADO TIAGO (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
127 BEVIN PATRICK (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:00:00
128 QUEMENEUR PERRIG (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
129 MINNAARD MARCO (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
130 ROLLAND PIERRE (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:00:00
131 GESINK ROBERT (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:00:00
132 JANSE VAN RENSBURG REINARDT (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
133 GENE YOHANN (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
134 ATAPUMA JOHN DARWIN (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
135 MOLARD RUDY (FDJ) 0:00:00
136 ZEITS ANDREY (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
137 CATALDO DARIO (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
138 IRIZAR MARKEL (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
139 SICARD ROMAIN (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
140 BRAMBILLA GIANLUCA (QUICK - STEP FLOORS) 0:00:00
141 BAK LARS YTTING (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
142 VICHOT ARTHUR (FDJ) 0:00:00
143 GRMAY TSGABU GEBREMARYAM (BAHRAIN - MERIDA) 0:00:00
144 CINK ONDREJ (BAHRAIN - MERIDA) 0:00:00
145 DURASEK KRISTIJAN (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
146 PHINNEY TAYLOR (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:00:00
147 KNEES CHRISTIAN (TEAM SKY) 0:00:00
148 OFFREDO YOANN (WANTY - GROUPE GOBERT) 0:00:00
149 SIEBERG MARCEL (LOTTO SOUDAL) 0:00:00
150 BROWN NATHAN (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:00:00
151 EDET NICOLAS (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
152 HERRADA JESÚS (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
153 TEUNISSEN MIKE (TEAM SUNWEB) 0:00:00
154 PINOT THIBAUT (FDJ) 0:00:00
155 EISEL BERNHARD (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
156 WAGNER ROBERT (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:00:00
157 DE MARCHI ALESSANDRO (BMC RACING TEAM) 0:00:00
158 MORI MANUELE (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
159 BOLE GREGA (BAHRAIN - MERIDA) 0:00:00
160 NAVARRO DANIEL (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
161 CUMMINGS STEPHEN (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
162 THWAITES SCOTT (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:26
163 BOZIC BORUT (BAHRAIN - MERIDA) 0:00:51
164 CIMOLAI DAVIDE (FDJ) 0:00:53
165 VERMOTE JULIEN (QUICK - STEP FLOORS) 0:01:00
166 DE GENDT THOMAS (LOTTO SOUDAL) 0:01:00
167 HANSEN ADAM (LOTTO SOUDAL) 0:01:00
168 GRUZDEV DMITRIY (ASTANA PRO TEAM) 0:01:00
169 TIMMER ALBERT (TEAM SUNWEB) 0:01:00
170 GESBERT ELIE (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:01:00
171 VACHON FLORIAN (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:01:00
172 BOUDAT THOMAS (DIRECT ENERGIE) 0:01:23
173 KONOVALOVAS IGNATAS (FDJ) 0:01:31
174 VOECKLER THOMAS (DIRECT ENERGIE) 0:01:31
175 VENTER JACOBUS (TEAM DIMENSION DATA) 0:01:31
176 LE GAC OLIVIER (FDJ) 0:01:46
177 GALLOPIN TONY (LOTTO SOUDAL) 0:02:49
178 MOLLEMA BAUKE (TREK - SEGAFREDO) 0:00:00
179 PICHON LAURENT (TEAM FORTUNEO - OSCARO) 0:05:12
180 VAN BAARLE DYLAN (CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM) 0:05:47
181 SCHÄR MICHAEL (BMC RACING TEAM) 0:05:47
182 MORENO BAZAN JAVIER (BAHRAIN - MERIDA) 0:05:47
183 KOZHATAYEV BAKHTIYAR (ASTANA PRO TEAM) 0:05:47
184 LEMOINE CYRIL (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:09:46
185 LAMMERTINK MAURITS (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:09:46
186 HALLER MARCO (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:09:46
187 MARTIN TONY (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:09:46
188 AMADOR ANDREY (MOVISTAR TEAM) 0:09:46
189 BONO MATTEO (UAE TEAM EMIRATES) 0:09:46
190 DOMONT AXEL (AG2R LA MONDIALE) 0:09:46
191 CLAEYS DIMITRI (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:09:49
192 DELAGE MICKAËL (FDJ) 0:09:53
193 ROWE LUKE (TEAM SKY) 0:13:55
194 HOLLENSTEIN RETO (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:15:26
195 LEEZER TOM (TEAM LOTTO NL - JUMBO) 0:15:26
Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: