Volta Ciclista a Catalunya
2017. március 20-26.
Spanyolország





MOVISTAR TEAM (MOV)
1 VALVERDE BELMONTE Alejandro (Esp)
2 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Esp)
3 AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey (CRc)
4 ERVITI Imanol (Esp)
5 FERNANDEZ ANDUJAR Rubén (Esp)
6 ROJAS GIL Jose Joaquin (Esp)
7 SANTOS SIMOES OLIVEIRA Nelson Filipe (Por)
8 SOLER GIMENEZ Marc (Esp)

TEAM SKY (SKY) 
11 FROOME Christopher (GBr)
12 DEIGNAN Philip (Irl)
13 ROSA Diego (Ita)
14 KENNAUGH Peter (GBr)
15 LANDA MEANA Mikel (Esp)
16 KIRYIENKA Vasil (Blr)
17 THOMAS Geraint (GBr)
18 NIEVE ITURALDE Mikel (Esp)

BMC RACING TEAM (BMC) 
21 SANCHEZ GONZALEZ Samuel (Esp)
22 DENNIS Rohan (Aus)
23 VAN GARDEREN Tejay (USA)
24 HERMANS Ben (Bel)
25 BOOKWALTER Brent (USA)
26 ROSSKOPF Joey (USA)
27 DE MARCHI Alessandro (Ita)
28 FRANKINY Kilian (SUI)

ORICA – SCOTT (ORS) 
31 YATES Adam (GBr)
32 IMPEY Daryl (RSA)
33 HOWSON Damien (Aus)
34 TUFT Svein (Can)
35 BEWLEY Sam (NZl)
36 EDMONDSON Alexander (Aus)
37 PLAZA MOLINA Ruben (Esp)
38 VERONA QUINTANILLA Carlos (Esp)

TEAM KATUSHA ALPECIN (KAT) 
41 ZAKARIN Ilnur (Rus)
42 KOCHETKOV Pavel (Rus)
43 MACHADO Tiago (Por)
44 BELKOV Maxim (Rus)
45 KISERLOVSKI Robert (Cro)
46 RESTREPO VALENCIA Jhonatan (Col)
47 TAARAMAE Rein (Est)
48 LOSADA ALGUACIL Alberto (Esp)

QUICK-STEP FLOORS (QST)
51 ALAPHILIPPE Julian (Fra)
52 MARTIN Daniel (Irl)
53 BRAMBILLA Gianluca (Ita)
54 SERRY Pieter (Bel)
55 DE PLUS Laurens (Bel)
56 MAS NICOLAU Enric (Esp)
57 SCHACHMANN Maximilian (GER)
58 VAKOC Petr (Cze)

CANNONDALE DRAPAC PROF. CYCLING TEAM (CDT) 
61 TALANSKY Andrew (USA)
62 FORMOLO Davide (Ita)
63 CANTY Brendan (Aus)
64 ROLLAND Pierre (Fra)
65 VILLELLA Davide (Ita)
66 CARTHY Hugh (GBr)
67 HOWES Alex (USA)
68 WOODS Michael (Can)

TREK – SEGAFREDO (TFS)
71 CONTADOR VELASCO Alberto (Esp)
72 MOLLEMA Bauke (Ned)
73 PANTANO GOMEZ Jarlinson (Col)
74 GOGL Michael (AUT)
75 ZUBELDIA AGIRRE Haimar (Esp)
76 STETINA Peter (USA)
77 IRIZAR ARANBURU Markel (Esp)
78 BRÄNDLE Matthias (AUT)

ASTANA PRO TEAM (AST) 
81 FUGLSANG Jakob (Den)
82 BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello (Esp)
83 CHERNETSKY Sergey (Rus)
84 ZAKHAROV Artyom (Kaz)
85 HANSEN Jesper (Den)
86 CATALDO Dario (Ita)
87 FOMINYKH Daniil (Kaz)
88 TIRALONGO Paolo (Ita)

FDJ (FDJ) 
91 VICHOT Arthur (Fra)
92 LE BON Johan (Fra)
93 LUDVIGSSON Tobias (Swe)
94 CIMOLAI Davide (Ita)
95 GAUDU David (Fra)
96 MAISON Jérémy (Fra)
97 VAUGRENARD Benoît (Fra)
98 VINCENT Leo (Fra)

TEAM LOTTO NL – JUMBO (TLJ) 
101 BENNETT George (NZl)
102 KRUIJSWIJK Steven (Ned)
103 GESINK Robert (Ned)
104 KEIZER Martijn (Ned)
105 CAMPENAERTS Victor (Bel)
106 VERMEULEN Alexey (USA)
107 CLEMENT Stef (Ned)
108 LINDEMAN Bertjan (Ned)

AG2R LA MONDIALE (ALM) 
111 LATOUR Pierre (Fra)
112 GASTAUER Ben (Lux)
113 DOMONT Axel (Fra)
114 BIDARD François (Fra)
115 GAUTIER Cyril (Fra)
116 GENIEZ Alexandre (Fra)
117 BARDET Romain (Fra)
118 VUILLERMOZ Alexis (Fra)

LOTTO SOUDAL (LTS) 
121 GREIPEL André (GER)
122 DE BIE Sean (Bel)
123 DE GENDT Thomas (Bel)
124 VANENDERT Jelle (Bel)
125 DE CLERCQ Bart (Bel)
126 VALLS FERRI Rafael (Esp)
127 ARMEE Sander (Bel)
128 VERVAEKE Louis (Bel)

BAHRAIN – MERIDA (TBM) 
131 GASPAROTTO Enrico (Ita)
132 ARASHIRO Yukiya (Jpn)
133 GRMAY Tsgabu Gebremaryam (Eth)
134 WANG Mei Yin (Chn)
135 BRAJKOVIC Janez (Slo)
136 CINK Ondrej (Cze)
137 NIBALI Antonio (Ita)
138 NOVAK Domen (Slo)

TEAM SUNWEB (SUN) 
141 WALSCHEID Max (GER)
142 TEN DAM Laurens (Ned)
143 FRÖHLINGER Johannes (GER)
144 BAUHAUS Phil (GER)
145 HAMILTON Chris (Aus)
146 HOFSTEDE Lennard (Ned)
147 KÄMNA Lennard (GER)
148 SKJOESTAD LUNKE Sindre (Nor)

TEAM DIMENSION DATA (DDD) 
151 HAAS Nathan (Aus)
152 SBARAGLI Kristian (Ita)
153 ANTON HERNANDEZ Igor (Esp)
154 DEBESAY Mekseb Abrha (Eri)
155 TEKLEHAYMANOT Daniel (Eri)
156 VENTER Jacobus (RSA)
157 JANSE VAN RENSBURG Jacques (RSA)
158 MORTON Lachlan David (Aus)

BORA – HANSGROHE (BOH)
161 MAJKA Rafal (Pol)
162 MCCARTHY Jay (Aus)
163 POLJANSKI Pawel (Pol)
164 SCHWARZMANN Michael (GER)
165 BARTA Jan (Cze)
166 HERKLOTZ Silvio (GER)
167 PIMENTA COSTA MENDES José Joao (Por)
168 MÜHLBERGER Gregor (AUT)

UAE TEAM EMIRATES (UAD) 
171 ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin (Col)
172 MEINTJES Louis (RSA)
173 CONTI Valerio (Ita)
174 NIEMIEC Przemyslaw (Pol)
175 BONO Matteo (Ita)
176 AIT EL ABDIA Anasse (Mar)
177 DURASEK Kristijan (Cro)
178 MORI Manuele (Ita)

CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) 
181 PARDILLA BELLON Sergio (Esp)
182 MOLINA CANET Antonio (Esp)
183 PAGE Dylan (SUI)
184 SÁEZ BENITO Hector (Esp)
185 MAS BONET Luis (Esp)
186 SCHULTZ Nicholas (Aus)
187 RUBIO HERNANDEZ Diego (Esp)
188 PRADES REVERTE Eduard (Esp)

CCC SPRANDI POLKOWICE (CCC) 
191 PATERSKI Maciej (Pol)
192 TRATNIK Jan (Slo)
193 HIRT Jan (Cze)
194 OWSIAN Lukasz (Pol)
195 PLUCINSKI Leszek (Pol)
196 BROZYNA Piotr (Pol)
197 GROSSSCHARTNER Felix (AUT)
198 STOSZ Patryk (Pol)

COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS (COF)
201 BOUHANNI Nacer (Fra)
202 VAN GENECHTEN Jonas (Bel)
203 SIMON Julien (Fra)
204 MATE MARDONES Luis Angel (Esp)
205 ROSSETTO Stéphane (Fra)
206 BONNAFOND Guillaume (Fra)
207 NAVARRO GARCIA Daniel (Esp)
208 SOUPE Geoffrey (Fra)

MANZANA POSTOBÓN TEAM (MZN) 
211 VILELA Ricardo (Por)
212 BOL Jetse (Ned)
213 BOHORQUEZ SANCHEZ Hernando (Col)
214 AGUIRRE CALPA Hernan Ricardo (Col)
215 MOLANO Juan Sebastián (Col)
216 OSORIO Juan Felipe (Col)
217 PIEDRA PEREZ Antonio (Esp)
218 REYES Aldemar (Col)

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ (RNL) 
221 WEENING Pieter (Ned)
222 MEIJERS Jeroen (Ned)
223 TUSVELD Martijn (Ned)
224 VAN DER LIJKE Nick (Ned)
225 RIESEBEEK Oscar (Ned)
226 ARIESEN Tim (Ned)
227 BUDDING Martijn (Ned)
228 VAN EMPEL Etienne (Ned)

SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM (SOU) 
231 CARDOSO SANTOS Flavio (Bra)
232 FERRAZ AFFONSO Murilo (Bra)
233 NAZARET Magno Prado (Bra)
234 NICACIO AUTRAN Pedro Dourado Dutra (Bra)
235 GODOY ORMENESE Caio (Bra)
236 MACHADO SILVA Gabriel (Bra)
237 PIRES Raphael Enrique (Bra)
238 SIMON CASULLERAS Jordi (Esp)

WANTY – GROUPE GOBERT (WGG) 
241 MEURISSE Xandro (Bel)
242 MARTIN Guillaume (Fra)
243 LEVARLET Guillaume (Fra)
244 DEGAND Thomas (Bel)
245 DOUBEY Fabien (Fra)
246 MINNAARD Marco (Ned)
247 SMITH Dion (NZl)
248 VEUCHELEN Frederik (Bel)

Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: