GIRO DI LOMBARDIA
2016. október 1. szombat
Como - Bergamo (241,0 km)

Profil:



Mini-itiner:

10:50-––:–– | km ––0,0/241,0 | Éles rajt: Como
12:22-12:32 | km –64,7/176,3 | Madonna del Ghisallo (8,58 km à 6,2%, max. 14%)
12:50-13:03 | km –88,7/152,3 | Frissítőállomás: Oggiono
13:04-13:19 | km –96,0/145,0 | Colle Brianza (4,7 km à 5,3%)
14:20-14:45 | km 143,4/–97,6 | Valico di Valcava (11,65 km à 8,0%, max. 17%)
14:43-15:10 | km 163,1/–77,9 | Frissítőállomás: Ponte Giurino
14:57-15:27 | km 169,6/–71,4 | Berbenno (6,5 km à 5,1%)
15:22-15:56 | km 182,3/–58,7 | Sant'Antonio Abbandonato (6,5 km à 8,9%, max. 15%)
15:53-16:32 | km 200,4/–40,6 | Miragolo San Salvatore (8,7 km à 7,0%, max. 11%)
16:15-16:57 | km 212,7/–28,3 | Selvino (6,9 km à 5,4%, max. 9%)
16:46-17:31 | km 237,9/––3,1 | Bergamo Alta (1,16 km à 7,9%, max. 12%)
16:49-17:35 | km 241,0/––0,0 | Cél: Bergamo


Rajtlista

ASTANA PRO TEAM (AST)
1 ARU Fabio (Ita)
2 CATALDO Dario (Ita)
3 FUGLSANG Jakob (Den)
4 GRIVKO Andriy (Ukr)
5 KANGERT Tanel (Est)
6 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel (Col)
7 ROSA Diego (Ita)
8 TIRALONGO Paolo (Ita)

AG2R LA MONDIALE (ALM)
11 BARDET Romain (Fra)
12 BAKELANTS Jan (Bel)
13 CHEREL Mickaël (Fra)
14 DUPONT Hubert (Fra)
15 LATOUR Pierre-Roger (Fra)
16 GAUTIER Cyril (Fra)
17 POZZOVIVO Domenico (Ita)
18 VUILLERMOZ Alexis (Fra)

ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC (AND)
21 PELLIZOTTI Franco (Ita)
22 BANDIERA Marco (Ita)
23 GAVAZZI Francesco (Ita)
24 NARDIN Alberto (Ita)
25 RATTO Daniele (Ita)
26 TALIANI Alessio (Ita)
27 TORRES AGUDELO Rodolfo Andres (Col)
28 TVETCOV Serghei (Rou)

BARDIANI CSF (BAR)
31 COLBRELLI Sonny (Ita)
32 ANDREETTA Simone (Ita)
33 BARBIN Enrico (Ita)
34 PIRAZZI Stefano (Ita)
35 ROTA Lorenzo (Ita)
36 VELASCO Simone (Ita)
37 ZARDINI Edoardo (Ita)
38 BONGIORNO Francesco Manuel (Ita)

BMC RACING TEAM (BMC)
41 VAN AVERMAET Greg (Bel)
42 ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin (Col)
43 CARUSO Damiano (Ita)
44 DE MARCHI Alessandro (Ita)
45 GILBERT Philippe (Bel)
46 HERMANS Ben (Bel)
47 MOINARD Amaël (Fra)
48 SANCHEZ GONZALEZ Samuel (Esp)

CANNONDALE - DRAPAC PRO CYCLING TEAM (CDT)
51 URAN URAN Rigoberto (Col)
52 BETTIOL Alberto (Ita)
53 CARDOSO Andre Fernando S. Martins (Por)
54 FORMOLO Davide (Ita)
55 MOSER Moreno (Ita)
56 SLAGTER Tom Jelte (Ned)
57 VILLELLA Davide (Ita)
58 WOODS Michael (Can)

CCC SPRANDI POLKOWICE (CCC)
61 REBELLIN Davide (Ita)
62 DE LA PARTE GONZALEZ Victor (Esp)
63 GROSSSCHARTNER Felix (AUT)
64 HIRT Jan (Cze)
65 OWSIAN Lukasz (Pol)
66 PATERSKI Maciej (Pol)
67 PONZI Simone (Ita)
68 SAMOILAU Branislau (Blr)

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (COF)
71 PEREZ Anthony (Fra)
72 EDET Nicolas (Fra)
73 HARDY Romain (Fra)
74 JEANNESSON Arnold (Fra)
75 MATE MARDONES Luis Angel (Esp)
76 MOLARD Rudy (Fra)
77 ROSSETTO Stéphane (Fra)
78 TURGIS Anthony (Fra)

ETIXX – QUICK-STEP (EQS)
81 ALAPHILIPPE Julian (Fra)
82 BRAMBILLA Gianluca (Ita)
83 DE LA CRUZ MELGAREJO David (Esp)
84 DE PLUS Laurens (Bel)
85 MARTIN Daniel (Irl)
86 SERRY Pieter (Bel)
87 STYBAR Zdenek (Cze)
88 VAKOC Petr (Cze)

FDJ (FDJ)
91 GENIEZ Alexandre (Fra)
92 EIKING Odd Christian (Nor)
93 ELISSONDE Kenny (Fra)
94 MAISON Jérémy (Fra)
95 MORABITO Steve (SUI)
96 REICHENBACH Sébastien (SUI)
97 ROUX Anthony (Fra)
98 ROY Jérémy (Fra)

GAZPROM – RUSVELO (GAZ)
101 KOLOBNEV Alexandr (Rus)
102 BOEV Igor (Rus)
103 FIRSANOV Serguei (Rus)
104 FOLIFOROV Alexander (Rus)
105 NYCH Artem (Rus)
106 SHALUNOV Evgeny (Rus)
107 SOLOMENNIKOV Andrey (Rus)
108 ZAKARIN Aydar (Rus)

IAM CYCLING (IAM)
111 ZAUGG Oliver (SUI)
112 CLEMENT Stef (Ned)
113 DENIFL Stefan (AUT)
114 FRANK Mathias (SUI)
115 LAENGEN Vegard Stake (Nor)
116 PANTANO GOMEZ Jarlinson (Col)
117 WARBASSE Larry (USA)
118 WYSS Marcel (SUI)

LAMPRE – MERIDA (LAM)
121 BONO Matteo (Ita)
122 CATTANEO Mattia (Ita)
123 DURASEK Kristijan (Cro)
124 FARIA DA COSTA Rui Alberto (Por)
125 MORI Manuele (Ita)
126 PETILLI Simone (Ita)
127 POLANC Jan (Slo)
128 ULISSI Diego (Ita)

LOTTO SOUDAL (LTS)
131 GALLOPIN Tony (Fra)
132 ARMEE Sander (Bel)
133 DOCKX Gert (Bel)
134 DE CLERCQ Bart (Bel)
135 MONFORT Maxime (Bel)
136 WELLENS Tim (Bel)
137 VANENDERT Jelle (Bel)
138 VERVAEKE Louis (Bel)

MOVISTAR TEAM (MOV)
141 VALVERDE BELMONTE Alejandro (Esp)
142 ANACONA Winner Anrew (Col)
143 IZAGIRRE INSAUSTI Jon (Esp)
144 MORENO FERNANDEZ Daniel (Esp)
145 MORENO BAZAN Javier (Esp)
146 QUINTANA ROJAS Dayer Uberney (Col)
147 VENTOSO ALBERDI Francisco José (Esp)
148 VISCONTI Giovanni (Ita)

NIPPO – VINI FANTINI (NIP)
151 CUNEGO Damiano (Ita)
152 BOLE Grega (Slo)
153 DE NEGRI Pier Paolo (Ita)
154 FILOSI Iuri (Ita)
155 GROSU Eduard Michael (Rou)
156 KOISHI Yuma (Jpn)
157 YAMAMOTO Genki (Jpn)
158 ZILIOLI Gianfranco (Ita)

ORICA - BIKE EXCHANGE (OBE)
161 CHAVES RUBIO Johan Esteban (Col)
162 HAIG Jack (Aus)
163 HOWSON Damien (Aus)
164 KEUKELEIRE Jens (Bel)
165 PLAZA MOLINA Ruben (Esp)
166 TXURRUKA ANSOLA Amets (Esp)
167 VERONA QUINTANILLA Carlos (Esp)
168 POWER Robert (Aus)

DIMENSION DATA (DDD)
171 BOASSON HAGEN Edvald (Nor)
172 ANTON HERNANDEZ Igor (Esp)
173 BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael (Eri)
174 FRAILE MATARRANZ Omar (Esp)
175 PAUWELS Serge (Bel)
176 SBARAGLI Kristian (Ita)
177 SIUTSOU Kanstantsin (Blr)
178 VENTER Jacobus (RSA)

TEAM GIANT – ALPECIN (TGA)
181 DUMOULIN Tom (Ned)
182 BARGUIL Warren (Fra)
183 GESCHKE Simon (GER)
184 LUDVIGSSON Fredrik (Swe)
185 LUDVIGSSON Tobias (Swe)
186 OOMEN Sam (Ned)
187 SKJOESTAD LUNKE Sindre (Nor)
188 TIMMER Albert (Ned)

TEAM KATUSHA (KAT)
191 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin (Esp)
192 KOCHETKOV Pavel (Rus)
193 LOSADA ALGUACIL Alberto (Esp)
194 LAGUTIN Sergey (Rus)
195 MAMYKIN Matvei (Rus)
196 SILIN Egor (Rus)
197 TAARAMAE Rein (Est)
198 VICIOSO ARCOS Angel (Esp)

TEAM LOTTO NL – JUMBO (TLJ)
201 GESINK Robert (Ned)
202 BATTAGLIN Enrico (Ita)
203 BOUWMAN Koen (Ned)
204 KELDERMAN Wilco (Ned)
205 LINDEMAN Bertjan (Ned)
206 MARTENS Paul (GER)
207 TANKINK Bram (Ned)
208 VERMEULEN Alexey (USA)

TEAM SKY
211 LANDA MEANA Mikel (Esp)
212 KENNAUGH Peter (GBr)
213 KIRYIENKA Vasil (Blr)
214 KÖNIG Leopold (Cze)
215 NIEVE ITURALDE Mikel (Esp)
216 POELS Wouter (Ned)
217 ROCHE Nicholas (Irl)
218 SWIFT Ben (GBr)

TINKOFF (TNK)
221 BRUTT Pavel (Rus)
222 GOGL Michael (AUT)
223 HANSEN Jesper (Den)
224 KREUZIGER Roman (Cze)
225 MAJKA Rafal (Pol)
226 TOSATTO Matteo (Ita)
227 PAULINHO Sergio Miguel Moreira (Por)
228 POLJANSKI Pawel (Pol)

TREK – SEGAFREDO (TFS)
231 MOLLEMA Bauke (Ned)
232 DIDIER Laurent (Lux)
233 FELLINE Fabio (Ita)
234 HESJEDAL Ryder (Can)
235 BERNARD Julien (Fra)
236 SCHLECK Frank (Lux)
237 STUYVEN Jasper (Bel)
238 ZUBELDIA AGIRRE Haimar (Esp)

WILIER - SOUTHEAST (WIL)
241 POZZATO Filippo (Ita)
242 AMEZQUETA MORENO Julen (Esp)
243 ANDRIATO Rafael (Bra)
244 FEDI Andrea (Ita)
245 GODOY Yonder (Ven)
246 MARTINEZ Daniel Felipe (Col)
247 RODRÍGUEZ MARTIN Cristian (Esp)
248 ZHUPA Eugert (Alb)
  
Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: