1 AMADOR Andrey (MOVISTAR TEAM) 54h 05’ 50”
2 JUNGELS Bob (ETIXX - QUICK-STEP) + 0’ 26”
3 NIBALI Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 41”
4 VALVERDE Alejandro (MOVISTAR TEAM) + 0’ 43”
5 KRUIJSWIJK Steven (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ 43”
6 MAJKA Rafal (TINKOFF) + 01’ 37”
7 ZAKARIN Ilnur (TEAM KATUSHA) + 02’ 01”
8 CHAVES Esteban (ORICA GREENEDGE) + 02’ 19”
9 URAN URAN Rigoberto (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 02’ 48”
10 FUGLSANG Jakob (ASTANA PRO TEAM) + 03’ 15”
11 BRAMBILLA Gianluca (ETIXX - QUICK-STEP) + 03’ 21”
12 POZZOVIVO Domenico (AG2R LA MONDIALE) + 03’ 37”
13 VISCONTI Giovanni (MOVISTAR TEAM) + 03’ 55”
14 HESJEDAL Ryder (TREK - SEGAFREDO) + 04’ 48”
15 ULISSI Diego (LAMPRE - MERIDA) + 05’ 18”
16 SIUTSOU Kanstantsin (TEAM DIMENSION DATA) + 05’ 38”
17 FORMOLO Davide (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 06’ 15”
18 PIRAZZI Stefano (BARDIANI CSF) + 07’ 46”
19 MONTAGUTI Matteo (AG2R LA MONDIALE) + 09’ 41”
20 MONFORT Maxime (LOTTO SOUDAL) + 09’ 54”
21 ANTON HERNANDEZ Igor (TEAM DIMENSION DATA) + 13’ 17”
22 DUPONT Hubert (AG2R LA MONDIALE) + 13’ 18”
23 HENAO Sebastian (TEAM SKY) + 13’ 57”
24 ATAPUMA Darwin (BMC RACING TEAM) + 14’ 34”
25 FIRSANOV Sergey (GAZPROM - RUSVELO) + 17’ 04”
26 CARDOSO Andre Fernando (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 18’ 00”
27 KANGERT Tanel (ASTANA PRO TEAM) + 18’ 10”
28 CONTI Valerio (LAMPRE - MERIDA) + 23’ 06”
29 ZEITS Andrey (ASTANA PRO TEAM) + 23’ 38”
30 SCARPONI Michele (ASTANA PRO TEAM) + 25’ 55”
31 PREIDLER Georg (TEAM GIANT - ALPECIN) + 28’ 48”
32 KOCHETKOV Pavel (TEAM KATUSHA) + 29’ 19”
33 ROCHE Nicholas (TEAM SKY) + 29’ 28”
34 BOARO Manuele (TINKOFF) + 33’ 17”
35 BATTAGLIN Enrico (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 34’ 05”
36 MALACARNE Davide (ASTANA PRO TEAM) + 39’ 55”
37 ROJAS GIL Jose Joaquin (MOVISTAR TEAM) + 41’ 02”
38 ROVNY Ivan (TINKOFF) + 42’ 50”
39 TAARAMAE Rein (TEAM KATUSHA) + 43’ 38”
40 NIEVE Mikel (TEAM SKY) + 44’ 06”
41 DOMBROWSKI Joseph Lloyd (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 44’ 46”
42 VERONA Carlos (ETIXX - QUICK-STEP) + 44’ 51”
43 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi (TEAM DIMENSION DATA) + 44’ 58”
44 DE LA CRUZ David (ETIXX - QUICK-STEP) + 45’ 29”
45 CUNEGO Damiano (NIPPO - VINI FANTINI) + 48’ 03”
46 SILIN Egor (TEAM KATUSHA) + 48’ 45”
47 MOSER Moreno (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 49’ 40”
48 POLJANSKI Pawel (TINKOFF) + 50’ 33”
49 HOWSON Damien (ORICA GREENEDGE) + 52’ 40”
50 BROWN Nathan (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 55’ 51”
51 TANKINK Bram (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 58’ 17”
52 ZOIDL Riccardo (TREK - SEGAFREDO) + 1h 01’ 03”
53 WYSS Marcel (IAM CYCLING) + 1h 01’ 25”
54 BETANCUR Carlos A. (MOVISTAR TEAM) + 1h 02’ 29”
55 BONNAFOND Guillaume (AG2R LA MONDIALE) + 1h 05’ 16”
56 LUDVIGSSON Tobias (TEAM GIANT - ALPECIN) + 1h 05’ 19”
57 BUSATO Matteo (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 1h 08’ 26”
58 FOLIFOROV Alexander (GAZPROM - RUSVELO) + 1h 10’ 04”
59 HERNANDEZ Jesus (TINKOFF) + 1h 11’ 08”
60 MORI Manuele (LAMPRE - MERIDA) + 1h 13’ 45”
61 KUNG Stefan (BMC RACING TEAM) + 1h 15’ 27”
62 PETROV Evgeny (TINKOFF) + 1h 16’ 08”
63 TXURRUKA Amets (ORICA GREENEDGE) + 1h 17’ 42”
64 DIDIER Laurent (TREK - SEGAFREDO) + 1h 19’ 18”
65 DOMONT Axel (AG2R LA MONDIALE) + 1h 19’ 27”
66 HERRADA LOPEZ José (MOVISTAR TEAM) + 1h 20’ 52”
67 PETILLI Simone (LAMPRE - MERIDA) + 1h 21’ 25”
68 DENIFL Stefan (IAM CYCLING) + 1h 22’ 13”
69 KOZHATAYEV Bakhtiyar (ASTANA PRO TEAM) + 1h 23’ 13”
70 TRENTIN Matteo (ETIXX - QUICK-STEP) + 1h 24’ 27”
71 SERRY Pieter (ETIXX - QUICK-STEP) + 1h 24’ 48”
72 BISOLTI Alessandro (NIPPO - VINI FANTINI) + 1h 25’ 35”
73 CICCONE Giulio (BARDIANI CSF) + 1h 27’ 04”
74 ROGLIC Primoz (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 1h 27’ 33”
75 KOLOBNEV Alexandr (GAZPROM - RUSVELO) + 1h 28’ 01”
76 HANSEN Adam (LOTTO SOUDAL) + 1h 28’ 48”
77 SENNI Manuel (BMC RACING TEAM) + 1h 28’ 50”
78 CLARKE Simon (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 1h 28’ 56”
79 MODOLO Sacha (LAMPRE - MERIDA) + 1h 28’ 57”
80 KNEES Christian (TEAM SKY) + 1h 29’ 19”
81 VAN ZYL Johann (TEAM DIMENSION DATA) + 1h 30’ 19”
82 SBARAGLI Kristian (TEAM DIMENSION DATA) + 1h 30’ 29”
83 COLBRELLI Sonny (BARDIANI CSF) + 1h 30’ 51”
84 HOULE Hugo (AG2R LA MONDIALE) + 1h 31’ 36”
85 BETTIOL Alberto (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 1h 32’ 01”
86 WELLENS Tim (LOTTO SOUDAL) + 1h 32’ 19”
87 HAGA Chad (TEAM GIANT - ALPECIN) + 1h 32’ 25”
88 VENTER Jacobus (TEAM DIMENSION DATA) + 1h 32’ 31”
89 DE MARCHI Alessandro (BMC RACING TEAM) + 1h 33’ 07”
90 PLAZA MOLINA Ruben (ORICA GREENEDGE) + 1h 33’ 19”
91 DE BIE Sean (LOTTO SOUDAL) + 1h 33’ 23”
92 HAUSSLER Heinrich (IAM CYCLING) + 1h 33’ 26”
93 BELLETTI Manuel (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 1h 34’ 42”
94 BAK Lars Ytting (LOTTO SOUDAL) + 1h 35’ 11”
95 RODRIGUEZ Cristian (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 1h 35’ 32”
96 VANENDERT Jelle (LOTTO SOUDAL) + 1h 35’ 51”
97 MOHORIC Matej (LAMPRE - MERIDA) + 1h 36’ 05”
98 NIEMIEC Przemyslaw (LAMPRE - MERIDA) + 1h 36’ 15”
99 NIZZOLO Giacomo (TREK - SEGAFREDO) + 1h 36’ 18”
100 BONGIORNO Francesco Manuel (BARDIANI CSF) + 1h 37’ 43”
101 BRUTT Pavel (TINKOFF) + 1h 39’ 09”
102 ARNDT Nikias (TEAM GIANT - ALPECIN) + 1h 39’ 12”
103 BERLATO Giacomo (NIPPO - VINI FANTINI) + 1h 40’ 08”
104 ALAFACI Eugenio (TREK - SEGAFREDO) + 1h 40’ 50”
105 LOPEZ GARCIA David (TEAM SKY) + 1h 40’ 54”
106 SAVITSKIY Ivan (GAZPROM - RUSVELO) + 1h 41’ 30”
107 BELKOV Maxim (TEAM KATUSHA) + 1h 42’ 43”
108 SUTHERLAND Rory (MOVISTAR TEAM) + 1h 43’ 27”
109 TOSATTO Matteo (TINKOFF) + 1h 44’ 29”
110 MARTINEZ Daniel (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 1h 46’ 44”
111 KOSHEVOY Ilia (LAMPRE - MERIDA) + 1h 46’ 48”
112 ROSSKOPF Joseph (BMC RACING TEAM) + 1h 47’ 16”
113 KEIZER Martijn (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 1h 47’ 23”
114 BOSWELL Ian (TEAM SKY) + 1h 47’ 53”
115 MAESTRI Mirco (BARDIANI CSF) + 1h 48’ 37”
116 VAN EMDEN Jos (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 1h 48’ 38”
117 MCCARTHY Jay (TINKOFF) + 1h 49’ 38”
118 DEIGNAN Philip (TEAM SKY) + 1h 49’ 39”
119 POZZATO Filippo (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 1h 50’ 01”
120 CAPECCHI Eros (ASTANA PRO TEAM) + 1h 51’ 33”
121 SUTTERLIN Jasha (MOVISTAR TEAM) + 1h 53’ 30”
122 LAENGEN Vegard Stake (IAM CYCLING) + 1h 53’ 34”
123 CASTELIJNS Twan (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 1h 54’ 15”
124 COLEDAN Marco (TREK - SEGAFREDO) + 1h 54’ 24”
125 ZHUPA Eugert (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 1h 54’ 59”
126 SIMION Paolo (BARDIANI CSF) + 1h 56’ 06”
127 QUINZIATO Manuel (BMC RACING TEAM) + 1h 56’ 28”
128 SEROV Alexander (GAZPROM - RUSVELO) + 1h 56’ 40”
129 BERTAZZO Liam (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 1h 56’ 56”
130 VOROBYEV Anton (TEAM KATUSHA) + 1h 57’ 26”
131 LIGTHART Pim (LOTTO SOUDAL) + 1h 58’ 24”
132 OSS Daniel (BMC RACING TEAM) + 1h 58’ 27”
133 FERRARI Roberto (LAMPRE - MERIDA) + 1h 58’ 48”
134 HOWARD Leigh (IAM CYCLING) + 1h 59’ 11”
135 SABATINI Fabio (ETIXX - QUICK-STEP) + 1h 59’ 20”
136 ZILIOLI Gianfranco (NIPPO - VINI FANTINI) + 2h 0’ 32”
137 BOLE Grega (NIPPO - VINI FANTINI) + 2h 01’ 23”
138 AMEZQUETA Julen (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 2h 01’ 37”
139 KUZNETSOV Viacheslav (TEAM KATUSHA) + 2h 02’ 06”
140 VAUGRENARD Benoit (FDJ) + 2h 03’ 42”
141 DEMARE Arnaud (FDJ) + 2h 05’ 34”
142 MEZGEC Luka (ORICA GREENEDGE) + 2h 05’ 46”
143 ANDREETTA Simone (BARDIANI CSF) + 2h 07’ 47”
144 NAVARDAUSKAS Ramunas (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 2h 08’ 04”
145 SOLOMENNIKOV Andrey (GAZPROM - RUSVELO) + 2h 08’ 10”
146 RYBALKIN Aleksey (GAZPROM - RUSVELO) + 2h 08’ 39”
147 WISNIOWSKI Lukasz (ETIXX - QUICK-STEP) + 2h 08’ 51”
148 ZABEL Rick (BMC RACING TEAM) + 2h 09’ 38”
149 TJALLINGII Maarten (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 2h 09’ 45”
150 JIM Songezo (TEAM DIMENSION DATA) + 2h 09’ 49”
151 STAMSNIJDER Tom (TEAM GIANT - ALPECIN) + 2h 10’ 23”
152 BEWLEY Sam (ORICA GREENEDGE) + 2h 11’ 53”
153 KONOVALOVAS Ignatas (FDJ) + 2h 12’ 04”
154 PORSEV Alexander (TEAM KATUSHA) + 2h 12’ 42”
155 COURTEILLE Arnaud (FDJ) + 2h 13’ 15”
156 TUFT Svein (ORICA GREENEDGE) + 2h 13’ 51”
157 BOEM Nicola (BARDIANI CSF) + 2h 16’ 23”
158 DELAGE Mickael (FDJ) + 2h 18’ 02”
159 OVECHKIN Artem (GAZPROM - RUSVELO) + 2h 18’ 46”
160 HEPBURN Michael (ORICA GREENEDGE) + 2h 18’ 48”
161 THOMSON Jay Robert (TEAM DIMENSION DATA) + 2h 19’ 04”
162 KADRI Blel (AG2R LA MONDIALE) + 2h 19’ 38”
163 LE GAC Olivier (FDJ) + 2h 19’ 45”
164 KLUGE Roger (IAM CYCLING) + 2h 20’ 27”
165 GROSU Eduard Michael (NIPPO - VINI FANTINI) + 2h 22’ 16”
166 DE BACKER Bert (TEAM GIANT - ALPECIN) + 2h 24’ 42”
167 TIMMER Albert (TEAM GIANT - ALPECIN) + 2h 24’ 51”
168 FISCHER Murilo Antonio (FDJ) + 2h 27’ 56”
169 YAMAMOTO Genki (NIPPO - VINI FANTINI) + 2h 28’ 30”
170 STACCHIOTTI Riccardo (NIPPO - VINI FANTINI) + 2h 36’ 18”
171 ERSHOV Artur (GAZPROM - RUSVELO) + 2h 36’ 32”
172 JI Cheng (TEAM GIANT - ALPECIN) + 2h 37’ 23”
173 BOBRIDGE Jack (TREK - SEGAFREDO) + 2h 38’ 39”
174 BRANDLE Matthias (IAM CYCLING) + 2h 43’ 44”

Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: