21. szakasz
2016. május 29. vasárnap
Cuneo - Torino
(150 km)
1 ARNDT Nikias (TEAM GIANT - ALPECIN) 3h 48’ 18”
2 TRENTIN Matteo (ETIXX - QUICK-STEP) + 0’ 00”
3 MODOLO Sacha (LAMPRE - MERIDA) + 0’ 00”
4 PORSEV Alexander (TEAM KATUSHA) + 0’ 00”
5 DE BIE Sean (LOTTO SOUDAL) + 0’ 00”
6 SAVITSKIY Ivan (GAZPROM - RUSVELO) + 0’ 00”
7 ZABEL Rick (BMC RACING TEAM) + 0’ 00”
8 GROSU Eduard Michael (NIPPO - VINI FANTINI) + 0’ 00”
9 MCCARTHY Jay (TINKOFF) + 0’ 00”
10 BETTIOL Alberto (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
11 BUSATO Matteo (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 0’ 00”
12 NIZZOLO Giacomo (TREK - SEGAFREDO) + 0’ 00”
13 JUNGELS Bob (ETIXX - QUICK-STEP) + 0’ 00”
14 COURTEILLE Arnaud (FDJ) + 0’ 00”
15 VENTER Jacobus (TEAM DIMENSION DATA) + 0’ 00”
16 ROJAS GIL Jose Joaquin (MOVISTAR TEAM) + 0’ 00”
17 WELLENS Tim (LOTTO SOUDAL) + 0’ 00”
18 LOPEZ GARCIA David (TEAM SKY) + 0’ 00”
19 MOSER Moreno (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
20 KANGERT Tanel (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 00”
21 KUZNETSOV Viacheslav (TEAM KATUSHA) + 0’ 00”
22 MAJKA Rafal (TINKOFF) + 0’ 00”
23 LUDVIGSSON Tobias (TEAM GIANT - ALPECIN) + 0’ 00”
24 ALAFACI Eugenio (TREK - SEGAFREDO) + 0’ 00”
25 FERRARI Roberto (LAMPRE - MERIDA) + 0’ 00”
26 VAN EMDEN Jos (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ -37”
27 HENAO Sebastian (TEAM SKY) + 0’ 00”
28 BOLE Grega (NIPPO - VINI FANTINI) + 0’ 00”
29 NIBALI Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 00”
30 ZEITS Andrey (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 00”
31 SCARPONI Michele (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 00”
32 POZZATO Filippo (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 0’ 00”
33 VALVERDE Alejandro (MOVISTAR TEAM) + 0’ 00”
34 KOCHETKOV Pavel (TEAM KATUSHA) + 0’ 00”
35 MAESTRI Mirco (BARDIANI CSF) + 0’ 00”
36 SIUTSOU Kanstantsin (TEAM DIMENSION DATA) + 0’ 00”
37 DELAGE Mickael (FDJ) + 0’ 00”
38 LE GAC Olivier (FDJ) + 0’ 00”
39 LIGTHART Pim (LOTTO SOUDAL) + 0’ 00”
40 KUNG Stefan (BMC RACING TEAM) + 0’ 00”
41 ROSSKOPF Joseph (BMC RACING TEAM) + 0’ 00”
42 KLUGE Roger (IAM CYCLING) + 0’ 00”
43 DUPONT Hubert (AG2R LA MONDIALE) + 0’ 00”
44 ROCHE Nicholas (TEAM SKY) + 0’ 00”
45 CLARKE Simon (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
46 SBARAGLI Kristian (TEAM DIMENSION DATA) + 0’ 00”
47 NAVARDAUSKAS Ramunas (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
48 MONTAGUTI Matteo (AG2R LA MONDIALE) + 0’ 00”
49 BRUTT Pavel (TINKOFF) + 0’ 00”
50 HAUSSLER Heinrich (IAM CYCLING) + 0’ 00”
51 QUINZIATO Manuel (BMC RACING TEAM) + 0’ 00”
52 TJALLINGII Maarten (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ -37”
53 DE MARCHI Alessandro (BMC RACING TEAM) + 0’ 00”
54 BOARO Manuele (TINKOFF) + 0’ 00”
55 MOHORIC Matej (LAMPRE - MERIDA) + 0’ 00”
56 SIMION Paolo (BARDIANI CSF) + 0’ 00”
57 BONGIORNO Francesco Manuel (BARDIANI CSF) + 0’ 00”
58 PIRAZZI Stefano (BARDIANI CSF) + 0’ 00”
59 CAPECCHI Eros (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 00”
60 HERRADA LOPEZ José (MOVISTAR TEAM) + 0’ 00”
61 KOLOBNEV Alexandr (GAZPROM - RUSVELO) + 0’ 00”
62 KADRI Blel (AG2R LA MONDIALE) + 0’ 00”
63 FOLIFOROV Alexander (GAZPROM - RUSVELO) + 0’ 00”
64 BISOLTI Alessandro (NIPPO - VINI FANTINI) + 0’ 00”
65 STACCHIOTTI Riccardo (NIPPO - VINI FANTINI) + 0’ 00”
66 SENNI Manuel (BMC RACING TEAM) + 0’ 00”
67 ZOIDL Riccardo (TREK - SEGAFREDO) + 0’ 00”
68 BOBRIDGE Jack (TREK - SEGAFREDO) + 0’ 00”
69 HAGA Chad (TEAM GIANT - ALPECIN) + 0’ 00”
70 BOEM Nicola (BARDIANI CSF) + 0’ 00”
71 THOMSON Jay Robert (TEAM DIMENSION DATA) + 0’ 00”
72 YAMAMOTO Genki (NIPPO - VINI FANTINI) + 0’ 00”
73 BELKOV Maxim (TEAM KATUSHA) + 0’ 00”
74 OVECHKIN Artem (GAZPROM - RUSVELO) + 0’ 00”
75 JI Cheng (TEAM GIANT - ALPECIN) + 0’ 00”
76 ANDREETTA Simone (BARDIANI CSF) + 0’ 00”
77 FORMOLO Davide (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
78 KNEES Christian (TEAM SKY) + 0’ 00”
79 MALACARNE Davide (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 00”
80 PLAZA MOLINA Ruben (ORICA GREENEDGE) + 0’ 00”
81 HOWSON Damien (ORICA GREENEDGE) + 0’ 00”
82 HEPBURN Michael (ORICA GREENEDGE) + 0’ 00”
83 TXURRUKA Amets (ORICA GREENEDGE) + 0’ 00”
84 CHAVES Esteban (ORICA GREENEDGE) + 0’ 00”
85 TUFT Svein (ORICA GREENEDGE) + 0’ 00”
86 URAN URAN Rigoberto (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
87 SEROV Alexander (GAZPROM - RUSVELO) + 0’ 00”
88 SERRY Pieter (ETIXX - QUICK-STEP) + 0’ 00”
89 BROWN Nathan (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
90 BOSWELL Ian (TEAM SKY) + 0’ 00”
91 DOMBROWSKI Joseph Lloyd (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
92 PREIDLER Georg (TEAM GIANT - ALPECIN) + 0’ 00”
93 BRAMBILLA Gianluca (ETIXX - QUICK-STEP) + 0’ 00”
94 COLBRELLI Sonny (BARDIANI CSF) + 0’ 00”
95 MORI Manuele (LAMPRE - MERIDA) + 0’ 00”
96 ULISSI Diego (LAMPRE - MERIDA) + 0’ 00”
97 FISCHER Murilo Antonio (FDJ) + 0’ 00”
98 DIDIER Laurent (TREK - SEGAFREDO) + 0’ 00”
99 OSS Daniel (BMC RACING TEAM) + 0’ 00”
100 ATAPUMA Darwin (BMC RACING TEAM) + 0’ 00”
101 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi (TEAM DIMENSION DATA) + 0’ 00”
102 FIRSANOV Sergey (GAZPROM - RUSVELO) + 0’ 00”
103 SOLOMENNIKOV Andrey (GAZPROM - RUSVELO) + 0’ 00”
104 KOZHATAYEV Bakhtiyar (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 00”
105 POLJANSKI Pawel (TINKOFF) + 0’ 00”
106 TOSATTO Matteo (TINKOFF) + 0’ 00”
107 CUNEGO Damiano (NIPPO - VINI FANTINI) + 0’ 00”
108 KONOVALOVAS Ignatas (FDJ) + 0’ 00”
109 DENIFL Stefan (IAM CYCLING) + 0’ 00”
110 BONNAFOND Guillaume (AG2R LA MONDIALE) + 0’ 00”
111 ANTON HERNANDEZ Igor (TEAM DIMENSION DATA) + 0’ 00”
112 STAMSNIJDER Tom (TEAM GIANT - ALPECIN) + 0’ 00”
113 TIMMER Albert (TEAM GIANT - ALPECIN) + 0’ 00”
114 COLEDAN Marco (TREK - SEGAFREDO) + 0’ 00”
115 KRUIJSWIJK Steven (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ 00”
116 KEIZER Martijn (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ 00”
117 CASTELIJNS Twan (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ 00”
118 ROGLIC Primoz (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ 00”
119 TANKINK Bram (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ 00”
120 ZHUPA Eugert (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 0’ 00”
121 FUGLSANG Jakob (ASTANA PRO TEAM) + 0’ 00”
122 MARTINEZ Daniel (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 0’ 00”
123 VISCONTI Giovanni (MOVISTAR TEAM) + 0’ 00”
124 CONTI Valerio (LAMPRE - MERIDA) + 0’ 00”
125 PETILLI Simone (LAMPRE - MERIDA) + 0’ 00”
126 HERNANDEZ Jesus (TINKOFF) + 0’ 00”
127 PETROV Evgeny (TINKOFF) + 0’ 00”
128 ROVNY Ivan (TINKOFF) + 0’ 00”
129 RODRIGUEZ Cristian (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 0’ 00”
130 SUTHERLAND Rory (MOVISTAR TEAM) + 0’ 00”
131 DOMONT Axel (AG2R LA MONDIALE) + 0’ 00”
132 HOULE Hugo (AG2R LA MONDIALE) + 0’ 00”
133 VERONA Carlos (ETIXX - QUICK-STEP) + 0’ 00”
134 WISNIOWSKI Lukasz (ETIXX - QUICK-STEP) + 0’ 00”
135 ZILIOLI Gianfranco (NIPPO - VINI FANTINI) + 0’ 00”
136 VOROBYEV Anton (TEAM KATUSHA) + 0’ 00”
137 CARDOSO Andre Fernando (CANNONDALE PRO CYCLING TEAM) + 0’ 00”
138 WYSS Marcel (IAM CYCLING) + 0’ 00”
139 LAENGEN Vegard Stake (IAM CYCLING) + 0’ 00”
140 VANENDERT Jelle (LOTTO SOUDAL) + 0’ 00”
141 VAUGRENARD Benoit (FDJ) + 0’ 00”
142 HANSEN Adam (LOTTO SOUDAL) + 0’ 00”
143 MONFORT Maxime (LOTTO SOUDAL) + 0’ 00”
144 AMEZQUETA Julen (WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST) + 0’ 00”
145 NIEVE Mikel (TEAM SKY) + 0’ 00”
146 SILIN Egor (TEAM KATUSHA) + 0’ 00”
147 JIM Songezo (TEAM DIMENSION DATA) + 0’ 00”
148 TAARAMAE Rein (TEAM KATUSHA) + 0’ 00”
149 BATTAGLIN Enrico (TEAM LOTTO NL - JUMBO) + 0’ 00”
150 POZZOVIVO Domenico (AG2R LA MONDIALE) + 0’ 00”
151 AMADOR Andrey (MOVISTAR TEAM) + 0’ 00”
152 KOSHEVOY Ilia (LAMPRE - MERIDA) + 0’ 00”
153 BEWLEY Sam (ORICA GREENEDGE) + 0’ 00”
154 RYBALKIN Aleksey (GAZPROM - RUSVELO) + 0’ 00”
Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: