1. ESP PLAZA MOLINA Ruben 156 LAMPRE - MERIDA 04h 30' 10''
2. SVK SAGAN Peter 47 TINKOFF-SAXO 04h 30' 40'' + 00' 30''
3. COL PANTANO GOMEZ Jarlinson 188 IAM CYCLING 04h 30' 46'' + 00' 36''
4. GER GESCHKE Simon 86 TEAM GIANT-ALPECIN 04h 30' 50'' + 00' 40''
5. LUX JUNGELS Bob 147 TREK FACTORY RACING 04h 30' 50'' + 00' 40''
6. FRA RIBLON Christophe 17 AG2R LA MONDIALE 04h 30' 50'' + 00' 40''
7. ERI TEKLEHAIMANOT Daniel 219 MTN-QHUBEKA 04h 31' 03'' + 00' 53''
8. BEL DE GENDT Thomas 73 LOTTO-SOUDAL 04h 31' 10'' + 01' 00''
9. ESP MATE MARDONES Luis Angel 174 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 31' 32'' + 01' 22''
10. FRA VOECKLER Thomas 129 TEAM EUROPCAR 04h 31' 32'' + 01' 22''
11. FRA FEDRIGO Pierrick 204 BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT 04h 32' 04'' + 01' 54''
12. UKR GRIVKO Andriy 4 ASTANA PRO TEAM 04h 32' 04'' + 01' 54''
13. BEL PAUWELS Serge 218 MTN-QHUBEKA 04h 32' 04'' + 01' 54''
14. POL GOLAS Michal 113 ETIXX-QUICK STEP 04h 32' 05'' + 01' 55''
15. ESP ERVITI OLLO Imanol 55 MOVISTAR TEAM 04h 32' 29'' + 02' 19''
16. AUT HALLER Marco 94 TEAM KATUSHA 04h 32' 50'' + 02' 40''
17. ESP NAVARRO GARCIA Daniel 175 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 33' 37'' + 03' 27''
18. AUS HANSEN Adam 76 LOTTO-SOUDAL 04h 34' 17'' + 04' 07''
19. NOR BOASSON HAGEN Edvald 211 MTN-QHUBEKA 04h 34' 24'' + 04' 14''
20. POR OLIVEIRA Nelson 155 LAMPRE - MERIDA 04h 34' 24'' + 04' 14''
21. FRA PERICHON Pierre-Luc 208 BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT 04h 36' 23'' + 06' 13''
22. ESP IRIZAR ARRANBURU Markel 146 TREK FACTORY RACING 04h 37' 19'' + 07' 09''
23. ITA TRENTIN Matteo 117 ETIXX-QUICK STEP 04h 38' 54'' + 08' 44''
24. ITA NIBALI Vincenzo 1 ASTANA PRO TEAM 04h 47' 54'' + 17' 44''
25. ESP CONTADOR Alberto 41 TINKOFF-SAXO 04h 48' 22'' + 18' 12''
26. NED MOLLEMA Bauke 141 TREK FACTORY RACING 04h 48' 22'' + 18' 12''
27. FRA CHEREL Mikael 14 AG2R LA MONDIALE 04h 48' 22'' + 18' 12''
28. GBR FROOME Christopher 31 TEAM SKY 04h 48' 22'' + 18' 12''
29. ESP VALVERDE BELMONTE Alejandro 59 MOVISTAR TEAM 04h 48' 22'' + 18' 12''
30. USA VAN GARDEREN Tejay 61 BMC RACING TEAM 04h 48' 22'' + 18' 12''
31. NED GESINK Robert 131 TEAM LOTTO NL - JUMBO 04h 48' 22'' + 18' 12''
32. COL QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 51 MOVISTAR TEAM 04h 48' 22'' + 18' 12''
33. FRA BARGUIL WARREN 82 TEAM GIANT-ALPECIN 04h 48' 22'' + 18' 12''
34. GBR THOMAS Geraint 39 TEAM SKY 04h 49' 00'' + 18' 50''
35. NED POELS Wouter 34 TEAM SKY 04h 49' 00'' + 18' 50''
36. USA TALANSKY Andrew 161 TEAM CANNONDALE-GARMIN 04h 49' 19'' + 19' 09''
37. ITA CARUSO Damiano 62 BMC RACING TEAM 04h 49' 19'' + 19' 09''
38. FRA ROLLAND Pierre 121 TEAM EUROPCAR 04h 49' 19'' + 19' 09''
39. ESP SANCHEZ Samuel 66 BMC RACING TEAM 04h 49' 19'' + 19' 09''
40. CZE KREUZIGER Roman 44 TINKOFF-SAXO 04h 49' 19'' + 19' 09''
41. SUI FRANK Mathias 181 IAM CYCLING 04h 49' 19'' + 19' 09''
42. ITA SCARPONI Michele 7 ASTANA PRO TEAM 04h 49' 19'' + 19' 09''
43. ESP IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 57 MOVISTAR TEAM 04h 49' 19'' + 19' 09''
44. BEL BAKELANTS Jan 13 AG2R LA MONDIALE 04h 49' 19'' + 19' 09''
45. FRA VUILLERMOZ Alexis 19 AG2R LA MONDIALE 04h 49' 19'' + 19' 09''
46. FRA PINOT Thibaut 21 FDJ 04h 49' 19'' + 19' 09''

teljes lista később!

Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: