2015.június 13. szombat
Rotkreuz - Rotkreuz 
(5,1 km / EZF)
1 DUMOULIN Tom ( TGA ) + 05:41
2 CANCELLARA Fabian ( TFR ) + 02
3 BRANDLE Matthias ( IAM ) + 04
4 SAGAN Peter ( TCS ) + 05
5 MORABITO Steve ( FDJ ) + 05
6 VAN AVERMAET Greg ( BMC ) + 05
7 MEYER Cameron ( OGE ) + 06
8 IZAGUIRRE INSAUSTI Jon ( MOV ) + 06
9 MALORI Adriano ( MOV ) + 06
10 THOMAS Geraint ( SKY ) + 07
11 MATTHEWS Michael ( OGE ) + 08
12 ELMIGER Martin ( IAM ) + 09
13 DRUCKER Jean-Pierre ( BMC ) + 09
14 COPPEL Jerome ( IAM ) + 09
15 JUNGELS Bob ( TFR ) + 09
16 ALBASINI Michael ( OGE ) + 09
17 VENTOSO ALBERDI Francisco José ( MOV ) + 10
18 STYBAR Zdenek ( EQS ) + 10
19 ARNDT Nikias ( TGA ) + 10
20 KING Benjamin ( TCG ) + 10
21 IMPEY Daryl ( OGE ) + 10
22 WYSS Danilo ( BMC ) + 11
23 VANMARCKE Sep ( TLJ ) + 11
24 ANACONA GOMEZ Winner ( MOV ) + 11
25 MOSER Moreno ( TCG ) + 12
26 GILBERT Philippe ( BMC ) + 12
27 BENNATI Daniele ( TCS ) + 12
28 ROELANDTS Jurgen ( LTS ) + 12
29 TRENTIN Matteo ( EQS ) + 12
30 SIUTSOU Kanstantsin ( SKY ) + 12
31 DEVENYNS Dries ( IAM ) + 14
32 FUGLSANG Jakob ( AST ) + 14
33 MARCATO Marco ( WGG ) + 14
34 GAUDIN Damien ( ALM ) + 15
35 VALGREN Michael ( TCS ) + 15
36 DEGENKOLB John ( TGA ) + 15
37 BREEN Vegard ( LTS ) + 16
38 MARTENS Paul ( TLJ ) + 16
39 CAVENDISH Mark ( EQS ) + 16
40 TEUNISSEN Mike ( TLJ ) + 16
41 PINOT Thibaut ( FDJ ) + 16
42 LUTSENKO Alexey ( AST ) + 16
43 KRISTOFF Alexander ( KAT ) + 16
44 BOZIC Borut ( AST ) + 17
45 STUYVEN Jasper ( TFR ) + 17
46 ROJAS GIL Jose Joaquin ( MOV ) + 17
47 LADAGNOUS Matthieu ( FDJ ) + 17
48 MORENO FERNANDEZ Daniel ( KAT ) + 17
49 BAKELANTS Jan ( ALM ) + 17
50 ROY Jérémy ( FDJ ) + 17
51 TUFT Svein ( OGE ) + 17
52 PATE Danny ( SKY ) + 17
53 HAYMAN Mathew ( OGE ) + 17
54 GOLAS Michal ( EQS ) + 18
55 WARBASSE Lawrence ( IAM ) + 18
56 TURGOT Sébastien ( ALM ) + 18
57 KNEES Christian ( SKY ) + 18
58 GASPAROTTO Enrico ( WGG ) + 18
59 POZZOVIVO Domenico ( ALM ) + 19
60 DEMARE Arnaud ( FDJ ) + 19
61 DE GENDT Thomas ( LTS ) + 19
62 ANTON HERNANDEZ Igor ( MOV ) + 19
63 DEVOLDER Stijn ( TFR ) + 19
64 REICHENBACH Sébastien ( IAM ) + 19
65 SPILAK Simon ( KAT ) + 19
66 BONNET William ( FDJ ) + 20
67 MAJKA Rafal ( TCS ) + 20
68 RAST Grégory ( TFR ) + 20
69 PREIDLER Georg ( TGA ) + 20
70 MONFORT Maxime ( LTS ) + 20
71 DE BUYST Jasper ( LTS ) + 20
72 BRAMBILLA Gianluca ( EQS ) + 20
73 KWIATKOWSKI Michal ( EQS ) + 21
74 AGNOLI Valerio ( AST ) + 21
75 HERMANS Ben ( BMC ) + 22
76 HENAO MONTOYA Sergio Luis ( SKY ) + 22
77 GESINK Robert ( TLJ ) + 22
78 VERMOTE Julien ( EQS ) + 22
79 VAN DEN BROECK Jurgen ( LTS ) + 22
80 RENSHAW Mark ( EQS ) + 23
81 LINDEMAN Bert ( TLJ ) + 23
82 SCHUMACHER Stefan ( CCC ) + 23
83 BRUTT Pavel ( TCS ) + 23
84 BAUGNIES Jérôme ( WGG ) + 23
85 DE GREEF Francis ( WGG ) + 23
86 HALLER Marco ( KAT ) + 23
87 ARREDONDO MORENO Julian David ( TFR ) + 23
88 BARGUIL Warren ( TGA ) + 24
89 KUZNETSOV Viacheslav ( KAT ) + 24
90 DE KORT Koen ( TGA ) + 24
91 FUMEAUX Jonathan ( IAM ) + 24
92 MORKOV Michael ( TCS ) + 24
93 CLARKE Simon ( OGE ) + 25
94 KOZONCHUK Dmitrii ( KAT ) + 25
95 BETTIOL Alberto ( TCG ) + 25
96 CAPECCHI Eros ( MOV ) + 25
97 GUARNIERI Jacopo ( KAT ) + 26
98 FOMINYKH Daniil ( AST ) + 26
99 LOPEZ MORENO Miguel Angel ( AST ) + 26
100 NIEMIEC Przemyslaw ( LAM ) + 27
101 LOPEZ GARCIA David ( SKY ) + 27
102 TRUSOV Nikolay ( TCS ) + 27
103 SENNI Manuel ( BMC ) + 27
104 BRESCHEL Matti ( TCS ) + 28
105 SCHLECK Frank ( TFR ) + 28
106 CHAVANEL Sébastien ( FDJ ) + 28
107 LEEZER Thomas ( TLJ ) + 28
108 VICHOT Arthur ( FDJ ) + 28
109 REBELLIN Davide ( CCC ) + 29
110 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban ( OGE ) + 29
111 LAGUTIN Sergey ( KAT ) + 29
112 CONTI Valerio ( LAM ) + 29
113 MALACARNE Davide ( AST ) + 29
114 DENIFL Stefan ( IAM ) + 29
115 DE HAES Kenny ( LTS ) + 29
116 SAMOILAU Branislau ( CCC ) + 30
117 BACKAERT Frederik ( WGG ) + 30
118 MOHORIC Matej ( TCG ) + 30
119 SELVAGGI Mirko ( WGG ) + 30
120 VAN ASBROECK Tom ( TLJ ) + 30
121 EISEL Bernhard ( SKY ) + 31
122 KADRI Blel ( ALM ) + 31
123 ANTONINI Simone ( WGG ) + 31
124 SZMYD Sylwester ( CCC ) + 31
125 RUTKIEWICZ Marek ( CCC ) + 32
126 BONIFAZIO Niccolo ( LAM ) + 32
127 FRÖHLINGER Johannes ( TGA ) + 32
128 PIBERNIK Luka ( LAM ) + 32
129 DURASEK Kristijan ( LAM ) + 32
130 JONES Carter ( TGA ) + 33
131 CIMOLAI Davide ( LAM ) + 33
132 BOLE Grega ( CCC ) + 33
133 DIDIER Laurent ( TFR ) + 33
134 HOWES Alex ( TCG ) + 33
135 MINARD Sébastien ( ALM ) + 33
136 FARIA DA COSTA Mario Jorge ( LAM ) + 33
137 DOMONT Axel ( ALM ) + 34
138 ATAPUMA HURTADO Darwin ( BMC ) + 34
139 TEN DAM Laurens ( TLJ ) + 34
140 MINNAARD Marco ( WGG ) + 35
141 NORDHAUG Lars Petter ( SKY ) + 35
142 KOZHATAYEV Bakhtiyar ( AST ) + 36
143 ARMEE Sander ( LTS ) + 37
144 DOMBROWSKI Joseph Lloyd ( TCG ) + 37
145 HIRT Jan ( CCC ) + 37
146 BONNAFOND Guillaume ( ALM ) + 38
147 DANIELSON Thomas ( TCG ) + 40
148 CARDOSO Andre Fernando S. Martins ( TCG ) + 42
149 XU Gang ( LAM ) + 44
150 HONKISZ Adrian ( CCC ) + 45
151 MORENO BAZAN Javier ( MOV ) + 01:11
152 DILLIER Silvan ( BMC ) + 01:22

Share To:

Pethő Anita

Pethő Anita (1980) kulturális szakíró és sportújságíró

Hozzászólások: