Kapcsolódó:
Útvonal



OMEGA PHARMA - QUICKSTEP CYCLING TEAM
1 CAVENDISH Mark (GBr)
2 CHAVANEL Sylvain (Fra)
3 KWIATKOWSKI Michal (Pol)
4 SERRY Pieter (Bel)
5 TRENTIN Matteo (Ita)
6 VELITS Martin (Svk)

SAN LUIS SOMOS TODOS
11 DIAZ Daniel (Arg)
12 GIACINTI Jorge (Arg)
13 MESSINEO Leandro Carlos (Arg)
14 SARTASOV Andrey (Chi)
15 GODOY Sergio Daniel (Arg)
16 GUEVARA Emanuel (Arg)
17 LUCERO Juan Ariel (Arg)
18 MARTINEZ Cristian Andres (Arg)

TEAM SAXO - TINKOFF
21 CONTADOR VELASCO Alberto (Esp)
22 NOVAL GONZALEZ Benjamin (Esp)
23 PIRES Bruno (Por)
24 HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus (Esp)
25 SØRENSEN Nicki (Den)
26 PAULINHO Sergio Miguel Moreira (Por)

ASTANA PRO TEAM
31 NIBALI Vincenzo (Ita)
32 ARU Fabio (Ita)
33 VANOTTI Alessandro (Ita)
34 SILIN Egor (Rus)
35 TIRALONGO Paolo (Ita)
36 ZEITS Andrey (Kaz)

CANNONDALE
41 SAGAN Peter (Svk)
42 HAEDO Lucas Sebastian (Arg)
43 DA DALTO Mauro (Ita)
44 KING Edward (USA)
45 KOCH Michel (GER)
46 MASUDA Nariyuki (Jpn)
47 SARMIENTO TUNARROSA Cayetano José (Col)

Argentina nemzeti csapata
51 ATENCIO Leandro (Arg)
52 CURUCHET Juan Ignacio (Arg)
53 LEZICA Facundo (Arg)
54 SIVORI Ariel (Arg)
55 SARRACHINE Franco (Arg)
56 GUTIERREZ Gabriel (Arg)
57 BARROSO Fernando (Arg)
58 JUAREZ Gabriel (Arg)

MOVISTAR TEAM
61 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Esp)
62 COBO ACEBO Juan Jose (Esp)
63 HERRADA LOPEZ Jesús (Esp)
64 KARPETS Vladimir (Rus)
65 TERUEL ROVIRA Eloy (Esp)
66 VENTOSO ALBERDI Francisco José (Esp)

LOTTO - BELISOL TEAM
71 DE CLERCQ Bart (Bel)
72 DEBUSSCHERE Jens (Bel)
73 DE HAES Kenny (Bel)
74 VAN DEN BROECK Jurgen (Bel)
75 VAN LEIJEN Joost (Ned)
76 WILLEMS Frederik (Bel)

BMC RACING TEAM
81 FRANK Mathias (SUI)
82 HUSHOVD Thor (Nor)
83 NERZ Dominik (GER)
84 OSS Daniel (Ita)
85 QUINZIATO Manuel (Ita)
86 VAN GARDEREN Tejay (USA)

LAMPRE - MERIDA
91 POZZATO Filippo (Ita)
92 RICHEZE Ariel Maximiliano (Arg)
93 MALORI Adriano (Ita)
94 DURASEK Kristijan (Cro)
95 ULISSI Diego (Ita)
96 VIGANO Davide (Ita)
97 PETACCHI Alessandro (Ita)

AG2R LA MONDIALE
101 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (Col)
102 BELLETTI Manuel (Ita)
103 MONTAGUTI Matteo (Ita)
104 GASTAUER Ben (Lux)
105 NOCENTINI Rinaldo (Ita)
106 PERAUD Jean Christophe (Fra)

ORICA GREENEDGE
111 ALBASINI Michael (SUI)
112 DOCKER Mitchell (Aus)
113 HOWARD Leigh (Aus)
114 MEIER Christian (Can)
115 TUFT Svein (Can)
116 WEENING Pieter (Ned)

ANDRONI GIOCATTOLI
121 GAVAZZI Mattia (Ita)
122 ERMETI Giairo (Ita)
123 ROSA Diego (Ita)
124 OCHOA Carlos José (Ven)
125 RODRIGUEZ Jackson (Ven)
126 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel (Col)

VINI FANTINI
131 CHICCHI Francesco (Ita)
132 GATTO Oscar (Ita)
133 SANTAMBROGIO Mauro (Ita)
134 FINETTO Mauro (Ita)
135 GIORDANI Leonardo (Ita)
136 ANDRIATO Rafael (Bra)

UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM
141 KEOUGH Jacobe (USA)
142 FÖRSTER Robert (GER)
143 MURPHY John (USA)
144 BAZZANA Alessandro (Ita)
145 DEIGNAN Philip (Irl)
146 EUSER Lucas (USA)
147 DE MAAR Marc (Aho)
148 LOUDER Jeff (USA)

TEAM NETAPP - ENDURA
151 THWAITES Scott (GBr)
152 MATZKA Ralf (GER)
153 MCEVOY Jonathan (GBr)
154 SCHWARZMANN Michael (GER)
155 WETTERHALL Alexander (Swe)
156 PIMENTA COSTA MENDES José Joao (Por)

CCC POLSAT POLKOWICE
161 RUTKIEWICZ Marek (Pol)
162 MORAJKO Jacek (Pol)
163 KUREK Adrian (Pol)
164 MATYSIAK Bartlomiej (Pol)
165 STEPNIAK Grzegorz (Pol)
166 MARYCZ Jaroslaw (Pol)

BUENOS AIRES PROVINCIA
171 TOLOSA Sebastián (Arg)
172 ARONE Claudio (Arg)
173 ESPINDOLA Santiago Alejandro (Arg)
174 GADAY OROZCO Julian Paulo (Arg)
175 PEREZ Walter Fernando (Arg)
176 GADAY OROZCO Lucas Manuel (Arg)
177 FERRARI Juan Martin (Arg)
178 PEREYRA Andres Ignacio (Arg)

BARDIANI VALVOLE - CSF INOX
181 MODOLO Sacha (Ita)
182 CANOLA Marco (Ita)
183 COLBRELLI Sonny (Ita)
184 COLEDAN Marco (Ita)
185 BOEM Nicola (Ita)
186 FORTIN Filippo (Ita)

CAJA RURAL
191 MOYANO Josue (Arg)
192 CARDOSO Andre Fernando S. Martins (Por)
193 LASCA Francesco (Ita)
194 ARROYO DURAN David (Esp)
195 FERRARI Fabricio (Uru)
196 GOMEZ Yelko (Pan)

FUNVIC BRASILINVEST - SAO JOSE DOS CAMPOS
201 NAZARET Magno Prado (Bra)
202 PANIZO Gregory (Bra)
203 NICACIO AUTRAN Pedro Dourado Dutra (Bra)
204 CABRERA GONZALEZ Ramiro (Uru)
205 MANARELLI Carlos Alexandre (Bra)
206 DINIZ CORREIA Alex (Bra)
207 FRANCA SIDOTI Breno (Bra)
208 CHAMORRO PIVA Francisco Ramon (Arg)

Chille nemzeti válogatottja
211 ALMONACID Patricio (Chi)
212 CABRERA TORRES Antonio Roberto (Chi)
213 GARRIDO Gonzalo (Chi)
214 SEPULVEDA Luis Fernando (Chi)
215 RIVERA José Luis (Chi)
216 HERNANDEZ Gustavo (Chi)

Mexikó nemzeti válogatottja
221 BADILLA LOPEZ Daniel (Mex)
222 DE LUNA DAVILA Flavio (Mex)
223 CARBAJAL Ivan (Mex)
224 ESCUTIA Sergio (Mex)
225 PRADO Ignacio De Jesus (Mex)
226 JUAREZ Leonardo (Mex)
227 RANGEL ZAMARRON Hector Hugo (Mex)
228 VALERA ESPINOSA Carlos (Mex)

JAMIS - HAGENS BERMAN
231 HAEDO Juan José (Arg)
232 JACQUES-MAYNES Ben (USA)
233 PALMA Guido Emanuel (Arg)
234 WREN Tyler (USA)
235 ACEVEDO COLLE Javier Alexis (Col)
236 ALEMAN Demis (Arg)

TEAM DUKLA PRAHA


241 BLAHA Martin (Cze)
242 HACECKY Martin (Cze)
243 HACECKY Vojtech (Cze)
244 HOCHMANN Jiri (Cze)
245 KADLEC Milan (Cze)
246 KANKOVSKY Alois (Cze)

KUBA nemzeti válogatottja

251 ALCOLEA Arnold (Cub)
252 MARTINEZ REGALADO Yasmani (Cub)
253 LOPEZ Yeinier (Cub)
254 PORTUONDO Pedro (Cub)
255 MARTINEZ Agustin (Cub)
256 ALONSO RUANO Lisuandi (Cub)

KATUSHA TEAM
261 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin (Esp)
262 LOSADA ALGUACIL Alberto (Esp)
263 MORENO FERNANDEZ Daniel (Esp)
264 PAOLINI Luca (Ita)
265 VICIOSO ARCOS Angel (Esp)
266 FLORENCIO CABRE Xavier (Esp)
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: