Útvonal, szakaszok és szakaszprofilok
(nagyobb méretért kattints a képekre!
a szakaszok közép-európai idő szerint nagyjából este 10 körül érnek véget)
Kapcsolódó:
Rajtlista
Rajtlista
1.szakasz
2013. január 21. hétfő
San Luis - Villa Mercedes
(164,0 km)
2. szakasz
2013. január 22. kedd
Tilisarao - Terrazas del Portezuelo
(171,4 km)
3. szakasz
2013. január 23. szerda
La Punta - Mirador del Potrero
(173,1 km)
4. szakasz
2013. január 24. csütörtök
San Luis - San Luis (ITT)
(19,2 km)
5. szakasz
2013. január 25. péntek
Juana Koslay - Carolina
(169,8 km)
6. szakasz
2013. január 26. szombat
Quines - Merlo (Mirador del Sol)
(156,6 km)
7. szakasz
2013. január 27. vasárnap
San Luis - Juana Koslay
(154,7 km)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.