1º 33 LEIPHEIMER, Levi USA OMEGA PHARMA-Q.STEEP 26:32:55
2º 1 CONTADOR, Alberto ESP TEAM SAXO BANK a 46
3º 25 DIAZ, Daniel ARG S.LUIS SOMOS TODOS a 01:29
4º 156 SCHUMACHER, Stefan GER CHRISTINA WATCHES a 01:34
5º 11 NIBALI, Vincenzo ITA LIQUIGAS a 01:50
6º 84 SERPA, Jose COL ANDRONI GIOCATTOLI a 02:13
7º 172 NAZARET, Magno BRA FUNVIC-PIDAMONHANGAB a 02:39
8º 206 MANSILLA, Luis CHI SEL. CHILE a 03:24
9º 32 CHAVANEL, Sylvain FRA OMEGA PHARMA-Q.STEEP a 03:44
10º 51 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR a 04:46
11º 21 GIACINTI, Jorge A. ARG S.LUIS SOMOS TODOS a 05:09
12º 216 SUAZA, Jaime COL SEL. COLOMBIA a 05:47
13º 91 MOYANO, Josue ARG CAJA RURAL a 06:40
14º 52 ARROYO, David ESP MOVISTAR a 07:29
15º 85 RODRIGUEZ, Jackson VEN ANDRONI GIOCATTOLI a 07:30
16º 75 PALOMARES, Adrian ESP ANDALUCIA a 07:36
17º 83 RUBIANO, Miguel A. COL ANDRONI GIOCATTOLI a 08:07
18º 132 CLARKE, Jonathan AUS UNITEDHEALTCHARE a 08:26
19º 41 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R-LA MONDIALE a 08:53
20º 153 WILMANN, Frederik NOR CHRISTINA WATCHES a 09:21
21º 123 EICHLER, Markus GER TEAM NETAPP a 10:19
22º 116 MAZZANTI, Luca ITA FARNESE VINI a 10:20
23º 145 CHAPARRO, Didier COL COLOMBIA-COMCEL a 10:24
24º 141 ARDILA, Mauricio COL COLOMBIA-COMCEL a 10:36
25º 56 VISCONTI, Giovanni ITA MOVISTAR a 10:42
26º 95 GOMEZ, Yelko PAN CAJA RURAL a 11:54
27º 201 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 11:58
28º 94 GARCIA, Marcos ESP CAJA RURAL a 11:58
29º 71 ROSENDO, Jesus ESP ANDALUCIA a 12:00
30º 93 DOMAGALSKI, Karol A. POL CAJA RURAL a 14:35
31º 181 LIVRAMENTO, David POR CARMIN-PRIO a 14:41
32º 53 CASTROVIEJO, Jonatan ESP MOVISTAR a 14:43
33º 146 MARTINEZ, Jhon COL COLOMBIA-COMCEL a 15:17
34º 82 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 15:54
35º 2 HERNANDEZ, Jesus ESP TEAM SAXO BANK a 16:03
36º 215 SALAS, Jairo COL SEL. COLOMBIA a 16:35
37º 231 NAVARRETE, Segundo ECU SEL. ECUADOR a 16:40
38º 184 MESTRE, Ricardo POR CARMIN-PRIO a 16:50
39º 34 GRABSCH, Bert GER OMEGA PHARMA-Q.STEEP a 16:58
40º 151 RASMUSSEN, Michael DEN CHRISTINA WATCHES a 17:01
41º 144 NEISA, Mauricio COL COLOMBIA-COMCEL a 17:49
42º 69 JUAREZ, Gabriel ARG SEL. ARGENTINA a 17:58
43º 222 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 18:24
44º 14 KING, Edward USA LIQUIGAS a 18:25
45º 74 RAMIREZ, Javier ESP ANDALUCIA a 18:32
46º 233 RAGONESSI, Jose ECU SEL. ECUADOR a 18:45
47º 143 GOMEZ, Camilo COL COLOMBIA-COMCEL a 19:02
48º 42 GAZVODA, Gregor SLO AG2R-LA MONDIALE a 19:21
49º 198 ZUGASTI, Ibon ESP START-ATACAMA a 19:27
50º 142 ORTIZ, Stiver COL COLOMBIA-COMCEL a 19:45
51º 126 BAUGNIES, Jerome BEL TEAM NETAPP a 19:56
52º 102 COLBRELLI, Sonny ITA COLNAGO-CSF INOX a 20:07
53º 55 VENTOSO, Fco. Jose ESP MOVISTAR a 20:08
54º 76 RUIZ, Eloy ESP ANDALUCIA a 20:10
55º 106 SALVINI, Filipo ITA COLNAGO-CSF INOX a 21:01
56º 105 PAGANI, Angelo ITA COLNAGO-CSF INOX a 21:02
57º 96 RYABKIN, Alexander RUS CAJA RURAL a 21:04
58º 31 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-Q.STEEP a 21:06
59º 183 VICTORINO, Nelson POR CARMIN-PRIO a 21:31
60º 135 THOMSON, Jay Robert RSA UNITEDHEALTCHARE a 21:47
61º 125 JANORSCHKE, Grischa GER TEAM NETAPP a 21:54
62º 182 CASIMIRO, Henrique POR CARMIN-PRIO a 22:09
63º 223 LOPEZ, Yennier CUB SEL. CUBA a 22:28
64º 122 SEUBERT, Timon GER TEAM NETAPP a 22:41
65º 72 CABELLO, Antonio ESP ANDALUCIA a 23:02
66º 154 GORGENSEN, Rene DEN CHRISTINA WATCHES a 23:05
67º 7 JENSEN, Christopher DEN TEAM SAXO BANK a 23:32
68º 177 SIDOTI, Breno BRA FUNVIC-PIDAMONHANGAB a 24:02
69º 133 KEOUGH, Jacob USA UNITEDHEALTCHARE a 24:29
70º 16 VIVIANI, Elia ITA LIQUIGAS a 24:36
71º 185 CALDEIRA, Samuel POR CARMIN-PRIO a 24:47
72º 111 POZZATO, Filippo ITA FARNESE VINI a 24:58
73º 45 HINAULT, Sebastien FRA AG2R-LA MONDIALE a 25:09
74º 5 TOSATTO, Matteo ITA TEAM SAXO BANK a 25:38
75º 3 HAEDO, Juan Jose ARG TEAM SAXO BANK a 26:21
76º 212 MILLAN, Jonathan COL SEL. COLOMBIA a 26:28
77º 152 FURLAN, Angelo ITA CHRISTINA WATCHES a 26:40
78º 4 HAEDO, Lucas ARG TEAM SAXO BANK a 27:13
79º 13 DUGGAN, Timothy USA LIQUIGAS a 27:55
80º 54 SANZ, Enrique ESP MOVISTAR a 27:55
81º 101 COLEDAN, Marco ITA COLNAGO-CSF INOX a 27:59
82º 121 BENEDETTI, Cesare ITA TEAM NETAPP a 28:52
83º 35 CHICCHI, Francesco ITA OMEGA PHARMA-Q.STEEP a 28:56
84º 219 AVILA, Edwin COL SEL. COLOMBIA a 29:23
85º 138 LOUDER, Jeffry USA UNITEDHEALTCHARE a 29:24
86º 113 DE NEGRI, Pierpaolo ITA FARNESE VINI a 29:36
87º 43 CASPER, Jimmy FRA AG2R-LA MONDIALE a 29:49
88º 162 WEBER, Cleberson BRA SELECCION BRASIL a 30:07
89º 103 DELLE STELLE, Christia ITA COLNAGO-CSF INOX a 30:14
90º 12 DALL'ANTONIA, Tiziano ITA LIQUIGAS a 30:32
91º 124 SCHILLINGER, Andreas GER TEAM NETAPP a 30:56
92º 171 AGUILAR, Hector URU FUNVIC-PIDAMONHANGAB a 31:48
93º 92 LASCA, Francesco ITA CAJA RURAL a 32:17
94º 6 TROELS, Vinther DEN TEAM SAXO BANK a 32:52
95º 86 ERMETI, Giairo ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 33:39
96º 104 LOCATELLI, Paolo ITA COLNAGO-CSF INOX a 33:40
97º 66 PEREYRA, Ignacio ARG SEL. ARGENTINA a 34:01
98º 112 GUARDINI, Andrea ITA FARNESE VINI a 35:08
99º 155 GULDHAMMER, Rasmus DEN CHRISTINA WATCHES a 35:39
100º 67 ARGIRO, Alvaro ARG SEL. ARGENTINA a 35:56
101º 36 RABON, Frantisek CZE OMEGA PHARMA-Q.STEEP a 36:44
102º 203 BURMAUN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 36:57
103º 115 BENENATI, Cristian ITA FARNESE VINI a 38:18
104º 63 RICHEZE, Mauro ARG SEL. ARGENTINA a 38:48
105º 207 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 39:47
106º 214 RINCON, Daniel COL SEL. COLOMBIA a 40:04
107º 30 MARTINEZ, Cristian ARG S.LUIS SOMOS TODOS a 40:31
108º 164 FERRAZ, Munio BRA SELECCION BRASIL a 41:20
109º 232 CASTAÑO, Erick ECU SEL. ECUADOR a 42:15
110º 131 DAY, Benjamin AUS UNITEDHEALTCHARE a 43:09
111º 213 SANCHEZ, Oscar COL SEL. COLOMBIA a 43:16
112º 22 SARTASOV, Andrey RUS S.LUIS SOMOS TODOS a 43:33
113º 225 MUJICA, Jose CUB SEL. CUBA a 44:04
114º 173 MOY, Douglas BRA FUNVIC-PIDAMONHANGAB a 44:29
115º 64 MEDICI, Matias ARG SEL. ARGENTINA a 44:37
116º 204 SEPULVEDA, Luis CHI SEL. CHILE a 47:22
117º 194 LOPEZ, Gustavo ARG START-ATACAMA a 48:28
118º 62 RICHEZE, Maximiliano ARG SEL. ARGENTINA a 49:11
119º 242 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 52:20
120º 205 MANSILLA, Cristopher CHI SEL. CHILE a 52:25
121º 161 SEABRA, Renato BRA SELECCION BRASIL a 52:43
122º 73 LOBATO, Juan Jose ESP ANDALUCIA a 53:32
123º 136 HEGYVARY, Adrian USA UNITEDHEALTCHARE a 53:48
124º 196 FRAZER, Mauricio ARG START-ATACAMA a 54:15
125º 244 DUARTE, Gregory URU SEL. URUGUAY a 57:21
126º 197 MENENDEZ, Ruben ESP START-ATACAMA a 57:31
127º 163 SIMOES, Alcides BRA SELECCION BRASIL a 01:00:39
128º 218 ARANGO, Juan Esteban COL SEL. COLOMBIA a 01:02:01
129º 137 FOSTER, Robert GER UNITEDHEALTCHARE a 01:02:06
130º 195 GIL, Tomas ARG START-ATACAMA a 01:02:56
131º 175 NASCIMENTO, Antonio BRA FUNVIC-PIDAMONHANGAB a 01:04:30
132º 29 MURGO, Fernando ARG S.LUIS SOMOS TODOS a 01:04:32
133º 24 LUCERO, Juan Ariel ARG S.LUIS SOMOS TODOS a 01:07:22
Hegyi pontok:
1º 83 RUBIANO, Miguel A. COL ANDRONI GIOCATTOLI 30 P.
2º 1 CONTADOR, Alberto ESP TEAM SAXO BANK 20 P.
3º 33 LEIPHEIMER, Levi USA OMEGA PHARMA-Q.STEEP 14 P.
4º 25 DIAZ, Daniel ARG S.LUIS SOMOS TODOS 10 P.
5º 91 MOYANO, Josue ARG CAJA RURAL 10 P.
6º 143 GOMEZ, Camilo COL COLOMBIA-COMCEL 8 P.
7º 244 DUARTE, Gregory URU SEL. URUGUAY 8 P.
8º 93 DOMAGALSKI, Karol A. POL CAJA RURAL 7 P.
9º 156 SCHUMACHER, Stefan GER CHRISTINA WATCHES 5 P.
10º 84 SERPA, Jose COL ANDRONI GIOCATTOLI 4 P.
11º 146 MARTINEZ, Jhon COL COLOMBIA-COMCEL 4 P.
Sprintverseny:
1º 219 AVILA, Edwin COL SEL. COLOMBIA 13 P.
2º 63 RICHEZE, Mauro ARG SEL. ARGENTINA 5 P.
3º 218 ARANGO, Juan Esteban COL SEL. COLOMBIA 5 P.
4º 21 GIACINTI, Jorge A. ARG S.LUIS SOMOS TODOS 3 P.
5º 91 MOYANO, Josue ARG CAJA RURAL 3 P.
6º 173 MOY, Douglas BRA FUNVIC-PIDAMONHANGAB 3 P.
7º 25 DIAZ, Daniel ARG S.LUIS SOMOS TODOS 2 P.
8º 156 SCHUMACHER, Stefan GER CHRISTINA WATCHES 2 P.
9º 56 VISCONTI, Giovanni ITA MOVISTAR 2 P.
10º 71 ROSENDO, Jesus ESP ANDALUCIA 2 P.
11º 143 GOMEZ, Camilo COL COLOMBIA-COMCEL 2 P.
Fiatalok versenye
1º 69 JUAREZ, Gabriel ARG SEL. ARGENTINA
2º 102 COLBRELLI, Sonny ITA COLNAGO-CSF INOX
3º 72 CABELLO, Antonio ESP ANDALUCIA
4º 203 BURMAUN, Wolfgang CHI SEL. CHILE
5º 30 MARTINEZ, Cristian ARG S.LUIS SOMOS TODOS
6º 164 FERRAZ, Munio BRA SELECCION BRASIL
7º 205 MANSILLA, Cristopher CHI SEL. CHILE
8º 195 GIL, Tomas ARG START-ATACAMA
Csapatverseny
1º ANDRONI GIOCATTOLI AND 079:53:34
2º MOVISTAR MOV 079:54:26
3º OMEGA PHARMA-Q.STEEP OME 079:59:24
4º LIQUIGAS LIQ 079:59:50
5º SEL. COLOMBIA COL 080:02:22
6º CAJA RURAL CAJ 080:02:40
7º SEL. ARGENTINA ARG 080:04:00
8º CHRISTINA WATCHES CRH 080:04:34
9º TEAM SAXO BANK SAX 080:10:06
10º ANDALUCIA AND 080:11:41
11º COLOMBIA-COMCEL COM 080:13:44
12º CARMIN-PRIO PRT 080:19:05
13º TEAM NETAPP NET 080:19:29
14º FUNVIC-PIDAMONHANGABA FUN 080:19:51
15º S.LUIS SOMOS TODOS SAN 080:22:25
16º AG2R-LA MONDIALE ALM 080:22:40
17º UNITEDHEALTCHARE UNI 080:23:03
18º SEL. CHILE CHI 080:26:13
19º COLNAGO-CSF INOX COL 080:30:16
20º FARNESE VINI FAR 080:41:59
21º SEL. CUBA CUB 080:43:40
22º SEL. ECUADOR ECU 080:56:25
23º START-ATACAMA STA 081:14:09
24º SELECCION BRASIL BRA 081:41:03
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.