Összetett állás az ausztrál verseny 3. szakasza után

1 André GREIPEL (GER) LTB 11:54:52
2 Martin KOHLER (SUI) BMC +8
3 Michael MATTHEWS (AUS) RAB +12
4 Thomas DE GENDT (BEL) VCD +14
5 Simon GERRANS (AUS) GEC +16
6 Jan BAKELANTS (BEL) RSH +16
7 Edvald BOASSON HAGEN (NOR) SKY +16
8 Eduard VORGANOV (RUS) KAT +16
9 Rohan DENNIS (AUS) AUS +17
10 Xavier FLORENCIO CABRE (ESP) KAT +20
11 Jonathan CANTWELL (AUS) SAX +20
12 Luke ROBERTS (AUS) SAX +20
13 Christopher SUTTON (AUS) SKY +20
14 William BONNET (FRA) FDJ +20
15 Daniele BENNATI (ITA) RSH +20
16 Romain FEILLU (FRA) VCD +20
17 Sergey LAGUTIN (UZB) VCD +20
18 Biel KADRI (FRA) ALM +20
19 Michael ROGERS (AUS) SKY +20
20 Fabio SABATINI (ITA) LIQ +20
21 Danilo HONDO (GER) LAM +20
22 Alessandro BALLAN (ITA) BMC +20
23 Kristijan KOREN (SLO) LIQ +20
24 Linus GERDEMANN (GER) RSH +20
25 Romain LEMARCHAND (FRA) ALM +20
26 Giampaolo CARUSO (ITA) KAT +20
27 Adam HANSEN (AUS) LTB +20
28 Oscar FREIRE GOMEZ (ESP) KAT +20
29 Alejandro VALVERDE BELMONTE (ESP) MOV +20
30 Serge PAUWELS (BEL) OPQ +20
31 Ruben PEREZ MORENO (ESP) EUS +20
32 Mathew HAYMAN (AUS) SKY +20
33 Ryder HESJEDAL (CAN) GRM +20
34 Julien VERMOTE (BEL) OPQ +20
35 Bernard SULZBERGER (AUS) AUS +20
36 Romain SICARD (FRA) EUS +20
37 Gerald CIOLEK (GER) OPQ +20
38 Heinrich HAUSSLER (AUS) GRM +20
39 José Ivan GUTIERREZ PALACIOS (ESP) MOV +20
40 Luis Leon SANCHEZ GIL (ESP) RAB +20
41 Jose Joaquin ROJAS GIL (ESP) MOV +20
42 Jack BAUER (NZL) GRM +20
43 Mirko SELVAGGI (ITA) VCD +20
44 Greg VAN AVERMAET (BEL) BMC +20
45 Tiago MACHADO (POR) RSH +20
46 Vicente REYNES MIMO (ESP) LTB +20
47 Gorka IZAGIRRE INSAUSTI (ESP) EUS +20
48 Sandy CASAR (FRA) FDJ +20
49 Jussi VEIKKANEN (FIN) FDJ +20
50 Federico CANUTI (ITA) LIQ +20
51 Angel MADRAZO RUIZ (ESP) MOV +20
52 Cameron MEYER (AUS) GEC +20
53 Sergio Miguel Moreira PAULINHO (POR) SAX +20
54 Martin ELMIGER (SUI) ALM +20
55 Jens VOIGT (GER) RSH +20
56 Steele VON HOFF (AUS) AUS +20
57 Matthew LLOYD (AUS) LAM +20
58 Javier MORENO BAZAN (ESP) MOV +20
59 Jay MCCARTHY (AUS) AUS +20
60 Luca PAOLINI (ITA) KAT +20
61 Wilco KELDERMAN (NED) RAB +20
62 Jérémy ROY (FRA) FDJ +20
63 Grega BOLE (SLO) LAM +20
64 Robert HUNTER (RSA) GRM +20
65 Daniele RATTO (ITA) LIQ +38
66 William CLARKE (AUS) AUS +44
67 Francesco MASCIARELLI (ITA) AST +46
68 Gatis SMUKULIS (LAT) KAT +53
69 Maxim BELKOV (RUS) KAT +53
70 Wouter MOL (NED) VCD +57
71 Mathias FRANK (SUI) BMC +1:10
72 Gert STEEGMANS (BEL) OPQ +1:16
73 Marcel SIEBERG (GER) LTB +1:24
74 Matt BRAMMEIER (IRL) OPQ +1:27
75 Matteo TRENTIN (ITA) OPQ +1:51
76 Davide VIGANO (ITA) LAM +2:02
77 Marcello PAVARIN (ITA) VCD +3:12
78 Alan MARANGONI (ITA) LIQ +3:13
79 Jacopo GUARNIERI (ITA) AST +3:13
80 Stefano AGOSTINI (ITA) LIQ +3:13
81 Jonas Aaen JÖRGENSEN (DEN) SAX +3:13
82 Nathan HAAS (AUS) GRM +3:14
83 Davide CIMOLAI (ITA) LAM +3:16
84 Dmitriy GRUZDEV (KAZ) AST +3:47
85 Adrian SAEZ (ESP) EUS +4:01
86 Mark RENSHAW (AUS) RAB +5:46
87 Thomas LEEZER (NED) RAB +5:46
88 Geraint THOMAS (GBR) SKY +6:00
89 Matthew Harley GOSS (AUS) GEC +6:00
90 Massimo GRAZIATO (ITA) LAM +6:31
91 Andrew FENN (GBR) OPQ +7:08
92 David LOPEZ GARCIA (ESP) MOV +7:27
93 Olivier KAISEN (BEL) LTB +10:23
94 Yauheni HUTAROVICH (BLR) FDJ +12:35
95 Alessandro PETACCHI (ITA) LAM +12:39
96 Manuel BELLETTI (ITA) ALM +12:45
97 Thomas PALMER (AUS) AUS +12:45
98 Hayden ROULSTON (NZL) RSH +12:45
99 Kristof GODDAERT (BEL) ALM +12:45
100 Robbie MCEWEN (AUS) GEC +12:45
101 Mauro DA DALTO (ITA) LIQ +12:45
102 Jesse SERGENT (NZL) RSH +12:45
103 Ricardo GARCIA AMBROA (ESP) EUS +12:45
104 Imanol ERVITI (ESP) MOV +12:45
105 Graeme BROWN (AUS) RAB +12:45
106 Jaroslaw MARYCZ (POL) SAX +12:45
107 Leigh HOWARD (AUS) GEC +12:45
108 Marcus BURGHARDT (GER) BMC +12:45
109 Anders LUND (DEN) SAX +12:45
110 Lachlan NORRIS (AUS) AUS +12:45
111 Arnaud COURTEILLE (FRA) FDJ +12:45
112 Takashi MIYAZAWA (JPN) SAX +12:45
113 Adam BLYTHE (GBR) BMC +12:45
114 Borut BOZIC (SLO) AST +12:45
115 Danny PATE (USA) SKY +12:45
116 Matteo MONTAGUTI (ITA) ALM +12:45
117 Manuel QUINZIATO (ITA) BMC +13:22
118 Dmitriy MURAVYEV (KAZ) AST +13:22
119 Martijn MAASKANT (NED) GRM +15:05
120 Alex DOWSETT (GBR) SKY +15:35
121 Andreas KLIER (GER) GRM +15:35
122 Pablo URTASUN PEREZ (ESP) EUS +15:35
123 Kenny Robert VAN HUMMEL (NED) VCD +15:35
124 Valentin IGLINSKIY (KAZ) AST +15:35
125 Greg HENDERSON (NZL) LTB +15:35
126 Stuart O'GRADY (AUS) GEC +15:45
127 Luke DURBRIDGE (AUS) GEC +15:45
128 Assan BAZAYEV (KAZ) AST +16:29
129 Victor CABEDO (ESP) EUS +16:37
130 Jos VAN EMDEN (NED) RAB +20:53
131 Boris SHPILEVSKY (RUS) ALM +23:08

Pontverseny:
1 André Greipel (GER) Lotto-Belisol 30
2 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ - BigMat 27
3 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 24
4 William Clarke (Aus) UNI SA - Australia 21
5 Martin Kohler (SUI) BMC 20
6 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan 19
7 Mark Renshaw (Aus) Rabobank 19
8 Michael Matthews (Aus) Rabobank 18
9 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 16
10 Heinrich Haussler (Aus) Garmin-Barracuda 15
11 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre - ISD 14
12 Simon Gerrans (Aus) GreenEDGE 13
13 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale 13
14 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas - Cannondale 12
15 Alejandro Valverde (Esp) Movistar 12
16 Robbie McEwen (Aus) GreenEDGE 11
17 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil -DCM 10
18 Oscar Freire (Esp) Katusha 10
19 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana 10
20 Jonathan Cantwell (Aus) Team Saxo Bank 9
21 Greg Van Avermaet (Bel) BMC 9
22 Xavier Florencio Cabrè (Esp) Katusha 8
23 Luke Roberts (Aus) Team Saxo Bank 8
24 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 7
25 Gerald Ciolek (GER) Omega Pharma-QuickStep 7
26 Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan 6
27 Rohan Dennis (Aus) UNI SA - Australia 5
28 Marcello Pavarin (Ita) Vacansoleil -DCM 2

Hegyi pontok
1 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil -DCM 12
2 William Clarke (Aus) UNI SA - Australia 10
3 Martin Kohler (SUI) BMC 8
4 Matthew Brammeier (Ire) Omega Pharma-QuickStep 6
5 Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan 4
6 Tiago Machado (Por) RadioShack-Nissan 4
7 Marcello Pavarin (Ita) Vacansoleil -DCM 3
8 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 2
9 Rohan Dennis (Aus) UNI SA - Australia 1

Fiatalok versenye
1 Michael Matthews (Aus) Rabobank 11:55:04
2 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 0:00:04
3 Rohan Dennis (Aus) UNI SA - Australia 0:00:05
4 Romain Lemarchand (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:08
5 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma-QuickStep 0:00:08
6 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:00:08
7 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Euskaltel-Euskadi 0:00:08
8 Angel Madrazo (Esp) Movistar 0:00:08
9 Cameron Meyer (Aus) GreenEDGE 0:00:08
10 Steele Von Hoff (Aus) UNI SA - Australia 0:00:08
11 Jay McCarthy (Aus) UNI SA - Australia 0:00:08
12 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank 0:00:08
13 Daniele Ratto (Ita) Liquigas - Cannondale 0:00:26
14 Gatis Smukulis (Lat) Katusha 0:00:41
15 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-QuickStep 0:01:39
16 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana 0:03:01
17 Stefano Agostini (Ita) Liquigas - Cannondale 0:03:01
18 Nathan Haas (Aus) Garmin-Barracuda 0:03:02
19 Davide Cimolai (Ita) Lampre - ISD 0:03:04
20 Massimo Graziato (Ita) Lampre - ISD 0:06:19
21 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-QuickStep 0:06:56
22 Tom Palmer (Aus) UNI SA - Australia 0:12:33
23 Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan 0:12:33
24 Ricardo Garcia Ambroa (Esp) Euskaltel-Euskadi 0:12:33
25 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank 0:12:33
26 Leigh Howard (Aus) GreenEDGE 0:12:33
27 Lachlan Norris (Aus) UNI SA - Australia 0:12:33
28 Arnaud Courteille (Fra) FDJ - BigMat 0:12:33
29 Adam Blythe (GBr) BMC 0:12:33
30 Alex Dowsett (GBr) Sky Procycling 0:15:23
31 Luke Durbridge (Aus) GreenEDGE 0:15:33
32 Victor Cabedo (Esp) Euskaltel-Euskadi 0:16:25

Csapatverseny:
1 UNI SA - Australia 35:44:34
2 Sky Procycling 0:01:02
3 RadioShack-Nissan 0:01:02
4 Omega Pharma-QuickStep 0:01:02
5 Lotto-Belisol 0:01:02
6 Katusha 0:01:02
7 AG2R La Mondiale 0:01:02
8 Rabobank 0:01:02
9 Garmin-Barracuda 0:01:02
10 BMC 0:01:02
11 Euskaltel-Euskadi 0:01:02
12 Vacansoleil -DCM 0:01:02
13 FDJ - BigMat 0:01:02
14 Movistar 0:01:02
15 Liquigas - Cannondale 0:01:02
16 Team Saxo Bank 0:01:02
17 Lampre - ISD 0:01:02
18 GreenEDGE 0:06:42
19 Astana 0:07:48


Kapcsolódó:






Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: