4. szakasz 
2011. október 8. szombat 
Yanquin Gui Chuan Square - Shunyi Olympic Rowing and Canoeing Centre 
(189,5 km)

1   Elia VIVIANI              Liquigas-Cannondale               04:09:08 
2   Peter SAGAN               Liquigas-Cannondale               00:00:00 
3   Juan Jose HAEDO           Saxo Bank SunGard                 00:00:00 
4   Denis GALIMZYANOV         Katusha Team                      00:00:00 
5   Alexander PORSEV          Katusha Team                      00:00:00 
6   Alexander KRISTOFF        BMC Racing Team                   00:00:00 
7   Leigh HOWARD              HTC - Highroad                    00:00:00 
8   Manuele MORI              Lampre - ISD                      00:00:00 
9   Enrique SANZ              Movistar Team                     00:00:00 
10  Heinrich HAUSSLER         Team Garmin - Cervelo             00:00:00 
11  Davide APPOLLONIO         Sky Procycling                    00:00:00 
12  Francesco CHICCHI         Quick Step Cycling Team           00:00:00 
13  Giacomo NIZZOLO           Team Leopard-Trek                 00:00:00 
14  Valentin IGLINSKIY        Pro Team Astana                   00:00:00 
15  Alan PEREZ LEZAUN         Euskaltel - Euskadi               00:00:00 
16  Wouter MOL                Vacansoleil - DCM Procycling Team 00:00:00 
17  Angel MADRAZO RUIZ        Movistar Team                     00:00:00 
18  Artem OVECHKIN            Katusha Team                      00:00:00 
19  Maarten NEYENS            Omega Pharma - Lotto              00:00:00 
20  Andriy GRIVKO             Pro Team Astana                   00:00:00 
21  Kenny DE HAES             Omega Pharma - Lotto              00:00:00 
22  Haijun MA                 Chinese National Cycling Team     00:00:00 
23  Theo BOS                  Rabobank Cycling Team             00:00:00 
24  Lloyd MONDORY             AG2R La mondiale                  00:00:00 
25  Dennis VAN WINDEN         Rabobank Cycling Team             00:00:00 
26  Matteo TRENTIN            Quick Step Cycling Team           00:00:00 
27  Xi Tao JI                 Chinese National Cycling Team     00:00:00 
28  Tiziano DALL'ANTONIA      Liquigas-Cannondale               00:00:00 
29  Lucas Sebastien HAEDO     Saxo Bank SunGard                 00:00:00 
30  Benjamin KING             Team RadioShack                   00:00:00 
31  Davide CIMOLAI            Liquigas-Cannondale               00:00:00 
32  Mikel ASTARLOZA           Euskaltel - Euskadi               00:00:00 
33  Mikel LANDA MEANA         Euskaltel - Euskadi               00:00:00 
34  John MURPHY               BMC Racing Team                   00:00:00 
35  Janez BRAJKOVIC           Team RadioShack                   00:00:00 
36  Stephen CUMMINGS          Sky Procycling                    00:00:00 
37  Maxim IGLINSKIY           Pro Team Astana                   00:00:00 
38  Nikolay TRUSOV            Katusha Team                      00:00:00 
39  Cameron WURF              Liquigas-Cannondale               00:00:00 
40  Olivier KAISEN            Omega Pharma - Lotto              00:00:00 
41  Jesus HERRADA LOPEZ       Movistar Team                     00:00:00 
42  Ruben PLAZA MOLINA        Movistar Team                     00:00:00 
43  Pablo LASTRAS GARCIA      Movistar Team                     00:00:00 
44  Luis Leon SANCHEZ GIL     Rabobank Cycling Team             00:00:00 
45  Nelson OLIVEIRA           Team RadioShack                   00:00:00 
46  Daniel OSS                Liquigas-Cannondale               00:00:00 
47  Johan VAN SUMMEREN        Team Garmin - Cervelo             00:00:00 
48  Nick NUYENS               Saxo Bank SunGard                 00:00:00 
49  Simon CLARKE              Pro Team Astana                   00:00:00 
50  Danilo WYSS               BMC Racing Team                   00:00:00 
51  Paul MARTENS              Rabobank Cycling Team             00:00:00 
52  Chad BEYER                BMC Racing Team                   00:00:00 
53  Jean Christophe PERAUD    AG2R La mondiale                  00:00:00 
54  Martijn KEIZER            Vacansoleil - DCM Procycling Team 00:00:00 
55  David MILLAR              Team Garmin - Cervelo             00:00:00 
56  Christopher FROOME        Sky Procycling                    00:00:00 
57  Dario CATALDO             Quick Step Cycling Team           00:00:00 
58  Thomas DE GENDT           Vacansoleil - DCM Procycling Team 00:00:00 
59  Michael BARRY             Sky Procycling                    00:00:00 
60  Tony MARTIN               HTC - Highroad                    00:00:00 
61  Jonas JORGENSEN           Saxo Bank SunGard                 00:00:00 
62  Mauro DA DALTO            Liquigas-Cannondale               00:00:00 
63  Jos VAN EMDEN             Rabobank Cycling Team             00:00:00 
64  Juraj SAGAN               Liquigas-Cannondale               00:00:00 
65  Bart DE CLERCQ            Omega Pharma - Lotto              00:00:00 
66  David TANNER              Saxo Bank SunGard                 00:00:00 
67  Hayden ROULSTON           HTC - Highroad                    00:00:00 
68  Vladimir ISAYCHEV         Katusha Team                      00:00:00 
69  Niki TERPSTRA             Quick Step Cycling Team           00:00:00 
70  Philip DEIGNAN            Team RadioShack                   00:00:00 
71  Stijn VANDENBERGH         Katusha Team                      00:00:00 
72  Meiyin WANG               Chinese National Cycling Team     00:00:00 
73  Tiago MACHADO             Team RadioShack                   00:00:00 
74  Luke ROBERTS              Saxo Bank SunGard                 00:00:00 
75  Haimar ZUBELDIA           Team RadioShack                   00:00:00 
76  Daniele PIETROPOLLI       Lampre - ISD                      00:00:00 
77  Christophe RIBLON         AG2R La mondiale                  00:00:00 
78  Jérémy HUNT               Sky Procycling                    00:00:00 
79  Matteo CARRARA            Vacansoleil - DCM Procycling Team 00:00:00 
80  Jurgen VAN DEN BROECK     Omega Pharma - Lotto              00:00:00 
81  Tanel KANGERT             Pro Team Astana                   00:00:00 
82  Adam HANSEN               Omega Pharma - Lotto              00:00:00 
83  Jens DEBUSSCHERE          Omega Pharma - Lotto              00:00:00 
84  Javier IRIARTE            Movistar Team                     00:00:00 
85  Francesco GAVAZZI         Lampre - ISD                      00:00:00 
86  Kristof VANDEWALLE        Quick Step Cycling Team           00:00:00 
87  Nicolas ROCHE             AG2R La mondiale                  00:00:00 
88  Sergey RENEV              Pro Team Astana                   00:00:00 
89  Markel IRIZAR             Team RadioShack                   00:00:00 
90  Andrey MIZUROV            Pro Team Astana                   00:00:00 
91  Juan Manuel GARATE CEPA   Rabobank Cycling Team             00:00:00 
92  Alex DOWSETT              Sky Procycling                    00:00:00 
93  Julien BÉRARD             AG2R La mondiale                  00:00:00 
94  Damiano CUNEGO            Lampre - ISD                      00:00:00 
95  Alexandr PLIUSCHIN        Katusha Team                      00:00:00 
96  Ion IZAGIRRE INSAUSTI     Euskaltel - Euskadi               00:00:00 
97  Igor ANTON HERNANDEZ      Euskaltel - Euskadi               00:00:00 
98  Dario-David CIONI         Sky Procycling                    00:00:00 
99  Leonardo BERTAGNOLLI      Lampre - ISD                      00:00:00 
100 Amael MOINARD             BMC Racing Team                   00:00:00 
101 Amets TXURRUKA ANSOLA     Euskaltel - Euskadi               00:00:00 
102 Samuel SANCHEZ GONZALEZ   Euskaltel - Euskadi               00:00:00 
103 Sergio PARDILLA BELLON    Movistar Team                     00:00:00 
104 Christopher BUTLER        BMC Racing Team                   00:00:00 
105 Matteo BONO               Lampre - ISD                      00:00:00 
106 Mikel NIEVE ITURRALDE     Euskaltel - Euskadi               00:00:00 
107 Christian KNEES           Sky Procycling                    00:00:00 
108 Mikael CHÉREL             AG2R La mondiale                  00:00:00 
109 Chris SÖRENSEN            Saxo Bank SunGard                 00:00:00 
110 Peter VELITS              HTC - Highroad                    00:00:00 
111 Egor SILIN                Katusha Team                      00:00:00 
112 Kun JIANG                 Chinese National Cycling Team     00:00:00 
113 Ruisong ZHANG             Chinese National Cycling Team     00:00:00 
114 Beñat INTXAUSTI ELORRIAGA Movistar Team                     00:00:00 
115 Anders LUND               Team Leopard-Trek                 00:00:00 
116 Stef CLEMENT              Rabobank Cycling Team             00:00:00 
117 Marco BANDIERA            Quick Step Cycling Team           00:00:00 
118 Lars BOOM                 Rabobank Cycling Team             00:00:00 
119 Adriano MALORI            Lampre - ISD                      00:00:00 
120 Dmitriy MURAVYEV          Team RadioShack                   00:00:00 
121 Caleb FAIRLY              HTC - Highroad                    00:00:00 
122 Martin PEDERSEN           Team Leopard-Trek                 00:00:00 
123 Lieuwe WESTRA             Vacansoleil - DCM Procycling Team 00:00:00 
124 Michel KREDER             Team Garmin - Cervelo             00:00:00 
125 Francesco REDA            Quick Step Cycling Team           00:00:00 
126 Alfredo BALLONI           Lampre - ISD                      00:00:00 
127 Biel KADRI                AG2R La mondiale                  00:00:00 
128 Michael ALBASINI          HTC - Highroad                    00:00:00 
129 Ben MA                    Chinese National Cycling Team     00:00:00 
130 Yiming ZHAO               Chinese National Cycling Team     00:00:00 
131 Enrico GASPAROTTO         Pro Team Astana                   00:00:00 
132 Cameron MEYER             Team Garmin - Cervelo             00:00:00 
133 Sébastien HINAULT         AG2R La mondiale                  00:00:00 
134 Michael MORKOV            Saxo Bank SunGard                 00:00:15 
135 Fengnian WANG             Chinese National Cycling Team     00:00:15 
136 Robert WAGNER             Team Leopard-Trek                 00:00:17 
137 Iljo KEISSE               Quick Step Cycling Team           00:00:17 
138 Frederik VEUCHELEN        Vacansoleil - DCM Procycling Team 00:00:22 
139 Martin MORTENSEN          Team Leopard-Trek                 00:00:54 
140 Kanstantsin SIVTSOV       HTC - Highroad                    00:02:18 
141 Jack BOBRIDGE             Team Garmin - Cervelo             00:02:18 
DNS Rob RUIJGH                Vacansoleil - DCM Procycling Team          
DNS Brent BOOKWALTER          BMC Racing Team
DNS: nem állt starthoz a szakaszon, feladta a versenyt

Az  összetett élmezőnye:
1   Tony MARTIN               HTC - Highroad                    11:19:27 
2   David MILLAR              Team Garmin - Cervelo             00:00:17 
3   Christopher FROOME        Sky Procycling                    00:00:26 
4   Stephen CUMMINGS          Sky Procycling                    00:00:35 
5   Olivier KAISEN            Omega Pharma - Lotto              00:00:39 
6   Luis Leon SANCHEZ GIL     Rabobank Cycling Team             00:00:41 
7   Jean Christophe PERAUD    AG2R La mondiale                  00:00:43 
8   Andriy GRIVKO             Pro Team Astana                   00:00:43 
9   Dario CATALDO             Quick Step Cycling Team           00:00:43 
10  Niki TERPSTRA             Quick Step Cycling Team           00:00:46 
11  Nicolas ROCHE             AG2R La mondiale                  00:00:48 
12  Benjamin KING             Team RadioShack                   00:00:50 
13  Ruben PLAZA MOLINA        Movistar Team                     00:00:51 
14  Michael BARRY             Sky Procycling                    00:00:52 
15  Bart DE CLERCQ            Omega Pharma - Lotto              00:00:52 
16  Adam HANSEN               Omega Pharma - Lotto              00:00:53 
17  Andrey MIZUROV            Pro Team Astana                   00:00:54 
18  Janez BRAJKOVIC           Team RadioShack                   00:00:55 
19  Nick NUYENS               Saxo Bank SunGard                 00:00:55 
20  Paul MARTENS              Rabobank Cycling Team             00:00:56

Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: