1   COBO, Juan José         GEO 77h 59' 12'' 
2   FROOME, Christopher     SKY + 13''        
3   WIGGINS, Bradley        SKY + 1' 41''    
4   MOLLEMA, Bauke          RAB + 2' 03''    
5   MENCHOV, Denis          GEO + 3' 48''    
6   MONFORT, Maxime         LEO + 4' 13''    
7   NIBALI, Vincenzo        LIQ + 4' 31''    
8   VAN DEN BROECK, Jurgen  OLO + 4' 45''    
9   MORENO, Daniel          KAT + 5' 20''    
10  NIEVE, Mikel            EUS + 5' 33''    
11  FUGLSANG, Jakob         LEO + 5' 50''    
12  SÖRENSEN, Chris         SBS + 7' 04''    
13  MARTIN, Daniel          GRM + 7' 22''    
14  BRUSEGHIN, Marzio       MOV + 8' 52''    
15  LAGUTIN, Sergey         VCD + 8' 57''    
16  ROCHE, Nicolas          ALM + 10' 31''   
17  POELS, Wouter           VCD + 11' 42''   
18  KISERLOVSKI, Robert     AST + 13' 27''   
19  RODRIGUEZ, Joaquin      KAT + 14' 31''   
20  SASTRE, Carlos          GEO + 19' 51''   
21  CAPECCHI, Eros          LIQ + 20' 22''   
22  SEELDRAYERS, Kevin      QST + 20' 54''   
23  BRAJKOVIC, Janez        RSH + 21' 06''   
24  CHAVANEL, Sylvain       QST + 29' 39''   
25  PERGET, Mathieu         ALM + 33' 11''   
26  ZUBELDIA, Haimar        RSH + 33' 14''   
27  BONNAFOND, Guillaume    ALM + 36' 38''   
28  ROHREGGER, Thomas       LEO + 40' 19''   
29  DE GREEF, Francis       OLO + 45' 16''   
30  TXURRUKA, Amets         EUS + 47' 23''   
31  MACHADO, Tiago          RSH + 48' 04''   
32  BAKELANDTS, Jan         OLO + 48' 06''   
33  ANTON, Igor             EUS + 50' 47''   
34  KESSIAKOFF, Fredrik     AST + 51' 28''   
35  DE LA FUENTE, David     GEO + 1h 00' 03''
36  MONCOUTIE, David        COF + 1h 00' 11''
37  VERDUGO, Gorka          EUS + 1h 00' 32''
38  LE MEVEL, Christophe    GRM + 1h 13' 07''
39  NERZ, Dominik           LIQ + 1h 13' 07''
40  DUARTE, Fabio Andrés    GEO + 1h 13' 16''
41  KRUIJSWIJK, Steven      RAB + 1h 15' 23''
42  LOSADA, Alberto         KAT + 1h 17' 01''
43  KARPETS, Vladimir       KAT + 1h 20' 36''
44  VORGANOV, Eduard        KAT + 1h 21' 57''
45  BARREDO, Carlos         RAB + 1h 28' 39''
46  BLANCO, David           GEO + 1h 31' 14''
47  LASTRAS, Pablo          MOV + 1h 31' 20''
48  NIEMIEC, Przemyslaw     LAM + 1h 39' 52''
49  ANZA, Santo             VCD + 1h 45' 30''
50  FRÖHLINGER, Johannes    SKS + 1h 47' 03''
51  GAVAZZI, Francesco      LAM + 1h 47' 05''
52  OROZ, Juan José         EUS + 1h 47' 47''
53  LELAY, David            ALM + 1h 47' 47''
54  JUFRÉ, Josep            AST + 1h 48' 26''
55  LÖVKVIST, Thomas        SKY + 1h 48' 29''
56  SÁNCHEZ, Luis León      RAB + 1h 49' 50''
57  MARTÍNEZ, Egoi          EUS + 1h 51' 51''
58  MALACARNE, Davide       QST + 1h 52' 48''
59  DESSEL, Cyril           ALM + 1h 53' 54''
60  MARZANO, Marco          LAM + 2h 02' 47''
61  MIZUROV, Andrey         AST + 2h 03' 31''
62  ZANDIO, Xabier          SKY + 2h 08' 01''
63  MATE, Luis Ángel        COF + 2h 08' 45''
64  KAISEN, Olivier         OLO + 2h 08' 52''
65  KANGERT, Tanel          AST + 2h 10' 12''
66  PETROV, Evgeny          AST + 2h 13' 29''
67  GARATE, Juan Manuel     RAB + 2h 14' 12''
68  HORRACH, Joan           KAT + 2h 14' 25''
69  SLAGTER, Tom Jelte      RAB + 2h 16' 43''
70  VAN SUMMEREN, Johan     GRM + 2h 18' 07''
71  TALANSKY, Andrew        GRM + 2h 18' 33''
72  DE KORT, Koen           SKS + 2h 18' 40''
73  MONTAGUTI, Matteo       ALM + 2h 18' 51''
74  POSSONI, Morris         SKY + 2h 19' 44''
75  ISASI, Iñaki            EUS + 2h 21' 34''
76  LANG, Sebastian         OLO + 2h 22' 17''
77  PIEDRA, Antonio         ACG + 2h 22' 50''
78  SIJMENS, Nico           COF + 2h 24' 00''
79  CARUSO, Damiano         LIQ + 2h 25' 26''
80  GUSTOV, Volodymir       SBS + 2h 28' 27''
81  SANTAMBROGIO, Mauro     BMC + 2h 30' 08''
82  INTXAUSTI, Beñat        MOV + 2h 30' 21''
83  GASPAROTTO, Enrico      AST + 2h 35' 23''
84  MONDORY, Lloyd          ALM + 2h 35' 40''
85  REYNES, Vicente         OLO + 2h 37' 17''
86  DE MAAR, Marc           QST + 2h 40' 21''
87  BERNABEU, David         ACG + 2h 41' 36''
88  DOCKX, Gert             OLO + 2h 43' 12''
89  CHAMPION, Dimitri       ALM + 2h 44' 18''
90  FRANK, Mathias          BMC + 2h 44' 31''
91  VAN AVERMAET, Greg      BMC + 2h 44' 59''
92  IRIZAR, Markel          RSH + 2h 45' 34''
93  PAULINHO, Sergio        RSH + 2h 46' 06''
94  AZANZA, Jorge           EUS + 2h 47' 21''
95  DYACHENKO, Alexsandr    AST + 2h 51' 45''
96  ROLDÁN, José Luis       ACG + 2h 54' 03''
97  ROSENDO, Jesús          ACG + 2h 54' 31''
98  KASHECHKIN, Andrey      AST + 2h 54' 57''
99  AGNOLI, Valerio         LIQ + 2h 56' 23''
100 PETACCHI, Alessandro    LAM + 2h 56' 46''
101 DE WEERT, Kevin         QST + 2h 57' 58''
102 HAUSSLER, Heinrich      GRM + 2h 58' 46''
103 O'GRADY, Stuart         LEO + 2h 58' 47''
104 PÉREZ, Aitor            LAM + 2h 58' 52''
105 BELLOTTI, Francesco     LIQ + 3h 00' 25''
106 LIGTHART, Pim           VCD + 3h 01' 13''
107 LEQUATRE, Geoffroy      RSH + 3h 04' 31''
108 PYDGORNYY, Ruslan       VCD + 3h 06' 45''
109 VANDEWALLE, Kristof     QST + 3h 08' 25''
110 KOHLER, Martin          BMC + 3h 08' 29''
111 BUSCHE, Matthew         RSH + 3h 09' 24''
112 PALOMARES, Adrián       ACG + 3h 09' 30''
113 GESCHKE, Simon          SKS + 3h 11' 41''
114 MORI, Manuele           LAM + 3h 13' 02''
115 SANTAROMITA, Ivan       BMC + 3h 19' 52''
116 SANTOS OLIVEIRA, Nelson RSH + 3h 21' 45''
117 SAGAN, Peter            LIQ + 3h 21' 56''
118 MARTENS, Paul           RAB + 3h 22' 15''
119 ALBASINI, Michael       THR + 3h 23' 14''
120 TROFIMOV, Yury          KAT + 3h 23' 41''
121 BENNATI, Daniele        LEO + 3h 25' 34''
122 CATALDO, Dario          QST + 3h 25' 46''
123 BAGOT, Yohan            COF + 3h 26' 40''
124 KOZONTCHUK, Dmitry      GEO + 3h 27' 26''
125 VELITS, Martin          THR + 3h 31' 43''
126 SÖRENSEN, Nicki         SBS + 3h 33' 22''
127 VAN DE WALLE, Jurgen    OLO + 3h 35' 11''
128 BENÍTEZ, Alberto        ACG + 3h 35' 21''
129 HOUANARD, Steve         ALM + 3h 37' 30''
130 STANNARD, Ian           SKY + 3h 39' 08''
131 HANSEN, Adam            OLO + 3h 39' 36''
132 QUINZIATO, Manuel       BMC + 3h 40' 36''
133 GRABSCH, Bert           THR + 3h 42' 56''
134 ERVITI, Imanol          MOV + 3h 43' 59''
135 PAOLINI, Luca           KAT + 3h 48' 10''
136 FOUCHARD, Julien        COF + 3h 48' 46''
137 TORIBIO, José Vicente   ACG + 3h 55' 14''
138 MARANGONI, Alan         LIQ + 3h 56' 48''
139 JÖRGENSEN, Jonas Aaen   SBS + 3h 57' 53''
140 RIGHI, Daniele          LAM + 3h 58' 00''
141 VIGANÓ, Davide          LEO + 4h 01' 30''
142 KUSCHYNSKI, Aliaksandr  KAT + 4h 02' 41''
143 CIONI, Dario David      SKY + 4h 03' 56''
144 DEGENKOLB, John         THR + 4h 04' 08''
145 DA DALTO, Mauro         LIQ + 4h 06' 16''
146 CARRARA, Matteo         VCD + 4h 09' 37''
147 VANMARCKE, Sep          GRM + 4h 15' 06''
148 CAZAUX, Pierre          EUS + 4h 17' 05''
149 MARYCZ, Jaroslaw        SBS + 4h 18' 19''
150 DOI, Yukihiro           SKS + 4h 19' 28''
151 KEIZER, Martijn         VCD + 4h 21' 43''
152 DEVOLDER, Stijn         VCD + 4h 22' 36''
153 HOWARD, Leigh           THR + 4h 22' 38''
154 HAEDO, Juan Jose        SBS + 4h 25' 36''
155 MAES, Nikolas           QST + 4h 25' 58''
156 BRANDLE, Matthias       GEO + 4h 27' 25''
157 CURVERS, Roy            SKS + 4h 31' 30''
158 KLIER, Andreas          GRM + 4h 34' 08''
159 GENIEZ, Alexandre       SKS + 4h 36' 54''
160 CHRISTENSEN, Mads       SBS + 4h 38' 26''
161 WAGNER, Robert          LEO + 4h 43' 51''
162 SUTTON, Christopher     SKY + 4h 44' 58''
163 NUYENS, Nick            SBS + 4h 46' 32''
164 TIMMER, Albert          SKS + 4h 50' 28''
165 CABELLO, Antonio        ACG + 4h 54' 53''
166 SARAMOTINS, Aleksejs    COF + 5h 02' 34''
167 VEELERS, Tom            SKS + 5h 09' 04''

Pontverseny:
1   RODRIGUEZ, Joaquin      KAT 110
2   MOLLEMA, Bauke          RAB 108
3   COBO, Juan José         GEO 92 
4   FROOME, Christopher     SKY 88 
5   SAGAN, Peter            LIQ 75 
6   MORENO, Daniel          KAT 74 
7   POELS, Wouter           VCD 71 
8   MARTIN, Daniel          GRM 70 
9   WIGGINS, Bradley        SKY 64 
10  ANTON, Igor             EUS 59 
11  BENNATI, Daniele        LEO 56 
12  FUGLSANG, Jakob         LEO 54 
13  VAN DEN BROECK, Jurgen  OLO 54 
14  MENCHOV, Denis          GEO 52 
15  DE LA FUENTE, David     GEO 51 
16  NIBALI, Vincenzo        LIQ 50 
17  ROCHE, Nicolas          ALM 49 
18  LASTRAS, Pablo          MOV 48 
19  HAEDO, Juan Jose        SBS 47 
20  BRUSEGHIN, Marzio       MOV 45 
21  PETACCHI, Alessandro    LAM 45 
22  NIEVE, Mikel            EUS 41 
23  MONDORY, Lloyd          ALM 40 
24  CAPECCHI, Eros          LIQ 40 
25  MONCOUTIE, David        COF 39 
26  SÖRENSEN, Chris         SBS 37 
27  GAVAZZI, Francesco      LAM 36 
28  REYNES, Vicente         OLO 35 
29  SUTTON, Christopher     SKY 32 
30  CHAVANEL, Sylvain       QST 32 
31  ZUBELDIA, Haimar        RSH 32 
32  ALBASINI, Michael       THR 30 
33  LAGUTIN, Sergey         VCD 30 
34  KESSIAKOFF, Fredrik     AST 28 
35  INTXAUSTI, Beñat        MOV 26 
36  DEGENKOLB, John         THR 26 
37  MONTAGUTI, Matteo       ALM 25 
38  AGNOLI, Valerio         LIQ 25 
39  SÁNCHEZ, Luis León      RAB 24 
40  MONFORT, Maxime         LEO 22 
41  PYDGORNYY, Ruslan       VCD 20 
42  PAULINHO, Sergio        RSH 20 
43  VANDEWALLE, Kristof     QST 20 
44  PALOMARES, Adrián       ACG 18 
45  GASPAROTTO, Enrico      AST 18 
46  HOWARD, Leigh           THR 18 
47  NERZ, Dominik           LIQ 16 
48  IRIZAR, Markel          RSH 16 
49  GENIEZ, Alexandre       SKS 16 
50  MAES, Nikolas           QST 15 
51  SIJMENS, Nico           COF 14 
52  FRANK, Mathias          BMC 14 
53  NIEMIEC, Przemyslaw     LAM 12 
54  VAN AVERMAET, Greg      BMC 12 
55  PAOLINI, Luca           KAT 11 
56  KISERLOVSKI, Robert     AST 11 
57  LANG, Sebastian         OLO 10 
58  ROSENDO, Jesús          ACG 10 
59  KOHLER, Martin          BMC 10 
60  HOUANARD, Steve         ALM 10 
61  SEELDRAYERS, Kevin      QST 10 
62  BRAJKOVIC, Janez        RSH 10 
63  DE KORT, Koen           SKS 10 
64  GUSTOV, Volodymir       SBS 10 
65  MARTENS, Paul           RAB 10 
66  TXURRUKA, Amets         EUS 9  
67  MACHADO, Tiago          RSH 9  
68  OROZ, Juan José         EUS 9  
69  VEELERS, Tom            SKS 9  
70  ROHREGGER, Thomas       LEO 8  
71  TALANSKY, Andrew        GRM 8  
72  CABELLO, Antonio        ACG 8  
73  BLANCO, David           GEO 8  
74  PÉREZ, Aitor            LAM 8  
75  KAISEN, Olivier         OLO 7  
76  BAKELANDTS, Jan         OLO 7  
77  VERDUGO, Gorka          EUS 6  
78  MALACARNE, Davide       QST 6  
79  HANSEN, Adam            OLO 6  
80  DE GREEF, Francis       OLO 6  
81  DE MAAR, Marc           QST 6  
82  BERNABEU, David         ACG 6  
83  BONNAFOND, Guillaume    ALM 5  
84  MATE, Luis Ángel        COF 5  
85  SARAMOTINS, Aleksejs    COF 4  
86  DUARTE, Fabio Andrés    GEO 4  
87  LIGTHART, Pim           VCD 4  
88  GESCHKE, Simon          SKS 4  
89  STANNARD, Ian           SKY 4  
90  VORGANOV, Eduard        KAT 3  
91  JUFRÉ, Josep            AST 3  
92  CHAMPION, Dimitri       ALM 3  
93  HAUSSLER, Heinrich      GRM 3  
94  TORIBIO, José Vicente   ACG 3  
95  FRÖHLINGER, Johannes    SKS 2  
96  HORRACH, Joan           KAT 2  
97  O'GRADY, Stuart         LEO 2  
98  FOUCHARD, Julien        COF 2  
99  DOI, Yukihiro           SKS 2  
100 PETROV, Evgeny          AST 1  
101 CARUSO, Damiano         LIQ 1  
102 SANTOS OLIVEIRA, Nelson RSH 1  
103 BRANDLE, Matthias       GEO 1  
104 TIMMER, Albert          SKS 1  

Hegyi pontok:

1   MONCOUTIE, David        COF 63 
2   MONTAGUTI, Matteo       ALM 56 
3   COBO, Juan José         GEO 42 
4   MARTIN, Daniel          GRM 33 
5   MORENO, Daniel          KAT 32 
6   DE LA FUENTE, David     GEO 24 
7   SIJMENS, Nico           COF 22 
8   FROOME, Christopher     SKY 21 
9   SÖRENSEN, Chris         SBS 20 
10  MOLLEMA, Bauke          RAB 16 
11  DE KORT, Koen           SKS 14 
12  POELS, Wouter           VCD 14 
13  INTXAUSTI, Beñat        MOV 13 
14  ANTON, Igor             EUS 12 
15  BRUSEGHIN, Marzio       MOV 12 
16  LELAY, David            ALM 10 
17  VORGANOV, Eduard        KAT 10 
18  BONNAFOND, Guillaume    ALM 9  
19  VERDUGO, Gorka          EUS 9  
20  PYDGORNYY, Ruslan       VCD 9  
21  PAULINHO, Sergio        RSH 9  
22  SÁNCHEZ, Luis León      RAB 9  
23  WIGGINS, Bradley        SKY 8  
24  RODRIGUEZ, Joaquin      KAT 8  
25  HAUSSLER, Heinrich      GRM 7  
26  FOUCHARD, Julien        COF 7  
27  MENCHOV, Denis          GEO 6  
28  SASTRE, Carlos          GEO 6  
29  ROHREGGER, Thomas       LEO 6  
30  PALOMARES, Adrián       ACG 6  
31  GESCHKE, Simon          SKS 5  
32  CHAVANEL, Sylvain       QST 5  
33  DE MAAR, Marc           QST 5  
34  BAGOT, Yohan            COF 5  
35  LASTRAS, Pablo          MOV 4  
36  NIEMIEC, Przemyslaw     LAM 4  
37  FRANK, Mathias          BMC 4  
38  IRIZAR, Markel          RSH 3  
39  MARTENS, Paul           RAB 3  
40  DE GREEF, Francis       OLO 3  
41  MATE, Luis Ángel        COF 3  
42  SLAGTER, Tom Jelte      RAB 3  
43  TALANSKY, Andrew        GRM 3  
44  CARUSO, Damiano         LIQ 3  
45  HANSEN, Adam            OLO 3  
46  LAGUTIN, Sergey         VCD 2  
47  MARTÍNEZ, Egoi          EUS 2  
48  ROSENDO, Jesús          ACG 2  
49  SEELDRAYERS, Kevin      QST 1  
50  TXURRUKA, Amets         EUS 1  
51  KANGERT, Tanel          AST 1  
52  ISASI, Iñaki            EUS 1  
53  BERNABEU, David         ACG 1  
54  CHAMPION, Dimitri       ALM 1  
55  DYACHENKO, Alexsandr    AST 1  
56  ROLDÁN, José Luis       ACG 1  
57  VANDEWALLE, Kristof     QST 1  
58  ALBASINI, Michael       THR 1  
59  HOWARD, Leigh           THR 1  

Kombinációs:

1   COBO, Juan José         GEO 7  
2   FROOME, Christopher     SKY 14 
3   MOLLEMA, Bauke          RAB 16 
4   MORENO, Daniel          KAT 20 
5   MARTIN, Daniel          GRM 25 
6   WIGGINS, Bradley        SKY 35 
7   POELS, Wouter           VCD 36 
8   RODRIGUEZ, Joaquin      KAT 44 
9   MENCHOV, Denis          GEO 46 
10  SÖRENSEN, Chris         SBS 47 
11  BRUSEGHIN, Marzio       MOV 49 
12  DE LA FUENTE, David     GEO 56 
13  ANTON, Igor             EUS 57 
14  MONCOUTIE, David        COF 62 
15  CHAVANEL, Sylvain       QST 86 
16  LAGUTIN, Sergey         VCD 94 
17  LASTRAS, Pablo          MOV 100
18  MONTAGUTI, Matteo       ALM 112
19  SÁNCHEZ, Luis León      RAB 117
20  ROHREGGER, Thomas       LEO 127
21  BONNAFOND, Guillaume    ALM 128
22  INTXAUSTI, Beñat        MOV 130
23  SEELDRAYERS, Kevin      QST 132
24  VERDUGO, Gorka          EUS 133
25  SIJMENS, Nico           COF 136
26  NIEMIEC, Przemyslaw     LAM 137
27  TXURRUKA, Amets         EUS 146
28  DE KORT, Koen           SKS 146
29  DE GREEF, Francis       OLO 149
30  VORGANOV, Eduard        KAT 151
31  PAULINHO, Sergio        RSH 156
32  PYDGORNYY, Ruslan       VCD 169
33  IRIZAR, Markel          RSH 178
34  FRANK, Mathias          BMC 179
35  TALANSKY, Andrew        GRM 185
36  PALOMARES, Adrián       ACG 186
37  MATE, Luis Ángel        COF 188
38  DE MAAR, Marc           QST 200
39  ROSENDO, Jesús          ACG 203
40  VANDEWALLE, Kristof     QST 209
41  ALBASINI, Michael       THR 209
42  HAUSSLER, Heinrich      GRM 220
43  BERNABEU, David         ACG 222
44  MARTENS, Paul           RAB 222
45  CARUSO, Damiano         LIQ 224
46  GESCHKE, Simon          SKS 232
47  CHAMPION, Dimitri       ALM 235
48  HANSEN, Adam            OLO 255
49  HOWARD, Leigh           THR 258
50  FOUCHARD, Julien        COF 260

Csapatverseny:
1  GEOX - TMC                  GEO 233h 31' 31''
2  LEOPARD TREK                LEO a 10:19         
3  EUSKALTEL - EUSKADI         EUS a 16:23         
4  KATUSHA TEAM                KAT a 43:18         
5  AG2R - LA MONDIALE          ALM a 43:27         
6  RABOBANK CYCLING TEAM       RAB a 53:52         
7  PRO TEAM ASTANA             AST a 58:56         
8  LIQUIGAS - CANNONDALE       LIQ a 1:01:51       
9  MOVISTAR TEAM               MOV a 1:05:11       
10 SKY PROCYCLING              SKY a 1:09:45       
11 TEAM RADIOSHACK             RSH a 1:16:48       
12 VACANSOLEIL - DCM           VCD a 1:22:38       
13 OMEGA PHARMA - LOTTO        OLO a 1:22:46       
14 QUICKSTEP CYCLING TEAM      QST a 1:47:42       
15 TEAM GARMIN - CERVELO       GRM a 2:41:41       
16 LAMPRE - ISD                LAM a 3:08:58       
17 SAXO BANK SUNGARD           SBS a 3:11:19       
18 COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE COF a 4:00:33       
19 ANDALUCIA - CAJA GRANADA    ACG a 5:05:58       
20 BMC RACING TEAM             BMC a 5:33:37       
21 SKIL - SHIMANO              SKS a 6:20:34       
22 HTC - HIGHROAD              THR a 7:46:09        

Bejegyzésajánló: nézz körül a blogon, van élet a Vueltán túl és után is!  
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: