1   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 64:39:14 
2   Christopher FROOME              GBR SKY +22      
3   Bradley WIGGINS                 GBR SKY +51      
4   Bauke MOLLEMA                   NED RAB +1:41    
5   Maxime MONFORT                  BEL LEO +2:40    
6   Denis MENCHOV                   RUS GEO +3:06    
7   Jakob FUGLSANG                  DEN LEO +3:08    
8   Vincenzo NIBALI                 ITA LIQ +3:49    
9   Jurgen VAN DEN BROECK           BEL OLO +4:03    
10  Wouter POELS                    NED VCD +4:18    
11  Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT +4:34    
12  Mikel NIEVE ITURALDE            ESP EUS +4:55    
13  Sergio PARDILLA BELLON          ESP MOV +6:01    
14  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS +6:13    
15  Daniel MARTIN                   IRL GRM +6:47    
16  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD +7:52    
17  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST +8:07    
18  Nicolas ROCHE                   IRL ALM +9:18    
19  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV +9:18    
20  Carlos SASTRE CANDIL            ESP GEO +10:54   
21  Janez BRAJKOVIC                 SLO RSH +14:29   
22  Robert KISERLOVSKI              CRO AST +15:10   
23  Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT +16:16   
24  Eros CAPECCHI                   ITA LIQ +17:41   
25  Oliver ZAUGG                    SUI LEO +19:54   
26  Fredrik KESSIAKOFF              SWE AST +23:20   
27  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM +23:27   
28  Sylvain CHAVANEL                FRA QST +26:56   
29  Tiago MACHADO                   POR RSH +29:01   
30  Mathieu PERGET                  FRA ALM +30:25   
31  Haimar ZUBELDIA AGIRRE          ESP RSH +31:26   
32  Thomas ROHREGGER                AUT LEO +37:33   
33  Fabio Andres DUARTE AREVALO     COL GEO +37:33   
34  David MONCOUTIE                 FRA COF +39:30   
35  Francis DE GREEF                BEL OLO +39:43   
36  Jan BAKELANTS                   BEL OLO +40:29   
37  Amets TXURRUKA                  ESP EUS +44:53   
38  Gorka VERDUGO MARCOTEGUI        ESP EUS +47:01   
39  Rafal MAJKA                     POL SBS +48:01   
40  Igor ANTON HERNANDEZ            ESP EUS +50:04   
41  Steven KRUIJSWIJK               NED RAB +54:29   
42  David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO +57:35   
43  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB +1:01:09 
44  Christophe LE MEVEL             FRA GRM +1:01:18 
45  Alberto LOSADA ALGUACIL         ESP KAT +1:03:06 
46  David BLANCO RODRIGUEZ          ESP GEO +1:06:36 
47  Vladimir KARPETS                RUS KAT +1:07:45 
48  Eduard VORGANOV                 RUS KAT +1:09:10 
49  Dominik NERZ                    GER LIQ +1:10:13 
50  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM +1:11:44 
51  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV +1:17:05 
52  Carlos BARREDO LLAMAZALES       ESP RAB +1:17:31 
53  David LELAY                     FRA ALM +1:23:44 
54  Johannes FRÖHLINGER             GER SKS +1:27:10 
55  Juan Jose OROZ UGALDE           ESP EUS +1:27:11 
56  Davide MALACARNE                ITA QST +1:28:19 
57  Santo ANZA                      ITA VCD +1:31:15 
58  Thomas LÖVKVIST                 SWE SKY +1:31:22 
59  Cyril DESSEL                    FRA ALM +1:35:12 
60  Andrey MIZUROV                  KAZ AST +1:35:23 
61  Francesco GAVAZZI               ITA LAM +1:35:49 
62  Josep JUFRE POU                 ESP AST +1:36:04 
63  Egoi MARTINEZ DE ESTEBAN        ESP EUS +1:38:19 
64  Angel MADRAZO RUIZ              ESP MOV +1:40:01 
65  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF +1:40:37 
66  Morris POSSONI                  ITA SKY +1:41:59 
67  Tanel KANGERT                   EST AST +1:44:39 
68  Evgeny PETROV                   RUS AST +1:47:47 
69  Mauro SANTAMBROGIO              ITA BMC +1:48:01 
70  Marco MARZANO                   ITA LAM +1:49:41 
71  Damiano CARUSO                  ITA LIQ +1:49:43 
72  Johan VAN SUMMEREN              BEL GRM +1:49:44 
73  Olivier KAISEN                  BEL OLO +1:53:22 
74  Xabier ZANDIO ECHAIDE           ESP SKY +1:53:33 
75  Juan HORRACH RIPPOLL            ESP KAT +1:54:17 
76  Matteo MONTAGUTI                ITA ALM +1:55:11 
77  Andrew TALANSKY                 USA GRM +1:57:19 
78  Dimitri CHAMPION                FRA ALM +1:59:06 
79  Juan Manuel GARATE              ESP RAB +1:59:13 
80  Inaki ISASI FLORES              ESP EUS +1:59:18 
81  Volodymir GUSTOV                UKR SBS +2:00:16 
82  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV +2:00:26 
83  Koen DE KORT                    NED SKS +2:02:19 
84  Lloyd MONDORY                   FRA ALM +2:02:28 
85  Antonio PIEDRA PEREZ            ESP ACG +2:04:08 
86  Enrico GASPAROTTO               ITA AST +2:04:54 
87  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG +2:05:01 
88  Nico SIJMENS                    BEL COF +2:06:08 
89  Tom Jelte SLAGTER               NED RAB +2:07:00 
90  Sebastian LANG                  GER OLO +2:07:07 
91  Jorge AZANZA SOTO               ESP EUS +2:07:19 
92  Valerio AGNOLI                  ITA LIQ +2:07:42 
93  David LOPEZ GARCIA              ESP MOV +2:11:22 
94  Gert DOCKX                      BEL OLO +2:14:09 
95  Pim LIGTHART                    NED VCD +2:17:05 
96  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG +2:17:58 
97  Vicente REYNES MIMO             ESP OLO +2:18:13 
98  Rein TAARAMAE                   EST COF +2:20:32 
99  Mathias FRANK                   SUI BMC +2:22:09 
100 Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH +2:23:39 
101 Francesco BELLOTTI              ITA LIQ +2:23:46 
102 Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH +2:24:34 
103 Greg VAN AVERMAET               BEL BMC +2:25:49 
104 Marc DE MAAR                    AHO QST +2:26:45 
105 Aitor PEREZ ARRIETA             ESP LAM +2:27:12 
106 Jose Luis ROLDAN CARMONA        ESP ACG +2:28:33 
107 Alexsandr DYACHENKO             KAZ AST +2:28:46 
108 Ignatas KONOVALOVAS             LTU MOV +2:28:59 
109 Martin KOHLER                   SUI BMC +2:31:21 
110 Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG +2:31:45 
111 Stuart O'GRADY                  AUS LEO +2:33:59 
112 Alessandro PETACCHI             ITA LAM +2:34:10 
113 Heinrich HAUSSLER               AUS GRM +2:34:38 
114 Kevin DE WEERT                  BEL QST +2:35:22 
115 Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD +2:35:26 
116 Geoffroy LEQUATRE               FRA RSH +2:37:14 
117 Andrey KASHECHKIN               KAZ AST +2:38:36 
118 Matthew BUSCHE                  USA RSH +2:39:33 
119 Dmitry KOZONTCHUK               RUS GEO +2:40:13 
120 Yohan BAGOT                     FRA COF +2:40:30 
121 Yury TROFIMOV                   RUS KAT +2:41:28 
122 Tony MARTIN                     GER THR +2:42:32 
123 Daniele BENNATI                 ITA LEO +2:44:44 
124 Peter SAGAN                     SVK LIQ +2:45:02 
125 Michael ALBASINI                SUI THR +2:45:48 
126 Simon GESCHKE                   GER SKS +2:47:22 
127 Kristof VANDEWALLE              BEL QST +2:48:11 
128 Nelson OLIVEIRA                 POR RSH +2:50:05 
129 Ivan SANTAROMITA                ITA BMC +2:50:20 
130 Imanol ERVITI                   ESP MOV +2:50:44 
131 Steve HOUANARD                  FRA ALM +2:50:54 
132 Manuele MORI                    ITA LAM +2:53:44 
133 Paul MARTENS                    GER RAB +2:54:07 
134 Martin VELITS                   SVK THR +2:54:59 
135 Fabian CANCELLARA               SUI LEO +2:57:03 
136 Manuel QUINZIATO                ITA BMC +2:59:27 
137 Nicki SÖRENSEN                  DEN SBS +3:01:42 
138 Jose Alberto BENITEZ ROMAN      ESP ACG +3:02:16 
139 Daniele RIGHI                   ITA LAM +3:02:39 
140 Ian STANNARD                    GBR SKY +3:03:25 
141 Julien FOUCHARD                 FRA COF +3:04:38 
142 Dario CATALDO                   ITA QST +3:05:24 
143 Bert GRABSCH                    GER THR +3:07:13 
144 Alan MARANGONI                  ITA LIQ +3:07:22 
145 Jurgen VAN DE WALLE             BEL OLO +3:07:45 
146 Adam HANSEN                     AUS OLO +3:10:24 
147 Jonas Aaen JÖRGENSEN            DEN SBS +3:11:16 
148 Jose Vicente TORIBIO ALCOLEA    ESP ACG +3:12:15 
149 Mauro DA DALTO                  ITA LIQ +3:14:27 
150 Luca PAOLINI                    ITA KAT +3:15:11 
151 Davide VIGANO                   ITA LEO +3:17:22 
152 Aliaksandr KUSCHYNSKI           BLR KAT +3:17:29 
153 John DEGENKOLB                  GER THR +3:18:51 
154 Dario David CIONI               ITA SKY +3:22:05 
155 Martijn KEIZER                  NED VCD +3:26:05 
156 Leigh HOWARD                    AUS THR +3:27:00 
157 Matteo CARRARA                  ITA VCD +3:29:40 
158 Matthias BRANDLE                AUT GEO +3:31:47 
159 Juan José HAEDO                 ARG SBS +3:36:19 
160 Stijn DEVOLDER                  BEL VCD +3:36:26 
161 Pierre CAZAUX                   FRA EUS +3:39:20 
162 Sep VANMARCKE                   BEL GRM +3:41:27 
163 Jaroslaw MARYCZ                 POL SBS +3:41:35 
164 Yukihiro DOI                    JPN SKS +3:43:45 
165 Roy CURVERS                     NED SKS +3:45:02 
166 Nikolas MAES                    BEL QST +3:45:11 
167 Mads CHRISTENSEN                DEN SBS +3:51:13 
168 Christopher SUTTON              AUS SKY +3:52:41 
169 Robert WAGNER                   GER LEO +3:56:38 
170 Alexandre GENIEZ                FRA SKS +3:58:46 
171 Antonio CABELLO BAENA           ESP ACG +3:59:15 
172 Albert TIMMER                   NED SKS +4:04:20 
173 Andreas KLIER                   GER GRM +4:04:51 
174 Aleksejs SARAMOTINS             LAT COF +4:06:50 
175 Nick NUYENS                     BEL SBS +4:10:49 
176 Tom VEELERS                     NED SKS +4:12:41 

Pontverseny:
1   Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 90  
2   Bauke MOLLEMA                   NED RAB 85  
3   Peter SAGAN                     SVK LIQ 75  
4   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 72  
5   Wouter POELS                    NED VCD 71  
6   Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 65  
7   Christopher FROOME              GBR SKY 64  
8   Bradley WIGGINS                 GBR SKY 60  
9   Daniele BENNATI                 ITA LEO 56  
10  Daniel MARTIN                   IRL GRM 53  
11  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 48  
12  Juan José HAEDO                 ARG SBS 47  
13  Nicolas ROCHE                   IRL ALM 47  
14  Jurgen VAN DEN BROECK           BEL OLO 46  
15  Denis MENCHOV                   RUS GEO 45  
16  Alessandro PETACCHI             ITA LAM 45  
17  Jakob FUGLSANG                  DEN LEO 43  
18  Vincenzo NIBALI                 ITA LIQ 41  
19  Lloyd MONDORY                   FRA ALM 40  
20  David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 38  
21  David MONCOUTIE                 FRA COF 37  
22  Rein TAARAMAE                   EST COF 36  
23  Vicente REYNES MIMO             ESP OLO 35  
24  Eros CAPECCHI                   ITA LIQ 33  
25  Christopher SUTTON              AUS SKY 32  
26  Sylvain CHAVANEL                FRA QST 32  
27  Michael ALBASINI                SUI THR 30  
28  Tony MARTIN                     GER THR 30  
29  Mikel NIEVE ITURALDE            ESP EUS 30  
30  Fredrik KESSIAKOFF              SWE AST 28  
31  John DEGENKOLB                  GER THR 26  
32  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 25  
33  Valerio AGNOLI                  ITA LIQ 25  
34  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 24  
35  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 22  
36  Maxime MONFORT                  BEL LEO 21  
37  Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 20  
38  Igor ANTON HERNANDEZ            ESP EUS 20  
39  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 20  
40  Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 18  
41  Haimar ZUBELDIA AGIRRE          ESP RSH 18  
42  Enrico GASPAROTTO               ITA AST 18  
43  Leigh HOWARD                    AUS THR 18  
44  Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 16  
45  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV 15  
46  Greg VAN AVERMAET               BEL BMC 15  
47  Nikolas MAES                    BEL QST 15  
48  Mathias FRANK                   SUI BMC 14  
49  Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 14  
50  Fabian CANCELLARA               SUI LEO 14  
51  Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 13  
52  Sergio PARDILLA BELLON          ESP MOV 12  
53  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 12  
54  Angel MADRAZO RUIZ              ESP MOV 12  
55  Francesco GAVAZZI               ITA LAM 11  
56  Sebastian LANG                  GER OLO 10  
57  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 10  
58  Steve HOUANARD                  FRA ALM 10  
59  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 10  
60  Janez BRAJKOVIC                 SLO RSH 10  
61  Oliver ZAUGG                    SUI LEO 10  
62  Koen DE KORT                    NED SKS 10  
63  Paul MARTENS                    GER RAB 10  
64  Tiago MACHADO                   POR RSH 9   
65  Amets TXURRUKA                  ESP EUS 9   
66  Tom VEELERS                     NED SKS 9   
67  Antonio CABELLO BAENA           ESP ACG 8   
68  Thomas ROHREGGER                AUT LEO 8   
69  Andrew TALANSKY                 USA GRM 8   
70  David BLANCO RODRIGUEZ          ESP GEO 8   
71  Aitor PEREZ ARRIETA             ESP LAM 8   
72  Jan BAKELANTS                   BEL OLO 7   
73  Luca PAOLINI                    ITA KAT 7   
74  Martin KOHLER                   SUI BMC 6   
75  Adam HANSEN                     AUS OLO 6   
76  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 6   
77  Marc DE MAAR                    AHO QST 6   
78  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 5   
79  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 5   
80  Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 5   
81  Davide MALACARNE                ITA QST 4   
82  Aleksejs SARAMOTINS             LAT COF 4   
83  Fabio Andres DUARTE AREVALO     COL GEO 4   
84  David LOPEZ GARCIA              ESP MOV 4   
85  Pim LIGTHART                    NED VCD 4   
86  Ian STANNARD                    GBR SKY 4   
87  Olivier KAISEN                  BEL OLO 3   
88  Dimitri CHAMPION                FRA ALM 3   
89  Simon GESCHKE                   GER SKS 3   
90  Jose Vicente TORIBIO ALCOLEA    ESP ACG 3   
91  Gorka VERDUGO MARCOTEGUI        ESP EUS 2   
92  Stuart O'GRADY                  AUS LEO 2   
93  Yukihiro DOI                    JPN SKS 2   
94  Juan HORRACH RIPPOLL            ESP KAT 2   
94  Julien FOUCHARD                 FRA COF 2   
96  Eduard VORGANOV                 RUS KAT 1   
97  Johannes FRÖHLINGER             GER SKS 1   
98  Evgeny PETROV                   RUS AST 1   
99  Damiano CARUSO                  ITA LIQ 1   
100 Nelson OLIVEIRA                 POR RSH 1   
101 Matthias BRANDLE                AUT GEO 1   

Hegyi pontok:
1   David MONCOUTIE                 FRA COF 60  
2   Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 38  
3   Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 32  
4   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 32  
5   Rein TAARAMAE                   EST COF 30  
6   Daniel MARTIN                   IRL GRM 29  
7   David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 24  
8   Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 19  
9   Koen DE KORT                    NED SKS 14  
10  Wouter POELS                    NED VCD 14  
11  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 13  
12  David LELAY                     FRA ALM 10  
13  Bauke MOLLEMA                   NED RAB 10  
14  Eduard VORGANOV                 RUS KAT 10  
15  Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 9   
16  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 9   
17  Bradley WIGGINS                 GBR SKY 8   
18  Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 7   
19  Julien FOUCHARD                 FRA COF 7   
20  Christopher FROOME              GBR SKY 6   
21  Denis MENCHOV                   RUS GEO 6   
22  Carlos SASTRE CANDIL            ESP GEO 6   
23  Thomas ROHREGGER                AUT LEO 6   
24  Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 6   
25  Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 6   
26  Simon GESCHKE                   GER SKS 5   
27  Sylvain CHAVANEL                FRA QST 5   
28  Marc DE MAAR                    AHO QST 5   
29  Yohan BAGOT                     FRA COF 5   
30  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 4   
31  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 4   
32  Mathias FRANK                   SUI BMC 4   
33  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 3   
34  Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 3   
35  Paul MARTENS                    GER RAB 3   
36  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 3   
37  Andrew TALANSKY                 USA GRM 3   
38  Tom Jelte SLAGTER               NED RAB 3   
39  Tony MARTIN                     GER THR 3   
40  Adam HANSEN                     AUS OLO 3   
41  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 2   
42  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV 2   
43  Egoi MARTINEZ DE ESTEBAN        ESP EUS 2   
44  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 2   
45  Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 2   
46  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 1   
47  Amets TXURRUKA                  ESP EUS 1   
48  Tanel KANGERT                   EST AST 1   
49  Damiano CARUSO                  ITA LIQ 1   
50  Dimitri CHAMPION                FRA ALM 1   
51  Inaki ISASI FLORES              ESP EUS 1   
52  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 1   
53  Jose Luis ROLDAN CARMONA        ESP ACG 1   
54  Michael ALBASINI                SUI THR 1   
55  Leigh HOWARD                    AUS THR 1   

Kombinációs:
1   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 9   
2   Bauke MOLLEMA                   NED RAB 19  
3   Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 20  
4   Wouter POELS                    NED VCD 25  
5   Bradley WIGGINS                 GBR SKY 28  
6   Christopher FROOME              GBR SKY 29  
7   Daniel MARTIN                   IRL GRM 31  
8   Denis MENCHOV                   RUS GEO 42  
9   Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 47  
10  David MONCOUTIE                 FRA COF 56  
11  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 58  
12  David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 69  
13  Sylvain CHAVANEL                FRA QST 81  
14  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 89  
15  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 93  
16  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 95  
17  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV 106 
18  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 122 
19  Thomas ROHREGGER                AUT LEO 123 
20  Rein TAARAMAE                   EST COF 125 
21  Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 129 
22  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 132 
23  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 134 
24  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 135 
25  Amets TXURRUKA                  ESP EUS 149 
26  Koen DE KORT                    NED SKS 154 
27  Eduard VORGANOV                 RUS KAT 158 
28  Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 167 
29  Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 175 
30  Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 178 
31  Mathias FRANK                   SUI BMC 179 
32  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 180 
33  Andrew TALANSKY                 USA GRM 182 
34  Tony MARTIN                     GER THR 189 
35  Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 196 
36  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 197 
37  Michael ALBASINI                SUI THR 206 
38  Marc DE MAAR                    AHO QST 209 
39  Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 211 
40  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 215 
41  Dimitri CHAMPION                FRA ALM 216 
42  Damiano CARUSO                  ITA LIQ 219 
43  Paul MARTENS                    GER RAB 231 
44  Simon GESCHKE                   GER SKS 241 
45  Julien FOUCHARD                 FRA COF 254 
46  Leigh HOWARD                    AUS THR 254 
47  Adam HANSEN                     AUS OLO 261 

Csapatverseny:
1  GEOX-TMC                         ESP 193:28:09 
2  LEOPARD TREK                     LUX +6:42     
3  EUSKALTEL-EUSKADI                ESP +25:10    
4  MOVISTAR TEAM                    ESP +28:44    
5  KATUSHA TEAM                     RUS +34:36    
6  RABOBANK CYCLING TEAM            NED +39:48    
7  AG2R LA MONDIALE                 FRA +41:22    
8  PRO TEAM ASTANA                  KAZ +45:01    
9  SKY PROCYCLING                   GBR +57:44    
10 LIQUIGAS-CANNONDALE              ITA +58:34    
11 TEAM RADIOSHACK                  USA +1:04:56  
12 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM NED +1:07:27  
13 OMEGA PHARMA-LOTTO               BEL +1:12:22  
14 QUICKSTEP CYCLING TEAM           BEL +1:34:14  
15 TEAM GARMIN-CERVELO              USA +2:17:11  
16 SAXO BANK SUNGARD                DEN +2:18:08  
17 LAMPRE - ISD                     ITA +2:33:56  
18 COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE      FRA +2:59:22  
19 ANDALUCIA CAJA GRANADA           ESP +3:59:44  
20 BMC RACING TEAM                  USA +4:35:51  
21 SKIL - SHIMANO                   NED +5:30:59  
22 HTC-HIGHROAD                     USA +6:06:31 
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: