1   Bradley WIGGINS                 GBR SKY 51:14:59 
2   Vincenzo NIBALI                 ITA LIQ +4       
3   Christopher FROOME              GBR SKY +7       
4   Fredrik KESSIAKOFF              SWE AST +9       
5   Jakob FUGLSANG                  DEN LEO +19      
6   Bauke MOLLEMA                   NED RAB +36      
7   Maxime MONFORT                  BEL LEO +1:04    
8   Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO +1:27    
9   Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT +1:52    
10  Haimar ZUBELDIA AGIRRE          ESP RSH +1:53    
11  Janez BRAJKOVIC                 SLO RSH +2:00    
12  Jurgen VAN DEN BROECK           BEL OLO +2:01    
13  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS +2:14    
14  Nicolas ROCHE                   IRL ALM +2:15    
15  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV +2:22    
16  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST +2:48    
17  Denis MENCHOV                   RUS GEO +2:56    
18  Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT +2:56    
19  Sergio PARDILLA BELLON          ESP MOV +3:03    
20  Mikel NIEVE ITURALDE            ESP EUS +3:13    
21  Tiago MACHADO                   POR RSH +4:06    
22  Wouter POELS                    NED VCD +4:17    
23  Daniel MARTIN                   IRL GRM +4:44    
24  David MONCOUTIE                 FRA COF +5:16    
25  Carlos SASTRE CANDIL            ESP GEO +5:31    
26  Eros CAPECCHI                   ITA LIQ +6:06    
27  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD +6:20    
28  Robert KISERLOVSKI              CRO AST +8:32    
29  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM +12:44   
30  Mathieu PERGET                  FRA ALM +14:15   
31  Sylvain CHAVANEL                FRA QST +15:03   
32  Jan BAKELANTS                   BEL OLO +15:09   
33  Oliver ZAUGG                    SUI LEO +15:19   
34  Rafal MAJKA                     POL SBS +16:32   
35  Igor ANTON HERNANDEZ            ESP EUS +18:11   
36  Steven KRUIJSWIJK               NED RAB +22:55   
37  Michele SCARPONI                ITA LAM +24:10   
38  Alberto LOSADA ALGUACIL         ESP KAT +25:57   
39  Francis DE GREEF                BEL OLO +26:41   
40  Fabio Andres DUARTE AREVALO     COL GEO +26:56   
41  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB +27:58   
42  Thomas ROHREGGER                AUT LEO +29:45   
43  Gorka VERDUGO MARCOTEGUI        ESP EUS +33:36   
44  Christophe LE MEVEL             FRA GRM +35:49   
45  Vladimir KARPETS                RUS KAT +36:19   
46  Dominik NERZ                    GER LIQ +36:55   
47  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV +38:37   
48  Amets TXURRUKA                  ESP EUS +39:17   
49  Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM +43:27   
50  Juan Jose OROZ UGALDE           ESP EUS +46:13   
51  Davide MALACARNE                ITA QST +46:22   
52  David BLANCO RODRIGUEZ          ESP GEO +49:27   
53  David LELAY                     FRA ALM +51:43   
54  Eduard VORGANOV                 RUS KAT +51:44   
55  David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO +52:45   
56  Santo ANZA                      ITA VCD +53:27   
57  Tanel KANGERT                   EST AST +53:51   
58  Johannes FRÖHLINGER             GER SKS +54:06   
59  Francesco GAVAZZI               ITA LAM +56:02   
60  Thomas LÖVKVIST                 SWE SKY +56:08   
61  Alessandro SPEZIALETTI          ITA LAM +1:00:23 
62  Marco MARZANO                   ITA LAM +1:02:32 
63  Cyril DESSEL                    FRA ALM +1:02:46 
64  Egoi MARTINEZ DE ESTEBAN        ESP EUS +1:04:30 
65  Carlos BARREDO LLAMAZALES       ESP RAB +1:05:13 
66  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF +1:05:48 
67  Andrey MIZUROV                  KAZ AST +1:05:59 
68  Morris POSSONI                  ITA SKY +1:06:01 
69  Johan VAN SUMMEREN              BEL GRM +1:06:02 
70  Josep JUFRE POU                 ESP AST +1:07:56 
71  Juan HORRACH RIPPOLL            ESP KAT +1:08:22 
72  Mauro SANTAMBROGIO              ITA BMC +1:08:31 
73  Evgeny PETROV                   RUS AST +1:08:53 
74  Dimitri CHAMPION                FRA ALM +1:10:42 
75  Damiano CARUSO                  ITA LIQ +1:10:48 
76  Olivier KAISEN                  BEL OLO +1:16:09 
77  Xabier ZANDIO ECHAIDE           ESP SKY +1:16:10 
78  Andrew TALANSKY                 USA GRM +1:17:08 
79  Enrico GASPAROTTO               ITA AST +1:17:26 
80  Antonio PIEDRA PEREZ            ESP ACG +1:17:49 
81  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG +1:19:37 
82  Angel MADRAZO RUIZ              ESP MOV +1:21:53 
83  Volodymir GUSTOV                UKR SBS +1:23:13 
84  Koen DE KORT                    NED SKS +1:24:36 
85  Tom Jelte SLAGTER               NED RAB +1:28:13 
86  Valerio AGNOLI                  ITA LIQ +1:29:24 
87  Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH +1:30:23 
88  Juan Manuel GARATE              ESP RAB +1:30:33 
89  Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG +1:32:56 
90  Sebastian LANG                  GER OLO +1:33:24 
91  Nico SIJMENS                    BEL COF +1:35:43 
92  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV +1:35:50 
93  Mathias FRANK                   SUI BMC +1:35:55 
94  Gert DOCKX                      BEL OLO +1:36:32 
95  Inaki ISASI FLORES              ESP EUS +1:37:44 
96  Lloyd MONDORY                   FRA ALM +1:38:44 
97  Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH +1:39:48 
98  Jorge AZANZA SOTO               ESP EUS +1:40:08 
99  Alexsandr DYACHENKO             KAZ AST +1:40:09 
100 Matteo MONTAGUTI                ITA ALM +1:40:21 
101 Aitor PEREZ ARRIETA             ESP LAM +1:40:32 
102 David LOPEZ GARCIA              ESP MOV +1:40:36 
103 Vicente REYNES MIMO             ESP OLO +1:41:06 
104 Greg VAN AVERMAET               BEL BMC +1:41:29 
105 Pim LIGTHART                    NED VCD +1:41:45 
106 Jose Luis ROLDAN CARMONA        ESP ACG +1:42:23 
107 Ignatas KONOVALOVAS             LTU MOV +1:43:31 
108 Martin KOHLER                   SUI BMC +1:45:06 
109 Andrey KASHECHKIN               KAZ AST +1:47:26 
110 Heinrich HAUSSLER               AUS GRM +1:49:37 
111 Stuart O'GRADY                  AUS LEO +1:50:00 
112 Matthew BUSCHE                  USA RSH +1:50:39 
113 Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD +1:51:00 
114 Marc DE MAAR                    AHO QST +1:51:11 
115 Kevin DE WEERT                  BEL QST +1:51:41 
116 Geoffroy LEQUATRE               FRA RSH +1:51:47 
117 Alessandro PETACCHI             ITA LAM +1:53:35 
118 Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG +1:55:42 
119 Dmitry KOZONTCHUK               RUS GEO +1:55:49 
120 Nelson OLIVEIRA                 POR RSH +1:57:42 
121 Francesco BELLOTTI              ITA LIQ +1:57:43 
122 Michael ALBASINI                SUI THR +1:57:51 
123 Yury TROFIMOV                   RUS KAT +1:59:38 
124 Rein TAARAMAE                   EST COF +2:00:43 
125 Daniele BENNATI                 ITA LEO +2:00:58 
126 Tony MARTIN                     GER THR +2:01:19 
127 Peter SAGAN                     SVK LIQ +2:01:21 
128 Yohan BAGOT                     FRA COF +2:01:25 
129 Kristof VANDEWALLE              BEL QST +2:02:25 
130 Martin VELITS                   SVK THR +2:07:11 
131 Steve HOUANARD                  FRA ALM +2:07:32 
132 Paul MARTENS                    GER RAB +2:07:55 
133 Ivan SANTAROMITA                ITA BMC +2:08:56 
134 Manuel QUINZIATO                ITA BMC +2:11:36 
135 Simon GESCHKE                   GER SKS +2:11:51 
136 Imanol ERVITI                   ESP MOV +2:11:57 
137 Manuele MORI                    ITA LAM +2:12:32 
138 Julien FOUCHARD                 FRA COF +2:13:25 
139 Alan MARANGONI                  ITA LIQ +2:13:31 
140 Karsten KROON                   NED BMC +2:16:37 
141 Nicki SÖRENSEN                  DEN SBS +2:17:19 
142 Adam HANSEN                     AUS OLO +2:18:10 
143 Bert GRABSCH                    GER THR +2:18:51 
144 Ian STANNARD                    GBR SKY +2:19:28 
145 Dario CATALDO                   ITA QST +2:22:09 
146 Mauro DA DALTO                  ITA LIQ +2:22:13 
147 Tom BOONEN                      BEL QST +2:23:35 
148 Daniele RIGHI                   ITA LAM +2:24:09 
149 Fabian CANCELLARA               SUI LEO +2:24:22 
150 Aliaksandr KUSCHYNSKI           BLR KAT +2:26:23 
151 Jonas Aaen JÖRGENSEN            DEN SBS +2:26:36 
152 Jose Alberto BENITEZ ROMAN      ESP ACG +2:27:56 
153 John DEGENKOLB                  GER THR +2:28:41 
154 Luca PAOLINI                    ITA KAT +2:29:41 
155 Davide VIGANO                   ITA LEO +2:30:01 
156 Jurgen VAN DE WALLE             BEL OLO +2:30:39 
157 Jose Vicente TORIBIO ALCOLEA    ESP ACG +2:38:06 
158 Matteo CARRARA                  ITA VCD +2:39:55 
159 Dario David CIONI               ITA SKY +2:40:13 
160 Martijn KEIZER                  NED VCD +2:41:34 
161 Juan José HAEDO                 ARG SBS +2:43:59 
162 Leigh HOWARD                    AUS THR +2:45:15 
163 Stijn DEVOLDER                  BEL VCD +2:46:56 
164 Sep VANMARCKE                   BEL GRM +2:49:02 
165 Jaroslaw MARYCZ                 POL SBS +2:49:59 
166 Nikolas MAES                    BEL QST +2:52:47 
167 Roy CURVERS                     NED SKS +2:53:43 
168 Pierre CAZAUX                   FRA EUS +2:54:18 
169 Matthias BRANDLE                AUT GEO +2:55:12 
170 Mads CHRISTENSEN                DEN SBS +2:58:59 
171 Christopher SUTTON              AUS SKY +3:01:36 
172 Yukihiro DOI                    JPN SKS +3:04:52 
173 Antonio CABELLO BAENA           ESP ACG +3:07:02 
174 Robert WAGNER                   GER LEO +3:08:37 
175 Andreas KLIER                   GER GRM +3:11:00 
176 Alexandre GENIEZ                FRA SKS +3:11:52 
177 Albert TIMMER                   NED SKS +3:11:54 
178 Aleksejs SARAMOTINS             LAT COF +3:14:13 
179 Tom VEELERS                     NED SKS +3:19:06 
180 Nick NUYENS                     BEL SBS +3:19:39 

Pontverseny:
1  Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 81  
2  Peter SAGAN                     SVK LIQ 75  
3  Bauke MOLLEMA                   NED RAB 69  
4  Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 62  
5  Daniel MARTIN                   IRL GRM 48  
6  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 48  
7  Nicolas ROCHE                   IRL ALM 42  
8  Jakob FUGLSANG                  DEN LEO 41  
9  Michele SCARPONI                ITA LAM 40  
10 Daniele BENNATI                 ITA LEO 40  
11 Vincenzo NIBALI                 ITA LIQ 38  
12 Jurgen VAN DEN BROECK           BEL OLO 38  
13 David MONCOUTIE                 FRA COF 37  
14 Wouter POELS                    NED VCD 37  
15 Bradley WIGGINS                 GBR SKY 36  
16 Christopher FROOME              GBR SKY 36  
17 Eros CAPECCHI                   ITA LIQ 33  
18 Sylvain CHAVANEL                FRA QST 32  
19 Michael ALBASINI                SUI THR 30  
20 Tony MARTIN                     GER THR 30  
21 Fredrik KESSIAKOFF              SWE AST 28  
22 Lloyd MONDORY                   FRA ALM 26  
23 Vicente REYNES MIMO             ESP OLO 26  
24 John DEGENKOLB                  GER THR 26  
25 Christopher SUTTON              AUS SKY 25  
26 Valerio AGNOLI                  ITA LIQ 25  
27 Alessandro PETACCHI             ITA LAM 25  
28 Haimar ZUBELDIA AGIRRE          ESP RSH 23  
29 Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 23  
30 Enrico GASPAROTTO               ITA AST 23  
31 Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 22  
32 Juan José HAEDO                 ARG SBS 22  
33 Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 21  
34 Denis MENCHOV                   RUS GEO 21  
35 Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 20  
36 Mikel NIEVE ITURALDE            ESP EUS 20  
37 Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 20  
38 Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 18  
39 Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 16  
40 Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV 15  
41 Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 15  
42 David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 14  
43 Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 14  
44 Mathias FRANK                   SUI BMC 14  
45 Fabian CANCELLARA               SUI LEO 14  
46 Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 13  
47 Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 12  
48 Angel MADRAZO RUIZ              ESP MOV 12  
49 Maxime MONFORT                  BEL LEO 11  
50 Francesco GAVAZZI               ITA LAM 11  
51 Greg VAN AVERMAET               BEL BMC 11  
52 Sebastian LANG                  GER OLO 10  
53 Steve HOUANARD                  FRA ALM 10  
54 Janez BRAJKOVIC                 SLO RSH 10  
55 Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 10  
56 Oliver ZAUGG                    SUI LEO 10  
57 Igor ANTON HERNANDEZ            ESP EUS 10  
58 Paul MARTENS                    GER RAB 10  
59 Tom BOONEN                      BEL QST 10  
60 Tiago MACHADO                   POR RSH 9   
61 Amets TXURRUKA                  ESP EUS 9   
62 Rein TAARAMAE                   EST COF 9   
63 Tom VEELERS                     NED SKS 9   
64 Thomas ROHREGGER                AUT LEO 8   
65 Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 8   
66 David BLANCO RODRIGUEZ          ESP GEO 8   
67 Aitor PEREZ ARRIETA             ESP LAM 8   
68 Sergio PARDILLA BELLON          ESP MOV 7   
69 Jan BAKELANTS                   BEL OLO 7   
70 Luca PAOLINI                    ITA KAT 7   
71 Nikolas MAES                    BEL QST 7   
72 Martin KOHLER                   SUI BMC 6   
73 Adam HANSEN                     AUS OLO 6   
74 Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 6   
75 Marc DE MAAR                    AHO QST 6   
76 Nelson OLIVEIRA                 POR RSH 6   
77 Leigh HOWARD                    AUS THR 6   
78 Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 5   
79 Davide MALACARNE                ITA QST 4   
80 Antonio CABELLO BAENA           ESP ACG 4   
81 Aleksejs SARAMOTINS             LAT COF 4   
82 David LOPEZ GARCIA              ESP MOV 4   
83 Pim LIGTHART                    NED VCD 4   
84 Ian STANNARD                    GBR SKY 4   
85 Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 3   
86 Olivier KAISEN                  BEL OLO 3   
87 Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 3   
88 Jose Vicente TORIBIO ALCOLEA    ESP ACG 3   
89 Gorka VERDUGO MARCOTEGUI        ESP EUS 2   
90 Juan HORRACH RIPPOLL            ESP KAT 2   
91 Stuart O'GRADY                  AUS LEO 2   
92 Yukihiro DOI                    JPN SKS 2   
93 Eduard VORGANOV                 RUS KAT 1   
94 Johannes FRÖHLINGER             GER SKS 1   
95 Evgeny PETROV                   RUS AST 1   
96 Damiano CARUSO                  ITA LIQ 1   
97 Julien FOUCHARD                 FRA COF 1   
98 Matthias BRANDLE                AUT GEO 1   

Hegyi pontok:
1  David MONCOUTIE                 FRA COF 50  
2  Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 38  
3  Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 32  
4  Daniel MARTIN                   IRL GRM 25  
5  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 19  
6  Koen DE KORT                    NED SKS 14  
7  Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 13  
8  David LELAY                     FRA ALM 10  
9  Bauke MOLLEMA                   NED RAB 10  
10 Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 9   
11 Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 9   
12 David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 7   
13 Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 7   
14 Julien FOUCHARD                 FRA COF 7   
15 Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 6   
16 Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 6   
17 Thomas ROHREGGER                AUT LEO 6   
18 Eduard VORGANOV                 RUS KAT 6   
19 Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 6   
20 Rein TAARAMAE                   EST COF 5   
21 Sylvain CHAVANEL                FRA QST 5   
22 Marc DE MAAR                    AHO QST 5   
23 Bradley WIGGINS                 GBR SKY 4   
24 Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 4   
25 Mathias FRANK                   SUI BMC 4   
26 Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 3   
27 Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 3   
28 Paul MARTENS                    GER RAB 3   
29 Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 3   
30 Tom Jelte SLAGTER               NED RAB 3   
31 Tony MARTIN                     GER THR 3   
32 Adam HANSEN                     AUS OLO 3   
33 Christopher FROOME              GBR SKY 2   
34 Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 2   
35 Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 2   
36 Egoi MARTINEZ DE ESTEBAN        ESP EUS 2   
37 Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 2   
38 Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 2   
39 Yohan BAGOT                     FRA COF 2   
40 Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 1   
41 Amets TXURRUKA                  ESP EUS 1   
42 Damiano CARUSO                  ITA LIQ 1   
43 Tanel KANGERT                   EST AST 1   
44 Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 1   
45 Jose Luis ROLDAN CARMONA        ESP ACG 1   
46 Michael ALBASINI                SUI THR 1   

Kombinációs verseny:

1  Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT 16  
2  Bauke MOLLEMA                   NED RAB 18  
3  Daniel MARTIN                   IRL GRM 32  
4  Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT 35  
5  David MONCOUTIE                 FRA COF 38  
6  Bradley WIGGINS                 GBR SKY 39  
7  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS 49  
8  Christopher FROOME              GBR SKY 52  
9  Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO 56  
10 Sylvain CHAVANEL                FRA QST 70  
11 Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV 79  
12 Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB 81  
13 Sergey LAGUTIN                  UZB VCD 102 
14 David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO 109 
15 Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST 111 
16 Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM 120 
17 Thomas ROHREGGER                AUT LEO 123 
18 Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV 136 
19 Matteo MONTAGUTI                ITA ALM 148 
20 Guillaume BONNAFOND             FRA ALM 149 
21 Amets TXURRUKA                  ESP EUS 150 
22 Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD 158 
23 Mathias FRANK                   SUI BMC 162 
24 Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH 163 
25 Eduard VORGANOV                 RUS KAT 165 
26 Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH 167 
27 Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF 173 
28 Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG 175 
29 Tony MARTIN                     GER THR 177 
30 Michael ALBASINI                SUI THR 187 
31 Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG 192 
32 Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG 199 
33 Rein TAARAMAE                   EST COF 206 
34 Heinrich HAUSSLER               AUS GRM 210 
35 Marc DE MAAR                    AHO QST 211 
36 Damiano CARUSO                  ITA LIQ 214 
37 Paul MARTENS                    GER RAB 218 
38 Adam HANSEN                     AUS OLO 247 
39 Julien FOUCHARD                 FRA COF 249 

Csapatverseny:
1  TEAM RADIOSHACK                  USA 153:13:53 
2  LEOPARD TREK                     LUX +45       
3  GEOX-TMC                         ESP +1:02     
4  RABOBANK CYCLING TEAM            NED +1:58     
5  MOVISTAR TEAM                    ESP +11:28    
6  PRO TEAM ASTANA                  KAZ +11:50    
7  AG2R LA MONDIALE                 FRA +14:36    
8  KATUSHA TEAM                     RUS +14:56    
9  EUSKALTEL-EUSKADI                ESP +16:23    
10 LIQUIGAS-CANNONDALE              ITA +23:30    
11 SKY PROCYCLING                   GBR +25:02    
12 OMEGA PHARMA-LOTTO               BEL +33:36    
13 VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM NED +33:46    
14 QUICKSTEP CYCLING TEAM           BEL +48:03    
15 LAMPRE - ISD                     ITA +1:04:22  
16 TEAM GARMIN-CERVELO              USA +1:14:36  
17 SAXO BANK SUNGARD                DEN +1:27:45  
18 COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE      FRA +1:47:54  
19 ANDALUCIA CAJA GRANADA           ESP +2:19:38  
20 BMC RACING TEAM                  USA +2:43:15  
21 SKIL - SHIMANO                   NED +3:49:26  
22 HTC-HIGHROAD                     USA +4:08:02   


További fontos bejegyzések/ kapcsolódó:
Vuelta a Espana 2011 - az útvonal
Vuelta a Espana 2011 - fontosabb emelkedők
Vuelta a Espana 2011 -   rajtlista
Vuelta a Espana 2011 - eredmények
Vuelta a Espana 2011 - nyilatkozatok 
Vuelta a Espana 2011 - videók
Vuelta a Espana 2011 - összefoglalók

Múltidéző rovat (sok-sok Vuelta-témájú bejegyzés is)
Országúti kerékpáros versenynaptár 2011 - mi vár még ránk a szezonban a Vuelta után
Átigazolási hírek
Az UCI-licencek kiosztásával kapcsolatos hírek, érdekességek, áttekintő cikkek
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: