GP Quebec 2011. szeptember 9. péntek 
Quebec, Kanada
Térkép (nagyobb méretért kattints a képekre)

A  körpályát 16-szor teszik majd meg.
A beérkezés ideje európai idő  szerint kb este 11 és fél 12 között.




Profil:




Rajtlista:

OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)
1 GILBERT Philippe    (Bel)   
2 DE CLERCQ Bart    (Bel)   
3 LODEWYCK Klaas    (Bel)   
4 NEYENS Maarten    (Bel)   
5 PUJOL Oscar    (Esp)   
6 ROELANDTS Jurgen    (Bel)   
7 VANDOUSSELAERE Sven    (Bel)   
8 VEIKKANEN Jussi    (Fin)   

SKY PROCYCLING (SKY)

11 BOASSON HAGEN Edvald    (Nor)   
12 NORDHAUG Lars Petter    (Nor)   
13 BARRY Michael    (Can)   
14 FLECHA GIANNONI Juan Antonio    (Esp)   
15 GERRANS Simon    (Aus)   
16 HUNT Jeremy    (GBr)   
17 KNEES Christian    (GER)   
18 URAN Rigoberto    (Col)   

RABOBANK CYCLING TEAM (RAB)

21 GESINK Robert    (Ned)   
22 CLEMENT Stef    (Ned)   
23 NIERMANN Grischa    (GER)   
24 TEN DAM Laurens    (Ned)   
25 VAN EMDEN Jos    (Ned)   
26 VAN WINDEN Dennis    (Ned)   
27 WEENING Pieter    (Ned)   
28 WYNANTS Maarten    (Bel)   

TEAM GARMIN - CERVÉLO (GRM)
31 HESJEDAL Ryder    (Can)   
32 DANIELSON Tom    (USA)   
33 KREDER Michel    (Ned)   
34 PETERSON Thomas    (USA)   
35 VANDEVELDE Christian    (USA)   
37 WILSON Matthew    (Aus)   
38 ZABRISKIE David    (USA)   

EUSKALTEL - EUSKADI (EUS)

41 SANCHEZ GONZALEZ Samuel    (Esp)   
42 ASTARLOZA CHAURREAU Mikel    (Esp)   
43 IZAGUIRRE INSAUSTI Jon    (Esp)   
44 LANDA MEANA Mikel    (Esp)   
45 MINGUEZ AYALA Miguel    (Esp)   
46 PEREZ LEZAUN Alan    (Esp)   
47 SICARD Romain    (Fra)   
48 VELASCO MURILLO Ivan    (Esp)   

LEOPARD TREK (LEO)

52 DENIFL Stefan    (AUT)   
53 FEILLU Brice    (Fra)   
54 LUND Anders    (Den)   
55 MORTENSEN Martin    (Den)   
56 PIRES Bruno    (Por)   
57 STAMSNIJDER Tom    (Ned)   
58 WEGMANN Fabian    (GER)   

BMC RACING TEAM (BMC)
61 BALLAN Alessandro    (Ita)   
62 BOOKWALTER Brent    (USA)   
63 HINCAPIE George    (USA)   
64 LOUDER Jeff    (USA)   
65 MOINARD Amaël    (Fra)   
66 EIJSSEN Yannick    (Bel)   
67 ROE Thimothy    (Aus)   
68 WYSS Danilo    (SUI)   

HTC - HIGHROAD (THR)
71 VAN GARDEREN Tejay    (USA)   
72 FAIRLY Caleb    (USA)   
73 GHYSELINCK Jan    (Bel)   
74 GRETSCH Patrick    (GER)   
75 LEWIS Craig    (USA)   
76 PATE Danny    (USA)   
77 RABON Frantisek    (Cze)   
78 ROULSTON Hayden    (NZl)   

LAMPRE - ISD (LAM)

81 BALLONI Alfredo    (Ita)   
82 BERTAGNOLLI Leonardo    (Ita)   
83 BOLE Grega    (Slo)   
84 BONO Matteo    (Ita)   
85 LOOSLI David    (SUI)   
86 MAGAZZINI Enrico    (Ita)   
87 PIETROPOLLI Daniele    (Ita)   
88 SPILAK Simon    (Slo)   

SAXO BANK SUNGARD (SBS)

91 LARSSON Gustav Erik    (Swe)   
92 DIDIER Laurent    (Lux)   
93 HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus    (Esp)   
94 MORKOV Michael    (Den)   
95 NAVARRO GARCIA Daniel    (Esp)   
96 STEENSEN André    (Den)   
97 TOSATTO Matteo    (Ita)   
98 VANDBORG Brian    (Den)   

TEAM RADIOSHACK (RSH)

101 LEIPHEIMER Levi    (USA)   
102 BEPPU Fumiyuki    (Jpn)   
103 CARDOSO Manuel Antonio Leal    (Por)   
104 HERMANS Ben    (Bel)   
105 HUNTER Robert    (RSA)   
106 KING Benjamin    (USA)   
107 MCCARTNEY Jason    (USA)   
108 RAST Grégory    (SUI)   

LIQUIGAS - CANNONDALE (LIQ)

111 PONZI Simone    (Ita)   
112 DUGGAN Timothy    (USA)   
113 FINETTO Mauro    (Ita)   
114 KING Edward    (USA)   
115 KOREN Kristjan    (Slo)   
116 PATERSKI Maciej    (Pol)   
117 SALERNO Cristiano    (Ita)   
118 SZMYD Sylvester    (Pol)   

KATUSHA TEAM (KAT)

121 POZZATO Filippo    (Ita)   
122 BRUTT Pavel    (Rus)   
123 CARUSO Giampaolo    (Ita)   
124 DI LUCA Danilo    (Ita)   
125 IVANOV Serguei    (Rus)   
126 KARPETS Vladimir    (Rus)   
127 SILIN Egor    (Rus)   
128 TRUSSOV Nikolai    (Rus)   

PRO TEAM ASTANA (AST)

131 CLARKE Simon    (Aus)   
132 BAZAYEV Assan    (Kaz)   
133 DAVIS Allan    (Aus)   
134 DI GREGORIO Rémy    (Fra)   
135 IGLINSKIY Maxim    (Kaz)   
136 RENEV Sergey    (Kaz)   
137 STANGELJ Gorazd    (Slo)   
138 VAITKUS Tomas    (Ltu)   

MOVISTAR TEAM (MOV)
141 FARIA DA COSTA Rui Alberto    (Por)   
142 ARROYO DURAN David    (Esp)   
143 PASAMONTES RODRIGUEZ Luis    (Esp)   
144 HERRADA LOPEZ Jesús    (Esp)   
145 IRIARTE Javier    (Esp)   
146 PLAZA MOLINA Ruben    (Esp)   
147 ROJAS GIL Jose Joaquin    (Esp)   
148 SANZ UNZUE Enrique    (Esp)   

QUICK STEP CYCLING TEAM (QST)
151 CIOLEK Gerald    (GER)   
152 DEVENYNS Dries    (Bel)   
153 ENGELS Addy    (Ned)   
154 PINEAU Jérôme    (Fra)   
155 REDA Francesco    (Ita)   
156 TERPSTRA Niki    (Ned)   
157 TRENTIN Matteo    (Ita)   
158 VERMOTE Julien    (Bel)   

AG2R LA MONDIALE (ALM)

161 PERAUD Jean Christophe    (Fra)   
162 CHEREL Mickaël    (Fra)   
163 ELMIGER Martin    (SUI)   
164 HINAULT Sébastien    (Fra)   
165 KADRI Biel    (Fra)   
166 GADRET John    (Fra)   
167 NOCENTINI Rinaldo    (Ita)   
168 RIBLON Christophe    (Fra)   

VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM (VCD)

171 HOOGERLAND Johnny    (Ned)   
172 MOL Wouter    (Ned)   
173 PAVARIN Marcello    (Ita)   
174 LEUKEMANS Björn    (Bel)   
175 MARCATO Marco    (Ita)   
177 SELVAGGI Mirko    (Ita)   
178 VEUCHELEN Frederik    (Bel)   

TEAM EUROPCAR (EUC)
181 ROLLAND Pierre    (Fra)   
182 ARASHIRO Yukiya    (Jpn)   
183 COUSIN Jerome    (Fra)   
184 GAUTIER Cyril    (Fra)   
185 HUREL Tony    (Fra)   
186 QUEMENEUR Perrig    (Fra)   
187 TURGOT Sébastien    (Fra)   
188 VEILLEUX David    (Can)   

FDJ (FDJ)
191 CASAR Sandy    (Fra)   
192 CHAINEL Steve    (Fra)   
193 FEDRIGO Pierrick    (Fra)   
194 PAURIOL Rémi    (Fra)   
195 PINEAU Cedric    (Fra)   
196 PINOT Thibault    (Fra)   
197 ROLLIN Dominique    (Can)   
198 VICHOT Arthur    (Fra)   

COFIDIS, LE CRÉDIT EN LIGNE (COF)
201 DUMOULIN Samuel    (Fra)   
202 BUFFAZ Mickaël    (Fra)   
203 CUSIN Rémi    (Fra)   
204 DEMARET Jean-Eudes    (Fra)   
205 DUQUE Leonardo    (Col)   
206 GALLOPIN Tony    (Fra)   
207 VALENTIN Tristan    (Fra)   
208 ZINGLE Romain    (Bel)   

TEAM SPIDERTECH POWERED BY C10 (CSM)

211 MC CARTY Jonathan Patrick    (USA)   
212 ANDERSON Ryan    (Can)   
213 BELL Zach    (Can)   
214 LANGLOIS Bruno    (Can)   
215 GILBERT Martin    (Can)   
216 PARISIEN François    (Can)   
217 ROTH Ryan    (Can)   
218 ROUTLEY Will    (Can)   



Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: