Vuelta a Espana 2011.  Eredmények
16. szakasz 
2011. szeptember 6. kedd 
Villa Romana La Olmeda (Palencia) - Haro (203,6 km)
1   Juan José HAEDO                 ARG SBS 4:41:56  
2   Alessandro PETACCHI             ITA LAM +0       
3   Daniele BENNATI                 ITA LEO +0       
4   Vicente REYNES MIMO             ESP OLO +0       
5   Leigh HOWARD                    AUS THR +2       
6   Koen DE KORT                    NED SKS +2       
7   Lloyd MONDORY                   FRA ALM +2       
8   Nikolas MAES                    BEL QST +2       
9   Christopher SUTTON              AUS SKY +2       
10  Juan Jose COBO ACEBO            ESP GEO +2       
11  Nicolas ROCHE                   IRL ALM +4       
12  Greg VAN AVERMAET               BEL BMC +4       
13  Christopher FROOME              GBR SKY +4       
14  Vincenzo NIBALI                 ITA LIQ +4       
15  Jakob FUGLSANG                  DEN LEO +4       
16  Sergey LAGUTIN                  UZB VCD +4       
17  Nico SIJMENS                    BEL COF +4       
18  Daniel MORENO FERNANDEZ         ESP KAT +4       
19  Bauke MOLLEMA                   NED RAB +7       
20  Maxime MONFORT                  BEL LEO +7       
21  Sergio PARDILLA BELLON          ESP MOV +7       
22  Bradley WIGGINS                 GBR SKY +7       
23  Marzio BRUSEGHIN                ITA MOV +7       
24  Jurgen VAN DEN BROECK           BEL OLO +7       
25  Dario CATALDO                   ITA QST +7       
26  Valerio AGNOLI                  ITA LIQ +7       
27  Wouter POELS                    NED VCD +7       
28  Janez BRAJKOVIC                 SLO RSH +7       
29  Robert KISERLOVSKI              CRO AST +7       
30  Paul MARTENS                    GER RAB +7       
31  Mikel NIEVE ITURALDE            ESP EUS +7       
32  Francesco GAVAZZI               ITA LAM +7       
33  Chris SÖRENSEN                  DEN SBS +7       
34  Inaki ISASI FLORES              ESP EUS +7       
35  Daniel MARTIN                   IRL GRM +7       
36  Thomas LÖVKVIST                 SWE SKY +7       
37  David BLANCO RODRIGUEZ          ESP GEO +7       
38  Josep JUFRE POU                 ESP AST +7       
39  David DE LA FUENTE RASILLA      ESP GEO +7       
40  Guillaume BONNAFOND             FRA ALM +7       
41  Juan Jose OROZ UGALDE           ESP EUS +7       
42  Imanol ERVITI                   ESP MOV +7       
43  Sebastian LANG                  GER OLO +7       
44  Peter SAGAN                     SVK LIQ +7       
45  Denis MENCHOV                   RUS GEO +7       
46  Johannes FRÖHLINGER             GER SKS +7       
47  Carlos BARREDO LLAMAZALES       ESP RAB +7       
48  Damiano CARUSO                  ITA LIQ +7       
49  Andrey KASHECHKIN               KAZ AST +7       
50  Simon GESCHKE                   GER SKS +7       
51  Ignatas KONOVALOVAS             LTU MOV +7       
52  Jan BAKELANTS                   BEL OLO +7       
53  Kevin SEELDRAEYERS              BEL QST +7       
54  Francis DE GREEF                BEL OLO +7       
55  Olivier KAISEN                  BEL OLO +7       
56  Pierre CAZAUX                   FRA EUS +7       
57  Sylvain CHAVANEL                FRA QST +7       
58  Thomas ROHREGGER                AUT LEO +7       
59  Kevin DE WEERT                  BEL QST +7       
60  Nick NUYENS                     BEL SBS +7       
61  Volodymir GUSTOV                UKR SBS +7       
62  Luis Leon SANCHEZ GIL           ESP RAB +7       
63  Tiago MACHADO                   POR RSH +7       
64  Luis Angel MATE MARDONES        ESP COF +7       
65  Roy CURVERS                     NED SKS +7       
66  Gert DOCKX                      BEL OLO +7       
67  Heinrich HAUSSLER               AUS GRM +7       
68  Johan VAN SUMMEREN              BEL GRM +20      
69  Eros CAPECCHI                   ITA LIQ +20      
70  Matteo MONTAGUTI                ITA ALM +20      
71  Ian STANNARD                    GBR SKY +23      
72  Jonas Aaen JÖRGENSEN            DEN SBS +23      
73  Davide VIGANO                   ITA LEO +27      
74  Bert GRABSCH                    GER THR +37      
75  Sep VANMARCKE                   BEL GRM +41      
76  Enrico GASPAROTTO               ITA AST +42      
77  Luca PAOLINI                    ITA KAT +42      
78  David LELAY                     FRA ALM +42      
79  Haimar ZUBELDIA AGIRRE          ESP RSH +42      
80  Fabian CANCELLARA               SUI LEO +42      
81  Mathieu PERGET                  FRA ALM +49      
82  Egoi MARTINEZ DE ESTEBAN        ESP EUS +49      
83  Carlos SASTRE CANDIL            ESP GEO +49      
84  Jose Alberto BENITEZ ROMAN      ESP ACG +49      
85  Vicente David BERNABEU ARMENGOL ESP ACG +49      
86  Jose Luis ROLDAN CARMONA        ESP ACG +49      
87  Cyril DESSEL                    FRA ALM +49      
88  Antonio PIEDRA PEREZ            ESP ACG +49      
89  Santo ANZA                      ITA VCD +49      
90  Pablo LASTRAS GARCIA            ESP MOV +49      
91  Geoffroy LEQUATRE               FRA RSH +49      
92  Nicki SÖRENSEN                  DEN SBS +49      
93  Fredrik KESSIAKOFF              SWE AST +49      
94  Xabier ZANDIO ECHAIDE           ESP SKY +49      
95  Matteo CARRARA                  ITA VCD +49      
96  Eduard VORGANOV                 RUS KAT +49      
97  Markel IRIZAR ARANBURU          ESP RSH +49      
98  Mathias FRANK                   SUI BMC +49      
99  Andrey MIZUROV                  KAZ AST +49      
100 Aitor PEREZ ARRIETA             ESP LAM +49      
101 Manuele MORI                    ITA LAM +49      
102 Yukihiro DOI                    JPN SKS +55      
103 Tom VEELERS                     NED SKS +55      
104 John DEGENKOLB                  GER THR +1:03    
105 Dominik NERZ                    GER LIQ +1:08    
106 Tom Jelte SLAGTER               NED RAB +1:08    
107 Fabio Andres DUARTE AREVALO     COL GEO +1:08    
108 Martijn KEIZER                  NED VCD +1:11    
109 Mauro DA DALTO                  ITA LIQ +1:11    
110 Przemyslaw NIEMIEC              POL LAM +1:11    
111 Kristof VANDEWALLE              BEL QST +1:11    
112 Mads CHRISTENSEN                DEN SBS +1:11    
113 Albert TIMMER                   NED SKS +1:11    
114 Adam HANSEN                     AUS OLO +1:11    
115 Vladimir KARPETS                RUS KAT +1:11    
116 Dario David CIONI               ITA SKY +1:11    
117 Juan Manuel GARATE              ESP RAB +1:11    
118 Robert WAGNER                   GER LEO +1:11    
119 David LOPEZ GARCIA              ESP MOV +1:11    
120 Alexsandr DYACHENKO             KAZ AST +1:11    
121 Alan MARANGONI                  ITA LIQ +1:11    
122 Andreas KLIER                   GER GRM +1:11    
123 Gorka VERDUGO MARCOTEGUI        ESP EUS +1:11    
124 Stuart O'GRADY                  AUS LEO +1:16    
125 Morris POSSONI                  ITA SKY +1:28    
126 Martin VELITS                   SVK THR +1:31    
127 Sergio Miguel Moreira PAULINHO  POR RSH +1:31    
128 Tony MARTIN                     GER THR +1:34    
129 Amets TXURRUKA                  ESP EUS +1:34    
130 Marc DE MAAR                    AHO QST +1:34    
131 Jesus ROSENDO PRADO             ESP ACG +1:34    
132 Jose Vicente TORIBIO ALCOLEA    ESP ACG +1:34    
133 Jorge AZANZA SOTO               ESP EUS +1:34    
134 Igor ANTON HERNANDEZ            ESP EUS +1:34    
135 Julien FOUCHARD                 FRA COF +1:34    
136 Yury TROFIMOV                   RUS KAT +1:34    
137 Aleksejs SARAMOTINS             LAT COF +1:34    
138 Oliver ZAUGG                    SUI LEO +1:34    
139 Martin KOHLER                   SUI BMC +1:34    
140 Evgeny PETROV                   RUS AST +1:34    
141 Matthias BRANDLE                AUT GEO +1:34    
142 Jaroslaw MARYCZ                 POL SBS +1:34    
143 Christophe LE MEVEL             FRA GRM +1:34    
144 Stijn DEVOLDER                  BEL VCD +1:45    
145 Jurgen VAN DE WALLE             BEL OLO +1:45    
146 Tanel KANGERT                   EST AST +1:45    
147 Ivan SANTAROMITA                ITA BMC +1:45    
148 Davide MALACARNE                ITA QST +1:45    
149 Mauro SANTAMBROGIO              ITA BMC +1:45    
150 Ruslan PYDGORNYY                UKR VCD +1:45    
151 Alexandre GENIEZ                FRA SKS +1:45    
152 Manuel QUINZIATO                ITA BMC +1:45    
153 Nelson OLIVEIRA                 POR RSH +1:45    
154 Dimitri CHAMPION                FRA ALM +2:42    
155 David MONCOUTIE                 FRA COF +2:42    
156 Michael ALBASINI                SUI THR +2:42    
157 Andrew TALANSKY                 USA GRM +2:42    
158 Matthew BUSCHE                  USA RSH +2:42    
159 Adrian PALOMARES VILLAPLANA     ESP ACG +2:42    
160 Steven KRUIJSWIJK               NED RAB +2:42    
161 Pim LIGTHART                    NED VCD +2:42    
162 Benat INTXAUSTI ELORRIAGA       ESP MOV +2:42    
163 Francesco BELLOTTI              ITA LIQ +2:42    
164 Yohan BAGOT                     FRA COF +2:42    
165 Dmitry KOZONTCHUK               RUS GEO +3:26    
166 Marco MARZANO                   ITA LAM +3:26    
167 Rein TAARAMAE                   EST COF +3:31    
168 Daniele RIGHI                   ITA LAM +3:49    
169 Steve HOUANARD                  FRA ALM +4:24    
170 Angel MADRAZO RUIZ              ESP MOV +5:22    
171 Antonio CABELLO BAENA           ESP ACG +8:16    
172 Alberto LOSADA ALGUACIL         ESP KAT +11:01   
173 Joaquin RODRIGUEZ OLIVER        ESP KAT +11:01   
174 Aliaksandr KUSCHYNSKI           BLR KAT +11:01   
175 Juan HORRACH RIPPOLL            ESP KAT +11:01   
176 Rafal MAJKA                     POL SBS +18:49   
DNS Tom BOONEN                      BEL QST          
DNF Alessandro SPEZIALETTI          ITA LAM     


Figyelem, a lista még NEM teljes!
TELJES lista később, az est folyamán, a részletes összetettel együtt. (Az élmezőny változatlan:)


Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: