Vattenfall Cyclassics 2010. augusztus 15. Rajtlista


Legutóbbi frissítés: 2010. augusztus 15.
GARMIN - TRANSITIONS (GRM)
1 FARRAR Tyler (USA)
2 BOBRIDGE Jack (Aus)
3 DEAN Julian (NZl)
4 FISCHER Murilo Antonio (Bra)
5 KREDER Michel (Ned)
6 MAASKANT Martijn (Ned)
7 TUFT Svein (Can)
8 WILSON Matthew (Aus)

TEAM SAXO BANK (SAX)
11 BRESCHEL Matti (Den)
12 SCHLECK Frank (Lux)
13 KLEMME Dominic (GER)
14 CANCELLARA Fabian (SUI)
15 HAEDO Lucas Sebastian (Arg)
16 VOIGT Jens (GER)
17 HAEDO Juan José (Arg)
18 O'GRADY Stuart (Aus)

TEAM MILRAM (MRM)
21 CIOLEK Gerald (GER)
22 FOTHEN Markus (GER)
23 GERDEMANN Linus (GER)
24 KNEES Christian (GER)
25 ROBERTS Luke (Aus)
26 VOSS Paul (GER)
27 WEGMANN Fabian (GER)
28 WROLICH Peter (AUT)

ASTANA (AST)
31 DAVIS Allan (Aus)
32 DAVIS Scott (Aus)
33 DMITRIYEV Valeriy (Kaz)
34 GASPAROTTO Enrico (Ita)
35 IGLINSKIY Valentin (Kaz)
36 GOUROV Maxim (Kaz)
37 RENEV Sergey (Kaz)
38 SELVAGGI Mirko (Ita)

TEAM KATUSHA (KAT)
41 BRUTT Pavel (Rus)
42 GALIMZYANOV Denis (Rus)
43 MCEWEN Robbie (Aus)
44 IVANOV Serguei (Rus)
45 NAPOLITANO Danilo (Ita)
46 POZZATO Filippo (Ita)
47 TRUSOV Nikolay (Rus)
48 VANDENBERGH Stijn (Bel)

LIQUIGAS - DOIMO (LIQ)

51 BENNATI Daniele (Ita)
52 CHICCHI Francesco (Ita)
53 GUARNIERI Jacopo (Ita)
54 KOREN Kristijan (Slo)
55 OSS Daniel (Ita)
56 SAGAN Peter (Svk)
57 VIVIANI Elia (Ita)
58 WILLEMS Frederik (Bel)

OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

61 AERTS Mario (Bel)
62 DE GREEF Francis (Bel)
63 GILBERT Philippe (Bel)
64 LANG Sebastian (GER)
65 LLOYD Matthew (Aus)
66 LÖWIK Gerben Mijnheer (Ned)
67 DELAGE Mickael (Fra)
68 ROELANDTS Jurgen (Bel)

RABOBANK (RAB)
71 BOOM Lars (Ned)
72 BROWN Graeme (Aus)
73 NIERMANN Grischa (GER)
74 LEEZER Thomas (Ned)
75 NUYENS Nick (Bel)
76 TANKINK Bram (Ned)
77 TJALLINGII Maarten (Ned)
78 POSTHUMA Joost (Ned)

TEAM HTC - COLUMBIA (THR)
81 ALBASINI Michael (SUI)
82 BAK Lars Ytting (Den)
83 DOCKX Gert (Bel)
84 GOSS Matthew Harley (Aus)
85 GREIPEL André (GER)
86 SIEBERG Marcel (GER)
87 VELITS Martin (Svk)
88 VELITS Peter (Svk)

TEAM RADIOSHACK (RSH)

91 BEWLEY Sam (NZl)
92 BUSCHE Matthew (USA)
93 IMPEY Daryl (RSA)
94 MCCARTNEY Jason (USA)
95 RAST Grégory (SUI)
96 SELANDER Bjorn (USA)
97 STEEGMANS Gert (Bel)
98 VAITKUS Tomas (Ltu)

CAISSE D'EPARGNE (GCE)
101 AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey (CRc)
102 KIRYIENKA Vasili (Blr)
103 LASTRAS GARCIA Pablo (Esp)
104 LOSADA ALGUACIL Alberto (Esp)
105 MADRAZO RUIZ Angel (Esp)
106 ROJAS GIL Jose Joaquin (Esp)
107 SOLER HERNANDEZ Juan Mauricio (Col)
108 ZANDIO ECHAIDE Xabier (Esp)

LAMPRE - FARNESE VINI (LAM)
111 PETACCHI Alessandro (Ita)19740103
112 HONDO Danilo (GER)19740104
113 FURLAN Angelo (Ita)19770621
114 BUTS Vitaliy (Ukr)19861024
115 DA DALTO Mauro (Ita)19810408
116 BONO Matteo (Ita)19831111
117 LORENZETTO Mirco (Ita)19810713
118 LOOSLI David (SUI)19800508

EUSKALTEL - EUSKADI (EUS)
121 NIEVE ITURALDE Mikel (Esp)
122 ANTON HERNANDEZ Igor (Esp)
123 FERNANDEZ Koldo (Esp)
124 ISASI FLORES Inaki (Esp)
125 SANCHEZ GONZALEZ Samuel (Esp)
126 HERNANDEZ GUTIERREZ Aitor (Esp)
127 PEREZ MORENO Ruben (Esp)
128 PEREZ LEZAUN Alan (Esp)

QUICK STEP (QST)
131 HULSMANS Kevin (Bel)
132 MALACARNE Davide (Ita)
133 STAUFF Andreas (GER)
134 TOSATTO Matteo (Ita)
135 (Van) IMPE Kevin (Bel)
136 VELO Marco (Ita)
137 WEYLANDT Wouter (Bel)
138 WYNANTS Maarten (Bel)

SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM (SKY)
141 ARVESEN Kurt-Asle (Nor)
142 FLECHA GIANNONI Juan Antonio (Esp)
143 BOASSON HAGEN Edvald (Nor)
144 HAYMAN Mathew (Aus)
145 HENDERSON Greg (NZl)
146 STANNARD Ian (GBr)
147 SUTTON Christopher (Aus)
148 SWIFT Ben (GBr)

AG2R LA MONDIALE (ALM)

151 ELMIGER Martin (SUI)
152 GODDAERT Kristof (Bel)
153 HINAULT Sébastien (Fra)
154 KRIVTSOV Yuriy (Ukr)
155 MANDRI Rene (Est)
156 MONDORY Lloyd (Fra)
157 EFIMKIN Alexander (Rus)
158 SMUKULIS Gatis (Lat)

FRANÇAISE DES JEUX (FDJ)
161 CHEREL Mikael (Fra)
162 MEERSMAN Gianni (Bel)
163 GUESDON Frédéric (Fra)
164 GESLIN Anthony (Fra)
165 LADAGNOUS Matthieu (Fra)
166 OFFREDO Yoann (Fra)
167 ROY Jérémy (Fra)
168 SULZBERGER Wesley (Aus)

FOOTON - SERVETTO (FOT)
171 CELIS ZABALA Vidal (Esp)
172 CARDOSO manuel Antonio Leal (Por)
173 EIBEGGER Markus (AUT)
174 FELLINE Fabio (Ita)
175 MATA Enrique (Esp)
176 MERLO Michele (Ita)
177 PEDERSEN Martin (Den)
178 VITORIA David (SUI)

BMC RACING TEAM (BMC)
181 BALLAN Alessandro (Ita)
182 BURGHARDT Marcus (GER)
183 KRISTOFF Alexander (Nor)
184 KOHLER Martin (SUI)
185 SANTAMBROGIO Mauro (Ita)
186 STALDER Florian (SUI)
187 WYSS Danilo (SUI)
188 ZAHNER Simon (SUI)

VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM (VAC)
191 BOZIC Borut (Slo)
192 GOLAS Michal (Pol)
193 LAGUTIN Sergey (Uzb)
194 LEUKEMANS Björn (Bel)
195 MARCATO Marco (Ita)
196 ONGARATO Alberto (Ita)
197 MOURIS Jens (Ned)
198 VEUCHELEN Frederik (Bel)

SKIL - SHIMANO (SKS)
201 DOCKER Mitchell (Aus)
202 DE KORT Koen (Ned)
203 DEROO David (Fra)
204 GOESINNEN Floris (Ned)
205 CURVERS Roy (Ned)
206 VEELERS Tom (Ned)
207 GESCHKE Simon (GER)
208 CHAIGNEAU Robin (Ned)
Share To:

Pethő Anita

irodalomkritikus, irodalomtörténész, újságíró

Hozzászólások: